Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

1.5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

O
Kandydat

Interesują mnie zarobki na stanowisku Senior financial controller. Ogłoszenie jest, ale nic tam nie ma o tym. Albo przynajmniej informacja, ile trzeba przejść etapów rekrutacji, zanim się dowiem o zarobkach, jeśli to jakaś tajemnica czy coś w tym stylu, bo widzę właśnie, że ktoś tu pisał, że oni tę informację zostawiają na sam koniec. Ile to wszystko trwa, zanim się człowiek dowie?

Kandydat
Kandydat
@O

Zapewne zależa od tego jak płynnie znasz niemiecki i angielski i jak bardzo masz reszte kompetencji.

BW
Kandydat
@Kandydat

Nie wiesz czasem, w jaki sposób sprawdzają te języki? Na rekrutacji jest jakas rozmowa w językach obcych czy może jakieś testy dają do zrobienia? I czy jeśli ktoś chce się doszkolić, to czy jakieś kursy językowe firma finansuje?

Kandydat Nowy wpis
Kandydat
@BW

Cała rozmowa po angielsku.

QO Nowy wpis
Inne
@Kandydat

Rozumiem. Jak z pensją zasadniczą, jaki zakres przewidują na stanowisku senior financial controllera? Zarabiałbym tak samo, jak pracując za granicą?

RJ Nowy wpis
Inne

Cześć, gdzie to zaczarowane ogłoszenie? Ja już go nie widzę. : ( chyba, że w że coś źle mi się wyświetla? Możecie szerzej opisać warunki? w ogóle pracował ktoś już przez dłuższy czas i się wypowie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
 Pytanie

Czy pracownicy Avenga IT Professionals Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Hej. Aplikowałem do tej firmy na junior developer na początku września. Na następny dzień dostałem już telefon, jakieś tam proste pytania i że mam czekać na kolejny telefon. Jednakże, mija już miesiąc od tego telefonu i nic. Mam pytanie, czy to normalne w tej firmie (mają taki natłok juniorów) czy po prostu już zapomnieć i szukać szczęścia gdzieś indziej?

Blanka
Kandydat
@Nowy

A co to były za proste pytania? Też chciałabym aplikować ale nie mam czasu na czekanie ponad miesiąc. Ktoś podpowie jak rozległa w czasie jest standardowo rekrutacja?

VVerona
Pracownik

Pracuje w Avenga ponad rok i to, co najbardziej mi się podoba to przede wszystkim: + świetna kultura organizacyjna (np. wartości są rzeczywiście realizowane za pomocą różnych projektów/eventów, nie są to tylko słowa spisane na papierze), + można brać udział w kursach odnoszących się bezpośrednio do podnoszenia kwalifikacji, a dodatkowo Avenga często organizuje różne ciekawe szkolenia m.in. z personal brandingu, wystąpień publicznych czy inkluzywności + komunikacja - wszystkie informacje są przekazywane na czas i są po prostu napisane w "ludzki" sposób + możliwość realizacji swoich pomysłów, + elastyczność managera, który wspiera w zadaniach i stara się być partnerem, + bardzo przyjaźni ludzie w Zespole jak i w całej organizacji, po paru tygodniach miałam poczucie, jakbym pracowała tu znacznie dłużej, + tematyczne evenety, spotkania, na których dużo się śmiejemy i spędzamy ze sobą czas np. pływając na SUPach, czy grając w planszówki, + mamy też możliwość skorzystania w ciągu roku z paru bezpłatnych spotkań z psychologiem, dodatkowo organizowane są webinary o zdrowiu psychicznym, + system benefitowy jest bardzo elastyczny - przyznawane punkty można przeznaczyć zarówno na opiekę medyczną, zakupy, czy np. jedzenie, + jest tez sporo konkursów/ quizów, w których można wygrywać dobrej jakości nagrody, Myślę, że jest to miejsce dla osób, które cenią sobie fajną, kameralną atmosferę. Jest bardzo dużo osób, które pracują tu po 6,8, 11 lat, a to moim zdaniem dowodzi temu, że jest tu wszystko, co potrzebne, żeby praca była satysfakcjonująca. Work -life-balance jest tu na serio stosowany, oby więcej takich miejsc.

