Berger Bau Polska Sp. z o.o.
counter
2 150 188 5 1
były

odradzam pracy na kierowce oddzial wroclaw !!!!!!!!!!!!

Jas
Pracownik

Firma dramat, stare auta, kierowca 240 godz 4200 wypłaty. Jeszcze ci potrafią godziny obciąć. Zero socjalu, zero premii na swieta Na warsztacie też chłopaki narzekają, nikt cie nie doceni, kasa kiepska a wymagania w Uj.

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Berger Bau Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Stoper Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Ubiegać się możesz zawsze, ale jak masz lipną stawkę,.....

Jas
Pracownik

Firma dramat, stare auta, kierowca 240 godz 4200 wypłaty. Jeszcze ci potrafią godziny obciąć. Zero socjalu, zero premii na swieta Na warsztacie też chłopaki narzekają, nikt cie nie doceni, kasa kiepska a wymagania w Uj.

Artur
@Jas

Skoro tak wyglądają warunki płacowe w firmie Berger Bau Polska, jak przedstawiłeś to w komentarzu to zaczynam się zastanawiać, czy istnieje tam w ogóle realna szansa na to, aby z czasem ubiegać się o podwyżkę? Szkoda, że nie ma żadnych dodatków do pensji. W niektórych firmach właśnie dodatki sprawiają, że pensja staje się dużo bardziej atrakcyjna. To napiszesz mi, jak z tymi podwyżkami?

Karol
Pracownik
@Artur

Raz w roku z automatu jest podwyższka. Wynagrodzenie składa się z stawki podstawowej i premii dodatkowej. Do tego jest jeszcze dofinansowanie do Multisporta

Kamil Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Karol

hehehe bylem, pracowalem, dofinansowanie do Multisporta to bylo najlepsze, karnet na silownie ALLIN w dobrej wroclawskiej silowni kosztowal 140zl/mies, a firma tak dofinansowala Multispotra ze kosztowal 145zl/mies, no ale w Multisporcie masz jeszcze baseny itp mimo wszystko nie bylo to ani korzystne ani atrakcyjne co najwyzej bardzo slabe. Podwyzka z automatu ?! nigdy czegos takiego w Berger Bau nie bylo!!!

Miś Nowy wpis
Były pracownik
@Artur

Też tam pracowałem 2 lata. Premia jest tylko godzinową 1 lub 2 zł za każdą godz w pracy i to tyle z tych dodatków. Jak nie pracujesz to masz gola podstawę. Jak rzucisz papierem to może Ci dadzą 1/2 zł podwyżki. Na żadne święta nie dostałem ani złotówki. U prywaciaza teraz dał 500 na swieta każdemu kierowcy i mam 28zl/h. Nie polecam (usunięte przez administratora)bau.

Pytanie
 Pytanie

Czy można liczyć w Berger Bau Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

pracownik
Pracownik
@Pytanie

tak - firma oferuje pakiet prywatnej opieki medycznej

Max
Były pracownik
@pracownik

Ta firma nic nie oferuje. Chyba że dla kierowników. Zwykli pracownicy nie są szanowani.(usunięte przez administratora) Brak premii świątecznych, zero socjalu. Tylko patrzą jak ci premie (usunięte przez administratora)

Rudy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.
Były pracownik
 Problem

Nie polecam, na warsztacie max 3.5 koła, zero podwyżek, kierownik lata jak (usunięte przez administratora) Żadnych premii świątecznych, chyba że dla kierowników, zero socjalu

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 151 dni.
 Pytanie

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Kierowca
Pracownik

Nie polecam tam pracy kaska smieszna przy tej ilosci godzin itp to powinno byc miedzy 6-7k a ledwo 4 sie wyciaga a godzin w mies natrzaska z 300

były

odradzam pracy na kierowce oddzial wroclaw !!!!!!!!!!!!

