Fega Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Fega Poland Sp. z o.o.

Gonzo

Witam, a jakie warunki panują w oddziale warszawskim? Jaka płaca jeśli chodzi o Doradcę Techniczno -handlowego dla osoby z 8 letnim doświadczeniem w branży?

Feguś

Za jakiś czas pojawiają się ogłoszenia z pracą bo zwalniać się sporo pracowników nowych i z wieloletnim stażem. Ja sam niedługo też odchodzę bo nie ma tu z kim rozmawiać i do tego płacą z roku na rok coraz mniej. Nie warto tracić czasu i siły w tej firmie. Nie polecam.

Leo

O cisza jak makiem zasiał. Chyba plan restrukturyzacji nie do końca się sprawdza, bo już nawet pracownicy nie chcą komentować.

Hajto pozdrowienia dla Bońka

Coś tak przycichło na gowork, czyżby z obawy o posady ?! :)

tomek

Świetnie, że wypłata jes tu nich terminowa @abc, bo doskonale dbają o stabilne wynagrodzenie, ael jakich zarobków można się teraz spodziewać? Dziękuję

Angel

To pokazuje jaki wiarygodny robi się ten portal. Usuwane są opinie które wiele mówiły o firmie i patologicznych sytuacjach do jakich w niej dochodziło. Ktoś wolał to usunąć zapominając o tym, ze gw to nie jest jedyne źródło informacji. Niestety nie wsztstko można ot tak sobie usunąć, wymazać z pamięci

jaki

oj nieładnie. zaleciało białorusią. cenzura zawsze przynosiła odwrotny efekt i tym razem pewnie też tak będzie. takie działanie to tylko wyraz bezradności i bezsilności.

zet

zaczęto porządki robić zamiast w firmie to na GW. Usunięto prawie wszystkie wpisy które były zamieszczone od 19.08.2016. Czyżby prawda tak mocno zabolała? pytanie nasuwa się jedno - czy wpisy były niezgodne z regulaminem gw ( ta opcja raczej odpada bo nie było w nich nic niezgodnego z regulaminem ) czy usunięto je na czyjeś żądanie?

Obserwator

A może trzeba by bylo zatrudnić jeszcze więcej osób do marketingu ...? Jedna osoba obsługiwała by klawiaturę a druga myszkę od komputera itd.itp....

AA

W końcu głos rozsądku się odezwał " zacznijcie uczciwą prace" z akcentem na uczciwą

fan ryżego Bońka

ponoć Bońkowi wczoraj ktoś strzelił gola :) a to dopiero początek.

K. Błaszczykowski
@fan ryżego Bońka 01.07.2016 18:29
ponoć Bońkowi wczoraj ktoś strzelił gola :) a to dopiero początek.

Jeszcze tylko trzy bramki mają być. Mecz z góry jest ustalony i jak to mówią wyniki już wydrukowane.

Zenon

Tak napewno w spożywce, tu to się naprawde wykazują i rozwijają

Paweł Jak zawsze Transparentny

Fajna, to była kiedyś i fktycznie pracować w tej firmie kiedyś to inni z branży zazdrościli. Ale teraz to upadająca firma która nie ma celu ani pomysłu na przyszłość. Szuka aby tylko było dziś i teraz. Każda konkurencja przy naprawdę małym wysiłku wygrywa z FEGą każy temat. Teraz tylko marża się dla nich liczy i starają się na każdym na kim mogą zrobić marżę. I nie ma szacunku dla klienta który pomaga PH na koniec miesiąca i zamawia co mu nie potrzebne na ten czas, bo wali sie go jak można po rogach. Ale jak widzę i obserwuję to coraz więcej klientów odwraca się od FEGA. I z każdym miesiącem jest ich więcej. Jak dla mnie to firma " statek który już nabiera wody i nie ma kogo aby wypompowywać tę wodę, a kto mógł to już dawno wyrzucił szalupę i odpłynoł nią jak najdalej aby wiry wraku nie porwały ich". to takie moje spostrzeżenia. Co wartościowe osoby to już dawno odeszły z tego "ogarniętego płomieniami burdelu" większość co została to nie udaczniki lub ci którzy się boją zmian. Ale życzę powodzenia kapitanowi i jego majtkom. Może się uda i przyjdzie wiatr>:)

