Karwasz

Wrocław

Opinie o Karwasz

banda

wiele osób pisało tutaj dość negatywnie o firmie Karwasz. Rozumiem to, nie każdemu muszą odpowiadać takie właśnie warunki. Ja bym może spróbował tutaj swoich sił, ale niestety firma nie potrzebuje chyba nowych twarzy.

żbik

Polecam firma beznadziejna i praca na akord.

dlugi

Ja też pracowałem w firmie Karwasz i uważam że to jest bardzo solidna firma. Jeżeli komuś się nie podobało to pewnie do niczego się nie nadawał. Bo nie wiem jakie doświadczenia miał kolega powyzej, ale u Karwasza trzeba pracować a wtedy na pewno zostanie się docenionym. Pozdrawiam Szefa i cała Firmę Karwasz.

jop

NIE POLECAM TOTALNY BRAK ZAINTERESOWANIA PRACOWNIKIEM, BEZNADZIEJNA ATMOSFERA PRACY !!!

Zostaw opinię o Karwasz - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karwasz