Sharepoint Developer
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Przebieg bardzo chaotyczny, rekruterzy nie odpowiadają na maile lub odpowiadają po długim okresie czasu np. po 5 dniach. Zostałem zaproszony na rozmowę i zapytany o możliwy termin. Odpowiedziałem na maila z propozycją terminu po czym nie dostałem już żadnej informacji o rekruterów. Napisałem maila iż rezygnuje z procesu rekrutacyjnego.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Cóż...
Kandydat

Zabawna rozmowa rekrutacyjna, która trwa TYLKO ponad godzinę, na której jest sprawdzany w formie zadań angielski w mowie i w piśmie oraz praktyczna znajomość obsługi programu Exel. Na pytanie odnośnie oferowanego wynagrodzenia kandydat uzyskuje odpowiedź czy tylko osoby, które przejdą pozytywnie proces rekrutacji się dowiedzą. Osobiście uważam, że firma, która nie chce udzielić taka podstawowej informacji jaką jest wynagrodzenie przy tak wymagającej rozmowie rekrutacyjnej jest nieprofesjonalna.

Malwa
Inne
@Cóż...

I w ciągu ponad godziny zdążyli przeprowadzić testy z angielskiego i z excela? To na pytania chyba nie było zbyt wiele czasu? Szkoda, że nie podali wynagrodzenia. Dużo tych etapów jeszcze potem miałoby być? Bo trochę czasochłonne się to wydaje. A no i powiesz coś więcej o tych zadaniach, czego mniej wiecej trzeba się spodziewać?

Pracodawca

@Cóż...

Cześć, Dziękujemy za udział w rekrutacji i feedback po spotkaniu. Dokładamy wszelkich starań, by proces rekrutacyjny do zespołów Avenga pozwalał na kompleksową weryfikację potencjału kandydata, stąd do decyzji Hiring Managera należy ile etapów rekrutacji przeprowadzić z danym kandydatem/kandydatką. Jednocześnie na pierwszym etapie - telefonicznym, HR Manager / ka weryfikuje oczekiwania finansowe kandydata i rekomenduje do kolejnych etapów te osoby, których wymagania wpisują się w nasze widełki. W razie dalszych pytań prosimy o kontakt z People&Culture Director, Justyną Wroniak, pod adresem justyna.wroniak@avenga.com. Pozdrawiamy Zespół Avenga

Kandydat
Kandydat

Stanowisko: Specjalista ds. należności i raportowania. Rekrutacja: dwuetapowa. Najpierw telefon od rekrutera. Rozmowa ok. 20 minut na tematy dotyczące doświadczenia zawodowego, wyobrażenia o tym stanowisku, sprawdzenie znajomości języka angielskiego, dostępność kandydata oraz jego oczekiwania finansowe. Jeśli przejdzie się tą rozmowę, to kolejnym etapem jest zaproszenie do biura i spotkanie z dyrektorem i managerem. Rozmowa w biurze: pytania od zespołu rekrutującego bardzo szczegółowe, dosadne, sprawdzające znajomość i wiedzę z zakresu finansów, doświadczenia zawodowego. W trakcie spotkania są zadania do wykonania w języku angielskim oraz sprawdzana jest znajomość praktyczna Excela. Rozmowa jest prowadzona w języku polskim, ale również jest weryfikowana znajomość języka angielskiego. Podczas wykonywania zadań rekruterzy zadają pytania, prowadzą dialog, wymagają, by kandydat miał podzielność uwagi - odpowiadał na zadane pytania oraz rozwiązał zlecone zadania. Praca pod presją czasu ;) Sama rozmowa miła, konkretna, trwała ok. 70-80 minut. Co do pracy w tej korporacji nie mam opinii, gdyż nie jestem osobą wybraną na to stanowisko.

