Opinie o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fega Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fega Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Lojalka bardzo restrykcyjna, graniczy to z podpisaniem wyroku na 12 miesięcy bardzo rzadko z niej zwalniają. Kłamią i zwalają winę na kogo popadnie . Prezes i jego współlokatorka w pokoju to duet. Są siebie warci .

Tymek

Hej, a możesz napisać jakie ograniczenia nakłada na pracowników ta lojalka? Czy każdy musi ją podpisać, nie da się pracować na zwykłej umowie o pracę? Pewnie jest jakaś kara jeśli chciałbyś zwolnić się wcześniej?

Bunny

Jeśli lubisz być (usunięte przez administratora) oszukiwany na pieniądze i nieszanowany przez pracodawcę to praca w tej firmie jest dla Ciebie. Słabe płace, ciągłe obiecywanie że będzie lepiej, nierealne plany sprzedażowe, zwalanie winy na pracowników przez prezesa za swoje błedne decyzje, wykorzystywanie pozycji silniejszego. Ciężki do udownodnienia (usunięte przez administratora), przez który zwolniło sie już wiele osób. Nie wierzcie w to co obiecują na rozmowach, nie dajcie sie wkopać. Od kilku lat jest coraz gorzej i nie wygląda że będzie lepiej. Bardzo duża rotacja pracowników. Podczas mojego zatrudnienia atmosfera w pracy z roku na rok była coraz gorsza. Powodem tego jest nadwyżka obowiazków która jest wrzucana każdemu po to by zatrudnić mniej osób i zaoszczędzić na wyższy model auta dla osób z zarządu.

@Procownik

To ile tej premii jest niby obiecywane? I za co można ją dostać? W ogóle ona jakby jest możliwa, ale wymagania są na tyle wysokie, że nikt jej nie otrzymuje? Czy jak to jest? Na czym polega ta lojalka, o której piszesz?

PRACOWNIK

Bardzo dobry pracodawca, wszystko co było obiecane dotrzymane, świetny social, świetna atmosfera, może mieli słabszy czas, ale to jest naprawdę stabilna, świetnie rozwijająca się firma , dbająca o pracowników. Jestem mega zadowolonym pracownikiem , polecam każdemu pracę.

@PRACOWNIK

To co wchodzi w skład tego socjalu, skoro uważasz, że jest taki świetny? :) Skoro jest to stabilna firma, to pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony? :) Daj znać, bo chcę tu złożyć CV.

Może mógłby się odezwać ktoś kandydujący w styczniu na Specjalistę ds. Handlowych? Jakie zarobki sobie wynegocjował/a? Jak ocenia pracę po niecałym roku? Czekam na ponowny nabór i liczę na wskazówki od życzliwej osoby ze struktur firmy :))

Handlowy

Stawki niskie. Podstawa w zależności od doświadczenia nie przekroczy 5 - 5,2 brutto. Na premię nie ma co liczyć plany są takie że cały czas uciekają. Realnie jesteś w stanie zrobić 70 - 75% celu . Może dostaniesz wtedy z 200 - 300 zł premii brutto

@Handlowy

No nie wygląda to za dobrze z targetami, ale podstawa wygląda nawet nieźle. Jakies perspektywy na podwyżki specjaliści tu mają?

Wandzia99 Nowy wpis

Tak perspektywy są i to duże, jak pokażesz ,że dajesz radę i muszą więcej płacić to plan Tobie podwyższą co by więcej nie płacić.

Skoro Specjalista ds. Handlowych w Hurtowni Elektrotechnicznej ma w obowiązkach m.in wspieranie przedstawicieli w ich osiąganiu normy sprzedażowej w ogłoszeniu, to czy normy są zależne od (usunięte przez administratora) indywidualnej czy bardziej grupowo przyznają? Aktualnie, o ile nic się nie zmieniło, kieruje się akurat ofertą sprzed roku odnośnie (usunięte przez administratora) ktora mnie interesuje.

Loli Nowy wpis

Ogólnie jest tak że jesteś 1do1 z wynikiem pH, ale w praktyce robisz za PH praktycznie wszystko. Po czym dyrektor oddziału zwiększy tobie plan bo tak. :)

Tymek

Bunny

Wyrafinowany
@Bunny

Zgadzam się calkowicie! Osoba zarządzająca zrobi wszystko, żeby tylko siebie wybielić, obiecuje ze będzie lepiej. Nie dajcie się zwieźć. Prawdą w tym przypadku jest powiedzenie, że "ryba psuje się od glowy"

