Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Berger Bau Polska Sp. z o.o.
2 144

Opinie o Berger Bau Polska Sp. z o.o.

Monika

@pracownik, Twoja opinia jest bardzo krótka i pozbawiona jest jakichkolwiek argumentów. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jak oceniasz firmę Berger Bau Polska? Czy dobrze Ci się pracuje w tej firmie? Jakie obowiązki realizujesz na swoim stanowisku?

Tedy

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze? Miałem nadzieję, że dowiem się coś o firmie i pracy.

cos z nim nie tak?bo to moj kierownik

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Berger Bau Polska? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Czarek

Jak ktoś jedzie z nastawieniem na pracę to chociaż czasami jest ciężko ale nie narzeka!!!

Pracowałem tam spory czas ,na szczęście udało mi sie wyrwać tragedia , taką pracę polecił bym tylko najgorszemu wrogowi. Współczuję tym co zostali i tym co będą pracować tam. Zero szacunku dla pracownika fizycznego , i co najdziwniejsze to im wyższe stanowisko tym mniejszy szacunek do pracowników. Pytam dlaczego???

Jakim pracodawcą jest Berger Bau Polska ? Jak wyglądają warunki w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Stefan

Podpowiedzcie jak agencja organizuje sprawy mieszkaniowe czy dojazd do pracy?

Raford

Wróciłem i trzeba rozruszac to forum

vvv

@ Lemonadowy - ale to świadczy tylko i wyłacznie o nich

Michu
@Mały 17.08.2016 08:06

Zadzwonic do firmy i co?powiedza prawde jak jest?watpie,przeciez nikt nie strzela sobie w kolano

edek

U nas maja budować szkołę w 1,5 roku. Jak im idzie budowlanka takich obiektów?

Www

Pracowałem w tej firmie i powiem jedno tragedia,nie szanują pracownikow, (usunięte przez administratora)kierownicy dramat dzieciaki ledwo po studiach bez jakiejkolwiek wiedzy praktycznej, ogólnie porażka

Michu
@Www 27.02.2016 00:32

Kiedys tam byla super kadra i naprawde dobrzy fachowcy,niewiadomo dlaczego komus to przeszkadzalo i zaczely sie zmiany dobrych kierownikow zamienili na mlodych niedoswiadczonych bez zadnej wiedzy praktycznej a fachowcow na "piekarzy"

bezrobotny

witam wszystkich... chcialbym sie dowiedziec jakie warunki oferuja na stanowisku operatora maszyn... moze ktos udzieli odpowiedzi konkretnej a nie jak kiedys tam bylo ???

@Nick 14.07.2016 08:15

Owszem nie pracuje ale uwierz mi jestem na biezaco z informacjami

asd

Czy BBP zatrudnia inżynierów robót branżowych?

kandytat

czy to prawda że kierownik na budowie jest po zawodówce

koko

Specjalista ds. administracyjnych zapewne na budowę autostrady A1 a później do widzenia, chyba że na inne miejsce potrzebują. Niech ktoś napisze ile proponują na rozmowie za jakie stanowisko.(usunięte przez administratora)

jony

ale głupoty piszecie ja tam pracuje 4 lata i nie jest tak źle to prawda że trzeba pracować i to ciężko ale zarobki są ok

niewiem

słyszał ktoś o firmie Ms Bau projekt bo nie widzę żadnych opinii tylko przekierowało mnie tutaj, firma też Wrocław . prosze o komentarze jak ktoś coś wie dzięki

Raford

Berger i rozwój nie żartuj pracowałem w tej firmie prawie 7 lat i mogę dużo powiedzieć o warunkach pracy, podejściu i szacunku do pracowników itd.jest to jedna z najgorszych jak nie najgorsza firma na rynku budowlanym

Raford

Oj Romek Romek jeżeli (usunięte przez administratora)w tych czasach to dla ciebie szczyt marzeń to ta firma jest jak najbardziej dla ciebie,zuch chłopak

nowy

Jestem zainteresowany zaaplikowaniem swojego cv do tej firmy do działu utrzymania ruchu warsztatu. Czy rzeczywiście jest tak jak piszecie, jak wygląda taka praca od wewnątrz. Może ktos to bliżej opisać?

Raford

O kierownikach i ich pomysłach można by napisać książkę

juby

Firma stawia i ma wymagania. Ale nic w zamian nie daje.

do Maciek

zapytaj jaka stawka i ile godzin wypracujesz w miesiącu. będziesz dyspozycyjny od rana do wieczora (usunięte przez administratora)

Raford

Na stu jeden zadowolony,jest to problem z ludzmi?! raczej z firma

życzliwy

Poczytaj sobie poniższe wpisy i sobie odpowiedz. Jak chcesz dożywotnio pracować za te same pieniądze bez żadnych dodatkòw i możliwości awansu to wbijaj. Takich tu trzeba.

Raford

Wszystko to bzdury,pakiet socjalny?nie istnieje w bergerze

creative

Witam, A jak tam sytuacja wygląda z zarobkami i całą otoczką dla inżyniera budowy bądź kierownika budowy dla budownictwa kubaturowego? Ma ktoś jakieś doświadczenia? Cenne rady? Dzięki, pozdrawiam

DL

A panowie co powiecie o budownictwie kubaturowym, tam tez potrzebują cieśli i murarzy. Widziałem, że powygrywali duże budowy i szukają fachowców - pracował ktoś z Was tam, jakie tam są zarobki, bo słyszałem, że wyższe.

Zostaw opinię o Berger Bau Polska Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o.