Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.

Michał

Pracowałem w tej firmie na stanowisku kierowcy, długo nie porobiłem bo faktycznie pracy dla kierowcy jest niewiele. Piszę tą informację bo zauważyłem, że znowu szukają pracowników więc postanowiłem napisać kilka zdań. Sporo godzin samej pracy bo niejednokrotnie po 12 h, i zero jazdy autem. Dobrze bo umowa o pracę ale badania trzeba zrobić na własny koszt za co zwraca firma. Spora rotacja była na stanowisku kierowcy bo nie każdy ma chęć pół dnia machać łopatą a później jechać autem na wysyp. W miesiącu przepracowane 4 soboty po 8h a w tygodniu też długo. Wypłata nieadekwatna do tych 2 etatów, nie ma 50 czy setek, jedna stawka obowiązuje cały czas, w końcu to prywaciarz.2,5 miesiąca pracy i sam zrezygnowałem, każdy morze spróbować ale jak ktoś szuka pracy tylko jako szofer to nie tu, pozdrawiam.

Ktoś

Również byłem na rozmowie w firmie Fitting, faktycznie więcej pracy jest jako pomocnik montera niż jako kierowca. Szkoda bo człowiek za jedne pieniądze robi 2 etaty, godzin się nie wyjeździ bo więcej przerobi przy kopaniu lub układaniu sieci ciepłowniczej. Reasumując kierowca to tak "jak trzeba", w zasadzie to potrzebny jest ktoś do pracy fizycznej. Sam szef stwierdził wskazując na samochód stojący za oknem, że gdyby potrzebny był mu tylko kierowca to ten samochód już by dawno jeździł. Sporo godzin pracy w tygodniu i jeszcze soboty pracujące, stawka jest do negocjacji, mi zaproponowano 14 zł za pracę na 2 etatach.

Potencjalny pracownik

Byłem na rozmowie w sprawie pracy jako kierowca kat. C. Na plus sam samochód i umowa na czas określony 3 lat. Szkoda, że jako samej pracy dla kierowcy to jest niewiele, więcej trzeba poświęcić monterom sieci ciepłowniczych jako ich pomocnik. Jak powiedział sam szef, czasem jest tak, że przez 2 dni nie jeździsz w ogóle. Praktycznie robisz na 2 etatach a zarobki są za jeden. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 nawet 18, w soboty krócej bo do 13-15 i pracująca praktycznie każda. Zarobki trochę nieadekwatne do wykonywanej pracy na tych 2 stanowiskach, mi zaproponowano 2 300 zł na rękę. Trochę duża rotacja na stanowisku kierowcy, często pojawiają się nowe osoby więc coś jest na rzeczy, że ludzie nie zostają tu na dłużej. Gdyby chodziło tylko o samą jazdę to ok, ale zasuwanie ze szpadlem w czasie wolnym od jazdy to już inna bajka. Nie neguję nie oceniam, mówię co się dowiedziałem od właściciela.

Zostaw opinię o Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.