Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko Spółka Jawna

Wrocław

Opinie o Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko Spółka Jawna

Natalia

Czy po takim czasie od postów, które pojawiały się na forum, wiadomo coś o aktualnej sytuacji firmy Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko Spółka Jawna? Dobrze, byłoby poznać jej aktualną kondycję, bo zapewne dużo osób może szukać tam zatrudnienia. Zatem czy firma poszukuje nowych osób do pracy?

ass

Wyższe studia z zakresu informatyki nie stanowią dużego wymogu do spełnienia, a skoro jest zapewniona umowa o pracę, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu o taką pracę jest dośc trudno.

pi

Debil

Zostaw opinię o Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko Spółka Jawna - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko Spółka Jawna