Berger Bau Polska

Wrocław

Opinie o Berger Bau Polska

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Berger Bau Polska? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czarek

Jak ktoś jedzie z nastawieniem na pracę to chociaż czasami jest ciężko ale nie narzeka!!!

Pracowałem tam spory czas ,na szczęście udało mi sie wyrwać tragedia , taką pracę polecił bym tylko najgorszemu wrogowi. Współczuję tym co zostali i tym co będą pracować tam. Zero szacunku dla pracownika fizycznego , i co najdziwniejsze to im wyższe stanowisko tym mniejszy szacunek do pracowników. Pytam dlaczego???

Jakim pracodawcą jest Berger Bau Polska ? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Stefan

Podpowiedzcie jak agencja organizuje sprawy mieszkaniowe czy dojazd do pracy?

Heniek

Eee chłopaku ta śpiewka że za bramom czeka 10 to była kiedyś.teraz już tak niema teraz Niemiec ściąga znajomego znajomych.a dojdzie do tego że będzie sam (usunięte przez administratora) na sprzęcie.a Polski super kierownik na wadze no jeśli cukier mu nie spadnie i nie zaśnie.

Mr. P

Pracowałem tam jakiś czas temu i niestety jest tam ch...wo. Załoga jest ok za wyjątkiem dwuch ewenementów których najleiej omijac z daleka Kierownictwo całkowita pomyłka polak i niemiec jak z (usunięte przez administratora). Jeden psioczu na drugiego. A najbardziej za to psiczenie obrywa sie pracownikom. Polski kierownik biadoli bez sensu a pozniej nie pamieta co mowil i opie...la ludzi za cos czego noe było. Niemiec za to przyczepia sie o byle co, a jak aobie znajdzie ofiare to ciśnie do samej ziemi. Traktują pracowników strasznie a myślenie jet takie że jak nie pasuje to za bramą jest takich jak ty. Gdyby zmienili tam kierownictwo i wyj...li podpierduche i lizusa to naprawde fajnie by sie tam pracowalo.

Xxx

Ej Momo jak byś pisał bez przekleństw to można by było więcej zrozumieć o co ci chodź a tak to lipa trzeba tylko się domyślać. A to że Tomas kroii Bergera to ci bardziej inteligentniejsi wiedzą już dawno.

Xxx

I co znowu zwolnili dobrego chłopaka a KONFIDENTA zostawili wpieprza go na wozidło porozpieprza maszynę a potem Tomas będzie szukał ofiary.

@@@

UWAGA; ostrzeżenie dla przyszłych pracowników w Kopalni Berger. Uważajcie na podpierduche nr 1 ma niebieskie oczy.ale na pewno nie jest Aryjczykiem jest frajerem donosi Tomasowi na chłopaków jest nim Heniek.G.

Też tam pracowałem krótko bo tylko miesiąc.i widziałem jak ten Niemiecki Kutafon traktuje pracowników. Kiedyś widziałem go w markecie Oplułem jego auto i żałowałem wtedy że wysrałem się w domu.Nasrał bym frajerowi na maskę.

Xxx

Ja pracowałem w kopalni Berger koło Rogożnicy. Tam władze sprawuje TOMAS syn marnotrawny Adolfa Hitlera. Kawał h..a resztę dziada czekam tylko na ten dzień że kiedyś go spotkam i napluje mu w gębę.

Czmiel

W tej firmie zwalniają za wszystko, nie można im zaufać kierownik ma się za Boga nawet starego pracownika potrafią zwolnic a powód znajdą w momencie, i z dnia na dzień, jak ktoś ma zaczynać ,,przygodę" z tą firma to powinien się dobrze zastanowić, i powodzenia, ja osobiście nie polecam.

@Czmiel 21.04.2017 10:12

Najlepsi sa pseudo kierownicy prosto po szkole ,gamonie jakich mało

slavic

Niemiecka firma nastawiona na wyzysk Polski i ich niewolników a drogi buduja jak najtaniej a wolaja frozej niz w Niemcech

@asian
@Raford 23.03.2017 10:58

Znam kilku np.jacus k....balwan straszny!!!

vvv

@ Lemonadowy - ale to świadczy tylko i wyłacznie o nich

Lemoniadowy

Bylem kiedys na pewnej imprezie gdzie bawili sie pracownicy bb ,przepraszam -kadra bb,dramat gowniarze zachowywali sie jakby byli bogami zycia,pozniej sie okazalo ze to dopalacze

@Lemoniadowy 05.09.2016 13:40

Moze tam byl "Mały"

edek

U nas maja budować szkołę w 1,5 roku. Jak im idzie budowlanka takich obiektów?

