Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

Opinie o Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

niezadowolony

Firma porażka. Kasują cię 35% lub więcej. W zamian nie masz kompletnie nic! Zero podwyzek no dobra 5 zl...wiecej, Zero szkoleń bon do empiku na świeta... Zero zainteresowania czy dobrze Ci sie pracuje u klienta czy cokolwiek innego... Porażka. NIE POLECAM

@niezadowolony

Dzień dobry, niezadowolony. Co do Twojej wypowiedzi, to chcielibyśmy zwrócić uwagę na charakter współpracy z IT Kontrakt. Prowadzimy projekty dla start-upów, przez softwarehousy po największe firmy w swoich branżach. Jesteśmy partnerami biznesowymi nie tylko firm na polskim rynku, ale również na rynku międzynarodowym, a to wiąże się z pewnymi zasadami prowadzenia działalności. Zapewniamy Cię, że wielu naszych ekspertów IT zdaje sobie sprawę z tego, jak współpracuje się z IT Kontrakt i godzą się na to z własnej woli, gdyż są świadomi, że mogą brać udział w projektach, które dla innych są nieosiągalne. Jeśli chodzi o temat podwyżek, to system ich przyznawania jest taki, jak w każdej inne firmie - wiele zależy od doświadczenia, jak i od umiejętności negocjacyjnych, o czym ktoś już tutaj wspominał. Szkolenia również podlegają warunkom negocjacyjnym, dlatego najlepiej potrzebę odbycia jakiegoś zgłosić swojemu opiekunowi. Jeśli pracujesz przy większym projekcie, to nasi KAMowie mają w grafikach cotygodniowe dyżury. Przyjeżdżają do klienta i spotykają się z naszym ekspertami. Jeśli jednak prowadzisz 'mniejszy' projekt to zawsze możesz zgłosić się do wyznaczonego dla Ciebie Support Operational Sepcialist w kwestiach księgowych lub formalnych, natomiast nasi KAMowie zawsze wspomogą Cię w tematach szkoleń oraz podwyżek. Dlatego zachęcamy do kontaktu w przyszłości i dzielenia się swoimi oczekiwaniami. Pozdrawiamy.

Obserwator
@Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

Ta odpowiedź świadczy tylko o tym, że IT Kontrakt nie wie co się dzieje na rynku i jak obecnie wygląda współpraca specjalistów z firmami outsourcingowymi.

Janusz

Za spokojną i miła prace z cała pewnością zarobki byłyby znacząco niższe, coś za coś. Ja chciałbym tu pracować tylko nie wiem czy potrzeba ludzi?

@Janusz

Dzień dobry Januszu, trochę czasu minęło, jednak jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas, to zawsze możesz zajrzeć na naszą stronę www.itkontrakt.pl/dolaczdonas. :) Pozdrawiamy!

Wciąż pracownik

Generalnie nie polecam pracy w rekrutacji, duży przemiał i nacisk na kpi, zero work-life balance, duży stres i rotacja.

Wciąż pracownica
@Wciąż pracownik

Chyba pracujemy w innych firmach... Przemiał? Nacisk na KPI? Zero work-life balance?! Stres?!?! Z każdym kolejnym słowem coraz bardziej otwierałam oczy ze zdumienia. Pracowałam już w innych miejscach i przy nich IT Kontrakt to praca marzeń dla rekrutera. :) Generalnie szukałam niezwiązanych z ITK informacji w Internecie, jednak w wynikach wyszukiwania pojawił się link do GoWork i zajrzałam z ciekawości. Nie mogłam nie napisać tego komentarza. Praca w ITK wiele mnie nauczyła (i wciąż uczy). Świetna atmosfera i możliwość zdobycia doświadczenia, zarówno dla początkujących rekruterów, jak i starych wyjadaczy. Osobiście nie spotkałam się z żadnym z powyższych zarzutów i myślę, że raczej nie zależy to od oddziału (choć oczywiście mogę się mylić) - znam wielu rekruterów z pozostałych ITKontraktowych lokalizacji i bardzo chwalą sobie warunki pracy. W każdym razie - powodzenia!

@Wciąż pracownica

Dziękujemy za pozytywną opinię! :) Cieszymy się, że praca w IT Kontrakt, pozwala Ci na rozwój, bo właśnie taka firmą chcemy być i taki cel realizujemy.

Tania Wania

Ktoś pytał o pracę w ITK w biurze. Słabo płacą (w dziale rekrutacji), zatrudniają raczej młodych i low-profile, bo doświadczeni HRowcy / Rekruterzy nie będą pracować za taką kasę. System premiowy też strasznie biedny. No ale kto ile płaci, takich ma tych pracowników. Pensje zdecydowanie poniżej średniej rynkowej.

TakaPrawda
@Tania Wania

Nie zgadzam się. Największy konkurent IT Kontrakt (firma z francuskimi korzeniami, nazwy podawać nie trzeba) płaci zdecydowanie mniej.

