berger bau

Wrocław

Opinie o berger bau

moniek
użytkownik zarejestrowany

widze, że szukaja teraz kogoś jako Specjalista ds. zakupów i napisali w swojej ofercie, ze oferują ciekawą pracę w młodym zespole, możliwości rozwoju oraz atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia.

xyz

Na S3 było zajebiście, świetni ludzie ale sama firma poje....!!!

rowniez pozdrawiamy z S3:)

agorzow

to prawda, ta firma nie potrafi ludzi docenić...a szkoda, bo wyrośli z niej naprawdę wspaniali ludzie i wybitni fachowcy, którzy teraz swoją wiedzę wykorzystują w innych firmach gdzie przyjmują ich z otwartymi rękami! Praca w Bergerze to najlepsza praktyka jaką można zdobyć. Dziwi mnie, że zarząd w ogóle nie dba o to by zatrzymać dobrych pracowników, którzy dawali z siebie wszystko aby budowa dobrze funkcjonowała. Pozdrawiam wszystkich z S3!

Zostaw opinię o berger bau - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie berger bau