Opinie o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berger Bau Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Rudy

Nie polecam, na warsztacie max 3.5 koła, zero podwyżek, kierownik lata jak (usunięte przez administratora) Żadnych premii świątecznych, chyba że dla kierowników, zero socjalu

Kierowca

Nie polecam tam pracy kaska smieszna przy tej ilosci godzin itp to powinno byc miedzy 6-7k a ledwo 4 sie wyciaga a godzin w mies natrzaska z 300

były

odradzam pracy na kierowce oddzial wroclaw !!!!!!!!!!!!

@były

To dosyć lakoniczna wypowiedź. Berger Bau Polska to rodzinna, średniej wielkości firma działająca w przemyśle budowlanym oraz branży materiałów budowlanych z licznymi filiami, spółkami zależnymi i udziałowymi w kraju i za granicą oraz z siedzibą główną w Pasawie. Dzisiaj jest przedsiębiorstwem o silnej pozycji w branży budowlanej. Dlatego też można byłoby sądzić, iż taki pracodawca stwarza swoim pracownikom dogodne warunki pracy. Co zatem sprawiło, iż wypowiadasz się o nim aż tak źle?

anymause
@były

chrzanów też nie ma rewelacji...jeśli chodzi o pracowników ...godziny to dwa miesiące w miesiącu,licząc twoje dojazdy na budowę które nie wliczają się w czas pracy

romero
@Urszula

Nie jestem taki pewien czy Berger Bau Polska to firma rodzinna - chyba że prezesi i kierownictwo to rodzina. Na rynku polskim to klasyczna korporacja gdzie większość patrzy jak wykonać robotę rękami drugiego. Ubiegnę komentarze i proszę nie pisać, że nie wiem co piszę. Pracowałem tam, więc wiem.

Wegner
@romero

Prezes i wice to dalekie kuzynostwo szefostwa z niemiec zesłani do bienej Polski, reszta no cóż. Berger Pl daleki jest od korporacji, w korporacji raczej wszystko jest jasne. Tu decyduje 2 prezesów praktycznie o wszystkim. Potrafia zdusić dyrektora czy kierownika do dna, a ten pózniej flustracje przerzuca on na dalszych pracowników. Jak by ktoś sie zastanwiał czemu prezes jest tak zajety, no musi sprawdzać faktury za płyn do naczyn, sekretarka nie ma takiej wladzy ????

Jary
@romero

A jakie zarobki mniej więcej ma inżynier budowy?

Radek

jakie zarobki są na stanowisku laborant ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Berger Bau Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pomocnik Operatora Wytwórni Mas Bitumicznych? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ryszard

@ANYMAUSE Myślę, że pomyliłeś firmy albo zainspirowała do tego wpisu konkurencja. Firma ma dobre opinie!!!

anymause
@Ryszard

chyba ty nie wiesz gdzie pracujesz

Wegner

Moja opinia o firmia opiera się na przepracowanych w niej latach dotaczy stanowiska inżyniera budowy, kierownika robot i kierownika budowy. Plusy: - atmosfera w Teamie pomimo napięcia. Minus: - przestarzały sprzęt komputerowy, - samochody słuzbowe wyeksploatowane lub zobaczysz obiecany samochod jak swinia niebo, - szkolen brak no bo poco, ‘’czego Pan nie rozumie’’, - mobbing przelozonych, - wzajemne oklamywanie sie, - prezesi majacy sie za Cesarzy, ale drukarki zamowic nie potrafia, - czesty chaos przez unikaniu decyzejnosci, - no i najlepsze wypalata a raczej najgorsza, wiele rzeczy mozna zniesc ale pracowac za ta sama wyplate do konca zycia raczej nie, szkoda nerwow i czasu. Prezesom trzeba sie klaniac za to ze wykonuje sie swoja prace.

kamien

Witam czy poszukujecie kierowców jak 2 lata temu poszukiwali kierowców betonomieszarek w Monachium.

Konstantyno

Warsztat: Szybko i na temat... Minusy: Auta serwisowe trupy, Stach tym jeździć Brak potrzebnych narzędzi na warsztacie jak i na busach serwisowych Nadgodziny... Wymagania kosmiczne, natomiast wynagrodzenie totalne (usunięte przez administratora) Brak organizacji pracy, najlepiej robić 10 rzeczy jednocześnie... Stres Plusy: Wynagrodzenie na czas Atmosfera w grupie mechaników

Rafaelo
@Konstantyno

Minusy: Auta serwisowe trupy, Stach tym jeździć Brak potrzebnych narzędzi na warsztacie jak i na busach serwisowych Nadgodziny... Wymagania kosmiczne, natomiast wynagrodzenie totalne (usunięte przez administratora) Brak organizacji pracy, najlepiej robić 10 rzeczy jednocześnie... Stres -> chłopie, co za bzdura... widocznie nie nadajesz się do roboty, pozdrawiam

Zadowolony

To forum dla pracowników firmy żeby mogli pozostawić tu swoje opinie.