Dydona

Firma z potencjałem. Dobra na początek kariery handlowca. Trochę trzeba się orientować w asortymencie, ale to nie warunek konieczny. Dobre zarobki. Super gadżety. Marketing stara się jak może. Gazetki, szkolenia itp. Niestety są też minusy. Dyrektor Zarządzający jest jak dziecko. Łatwo nim manipulować. Raczej naiwny i krótkowzroczny. Atmosfera w dziale handlowym wręcz cmentarna. Mega parcie na sprzedaż. Coś słyszałam o fuzji z inną większą firmą. Pewnie FEGA zniknie za kilka lat... Jeśli się wychylasz i chcesz pracować ambitnie to raczej wylecisz, czasem bez podania przyczyny, bo się komuś z kierownictwa nie spodobasz. Poczucie stabilności w firmie raczej na grubym minusie. Słowem, dobre dla koni pociągowych, klapeczki na oczy i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a owsa nie braknie ;)

franki

to prawda co miesiąc jest podwyżka, tak regularnie jak okres u kobiety.

franki

to prawda co miesiąc jest podwyżka, tak regularnie jak okres u kobiety.

franki

tak regularnie jak okres u kobiety, co miesiącjest podwyżka

sid

Żart jakiś? Wydaje mi się, że w firmie handlowej samochód dla ph to standard. To jest podstawowe narzędzie pracy. Co to w ogóle za pytanie.

kabel

owszem niech mówi ale tylko sprawdzone w 100% przez siebie sytuacje a nie spekulacje usłyszane na ulicy bądź zmyślone.

Jaś

Nowego prezesa powinni szybko znaleźć. Jak będą się kierować tymy samymi kryteriami jakie ma obecny to znajda w mig. Brak kompetencji, zero umiejętności, doświadosobnikow, jest trochę takich osobnikow.

mason

Gadżety są, fajne auta są, jest wszystko ale nie dla tych którzy wykazują się dobrą pracą ale dla tych którzy donoszą, wchodzą w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez wazeliny najwyzszemu. Dla osób bez honoru i ambicji firma jak znalazł. A Ci którzy mieli honor i zawsze głośno wypowiadali to co mysleli już tam nie pracują i potrafią spojrzeć codziennie w lustro.

kabel
@mason 10.01.2016 10:20

ty a skąd u Ciebie taka wiedza? jeżeli pracowałeś lub pracujesz to po co powiedz śmiało jak tam jest a nie pół słówkami. a jeżeli nie wiesz to nie komentuj

siejak

no i jest wakat na prezesa

konus

Na fb ostanio było ogłoszenie że pani od hr da pracę :-) :-) :-) :-) chyba sekretarki potrzebuje. Wal śmiało do niej jak w dym.

mars

ponoć nie tylko temu z zakupów uderzyła sodówka, Boniek ponoć też próbuje z siebie wielkiego szefa robić. Generalnie kompromitacja. Bo jakie on ma kompetencje? Jego pracownicy mają większe niż on. więc z czym do ludzi? A temu małemu rycerzowi to na rękę, że ludzie się zwalniają. Bo im mniej starych pracowników tym mniej o nim wiedzą a byłoby o czym opowiadać, przekręty....przekręty a głównie przekręty

Rotacja zawsze będzie. W Fedze największą jest w zakupach ale to wina kierownika tego działu. Reszta działów żyje swoim życiem i jakoś nie słychać o kolejnych zmianach.

misiek
@Pracownik 12.08.2015 21:02

A mówisz o tym psim kuta..ie z Poznania. Tak faktycznie kwał ch.... reszta dziada.Ale może ktoś przetrze oczy i zobaczy,kim on jest. nie bez powodu go wy... z ELEKTROSkandalu. Ini dalej pracują tylko on odpadł.

killer

Koledzy Niemcy, dacie radę pogonić tego polskiego pasożyta zanim całkowicie firmę rozłoży?

new

Czy coś zmieniło się na lepsze w firmie? Nie ukrywam, że chciałbym złożyć tam papiery, ale po przeczytaniu Waszych opinii, mam coraz bardziej mieszane uczucia co do słuszności mojej decyzji.

