Opinie o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Janek

Jak wygląda teraz sytuacja pracowników jako brukarzy w BERGER. są jakieś zmiany po wpisach widzę ze nie warto się tam angażować

@Janek

Janku! Jesteś zainteresowany pracą u nas jako brukarz? Wyślij nam swoje CV na adres: (kadry@bergerbau.pl), a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Podczas spotkania zaprezentujemy firmę oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania abyś mógł ocenić czy chciałbyś pracować razem z nami. Obecnie zaufało nam prawie trzystu pracowników. Zapraszamy do współpracy – Zespół BERGER

Czy firma normalnie funkcjonuje? Co jest powodem, że bardzo rzadko tu zaglądacie?

@Piotr

Piotrze, spółka oczywiście „normalnie funkcjonuje“. Obecnie realizujemy wiele ciekawych kontraktów zarówno w sektorze budownictwa infrastrukturalnego jak i w budownictwie kubaturowym. Cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku oraz dużym zaufaniem naszych klientów. Zapraszamy do współpracy – oferujemy pracę w ambitnym i zgranym zespole, atrakcyjne warunki pracy oraz ciekawe perspektywy. W przypadku zainteresowania ofertą CV wraz z LM prosimy przesłać na adres kadry@bergerbau.pl Pozdrawiamy – Zespół BERGER

@pracownik, Twoja opinia jest bardzo krótka i pozbawiona jest jakichkolwiek argumentów. Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź i napisać jak oceniasz firmę Berger Bau Polska? Czy dobrze Ci się pracuje w tej firmie? Jakie obowiązki realizujesz na swoim stanowisku?

Tedy

Zastanawiam się dlaczego nikt nie pisze? Miałem nadzieję, że dowiem się coś o firmie i pracy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

cos z nim nie tak?bo to moj kierownik

Czarek

Jak ktoś jedzie z nastawieniem na pracę to chociaż czasami jest ciężko ale nie narzeka!!!

Pracowałem tam spory czas ,na szczęście udało mi sie wyrwać tragedia , taką pracę polecił bym tylko najgorszemu wrogowi. Współczuję tym co zostali i tym co będą pracować tam. Zero szacunku dla pracownika fizycznego , i co najdziwniejsze to im wyższe stanowisko tym mniejszy szacunek do pracowników. Pytam dlaczego???

Stefan

Podpowiedzcie jak agencja organizuje sprawy mieszkaniowe czy dojazd do pracy?

Raford

Wróciłem i trzeba rozruszac to forum

vvv

@ Lemonadowy - ale to świadczy tylko i wyłacznie o nich

Mały

na forum gdzie prawie 100 % wszystkich zapisów pochodzi od osób zwolnionych niczego sensownego się nie dowiesz, (usunięte przez administratora) Najlepiej zadwoń do firmy, pozdrawiam

@Mały

Te opinie sa jak najbardziej adekwatne do sytuacji w firmie,ja tez pracowalem w bb i opieram swoje opinie na przezytych latach w tej firmie

@Mały

Zadzwonic do firmy i co?powiedza prawde jak jest?watpie,przeciez nikt nie strzela sobie w kolano

edek

U nas maja budować szkołę w 1,5 roku. Jak im idzie budowlanka takich obiektów?

Www

Pracowałem w tej firmie i powiem jedno tragedia,nie szanują pracownikow, (usunięte przez administratora)kierownicy dramat dzieciaki ledwo po studiach bez jakiejkolwiek wiedzy praktycznej, ogólnie porażka

@Www

Kiedys tam byla super kadra i naprawde dobrzy fachowcy,niewiadomo dlaczego komus to przeszkadzalo i zaczely sie zmiany dobrych kierownikow zamienili na mlodych niedoswiadczonych bez zadnej wiedzy praktycznej a fachowcow na "piekarzy"

bezrobotny

witam wszystkich... chcialbym sie dowiedziec jakie warunki oferuja na stanowisku operatora maszyn... moze ktos udzieli odpowiedzi konkretnej a nie jak kiedys tam bylo ???

@bezrobotny

Teraz jest jeszcze gorzej niz kiedys

@Raford

nie pracujesz tam od lat - skąd ta twoja wiedza?

Raford

Owszem nie pracuje ale uwierz mi jestem na biezaco z informacjami

asd

Czy BBP zatrudnia inżynierów robót branżowych?

kandytat

czy to prawda że kierownik na budowie jest po zawodówce

koko

Specjalista ds. administracyjnych zapewne na budowę autostrady A1 a później do widzenia, chyba że na inne miejsce potrzebują. Niech ktoś napisze ile proponują na rozmowie za jakie stanowisko.(usunięte przez administratora)

jony

ale głupoty piszecie ja tam pracuje 4 lata i nie jest tak źle to prawda że trzeba pracować i to ciężko ale zarobki są ok

niewiem

słyszał ktoś o firmie Ms Bau projekt bo nie widzę żadnych opinii tylko przekierowało mnie tutaj, firma też Wrocław . prosze o komentarze jak ktoś coś wie dzięki

Raford

Berger i rozwój nie żartuj pracowałem w tej firmie prawie 7 lat i mogę dużo powiedzieć o warunkach pracy, podejściu i szacunku do pracowników itd.jest to jedna z najgorszych jak nie najgorsza firma na rynku budowlanym

Zostaw merytoryczną opinię o Berger Bau Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berger Bau Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berger Bau Polska Sp. z o.o.