Opinie o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Czy można liczyć w Berger Bau Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

tak - firma oferuje pakiet prywatnej opieki medycznej

Max
@pracownik

Ta firma nic nie oferuje. Chyba że dla kierowników. Zwykli pracownicy nie są szanowani.(usunięte przez administratora) Brak premii świątecznych, zero socjalu. Tylko patrzą jak ci premie (usunięte przez administratora)

@pracownik

Nie prawda, nie ma żadnych dodatków.

Magdalena

Referent ds. rekrutacji to faktyczne zatrudnienie już do pracy czy jakaś praktyka? Bo było takie ogłoszenie wystawione przez nich, ale nie zdążyłam sprawdzić niestety. Mają jeszcze jakieś stanowiska typowo umysłowe tak to?

Robotny

Atmosfera spoko, tylko szkoda że firma mało płaci zwykłym pracownikom i trzeba nadgodziny robić żeby jakoś żyć. Żadnych dodatków, premia świątecznej i czas spędzony w busie za darmo bo nie płacą dojazdu oraz delegacji itd Szkoda czasu...

Iwona
@Robotny

a ilu w sumie tych zwykłych pracowników tu aktualnie jest? ciekawa jestem po prostu ile potencjalnie musieliby dorzucać, żeby ludzie zadowoleni chodzili... ale atmosferę to dobrą również firma robi?

Robotny
@Iwona

Przy tej inflacji co jest to min 20 %. Dużo osób myśli o zmianie pracy bo na same dojazdy idzie 40% więcej kasy a gdzie reszta opłat i jedzenie też poszło do góry.

Pracuś
@Robotny

Teraz ofert jest w brud , każdy znajdzie coś dla siebie.

Magdalena

Cześć, poszukałam trochę i znalazłam ofertę na księgową do firmy. Tylko nie ma tam żadnych szczegółów o samej pracy. Ktoś powie, jakie mają oczekiwania co do doświadczenia kandydatów? I w jakie dni jest praca?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zadowolony

Polecam firmę z całego serca ???? bardzo dobry pracodawca. Bardzo dobre zarobki przemiła atmosfera. Gorąco polecam.

Oksana

Kto pracował, czy pracuje w dziale finansowym we Wrocławiu? Podzielcie się proszę, jak wam? Atmosfera pracy? Nadgodziny?

Bubara
@Oksana

Iwona
@Bubara

Dalej jest ich tak dużo jak w innym wpisie było to opisane? Z czego to wynika, problemy z właściwą organizacją pracy?

Robert

Jak wygląda sytuacja w Chrzanowie? Poszukują może jakiś kierowników drogowych?

Barbara
@Robert

Są cały czas robota nadgodziny więc zależy od ciebie

Iza
@Barbara

To spoko, mąż chce aplikować właśnie. A dużo tych nadgodzin wychodzi? Są do odebrania, czy normalnie płatne?

To nie jest firma, ale całkowite nieporozumienie... O warsztacie i kierownictwie w ogóle nie chciałbym mówić, mój wewnętrzny świat, który w ogóle nie rozumie, gdzie on jest i co się z nim dzieje.

Olga

No ostro krytykujesz, podasz trochę więcej konkretów czemu taka opinia? Co odnośnie tego kierownictwa, jakie relacje są z podwładnymi? Daj znać bo mój mąż myśli nad próbą zatrudnienia się u nich.

Nadzór budowy

Polecam firmę. Świetna atmosfera, dobre zarobki. Jeden z lepszych pracodawców na rynku

Maria
@Nadzór budowy

Czyli rozumiem że zarobki konkurencyjne? Raczej bliższe średniej krajowej? Bo ktoś wyżej napisał z kolei że niskie stawki więc jak to jest?

Ktos
@Maria

Zarobki niższe niż średnia krajowa, 4 000 to dużo w obecnych czasach???? odlicz 800 paliwo na dojazdy to dalej bd zadowolony?? Na święta nic nie dostaniesz, wakacje czy paczki dla dzieci na mikołaja też możesz zapomnieć. Żadnej imprezy integracyjnej nie ma.

Opiniaaa

Każdy dba tylko o swoją (usunięte przez administratora) Od siebie dla firmy z kierownictwa nikt nic nie daje...

@Opiniaaa

A może warto o tym z kierownictwem porozmawiać by coś się zmieniło? Próbowałeś?

Anonimowy

Firma, która żyje w fikcyjnym świecie, z własnymi niezrozumiałymi dla nikogo wymaganiami i wynagrodzeniem

Hanna
@Anonimowy

Dasz jakiś przykład takich wymagań? Trudno mi sobie wyobrazić, co to mogłoby być...

Anonymous

Jedna z najgorszych firm jakie dziś istnieją na rynku pracy. Krytycznie niskie stawki, z tym wszystkim, że stawka każdego w zależności od "porozumienia". Całkowity brak zrozumienia tego, co dzieje się ze strony kierownictwa. Całkowity brak szacunku pracowników.

@Anonymous

Krytycznie niskie stawki czyli jakie konkretnie?

Kamil
@Anonymous

Jak tam idziesz od razu zadaj wysokiej stawki, bo potem przez 10 lat nic nie dostaniesz, ale jak powiesz duzo/normalna stawke, to prezes bedzie sie smial ze on takich pieniadzy w tej fimie nie widzial, i w sumie bedzie mial racje. Stagnacja w smierdzacym baraku, zwanym biuro.