kandydat
Kandydat
 Pytanie

Osoba z HR napisała do mnie z propozycją pracy. Odpisałem, że jestem zainteresowany i możemy umówić się na spotkanie. Jaka była reakcja na moją wiadomość? Brak odpowiedzi... Napisałem drugi raz i w końcu udało się umówić na spotkanie. W trakcie spotkania ustaliliśmy, że zostaną do mnie wysłane inne oferty (chyba nie wszystkie są na stronie firmy), które są zgodne z moimi oczekiwaniami. Jakie były dalsze kroki? Znowu brak odpowiedzi ze strony HR... Szkoda, że wygląda to tak nieprofesjonalnie, bo nawet jeśli oferta wydaje się ciekawa, to taka komunikacja tylko zniechęca do dalszej współpracy.

Pracodawca

@kandydat

Cześć @Kandydat Dziękujemy za przekazaną opinię. Pragniemy podkreślić, że opisane zachowania stoją w sprzeczności z naszymi standardami. Dlatego też planujemy dokładnie zbadać ten proces rekrutacyjny, abyśmy mogli wyciągnąć odpowiednie wnioski. Zachęcamy do skontaktowania się z People & Culture Director, Justyną Wroniak, pod adresem justyna.wroniak@avenga.com, abyśmy mogli lepiej zrozumieć tę sytuację i podjąć odpowiednie kroki Zespół Avenga

m.
Pracownik

Nigdy w żadnej pracy nie traktowano mnie tak dobrze - mówię z ręką na sercu, po potyczkach z Januszexami przez parę ostatnich lat. Moja pensja pozwala mi na samodzielne utrzymanie się w Warszawie - co w przypadku młodych osób nie jest tak oczywiste. Osobiście - polecam. Dobrzy specjaliści są tutaj doceniani i nie zostaną "na lodzie".

Angela
Kandydat
@m.

O, ale super słowa. Ale jak kasa taka dobra, to jaka konkretnie? Jaka pensja dla juniora bez doświadczenia w programowaniu? I czy juniorzy mają dostep do benefitów jakiś?

Anons
Kandydat

Bardzo nie miła rozmowa wstępna. Nigdy nie spotkałem się z czymś takim. Zaaplikowałem na stanowisko, fajne, z moją ulubioną technologią. Mówiąc o swojej dostępności i to, że mam urlop zdrowotny, już w głośnie Pani rekruterki słyszałem zniechęcenie (mówiłem, że potrzebuje około tyogdnia..). Pani zaczęła sugerować, że zna takie przypadki co niby idą na urlop zdrowotny a tak na prawdę podpisują umowy już z kimś innym. Zostałem wrzucony do jakiegoś work nie udanych rekrutacji Pani X, która miała zły dzień. Od razu mnie to zniechęciło. Kolejna wspaniała polska pijawka, albo jak kto woli kontraktownia :) Bardzo nieprofesjonalnie. Czekam teraz na komentarz pracownika w obronie tej wspaniałej instytucji :)

1

Pracodawca

@Anons

Cześć Anons, Dziękujemy za opinię. Opisane zachowania nie są naszym standardem, stąd chcemy przyjrzeć się bliżej temu procesowi rekrutacyjnemu, żeby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Prosimy o kontakt z People&Culture Director Justyną Wroniak pod adres justyna.wroniak@avenga.com, w celu bliższego opisania zaistniałej sytuacji. Powzdrawiamy Zespół Avenga

Bartek
Były pracownik

Zarobki które ja sobie wynegocjowałem mnie zadowalały, natomiast firmę ocenia się po tym ile zarabiają ci, którzy dostają najmniej. Pracownicy zatrudnieni po stażach/szkoleniach zarabiają tak mało, że nie są w stanie się utrzymać. Żal bierze gdy ma się takich ludzi w zespole i jeszcze mimo tego się starają. Zrezygnowałem ze współpracy z Avenga z innego powodu, ale niesmak pozostał.