Septu

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie jako inżynier budowy - ma ktoś z Was jakieś doświadczenia na tej posadzie?

ANYMAUSE
@Septu

JAK JESTEŚ (usunięte przez administratora)....TO CHĘTNIE SIĘ NADASZ DO ZESPOŁU BERGER BAU....

Młodzieży

(usunięte przez administratora) stąd

@Młodzieży

@Mlodziezy Twoja wypowiedź nie wnosi żadnej informacji na temat firmy Berger Bau Polska Sp. z o.o. Napisz proszę, jestes obecnie ich pracownikiem? Czy w tej firmie jest miejsce dla młodych ludzi, którzy myślą o własnej ścieżce rozwoju?

GmbH

lipa oddzial wroclaw same dziadki mlodzi kierowcy zawijac sie do przewoznikow ktorzy wam zaplaca jak trzeba omijac emeryci bau.com

Janusz
@GmbH

Przyznam szczerze, że Twoja wypowiedź jest dla mnie, mało zrozumiała. Wywnioskowałem z niej, że nie polecasz młodym kierowcom pracy w firmie Berger Bau Polska. Mógłbyś napisać dlaczego? Proszę, abyś sprecyzował swój komentarz. Chcę go dobrze zrozumieć.

emeryt

kolega ma racje nie ma co nawet przychodzic dziadki i dziadki na emerytrze pracuja wystarczy zobaczyc na ciezarowki berger same siwe dziadki na emeryturze,,, lipa lipa lipa

Szymon

Dzień dobry, Czy w obecnej chwili szukają Państwo osób na stanowisko Kierownika Robót? Posiadam doświadczenie na stanowisku inżyniera budowy - 4lata i 1,5 jako Kierownik Robót, budownictwo kubaturowe (mieszkaniówka oraz biura), budowy od 15mln do 600 mln

@Szymon

Na stronie internetowej Berger Bau Polska można znaleźć oferty pracy. Tu podaje link: https://bergerholding.eu/pl/polska/kariera/oferty-pracy Można tam złożyć aplikacje online. Jeśli zdecydujesz się aplikować i zostaniesz zaproszony na rozmowę to koniecznie daj znać jak poszło.

Urszula

Berger Bau Polska ma otwartych kilka nowych rekrutacji na przykład na stanowisko Informatyka. Jeżeli kogoś ta oferta interesuje to dodaję link: https://bergerholding.eu/sites/default/files/upload/dokumente/pdf/informatyk_2015.pdf Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisku i mógłby pomóc innym dzieląc się swoim doświadczeniem?

Chętny

Chodziło mi o organizację ruchu w oddziale chrzanowskim, mam krótkie lecz dobre doświadczenie w tej dziedzinie

@Chętny

Witam! Za organizację ruchu na naszych budowach odpowiadają podwykonawcy. - ZESPÓŁ BERGER

Witam Czy przyjmujecie Państwo osoby na stanowiska robotnicze-fizyczne bez doświadczenia? Pracowałem przy produkcji kostki brukowej, oraz jako operator maszyn zbrojarskich. Jest możliwość podnoszenia kwalifikacji? Praca jest na miejscu tzn. we Wrocławiu, czy są również delegacje? Pozdrawiam

Chętny

Chciał bym spytać czy w Chrzanowskim oddziale macie utrzymanie ruchu albo planujecie otworzyć ? Jestem chętny z doświadczeniem i zapałem do pracy

@Chętny

Dzień dobry, bardzo prosimy o dokładniejsze doprecyzowanie stanowiska pracy, które Ciebie interesuje. Najlepszym rozwiązaniem jest przesłanie swojego CV na adres mailowy kadry@bergerbau.pl. Czekamy na Twoją aplikację - ZESPÓŁ BERGER

Jerzy

Dzień dobry, czy oferują Państwo jakieś benefity?

@Jerzy

Firma oferuje różne profity i korzyści w zależności do zajmowanego stanowiska (np. ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, dofinansowanie do kart Multisport, itd.). Szczegóły omawiane są podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Czekamy na Twoją aplikację - ZESPÓŁ BERGER

Czy wyższe wykształcenie jest konieczne?

@Marek

Marku, jaką pracą jesteś zainteresowany?

Zostaw merytoryczną opinię o Berger Bau Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berger Bau Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berger Bau Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berger Bau Polska Sp. z o.o.