Natalia
@Kamil

To skąd pewność że taką wysoką stawkę zaakceptuje na początku jak z podwyżkami tak ciężko?

Romanous

Nie wiem skąd bierzecie te głupoty o niskich stawkach. Prawda jest taka że stawki są naprawdę dobre i człowiek zwykły fizyczny który stoi przy koparce nie zarabia takich groszy jak tu piszecie . Stawki są bardzo zadowalające. W firmie jest super.

@Romanous

Ile ludzi tyle opinii, tak to niestety czasem bywa. Ale spoko, że jednak te stawki są dobre. A możesz konkretniej napisać ile one wynoszą?

Romanous
@Julia

Więcej niż średnia krajowa. Także jest rewelacyjnie i nie narobisz się tak bardzo. Także nie ma co narzekać a jak ktoś narzeka to niech idzie gdzie indziej

Magdalena

zawsze w takich opiniach ciekawi mnie jedno, czy zatrudniajac sie nie wiedziales jaka jest stawka ze piszesz ze kiepska? przeciez podpisujac umowe z kazda firma wiadomo ile sie dostanie, wiec jak tutaj na to narzekac? no chyba ze na umowie cos innego a potem okazalo sie ze cos innego wyplacaja to rozumiem ... jak bylo naprawde?

Zero szkoleń, mała stawka, firma się zatrzymała chyba w 2010. (usunięte przez administratora) i do przodu!! Za chwile bd więcej Ukraińców niż Polaków

Zainteresowany pracą

Dzień Dobry ! Na stronie Pracuj Pl. Jest rekrutacja na stanowisko ślusarz -spawacz posiadam wszelkie uprawnienia spawalnicze wymagane do rekrutacji ,na w.w stanowisko , Obecnie jestem Liderem produkcji w fabryce Volvo Polska we Wrocławiu. Mam 50 lat i niebagatelne doświadczenie w pracach ślusarsko spawalniczych . Chciałbym zapytać o wysokość miesięcznej pensji ,oraz sposobu naliczania ,czy jest to stawka godzinowa? jak długi jest okres próbny , po którym umowa jest na stałe. Chętnie złożę CV oraz podejmę pracę ,proszę jednak o odpowiedź na powyższe pytania Pozdrawiam Arek 668108493

Były
@Zainteresowany pracą

Jak popracujesz 200h to 4k zarobisz, ale zapomnieli napisać że to mechanik/spawacz bo bd też wymieniał silniki czy przekładnie na węzłach i bd nieźle w smarze i betonie urabany. Spawanie gruszki w środku która musisz sobie odkuć najpierw. Są dużo lepsze firmy.

Jan

Witam, jak wygląda praca na stanowisku spawacza bo widzę że co trochę kogoś szukają??? Taka rotacja czy stawka śmieszna??

czy firma płaci na czas podwykonawcom ?

Co jaki okres czasu w Berger Bau Polska Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Stoper

Ubiegać się możesz zawsze, ale jak masz lipną stawkę,.....

Jas

Firma dramat, stare auta, kierowca 240 godz 4200 wypłaty. Jeszcze ci potrafią godziny obciąć. Zero socjalu, zero premii na swieta Na warsztacie też chłopaki narzekają, nikt cie nie doceni, kasa kiepska a wymagania w Uj.

Artur
@Jas

Skoro tak wyglądają warunki płacowe w firmie Berger Bau Polska, jak przedstawiłeś to w komentarzu to zaczynam się zastanawiać, czy istnieje tam w ogóle realna szansa na to, aby z czasem ubiegać się o podwyżkę? Szkoda, że nie ma żadnych dodatków do pensji. W niektórych firmach właśnie dodatki sprawiają, że pensja staje się dużo bardziej atrakcyjna. To napiszesz mi, jak z tymi podwyżkami?

Karol
@Artur

Raz w roku z automatu jest podwyższka. Wynagrodzenie składa się z stawki podstawowej i premii dodatkowej. Do tego jest jeszcze dofinansowanie do Multisporta

Kamil
@Karol

hehehe bylem, pracowalem, dofinansowanie do Multisporta to bylo najlepsze, karnet na silownie ALLIN w dobrej wroclawskiej silowni kosztowal 140zl/mies, a firma tak dofinansowala Multispotra ze kosztowal 145zl/mies, no ale w Multisporcie masz jeszcze baseny itp mimo wszystko nie bylo to ani korzystne ani atrakcyjne co najwyzej bardzo slabe. Podwyzka z automatu ?! nigdy czegos takiego w Berger Bau nie bylo!!!

Miś
@Artur

Też tam pracowałem 2 lata. Premia jest tylko godzinową 1 lub 2 zł za każdą godz w pracy i to tyle z tych dodatków. Jak nie pracujesz to masz gola podstawę. Jak rzucisz papierem to może Ci dadzą 1/2 zł podwyżki. Na żadne święta nie dostałem ani złotówki. U prywaciaza teraz dał 500 na swieta każdemu kierowcy i mam 28zl/h. Nie polecam (usunięte przez administratora)bau.

Zostaw merytoryczną opinię o Berger Bau Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berger Bau Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berger Bau Polska Sp. z o.o.