Pracodawca

@Bartek

Cześć Bartek, Dziękujemy za Twoją opinię. Jak zauważyłeś, zarobki naszych pracowników i współpracowników to kwestia indywidualnych negocjacji. A ponieważ w Avenga pracują zarówno bardzo doświadczeni eksperci z unikalną wiedzą IT, jak i osoby stawiające pierwsze kroki w tej branży, to zarobki są zróżnicowane. Stawiamy jednak na transparentność warunków podczas procesu rekrutacji, tak by każdy decydując się na współpracę z nami wiedział, jak jest potencjał rozwoju finansowego i zawodowego w Avenga. Pozdrawiamy Zespół Avenga

W
Inne
@Bartek

Co do tych ludzi po stażach, czy wiecie, na jakich umowach pracują? Skoro kasa jest taka, to czy robią to na UoP czy na zleceniu?? I czy takie świeże osoby wgl dostają jakieś benefity jeszcze?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w Avenga IT Professionals Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pracodawca

@Pytanie

Cześć, Avenga oferuje zarówno zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, jak również współpracę na zasadach B2B. Wszystkie warunki są ustalane bezpośrednio pomiędzy rekruterem, a potencjalnym pracownikiem. Pozdrawiamy Zespół Avenga

Bylominelo
Były pracownik

Nie polecam. Bonusy w stylu możliwość wzięcia udziału w wolontariacie, a współpracownicy zatrudnieni bezpośrednio dostawali kilka stówek i prezenty fizyczne. Słaby kontakt, przekręty w wypłatach za l4, przekręty w wyliczaniu dni wolnych. Wspominam źle.

Kamila
Kandydat
@Bylominelo

Jakie różnice wychodziły przy wyliczaniu tych dni chorobowych i wolnych? Ostatecznie udało się to wyjaśnić? Wyrównywali? Zastanawiam się czy aplikować, daj proszę znać

Pracodawca

@Kamila

Cześć, W Avenga każdy pracownik i współpracownik oprócz korzystania z benefitów, ma tez możliwość danie czegoś od siebie. Wolontariat i inne działania , które podejmujemy na rzecz lokalnych społeczności nie są bonusem, ale propozycją dobrowolnego udziału. Cieszymy się, ze tak wiele osób chce brać udział w tych inicjatywach. Natomiast benefity, które otrzymuje każdy dołączający do Avenga, to temat do dłuższej rozmowy z Rekruterem, ponieważ nasz system benefitów, opiera się na możliwości wyboru. Prezenty „fizyczne” to nic innego tylko gadżety z logiem Avenga, które wręczamy w ramach Welcome Packu czy prezentu rocznicowego. Zresztą to nie gadżety są naszym wyróżnikiem, a dobre relacje, które nawiązujemy z każdym, kto rozpoczyna z nami współpracę. Jesteśmy firmą, która w Polsce angażuje ponad 1500 specjalistów IT w projekty, a każdy z nich może liczyć na profesjonalną opiekę. Nasz backoffice to 200 osób które dbają o ciągłość projektów, nowe możliwości, prawidłowość w comiesięcznych rozliczeniach i stwarzanie możliwości rozwoju w ramach Centrów Kompetencyjnych. Zachęcamy do osobistego kontaktu w celu zweryfikowania opinii na nasz temat Pozdrawiamy Zespół Avenga

