Opinie o Arkol Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Arkol Budownictwo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arkol Budownictwo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkol Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

Michu Nowy wpis

Pracowałem w Arkolu ponad rok, nie mogę powiedzieć złego słowa. Jasno postawione oczekiwania, pieniądze na które się umówiłem zostały mi wypłacone, nawet premie się zdarzały. Nie spotkałem się też z sytuacją, żeby ktoś z innych pracowników skarżył się na ucinanie wypłat, a raczej byłoby o tym głośno. Firmę polecam!

Siema, Chcę zapytać o wasz pogląd w sprawie szczegółów współpracy w firmie Arkol Budownictwo Sp. z o.o.. Czy można liczyć na premie? Dzięki za podpowiedź.

JRB Nowy wpis

Pracowałem dla tej firwlemki, zero premi, zero ubrań,jedyny ogarnięty człowiek to Sławek , ten drugi kierownik to (usunięte przez administratora), Kolasa zero pojęcia o budowie tyle co wyczyta w necie nie polecam .

Patryk09 Nowy wpis

Nie polecam ucinają tygodniowki łaskawy szef mówi że mam się cieszyć że mi wypłacił Przyjmują alkoholików do pracy a potem robi sie po nich i zjebę dostajesz ty

Serhii Nowy wpis

Ja pracowal dla ta firma Arkol, we Wroclaw , pieniądze mi zaplacili bez problemy , co nie potrafisz kierownik tlumaczy i nauczy , ja nie znalazl mieszkania w Wroclaw i musial przerwac pracy , do tej firmy zawsze mozna wrucic .

Premie ? zapomnij !!! na początek gwarantowali wielkie premie i długą współprace , szefowie są tylko od wypłaty i więcej ich na oczy nie zobaczysz . Pracowałem dla nich polowe roku i nigdy w zyciu wiecej , nie dosc ze premi nie daja , to jeszcze wypłaty odcinają Q >>>>>>>> rwa

Sylwia
@Marcin

A te wypłaty to niby za co odcinają? To jaka tu umowa jest?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Arkol Budownictwo Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Best West

Arkol to jedna wielka pomyłka!Dwóch włascicieli a tak naprawdę z nikim tam nie mozna nic zalatwić ,jedynie jeden z kierowników na tyle rozgarniety że potrafi pociągnąć temat od A do Z.Wypłaty?Paranoja!Ucinanie godzin za byle głupstwo,premia?to tylko puste słowo w ustach panów"prezesów"którzy bardziej zajęci są wojażami niż tym jaka sytuacja panuje w firmie.Taki mały z dziwnymi zębami to już w ogóle amator który nie zna się na niczym ale nadrabia albo glupią miną albo lekceważeniem pracownika.Jeśli ktoś ma odrobinę oleju w głowie niech daruje sobie pracę dla tej firmy!

Mimo
@Best West

A te gamonie szukają ludzi na olx do pracy .

Członek Zarządu firmy
@Best West

Witam wszystkich zainteresowanych opiniami o naszej firmie. Z przykrością przeczytałem informacje od Best West. Firma nasza działa od 2015 roku i jest to pierwsza taka opinia. Jeśli z kimś doszło do nieporozumienia, co się w życiu czasami zdarza, to zapraszamy do rozmowy, na pewno uda się to wyjaśnić Ze swojej strony zachęcam do spotkania osoby zainteresowana pracą. W czasie rozmowy kwalifikacyjnej można o wszystko wypytać i uzgodnić szczegółowo warunki zatrudnienia.

Hanna
@Best West

To za co na przykład ucinają te godziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Arkol Budownictwo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Arkol Budownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arkol Budownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Arkol Budownictwo Sp. z o.o.
  • Kobierzycka 10
    52-315 Wrocław

Arkol Budownictwo Sp. z o.o.