ex employees

Po pierwsze byli sfrustrowani pracownicy to tam jeszcze niestety pracują. na szczęście inteligentni ludzie bardzo dobrze umieją czytać miedzy wierszami i biorą wszystkie wpisy pod uwagę i wyciągają wnioski. Po drugie robiąc sobie pozytywny pijar i tuszować - zamiatać prawdę pod dywan - to jak dobry cytat mówi "gówno zawsze wypłynie na wierzch". Ale radzimy dobrze przeanalizować umowę lojalnościową za nim podpiszesz cyrograf na siebie. Przestrzegamy przed R.W. jest to człowiek najlepiej mydlący oczy i uwielbiający manipulować ludźmi, zero instynktów ludzkich. A zamiast papieru toaletowego używa nazwisk ludzi nie wygodnych , prawdomównych , pracowitych - ludzi którzy naprawdę zrobili robią dla tej firmy bardzo dużo i przez długie lata. Dla nie go nie wygodni ludzie są niszczeni i zmieszani z błotem - ale pamiętajmy że karma w końcu wraca. Nie ukrywamy i liczymy na to i z czystą przyjemnością z własnych prywatnych pieniążków złożymy się na wieniec pożegnalny dla tej jednostki R.W. ( jednostki dla tego ponieważ on też tak nazywa ludzi którzy robią dla niego cyfry i kasę ). Na zakończenie chciałem potwierdzić że pracodawca Fega BYŁ naprawdę renomowaną firmą nie boję się powiedzieć bardzo dobrzy i kompetentni pracownicy ( która garstka została ). Dostać się do grona tak renomowanego zespołu było naprawdę ciężko. Dla tego z czystym sumieniem odradzam pracy w tej firmie dopóki - dopóty ten człowiek wyżej wspomniany pracuje.

Procownik
@ex employees

Jako jeszcze aktualny pracownik zgadzam się że wszystkimi negatywnymi wpisami. Najpierw jest mydlenie oczu premią stała tzw rozruchowa a potem plany chore oderwane od rzeczywistości i sama gola podstawa bez szans na podwyżkę. Podstawa niższa niż aktualne średnie wynagrodzenie w Biedronce. A pracy i obowiązków wciąż jest dokładane. Dyrektorzy i prezes bez wyjątku mają w poważaniu zwykłych pracowników i ich problemy. Lojalka to najgorsze zło bez szans na polubowne rozwiązanie nawet pracując krótki okres.. Polecam szukać pracy w normalnych firmach a nie w niemieckich (usunięte przez administratora)

@Procownik

Niestety, nie znam średniego wynagrodzenia w B, bo co roku media podają nowe stawki w tej sieci: dla początkującego kasjera i dla takiego z x-letnim doświadczeniem. Mam więc prośbę, możesz podać w PLN ową podstawę?

Maniek
@Procownik

Podejżewam,. że te praktyki z mydleniem oczu i lojalki to zasługa Pana Prezesa, który to jak sądzę przynius z byłej firmy, to i tzw. (usunięte przez administratora). Wszytko aby było na mailu albo na piśmie, Rubcie w stosunku do niego to samo, wydaje jekieś polecenie poproście na piśmie albo napiszcie do niego meila z prośbą o potwierdzewnie. Może w tedy zacznie troszkę inaczej spoglaać. Życzę powodzenia w tym palącym sie (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

spotkanie z 2 osobami. Rekruterka z HR i kierownik działu handlowego. Pytają głównie o to jak się sprzedaje, czy zna sie techniki, trochę o asortyment- by czuć się w sprzedaży swobodnie. Rozmowa dość miła.

Jak wyżej.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
PRACOWNIK

@PRACOWNIK

Jaki jest okres rozliczeniowy w Fega Poland Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Felek

Uwaga na podpisywanie lojalek w tej firmie. Są to jedne z najbardziej restrykcyjnych umów dla pracownika na rynku. Stajesz sie dosłownie (usunięte przez administratora) prezesa, który na koniec pokazuje swoje prawdziwe oblicze i wyśmieje Cie w twarz. Zmiana pracy na jakąkolwiek nawet w innej branży może wiązać sie z batalią sądową i wydatkami tysiecy pln na prawników.

@Felek

Lojalka mówisz? A o jakie stanowisko teraz chodzi i względem czego się ja podpisywało? Nie wiem czy to w ogóle aktualne bo pisałeś to jakiś czas temu i nikt w zasadzie się nie odniósł? Jak była oferta dla specjalisty ds. handlowych to nie było w niej mowy o szkoleniach. Czyli to nie o to stanowisko chodziło? Ta praca mnie interesowała kiedyś wiec chce sprawdzić

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Fega Poland Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako Przedstawiciel Handlowy, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 3 marca.

Logi

Aktualnie w firmie nowi pracownicy przychodzą i po kilku miesiacach odchodzą. Jest totalny chaos w zarządzaniu i mało kto wytrzymuje.

Aneta
@Logi

a jaki jest główny powód tych odejśc? właśnie to słabe zarządzanie o kórym piszesz czy jednak coś innego ma wpływ na tą rotację? zresztą widze ze nie pierwsza ty o tym wspominasz, jednak twoj komentarz jest najbardziej aktualny

Honorata

hej ja to się chciałam podpytać o rotację w firmie. :) do teraz jak tak zerkam nie widzę, żadnych ofert, praca jest aż tak stabilna? jedyna opcja, żeby do firmy dołączyć to praktyki tak? można podpytać kto ostatnio był tu na takich i jak są teraz prowadzone? czy od kolejnego roku jest opcja, żeby się zgłosić z większa liczbą osób?