Aktualny
Pracownik

Pracuje z Avenga od przeszło 3 miesięcy to myślę, że się mogę wypowiedzieć. Od pierwszego kontaktu w pełni profesjonalnie, przedstawione mi zostało kilka projektów, początkowo były 2, ale jedna z jednej się klient wycofał, druga utknęła. Mimo wszystko kontakt pozostał i się w końcu udało ogarnąć rekrutację. Na rekrutacji z klientem, były 2 osoby z zewnątrz oraz jedna osoba z Avenga w roli obserwatora. Po części technicznej (1 rozmowa) było zebranie moich wrażeń i oczekiwanie na feedback. Rozmowa przebiegła pozytywnie, dostałem też draft kontraktu i wszystko doprecyzowane zostało bez zbędnej zwłoki, a uwagi uwzględnione konkretnie i jasno. Również na powitanie na pokładzie dostałem paczkę, system benefitów jest spoko, chociaż brakuje mi udemy czy pluralsight, ale przymykając na to oko, jest ich dużo. Co do stawki, nie wiem jak reszta poniżej negocjowała cokolwiek, aktualnie mam stawkę powyżej rynkowej dla aktualnego stanowiska i expa. Kontakt z zespołem klienta również w pełni profesjonalny, luźny i przyjemny, więc można się skupić na pracy. Jeśli coś jest potrzebne do załatwienia to także, od ręki mogę się zdzwonić i umówić po stronie Avenga, dziewczyny bardzo dbają o kontakt, wrażenia no i pomoc w sprawach hrowych czy kontraktowych. Jak dla mnie, nic więcej póki co nie trzeba

1
Aneta
Inne
@Aktualny

A jaką paczkę dostaje się tutaj na start? Co w niej jest? Ciekawa jestem bo trafiłam na ogłoszenie na stanowisko SAS Developer. Tutaj tez taką paczkę się dostaje?

Pracodawca

@Aneta

Hej! @aktualny dziękujemy, że podzieliłeś się swoim pozytywnym doświadczeniem. ;) Wystarczy, że zapiszesz się do centrum kompetencyjnego, a będziesz mógł swobodnie korzystać z platformy Pluralsight. Skontaktuj się z liderem centrum, które odpowiada Twoim zainteresowaniom, a on na pewno udzieli Ci więcej informacji. ;) @aneta w sprawie benefitów warto skontaktować się bezpośrednio z rekruterem, który prowadzi rekrutację na dane stanowisko. Z pewnością odpowie na pytanie jaka dokładnie paczka łączy się z tym stanowiskiem. ;) Pozdrawiamy Zespół Avenga

Kamila
Kandydat
 Pytanie
@Aktualny

Twoje stanowisko jest zdalne? Czy pracujesz w biurze? Bardzo zaciekawiła mnie tematem tej paczki powitalnej. Co się w niej znajduje?

Ewa pracownik
Pracownik

Pracuję w firmie od ponad roku jako testerka i na plus na pewno atmosfera. Ludzie są wporządku, bardzo pomocni i życzliwi. Niestety minusem jest kasa!! Jak na standardy płacowe w polsce to bardzo słabo wypada. Oferty na portalach justjoin, pracuj itp to jakaś bujda jest bo oferują stawki, których nie da się osiągnąć. Więc pod tym kątem nie polecam firmy

przyszły pracownik
Kandydat
 Pytanie
@Ewa pracownik

Czyli jaka ta kasa skoro nie jest taka jak na jj?

Aneta
Inne
@Ewa pracownik

Mnie interesuje, jakie umowy firma oferuje? Jaka jest umowa na początek? I czy potem, jak ta pierwsza się kończy, to dają jakiś lepszą umowę np. na dłuższy okres? Chodzi mi właśnie o posadę testerki.

Pracodawca

@Ewa pracownik

Hej, Cieszymy się, że dobrze się u nas czujesz, bo Avenga, to przede wszystkim świetni ludzie. W kontekście wynagrodzenia możemy zapewnić, że jest ono uzależnione od doświadczenia i kompetencji Pracownika. Nie bez znaczenia pozostaje również forma umowy - Avenga oferuje zarówno zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, jak również współpracę na zasadach B2B. Pozdrawiamy Zespół Avenga

Kandydat
Kandydat

Nie polecam tej firmy rekrutcyjnej. Wysylaja oferte, nie odpowiadaja potem na pytania, nic nie wiedza, zwlekaja z odpowiedzia. Zero profesjonalizmu. Jak sie rekrutuje w IT gdzie jest rynek kandydata, to sie powinno troche bardziej postarac. W koncu to WY szukacie kandydata, ja prace mam, wiec troche wiecej szacunku.