Najprawdziwsza
@TakaPrawda

Ale sobie znalazłaś/łeś punkt odniesienia.

TakaPrawda
@Najprawdziwsza

"Znalazłem sobie" taki punkt odniesienia, bo firmy świadczą zbliżony rodzaj usług a praca rekruterów wygląda bardzo podobnie. Nie porównuję pracy w firmie outsourcingowej z wewnętrznym działem rekrutacji, bo to mija się z celem. To porównanie jest proste i IT Kontrakt wypada tu zdecydowanie lepiej.

Klaudia
@Tania Wania

Zdecydowanie nie polecam.Każdy kto tam pracował wie, że wszędzie dobrze - byle nie w ITK.

@Klaudia

Dzień dobry, Klaudio, jesteśmy ciekawi skąd dochodzą do Ciebie takie opinie? Wiemy, że praca to ciężki kawałek chleba, jednak W IT Kontrakt z roku na rok jest nas co raz więcej, stąd nasze pytanie. Pozdrawiamy!

Sharepoint Developer

Przebieg bardzo chaotyczny, rekruterzy nie odpowiadają na maile lub odpowiadają po długim okresie czasu np. po 5 dniach. Zostałem zaproszony na rozmowę i zapytany o możliwy termin. Odpowiedziałem na maila z propozycją terminu po czym nie dostałem już żadnej informacji o rekruterów. Napisałem maila iż rezygnuje z procesu rekrutacyjnego.

Może tu nie jest idealnie ale nie słyszałem żeby taka firma istniała!!

@Andrzej

Dzień dobry, Andrzeju, widzisz: coś nas łączy. My też wiemy, że nie jest idealnie, jednak chcielibyśmy, żeby tak było! :) Jesteś w stanie podzielić się z nami, co na naszym miejscu chciałbyś zmienić? Jesteśmy bardzo ciekawi Twojej punktu widzenia. Pozdrawiamy!

Wolf

Pracuję dla ITK od kilku lat jako pracownik wewnętrzny - nie mogę narzekać, a negatywne komentarze, które widzę nieco dziwią - najwięcej zależy od danej osoby, jak ktoś chce się rozwijać to są ku temu duże możliwości, czego jestem przykładem - nie raz już awansowałem. Kasa ok, pewnie sporo zależy też od oddziału/miasta jeśli chodzi o pozostałe aspekty.

@Wolf

Dziękujemy Ci Wolf za Twoją opinię! :)

Anita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie umowa oraz czy jakiś socjal macie?

@Anita

Dzień dobry, Anito. A jakie stanowisko Cię interesuje? :) Mamy dość elastyczne warunki zatrudnienia, jednak przodują u nas dwie formy zatrudnienia - umowa o pracę oraz B2B. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, co bardziej Ci odpowiada. Uważamy, że naszym pracownikom należy się prawo do stabilnego oraz godziwego zatrudnienia. Oczywiście znajdują się u nas osoby, które same wybrały umowę zlecenie, jest to jednak ich indywidualna decyzja. Jeśli chodzi o benefity to zaprosilibyśmy Cię na naszą stronę, gdzie wszystko mamy rozpisane, wraz z naszymi wartościami, jednak już teraz mogę zapewnić Cię, że oferujemy pakiet medyczny, kartę sportową oraz możliwość udziału w naszych eventach specjalistycznych, prowadzących przez naszych ekspertów IT. Jeśli chodzi o codziennie "życie" w naszych oddziałach, to każdy ma swój specyficzny klimat oraz delikatnie różni się kulturą organizacyjna. Dni Owoca, Dzień Masażu, dołączenie do zespołu sportowego czy inne benefity, to tylko kilka sposobów, by zapewnić naszym pracownikom odpowiedni work-life balance. :)

Paulina

@niezadowolony, wciąż pracujesz w IT Kontrakt? Długo już jesteś związany z tą firmą? Czy ktoś z Was także zechciałby wypowiedzieć się na temat tego pracodawcy? Zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich może być bardzo cenna dla osób zainteresowanych pracą w tym miejscu.

Paulina

@Oszukani przez IT Kontrakt, jak aktualnie wygląda sytuacja? Czy otrzymaliście swoje zaległe wynagrodzenia? @Andrzej, jesteś zainteresowany pracą w IT Kontrakt? Zdecydowałeś się na wysłanie swojego CV? @Robert, a Ty? Jesteś pracownikiem tej firmy? A może jesteś zainteresowany pracą w niej?

Robert

Konkurencja inspiruje do pisania?

Mania

Ile osób tyle opinii i generalnie nic nie wiem tak jak nie wiedziałam przed wejściem na ten wątek. Słyszałam sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Może jednak ktoś podpowie jak prowadzą rekrutację?

Bartosz
@Mania

Pracuje dla ITK od 3 lat... też byłem sceptycznie nastawiony. Pracując dla "kontraktorni" musisz pamiętać ze ważniejszy od nich jest klient końcowy dla krórego wykonujesz faktyczną pracę. To klient sprawia ze pracuje ci sie dobrze lub źle, ja wykonuje zadania dla roche. ITK w tym układzie to jedynie "narzędzie", i zapewniam Was, IT Kontrakt wykonuje swoje zadania bardzo dobrze.

agafgagad

Bardzo niskie zarobki jak na Wrocław Brak kontaktu ze strony rekruterów, mimo prośby.

Paulina

@Seku - czyli polecasz zatrudnienie w IT Kontrakt Sp. z o.o. na podstawie kontraktu? A jak wygląda kwestia zatrudnienia w ramach umowy o pracę? Często jest to istotne dla osób, które umowę o pracę utożsamiają ze stabilnością zatrudnienia.

Seku

Pracowałem dla IT Kontrakt około 3 lat. Wynegocjowałem przyzwoitą stawkę więc byłem zadowolony. W praktyce poza początkiem i pomocą w ewentualnej relokacji, czy zaliczkach Twoja firma kontraktorska nie ma tak dużego znaczenia jak końcowy klient. Pracowałem na kontrakcie B2B wystawiając co miesiąc faktury. Wielkich problemów nie było. Ogólnie polecam jeśli ktoś jest zainteresowany karierą kontraktora. Polecam też agresywnie negocjować stawki. Jeśli chcesz być kontraktorem to wiele minusów bycia takim kontraktorem powinna Ci wynagrodzić atrakcyjna stawka.

Paulina

@Tania Wania, a Ty jesteś pracownikiem IT Kontrakt Sp. z o.o.? Na jakim stanowisku jesteś zatrudniona? Możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy w IT Kontrakt Sp. z o.o.? Mogą być to cenne informacje dla przyszłych kandydatów.

Paulina

@Lena, firma opublikowała ostatnio kilkanaście nowych ofert pracy m.in. na stanowisko - Asystent / Asystentka Działu Handlowego, składacie aplikację?

Lena

Czy oferta asystentki biura jest jeszcze aktualna? Tak bardzo zależy mi na pracy w tej firmie, to byłby dla mnie start w dobrym kierunku. Czy rozmowa jest trudna i co pytają? Jakie można dostać wynagrodzenie?

zażenowana

Czasami zastanawiam się, które posty są szczere, a które są sfabrykowane. Po 2 lata pracy dla ITK mogę powiedzieć: - zaczynając od procesu rekrutacyjnego, podczas którego rekruterka nie miała żadnych informacji ani o projekcie, ani o firmie dla której miałabym pracować, ani o stanowisku. co lepsze, gdyby nie kartka którą miała nie była by w stanie wyjaśnić jak będzie wyglądać moja rola, dodatkowo obiecała gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie, a ja mloda i głupia dałam się na to złapać (minus) - nie miałam problemów z podwyżką (plus), - miałam już 5 opiekunów w ciągu dwóch lat, pracownicy zmieniali się jak skarpetki (minus) - 0 ale to praktyczne 0 szkoleń - obiecanki cacanki z procesu rekrutacyjnego (minus) - 0 po raz kolejny wielkie 0 wsparcia pracownika u klienta - obiecana została współpraca z bardziej doświadczoną osobą (minus) - ogromne problemy z delegacjami (za które płacił klient), rozliczenie trwało 6 miesięcy, albo w ogóle podróż nie została zorganizowana (minus) (a później, że dostają diament forbes bo dobry wynik finansowy) -milion próśb na polecenie znajomych na dane stanowisko (za kasę of course), nigdy tego nie zrobiłam bo mogłabym komuś zniszczyć karierę i chęć do pracy - możliwość pracy z domu (plus i minus) nie zostało mi to powiedziane podczas procesu rekrutacyjnego, że nie będę miała skąd pracować.. wolałam biuro.. Jedno zdanie mi się spodobało które padło w poprzednich postach 'Mudżina zamieniają na mudżina'. Trochę mi się ulało, ale uważajcie na ich piękne słowa, zanim się zdecydujecie!

Liderka

Jak czytam te wpisy to bym już chciał pracować w IT. Takie firmy to szansa rozwoju dla pracownika, Zarobki też dobre nie mogę narzekać. Myślę, że tu cenią zaangażowanie i pracowitość i teraz mam z tego korzyści!! Poza tym fajni ludzie pracują to i atmosfera jest fajna

Tobi

Witam, Jestem po rozmowie o pracę w IT kontrakt i zarówno rekruterka jak i firma wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie. Mało gdzie na rozmowie panowała tak przyjazna atmosfera połączona z troską o przyszłego pracownika. Rekruterka bardziej skupiała się na tym, czego oczekuję od przyszłego pracodawcy, w którą stronę chciałbym się rozwijać itp. niż na wymaganiach jakie powinienem spełnić. Po rozmowie bardzo szybko dostałem maila z ofertami dostosowanymi do mnie. Podsumowując: na tym etape pełen profesjonalizm. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Avenga IT Professionals Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avenga IT Professionals Sp. z o.o.