Kontrakt Serwis Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Kontrakt Serwis Sp. z o.o.

678i

hej a czy ktoś z was mógłby napisać coś na temat pracy na stanowisku konserwatora, głównie to interesują mnie warunki jakie tam panują oraz atmosfera, @ciekawy co do pieniędzy i bonów na święta to żadna firma nie ma obowiązku takich wydawać to jest tylko dobra wola pracodawcy jeśli zrobi coś takiego.

ciekawy

dostaliscie w tym roku jakies dodatkowe pieniążki lub bony na swięta ?

NIEZADOWOLENI

Zgadzam sie z powyzszym uzytkownikiem firma nieodpowiedzialna ,placa minimalna ,kieronikow do rzadzena multum np.na ASP pl.Polski jest az czterech kieronikow kazdy rzadzi sie swoimi prawami i niewiadomo kto ma racje Zwalniam sie BO TO DNO PANIE DYREKTORZE SPRAWDZ OBIEKTY BO TAK NIE MOZE BYC ale itak do konca miesiaca pracuje .

ponizony

Moze firma kontrakt serwis jest wyplacalna ale nic pozatym ,zle traktuje pracownikow poniża ich płaci ponizej sredniej krajowej dla umow zlecenie jest to kwota okolo 610 zl przy bardzo ciezkiej pracy 8 godz [usunięte przez moderatora] ]wstyd a kierownictwo tejze spolki jest okropne

Zostaw opinię o Kontrakt Serwis Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontrakt Serwis Sp. z o.o.