@Mały 31.08.2016 11:18

Aha zapomnialem dodac - buraku

bezrobotny

witam wszystkich... chcialbym sie dowiedziec jakie warunki oferuja na stanowisku operatora maszyn... moze ktos udzieli odpowiedzi konkretnej a nie jak kiedys tam bylo ???

@Nick 14.07.2016 08:15

Owszem nie pracuje ale uwierz mi jestem na biezaco z informacjami

Tez byly

Najlepszy to byl jacek kie...,zero wiedzy praktycznej,a jakie mial pomysly!!!

Stal
@Tez byly 24.06.2016 18:14

Jacek z Gorzowa?mega gosc!!!!!:-)a tak na serio to dramat,przydupas prezesa bez zadnej wiedzy

Raford

Dokladnie o to chodzi ,kompletnie nie szanuja ludzi

asd

Czy BBP zatrudnia inżynierów robót branżowych?

Cieśla

Bardzo fajna firma. wysyłasz cv...po godzinie dzwonią... Panie jest robota.... nawet jak już przyjedziecie to jest za późno... wysyłają ci umowe ale nie jako Berger Bau tylko Polbau... takie otrzymaliśmy z kolegami... ugadujesz się że trzeba na dany dzień być.. wszystko cacy i nagle jak dzwonisz na jaki adres masz przyjechać to ci mówią że oni chcą ale za tydzień.. a później to jest jeszcze ciekawiej bo dzwonią i że oni chcą mniej ludzi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma bez szacunku i organizacji... ciekaw jestem czy płacą tak jak się dogadują... Stanęło na tym że żaden z nas do nich nie pojechał... firma nie poważna... pzdrawiam pana który zwala wszystko na "szefa"... Drodzy Panowie z Berger Bau... Jak będę chciał zobaczyć kabaret to sobie włączę telewizyjną dwójke !

kandytat

czy to prawda że kierownik na budowie jest po zawodówce

koko

Specjalista ds. administracyjnych zapewne na budowę autostrady A1 a później do widzenia, chyba że na inne miejsce potrzebują. Niech ktoś napisze ile proponują na rozmowie za jakie stanowisko. albo się pośmiejemy albo podyskutujemy

jony

ale głupoty piszecie ja tam pracuje 4 lata i nie jest tak źle to prawda że trzeba pracować i to ciężko ale zarobki są ok

Na szczęście Były
@jony 12.04.2016 21:57

Jony - tu chyba się Prezes odezwał albi któyś z dyrektorów. Kadra menadżerska tej firmy to dno dna. Dowiedziałem się kiedyś od Kierownika Projektu, że wytrzymałość stali zbrojeniowej to 1500 MPa. Niezły ubaw, śmialiśmy się z tego kretyna. Co robił na studiach? Grał w karty. Już po tym można sobie wyobrazić poziom tej firmy. Nie dość, że cham to jeszcze nieuk. Pozostali tacy sami.

niewiem

słyszał ktoś o firmie Ms Bau projekt bo nie widzę żadnych opinii tylko przekierowało mnie tutaj, firma też Wrocław . prosze o komentarze jak ktoś coś wie dzięki

Www

Pracowałem w tej firmie i powiem jedno tragedia,nie szanują pracownikow, zarząd i prezesi to buraki a szczególnie jeden,kierownicy dramat dzieciaki ledwo po studiach bez jakiejkolwiek wiedzy praktycznej, ogólnie porażka

Michu
@Www 27.02.2016 00:32

Kiedys tam byla super kadra i naprawde dobrzy fachowcy,niewiadomo dlaczego komus to przeszkadzalo i zaczely sie zmiany dobrych kierownikow zamienili na mlodych niedoswiadczonych bez zadnej wiedzy praktycznej a fachowcow na "piekarzy"

Raford

Berger i rozwój nie żartuj pracowałem w tej firmie prawie 7 lat i mogę dużo powiedzieć o warunkach pracy, podejściu i szacunku do pracowników itd.jest to jedna z najgorszych jak nie najgorsza firma na rynku budowlanym

Raford

Oj Romek Romek jeżeli 2000 w tych czasach to dla ciebie szczyt marzeń to ta firma jest jak najbardziej dla ciebie,zuch chłopak

Zostaw opinię o Berger Bau Polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berger Bau Polska