Urszula
@były

To dosyć lakoniczna wypowiedź. Berger Bau Polska to rodzinna, średniej wielkości firma działająca w przemyśle budowlanym oraz branży materiałów budowlanych z licznymi filiami, spółkami zależnymi i udziałowymi w kraju i za granicą oraz z siedzibą główną w Pasawie. Dzisiaj jest przedsiębiorstwem o silnej pozycji w branży budowlanej. Dlatego też można byłoby sądzić, iż taki pracodawca stwarza swoim pracownikom dogodne warunki pracy. Co zatem sprawiło, iż wypowiadasz się o nim aż tak źle?

anymause
@były

chrzanów też nie ma rewelacji...jeśli chodzi o pracowników ...godziny to dwa miesiące w miesiącu,licząc twoje dojazdy na budowę które nie wliczają się w czas pracy

romero
@Urszula

Nie jestem taki pewien czy Berger Bau Polska to firma rodzinna - chyba że prezesi i kierownictwo to rodzina. Na rynku polskim to klasyczna korporacja gdzie większość patrzy jak wykonać robotę rękami drugiego. Ubiegnę komentarze i proszę nie pisać, że nie wiem co piszę. Pracowałem tam, więc wiem.

Wegner
@romero

Prezes i wice to dalekie kuzynostwo szefostwa z niemiec zesłani do bienej Polski, reszta no cóż. Berger Pl daleki jest od korporacji, w korporacji raczej wszystko jest jasne. Tu decyduje 2 prezesów praktycznie o wszystkim. Potrafia zdusić dyrektora czy kierownika do dna, a ten pózniej flustracje przerzuca on na dalszych pracowników. Jak by ktoś sie zastanwiał czemu prezes jest tak zajety, no musi sprawdzać faktury za płyn do naczyn, sekretarka nie ma takiej wladzy ????

Jary
Klient
 Pytanie
@romero

A jakie zarobki mniej więcej ma inżynier budowy?

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 353 dni.
 Pytanie

Czy w obrębie jednego działu w Berger Bau Polska Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Radek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 435 dni.
 Pytanie

jakie zarobki są na stanowisku laborant ?

Ryszard

@ANYMAUSE Myślę, że pomyliłeś firmy albo zainspirowała do tego wpisu konkurencja. Firma ma dobre opinie!!!

anymause
@Ryszard

chyba ty nie wiesz gdzie pracujesz

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 454 dni.
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka awansu w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Wegner

Moja opinia o firmia opiera się na przepracowanych w niej latach dotaczy stanowiska inżyniera budowy, kierownika robot i kierownika budowy. Plusy: - atmosfera w Teamie pomimo napięcia. Minus: - przestarzały sprzęt komputerowy, - samochody słuzbowe wyeksploatowane lub zobaczysz obiecany samochod jak swinia niebo, - szkolen brak no bo poco, ‘’czego Pan nie rozumie’’, - mobbing przelozonych, - wzajemne oklamywanie sie, - prezesi majacy sie za Cesarzy, ale drukarki zamowic nie potrafia, - czesty chaos przez unikaniu decyzejnosci, - no i najlepsze wypalata a raczej najgorsza, wiele rzeczy mozna zniesc ale pracowac za ta sama wyplate do konca zycia raczej nie, szkoda nerwow i czasu. Prezesom trzeba sie klaniac za to ze wykonuje sie swoja prace.

kamien
Użytkownicy czekają na odpowiedź 485 dni.
 Pytanie

Witam czy poszukujecie kierowców jak 2 lata temu poszukiwali kierowców betonomieszarek w Monachium.

Konstantyno

Warsztat: Szybko i na temat... Minusy: Auta serwisowe trupy, Stach tym jeździć Brak potrzebnych narzędzi na warsztacie jak i na busach serwisowych Nadgodziny... Wymagania kosmiczne, natomiast wynagrodzenie totalne (usunięte przez administratora) Brak organizacji pracy, najlepiej robić 10 rzeczy jednocześnie... Stres Plusy: Wynagrodzenie na czas Atmosfera w grupie mechaników

Rafaelo
@Konstantyno

Minusy: Auta serwisowe trupy, Stach tym jeździć Brak potrzebnych narzędzi na warsztacie jak i na busach serwisowych Nadgodziny... Wymagania kosmiczne, natomiast wynagrodzenie totalne (usunięte przez administratora) Brak organizacji pracy, najlepiej robić 10 rzeczy jednocześnie... Stres -> chłopie, co za bzdura... widocznie nie nadajesz się do roboty, pozdrawiam

Zadowolony

To forum dla pracowników firmy żeby mogli pozostawić tu swoje opinie.

