Opinie o IT Kontrakt

kandydat

Panie rekruterki nie dość że są aroganckie, to jeszcze kłótliwe. Ciężko znaleźć pracę dzięki tej firmie. W zasadzie w ogóle nie przekazują kandydatów do klientów. Nie wiem na czym ta firma zarabia, chyba tylko na robieniu ogólnie wrażenia.

It konf

Dzieki IT KONTRAKT przeglądanie ogłoszen staje sie szybsze. Po prostu omijam ich ogłoszenia :)

Ony

Zależy od klienta i projektu, na jaki się trafi. W samej firmie jest raczej mało ludzi, wszyscy pracują zdalnie lub u klienta. Gł. nastawienie na jednego klienta. Managerowie nie zawsze kompetentni i pomocni - mają raczej podejście: sprzedałem Cię do klienta, to siedź tam, a jak masz problem, to niewiele Ci pomogę. Prawie zerowe szanse na zmianę projektu. Umowa jest ogólnie ok, zakaz konkurencji dot. tylko klienta, u którego się pracuje. Szczegóły dot. stawki i klienta są załącznikiem zwanym 'Protokołem uzgodnień". Stawki zależne od klienta, ale raczej uczciwe. Opieka medyczna za darmo tylko w b. podstawowej wersji (ok 10 wizyt w roku, w tym badania lab.).

Jak wygląda atmosfera pracy w firmie IT Kontrakt Sp. z o.o. ? Trudno jest pracować czy zespół jest zgrany i pomocny? Twoja opinia jest ważna!

Zostaw opinię o IT Kontrakt - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Kontrakt