Były kilkunastoletni pracownik

Dwa lata temu (grudzień 2016) przyszedł do firmy fajny facet. Był Dyrektorem Zarządzającym i miał w bliżej nieokreślonym terminie zostać prezesem. Nie bawił się w wielką politykę. Chciał dotrzeć do ludzi i stawiał na ludzi. Wprowadził całkiem fajny system premiowy, który pomimo tego , że został "zmodyfikowany" przez ówczesny zarząd to i tak umożliwił pracownikom otrzymywanie całkiem przyzwoitych premii. Algorytm był trochę pogmatwany ("modyfikacje" zarządu), ale wyliczenia były prawdziwe i rzetelne. Człowiek ten potrafił rozmawiać z ludźmi i pochylał się nad maluczkimi. Niestety został spacyfikowany przez ówczesny zarząd (którego część jest obecnym zarządem) w sposób bezpardonowy, aby nie powiedzieć chamski.Przyłożyli się do tego również "przyjaciele" z firmy na E. Nie miał wyjścia i dosyć szybko zrezygnował. Miał facet jaja i honor. Odszedł i wszelki słuch po nim zaginą , nie bruździ, nie pluje, nie miesza. Co teraz się dzieje sami widzicie. Polityka , kariera i trzymanie się lukratywnych stołków. Wcześniejsze przyjście starszego Pana tylko pogmatwało sytuację. Swoją drogą człowiek ten za niezłą kasę dotrwał do emerytury, nie robiąc nic konkretnego tylko wprowadzając zamęt i zamieszanie.

Anomimowa Kolorowa
@Były kilkunastoletni pracownik

Niestety zgadzam sie z tym w 100%.Wielki szacunek dla Tego co wiele mógł, ale Góra nie zaryzykowala - szkoda. Kto wie jak by teraz FEGA wyglądała i jaki Zespół miała.

xxx
@Były kilkunastoletni pracownik

prawda

Aleksandra

Pytanko o praktyki studenckie w Fega ;) https://fega.pl/kariera/ Otóż po kliknięciu wyskakuje od razu formularz aplikacyjny. O stawkę tam nie pytają, tylko o to, w jakim chciałoby się pracować dziale. No i właśnie - skoro pracować, to rozumiem, że za pieniądze. Mam rację? Na jakie zarobki może liczyć student praktykant w tej firmie?

nick

Dzień dobry, jak wygląda praca na stanowisku PH? Ktoś może się wypowiedzieć? Dni biurowe? Samodzielność w działaniu? Jakie samochody? Do użytku prywatnego ? Pytam czy można zarobić 5 cyfrowe kwoty pracując bardzo dobrze? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Barbara

Cześć, weszłam sobie na stronę internetową Fegi z nadzieją, że znajdę jakieś oferty pracy ale niestety aktualnie żadnych tam nie ma :( Dlatego przychodzę tu na forum by się Was dopytać - Jak często są one dodawane i co jaki okres czasu mniej więcej można spodziewać się jakiejś rekrutacji?

Czy zdarzają się nadgodziny w Fega Poland Sp. z o.o.?

Wisiu

Tak, są przyznawane premie jak w kolarstwie tzw. lotne. jak masz farta to i 3 w miesiącu uzyskasz

Byly

Najwieksze roszady kadrowe jakie widzialem, dotyczyly kazdego stanowiska. Mozolnie dzialajacy program,który doprowadza klientow oraz pracowników do szału dodatkowo poglebiony dlugim oczekiwaniem na realizacje zamowienia. Atmosfera w pracy jak za prl, donos goni donos.

Weronika
@Byly

Prawda , idealna praca dla donosicieli prezesa.

Jacek

Niestety niektórzy po odejściu z firmy nie mogą sobie poradzić i teraz się produkują.

Weronika
@Jacek

Jakby było szkolenia w firmie to by ludzie nie odchodzili. np Pana Jacka T. z systemu.

J

Dzień dobry Firma oglosiła nabór na PH na Szczecin. czy stanowisko na całe zachodniopomorskie? jakie warunki finansowe można wyciagnąć? czy plany są realne? Czym jeździcie? mam nadzieję że klimat w firmie jest ok? dużo pytań ale trafić z deszczu pod rynnę nie planuję :) Pozdrawiam J

Bronisław
@J

Ja też widziałem to ogłoszenie i zastanawiam się, czy już byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i znasz warunki zatrudnienia jaki proponuje pracodawca. W ogłoszeniu proponują pakiet benefitów i możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu, Jak to wygląda w realnym zatrudnieniu?

Dzidzia
@Bronisław

Byłem na rozmowie...Zapomnijcie o tym co firma obiecuje...

Czy Fega Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Marian_29

I nawet sponsorują grę w warcaby w trakcie pracy na sprzedaży.

Dzidzia
@Marian_29

Potwierdzam ale musisz mieć własną planszę...

Heniu

Cześć Może ktoś napisać jak wygląda atmosfera w firmie? Jaka jest podstawa wynagrodzenia? Jaki obszar kilometowo się obsługuje? Jakie auto, z GPS, do użytku prywatnego? Jak wygląda sytuacja z klientami?

Zostaw merytoryczną opinię o Fega Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Fega Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fega Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fega Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fega Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fega Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fega Poland Sp. z o.o.