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 576 dni.
 Pytanie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Septu

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie jako inżynier budowy - ma ktoś z Was jakieś doświadczenia na tej posadzie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ANYMAUSE
@Septu

JAK JESTEŚ (usunięte przez administratora)....TO CHĘTNIE SIĘ NADASZ DO ZESPOŁU BERGER BAU....

2
księciunio

Ktoś coś może powiedzieć o mechanikach jak zarobki ? atmosfera? itp Pozdrawiam

Pracodawca

@księciunio

Witaj, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zobaczyć jak i gdzie pracujemy, zapraszamy na rozmowę podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. - ZESPÓŁ BERGER

Zainteresowany
@Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Witam Czy przyjmujecie Państwo pracowników bez doświadczenia na stanowiska robotnicze? Pracowałem przy produkcji kostki brukowej, oraz jako operator maszyn zbrojarskich. Jest możliwość podnoszenia u Państwa kwalifikacji? Praca jest na miejscu tzn.we Wrocławiu, czy są również delegacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Zainteresowany
@Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Witam Czy przyjmujecie Państwo osoby na stanowiska robotnicze-fizyczne bez doświadczenia? Pracowałem przy produkcji kostki brukowej, oraz jako operator maszyn zbrojarskich. Jest możliwość podnoszenia kwalifikacji? Praca jest na miejscu tzn. we Wrocławiu, czy są również delegacje? Pozdrawiam

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Pracodawca

@Zainteresowany

Dzień dobry, odpowiadając na Pana pytanie – tak, zatrudniamy pracowników bez doświadczenia, przecież gdzieś to doświadczenie należy zdobyć oraz firma inwestuje w pracowników, którzy chcą rozwijać swoje możliwości. Zakres terytorialny pracy jest podyktowany realizowanymi kontraktami. Chciałby Pan dowiedzieć się czegoś więcej, proszę przesłać swoje CV a my skontaktujemy się i odpowiemy na wszelkie wątpliwości. - ZESPÓŁ BERGER

ANYMAUSE
@Zainteresowany

W TEJ FIRMIE NIE MA ŻADNEGO SOCJALU...NIE DOSTANIESZ DELEGACJI ,CZY OBIADU,JEDYNE CO TO DOSTANIESZ NAJTAŃSZY OBSKURNY HOTEL....AAAA I JAK MASZ DALEKO I BENDZIESZ NAWET WOZIŁ PRACOWNIKÓW,TO NIE WLICZA SIĘ TO W GODZINY PRACY....TEN CZAS PRACY DLA FIRMY WYKONUJESZ W CZYNIE SPOŁECZNYM....ZA DARMO!!!

Młodzieży

(usunięte przez administratora) stąd

Anna
@Młodzieży

@Mlodziezy Twoja wypowiedź nie wnosi żadnej informacji na temat firmy Berger Bau Polska Sp. z o.o. Napisz proszę, jestes obecnie ich pracownikiem? Czy w tej firmie jest miejsce dla młodych ludzi, którzy myślą o własnej ścieżce rozwoju?

GmbH

lipa oddzial wroclaw same dziadki mlodzi kierowcy zawijac sie do przewoznikow ktorzy wam zaplaca jak trzeba omijac emeryci bau.com

Janusz
@GmbH

Przyznam szczerze, że Twoja wypowiedź jest dla mnie, mało zrozumiała. Wywnioskowałem z niej, że nie polecasz młodym kierowcom pracy w firmie Berger Bau Polska. Mógłbyś napisać dlaczego? Proszę, abyś sprecyzował swój komentarz. Chcę go dobrze zrozumieć.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Berger Bau Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Berger Bau Polska Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 150 ocen.
Berger Bau Polska Sp. z o.o.