Castellum Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie

Wrocław

Opinie o Castellum Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie

FUCKINGINGER

Witam i odradzam tej firmy sa nie wyplacalni, wlepiaja kary za nic ogolnie odradzam pracowania i brania udzialu w ich firmie brak kultury masakra szkoda slow odradzam .

cast

w wawie macie to samo zero konsekwecji i firma zeruje na wykonawcach podkłada urządzenia wybranych firm o parametrach przygotowanych tylko pod ta firme mam nadzieje ze zajmnie się tym ktoś na gorze i wkoncu przyjrzy się tej firmie i iloma ludzmi swoimi pracuje pan Z ....J... NIEYPOWIADAM SIE

stels

okropna firma, nie polecam! Brak kultury....

vertinari

co za bzdury! polecic castellum? w zyciu! nabieraja ludzi na kase! uwazajcie - wiem z doswiadczenia! pan [usunięte przez moderatora] rzeczywiscie klamie w zywe oczy i sie wypiera ustalen. lepiej sie nie pakowac z nimi we wspolprace, bo tylko same straty

Żbik

To nie prawd, musiał napisać to ktoś z zarządu.Na początku sugerują ze będzie cudownie, umowa o pracę, 12 zl/h itd. Nie jest jednak tak rożowo bo gdy dostajesz umowę okazuje się ze jest na niej 12 ale brutto, chodź wcześniej uprzejmy pan [usunięte przez moderatora] sugeruje wyraźnie iż jest to stawka netto. Nie tylko ja zostałem tak nabrany. Po podpisaniu umowy pa [usunięte przez moderatora] staje się opryskliwy i nie ma dla nas czasu, jesteśmy śmieciam dla niego. Kierownicy są również chamscy i wymagają 11godznnego trybu pracy przy stawce na rękę ok.8zł.Nie warto iść na rozmowę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Castellum Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Castellum Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano-Konserwatorskie