Iza
Inne
@Kandydat

ile czekałeś na odpowiedz po wyslaniu maila do nich do momentu wrzucenia komentarza tutaj? upewniles sie wysylajac im 2x maila ze nie wpadł do spamu itp ?

hmm
Kandydat
 Pytanie
@Iza

firma pisze do człowieka. zawraca mu gitarę. człowiek zadaje pytania, firma nie odpowiada. i to człowiek ma się dowiadywać czy u rekrutera nie wpadło do spam? serio, ciekawa koncepcja. szukacie dla swojego klienta, ktoś poświęca czas żeby wam odpowiedzieć i jeszcze ma się dopytywać czy aby mail doszedł? dno i wodorosty podejścia do kandydata.

...
Kandydat
 Pytanie

Czy firma ma własne działy IT, czy działa jedynie jako firma-słup podpisująca umowy pracownikom wykonujacych robotę dla firm trzecich?

Jogi
Inne
@...

tak dokładnie, jak to opisałeś. Nie słyszałem o żadnym dziale produkcji ;)

Ivona
Pracownik

Bardzo pozytywna firma, dbająca o pracowanika. Luźna, przyjacielska atmosfera, potrzeby pracowanika są brane pod uwagę, jest oferta rozwojowa i rozrywkowa. Zarobki nie są być może specjalnie wysokie (w końcu to kontraktornia), ale klimat pracy i full remote to rekompensują.

Pracodawca

@Ivona

Cześć! Fajnie czytać takie słowa! Będziemy dbali o to, żeby utrzymać poziom :) Pozdrawiamy Zespół Avenga

Iwona
Pracownik

Pracuję dla Avenga od miesiąca, po 3 miesiącach Akademii Testera i stażu. I jak na razie same pozytywy. Przede wszystkim ludzie - prowadzący Akademię, HR, kadry, współpracownicy - wszyscy profesjonalni, mili i pomocni. Firma oferuje fajne vouchery, bardzo różnorodne, organizuje imprezy. Nie ma atmosfery korpo. Jeśli człowiek się stara i angażuje jest to doceniane. Mogę szczerze polecić :)

Pracodawca

@Iwona

Cześć @Iwona Fajnie, że podoba Ci się w naszej organizacji :) Staramy się jak możemy :) Pozdrawiamy Zespół Avenga

kandydatka
Kandydat
 Pytanie
@Iwona

Czy zaczynając staż miałaś już jakieś doświadczenie z testowaniem czy zaczynałaś, że tak to ujmę, kompletnie 'zielona'?

Ivona
Pracownik
@kandydatka

Sorry za brak odpowiedzi, nie wchodziłam długo na tę stronę. Doświadczenia nie, ale byłam po kursie testera manualnego więc miałam wiedzę teoretyczną, znajomość pojęć, procesów itp.

Ppbit
Kandydat

Próbowałem dwa razy, za każdym razem rekruterzy nie mają pojęcia czym jest IT ani na jakie stanowisko rekrutują. Moje ulubione było, jak miałem podać ile mam doświadczenia w bashu w latach. Następne pytanie było o używanie Linuxa w latach. Rekruterzy kompletnie nie przygotowani, ogłoszenia całkowicie nieprecyzyjne.

Pracodawca

@Ppbit

Cześć, Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoimi spostrzeżeniami. Przykro nam, że proces rekrutacyjny nie był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Ciągle się uczymy i doskonalimy nasze procesy. Rozmawiamy z naszymi rekruterami, wyjaśniamy niepożądane sytuacje i wyciągamy wnioski, tak żeby zapewnić najwyższą jakość współpracy. Jeżeli chcesz szerzej opisać te sytuacje zapraszamy do kontaktu na hr@pl.avenga.com Pozdrawiamy Zespół Avenga

Zostaw merytoryczną opinię o Avenga IT Professionals Sp. z o.o. - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avenga IT Professionals Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii