Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

Opinie o Avenga IT Professionals Sp. z o.o.

Milutki

Szkoda, że nie ma ofert pracy w IT. Chętnie bym dołączył do firmy bo słyszałem same dobre rzeczy na ich temat!!

nz

Gdy dojna krowa chce odejść, to się nagle okazuje, że niemożliwe staje się możliwe, że stawka jaką się chciało uzyskać jest jak najbardziej możliwa wbrew wcześniejszym zapewnieniom, że to była i tak najwyższa jaką mogli zaproponować. Czarę goryczy przelewa fakt, iż kolega za którego klient płaci mniej (!) ma tę samą stawkę przy dwóch (!) pośrednikach co ja przy ITK i wyższej cenie dla klienta. Kogo więc próbujecie naciągnąć? Mnie czy klienta? Niektóre kontraktowanie potrafią "rozpieścić" swoje "zasoby", a ITK wprawia tylko w zażenowanie dając bon do Empiku o wartości....50 zł

Lider

Czy są jakieś nowe oferty pracy w IT? Lubie takie firmy ale niestety nie mogę ich namierzyć. Może ktoś wie? Może jeszcze ile kasy można zarobić? Dziękuję

pracujący w biurze

Szczerze odradzam pracę w IT Kontrakt. Osobiście pracowałem tam (nie jako kontraktor) i sama praca, jak i podejście do pracownika jest poniżej krytyki. Nieciekawe projekty, małe zarobki, niskie seniority, brak osób doświadczonych, od których można się uczyć. Nie wiadomo za co, kiedy i na jakich zasadach można awansować. Brak wytyczonych ścieżek rozwoju, rozudowanego HR. Podsumowując: Chaos i rekrutacyjny regres. Dobra firma na pierwszą pracę w HR/Handlu/Rekrutacji, by zdobyć komercyjne doświadczenie. Po roku/ dwóch trzeba uciekać.

Sharepoint Developer

Przebieg bardzo chaotyczny, rekruterzy nie odpowiadają na maile lub odpowiadają po długim okresie czasu np. po 5 dniach. Zostałem zaproszony na rozmowę i zapytany o możliwy termin. Odpowiedziałem na maila z propozycją terminu po czym nie dostałem już żadnej informacji o rekruterów. Napisałem maila iż rezygnuje z procesu rekrutacyjnego.

ciekawa z biura

Widzę, że wypowiadają się tutaj sami kontraktorzy. A jak pracuje się w ITK w biurze? Mam zamiar podjąć tam pracę, nie jako informatyk. Pomoże ktoś? Zamieści jakąś opinię?

moaj

No pewnie, że zarobki przekraczające te 1500zł @szelg, są w porządku, ale zastanawiam się czy jest jeszcze szansa na odpowiednie premie w tym zakresie, wiecie może? Na pewno doceniają sowich pracowników na każdym kroku.

ABC

Byłem tam jakiś czas na rozmowie rekrutacyjnej, w Poznaniu - tragedia. Poziom przeprowadzonej rozmowy bardzo niski, Pan cały czas spoglądał w telefon - bez szacunku dla drugiej strony. Czułem się jakbym mu przeszkadzał. Do dzisiaj nie otrzymałem informacji zwrotnej. Taka duża firma, a taki niski poziom, nie warto tracić czasu na przychodzenie tam na rozmowy.

wici

Hej. Widzę, że w województwach mazowieckim i wielkopolskim poszukiwani są IT project menagerowie. Fajne oferty zatrudnienia - można wybrać sobie tryb pracy, czyli albo zdalnie albo w biurze. Super opcja. A jakie są stawki miesięczne?

tyna

Do mnie się nie odezwali. Papiery złożone jakiś czas temu.

Zdegustowana

(usunięte przez administratora) Odradzam współpracę. Ktoś tam coś napisał o kserokopiarce, lepiej się tego ująć nie da.

nbbbn

@Wraż a jaki projeklt konkretnie im zleciłeś? Pytam, bo też jestem potencjalną klientką. Ale poza tym widze ze szukają na kilka ciekawych stanowisk pracy

Wraż

No to bardzo miło mi to słyszeć, bo faktycznie projekty to z nimi wychodzą całkiem zacne, nie ma na co narzekać, polecam wszystkim chętnym na przyfodę

Pablo

Ja mam za sobą jeden projekt u nich i generalnie jestem zadowolony. Konkretnie streszczę jak to wyglądało: - pierwsze spotkanie rekrutacyjne - ogólny wywiad ładnej Pani, słabej merytorycznie, ale przecież nie o to chodzi. Sądzę, że gdyby znała się na IT to by nie pracowała w HR - Jak słyszę narzekania na jakoś HR'a eh... czy to naprawdę w dzisiejszych czasach problem zapytać google o daną osobę? prześwietlić ile pracuje w danej firmie? kto wam karze gadać z kimś świeżym i niedoświadczonym? przecież można nawet poprosić o kontakt kogoś bardziej doświadczonego. - po 1 rozmowie była właściwa rozmowa w docelowej firmie. Kolejny raz nie rozumiem, czego ludzie narzekają na HR, że głupie baby i nie znają się na projekcie ??? a niby, czemu mają się znać? Moim zdaniem to raczej można się czepiać klienta, który słabo sprecyzował warunki. - zatrudnienie/umowa: wybrałem rodzaj umowy, wprowadziłem zmiany, poprosiłem o aneks jak coś wyszło, że brakowało w umowie. Owszem HR mógł mi coś podesłać lub się nie zgłaszać, no ale Ludzie, chyba macie mózgi i czytacie pierwszą umowę. Chyba to oczywiste jak wymagają jakiś terminów, sprawozdania z wykonanej pracy etc. to jak tego nie dostarczycie to wam mogą nakopać w du... Trochę powagi. Osobiście czytam tego typu umowy od deski do deski, albo i proszę o 1-2 dni na zapoznanie i w nie podpisze umowy, jeśli coś mi nie pasuje. - na wstępie zaproponowałem swoje warunki, które chcą by były zawarte w umowie, łącznie z formą płatności, kwotą płatności i terminami. Na wstępie zapoznałem się też z szablonem umowy (którą dostarczyli mi bez problemu, bo czemu nie) i poinformowałem, na które paragrafy się nie zgodzę. - płatności - zawsze były terminowe (przez pół roku) sam też terminowo wysyłałem, co tam się zobowiązywałem wysyłać. Owszem może się zdarzyć, że klient będzie niezadowolony, ale to już dyskusyjna kwestia po czyjej stronie leży problem; czy my spiep... robotę, czy klient coś kombinuje - ktoś pyta czy IT Kontrakt odzywa się później: TAK odzywa się, i to wg mnie nawet duuużo lepiej od innych pośredników, bo wysyła tylko konkretne ogłoszenia, praktycznie niespamuje w stylu "10 firm szuka kandydatów może to ty" - pyta i to nie raz i generalnie są to dość trafne i ciekawe oferty, ale jeśli coś mi nie pasowało lub ja w czymś im nie pasowałem... no to co? wina HR? Śmieszne podejście. Czytam sporo narzekać, że traktują nas jak kopiarki, zmieniają na nowe i w ogóle, że samemu można sobie poradzić. Na pewno można samemu sobie poradzić, ale znalezienie dobrego zlecenia czy pracy to nie jest 5 minut i osobiście wolę jak ktoś na mnie zarobi, ale ja przez cały bity rok nie tracę ani minuty na wyszukanie ofert. Nie wiem, w czym taka zawiść, że 2gie tyle zarabiają na naszej pracy. Mnie osobiście guzik obchodzi ile, kto na mnie zarabia, jeśli ja dostanę swoją gaże. Zresztą przecież każdy podaje swoje wymagania finansowe, prawda? Nic tez nie stoi na przeszkodzie by znając rynek w swojej specjalności podać górne widełki, a to, że HR na tym zarobi, to co to ma do rzeczy ??? Czy ktokolwiek z was otwiera warsztat samochodowy, "bo mechanik na was zarabia" ? Jak ktoś oczywiście się zna na mechanice to sam może sobie oczywiście wszystko naprawiać, tak samo na HR, jak ktoś potrafi wyszukać super projekty to, po co w ogóle wchodzi na forum o pośrednikach? skoro w ogóle ich nie potrzebuje? Czytam i widzę sporo narzekania, które wydaje mi się trochę wyssane z palca, no, ale to może ja jestem jakiś optymistą. Mam nadzieje, że moje streszczenie komuś pomoże, podsumowując polecam IT Kontrakt bardziej niż innych pośredników, aczkolwiek zawsze należy uważać, toż to tylko ludzie, którzy zatrudniają ludzi do pracy dla innych ludzi (3xludzie), a wiadomo że największe problemy w IT są właśnie ludzie :)

prupru

nie, po prostu firma się rozwija, dlatego poszukują sporo pracowników, mnie np. zaciekawiła oferta na C++ programmierer w zurychu, wow, piękna sprawa tam pracować

gondi
@prupru

no nie ma co nawet gadać - tamta oferta to i super stanowisko i mega kasa. W dodatku można sobie jako taki programista w Szwajcarii porobić znajomości na całe zycie

Java

Łał, faktycznie ofert jest bardzo dużo. Mam nadzieję, że nie jest to w jakiś sposób powiązane z dużą rotacją w firmie, chociaż nie slyszałem nic na ten temat. Fajna oferta to jest na programistę java w Warszawie. Wymagają tylko roku doświadczenia w projektowaniu w języku java. A tak to jest umowa o pracę i karta multisport. Ciekawe jak tam wygląda kwestia zarobków...

cvbgnh

hej hej no jest teraz o wiele wiele wiecej ofert pracy od nich, mnie chyba najbaerdziej zainteresowala ta na stanowsiko ASP.NET Developer we Wrocławiu..

dffdf

no faktycznie sporo ciekwacyh ofert pracy jest teraz w firmie IT KONTRAKT a mianowcie na stanowsiko programsity PHP, Java czy analityka technicznego..

abecadlo79

Moze ktos powiedziec ile mozna u nich zarobic jako support L2 z itil? 7000 netto da rade wyciagnac? Mozliwosc pracy zdalnej oznacza calkiem zdalnie czy tylko kilka dni w tygodniu?

eoakak

maja w ej firmie bardzo procyzyjne stanowiska np. jako Analityk biznesowy ze znajomością RPG, to jst warunke konieczny, bo tylko tym taka osoba sie zajmuje.

serwin

Nie zgodze się, że praca informatyka oznacza nadgodziny, chyba, że jest bliski deadline projektu. Nadgodziny to też szansa na wiekszy zarobek ,bo to 150% stawki.

Zostaw merytoryczną opinię o Avenga IT Professionals Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avenga IT Professionals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Avenga IT Professionals Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avenga IT Professionals Sp. z o.o.