Cyber
@new 11.05.2015 09:54

tak, jest super,jest Super wiec o co ci chodzi!! Poczekaj jeszce chwilkę do końca wakacji a będzie więcej wolnych wakatów.

nero

A co Ty myslisz że nimce o tym nie wiedzą? Od dawna wiedza. A w ogóle to jakieś spustoszenie się robi. Wypowiedzenie za wypowiedzeniem pracownicy składają.chyba sie zaczyna ulewac!!!n

amen

jak sie nimce w kuńcu kapną że ktuś ich w bambuko posuwa to cheba bedzie wyrok na miejscu haha

giaur

Zwalnia niewygodnych. Ale ostatnio systematycznie wypowiedzenia sa skladane na jego ręce. Kto mądrzejszy i bardziej ambitny to sam stamtąd ucieka.

ANNA Walikonik

To nic tylko korzystać, duży potencjał, czysty i kalarowny system wyngrodzeń,kiedyś dość silna firma na rynku. A to za kadencji Dyrektora Generalbego Pana Janusza, który był naprawdę bardzo ludzkim i cenionym człowiekiem z wielkim szacunku wśród ludzi. Obecny Prezes to tylko pomażyć może o tym. Ale nic zachencam, trzeba nam młodych silnych i gniewnych. Dawajcie zapraszamy!!!!!!!!!!! Potrzebujemy osoby które wykonują swoje zadania bez zbędnych pytań.

grom

Monika co do ogródka wam sika
@grom 24.04.2015 18:49
A co w tym dziwnego, że fega płaci za ogrodek skoro jest właścicielem obiektu??? Nie rozumiem w czym problem....

W tym problem,że to idzie wprost do kieszeni jedene osoby, firmie FEGA nie jest potrzebny ogródek tylko ... no komu?? Panu ..... Tak włąśnie temu Panu. i to uważasz ze jest normalene, kiedy się ludzi zwalnia a za pieniądze nie tego Pana robi się ogródki które wiadomo komu nakrecają kasę. Ciekawie kiedy sanepid tylko wjedzie.

Lucyna

Mam pytanie. Kto płacił za mini ogródek w barze FIGA?? Czy znowu benificjentem była FEGA.!! Fakt faktem jak to zawsze bywało w tym samym czasie firma Docar prowadziła prace na terenie FEGI. Na wszytkie sposoby sie kombinuje jak widzę, ale jak ma byc w czerwcu koniec kariery to nic dziwnego.

kiwi

Lubi sobie chłopak poplakac, jakaś dramatyczną scenkę zagrać,poskarzyc się jaki to sam ze wszystkim jest.... normalny przełożony juz by dawno podziękował takiemu nieudacznikowi.

Antek

Tak czytam i czytam. Zastanawiam się, kto jest tak dobrze poinformowany w tej firmie ?! Kiedyś słyszałem, że kierownik we Wrocławiu spóźniał się do pracy. Nadal to robi ?

ZENEK
@Antek 16.04.2015 13:19

Oczywiście,że tak. Cały czas. Z nim umawiać się to jak ze śmiercią. Nie wiem czemu ten koleś jest kierownikiem, nie umie gadać z ludzmi i jest zakręcony jak skorupka ślimaka.I nie na daje się na kolegę, nie pomoże tylko zaszkodzi. Ale nie ma co o nim gadać ta cała firma to jak Wielka Trupiarnia.ale nie długo mamy juz czerwiec i zobaczymy co będzię, czy znowu ktoś będzie płakał w ramie szefom z niemiec i obiecywał poprawę.

Heniu

Jak nie masz pracy i na gwałtu rety czegoś szukasz to zaczep się. Poświruj z 3-6 miesięcy , w między czasie szukaj sobie czegoś lepszego. Żeby było Tobie dobrze to pościemmniaj prezesa, jaki to on jest fajny i zajebisty jaki mądry i takie tam, on będzie już w 7 niebiue a od Ciebie się odp.......

vip

Ale jaja :-) prestiż ma.....firma. prestiz w tej branży to ma prezes...wszyscy z niego beke mają i mieć zawsze będą. I to jest w tym wszystkim dobre :-) :-) :-) :-)

Poznańska

...jakież to zabawne słowa wypisane są:)TUTAJ :)

siedem

Co tak cicho , Co się stało, mały rycerz się uspokoił czy co? Kurczaczek już mieliśmy największą oglądalnośc strony a tu lipa ,żero aktywności żączyna być. Chyba, że to związane z naszą njalepszą koleżanką która odeszła.

świerzak

widze żę opinie są o siedzibie głównej we wrocławiu, a jak jest w innych odziałach poznań warszawa jakie panują tam warunki jako doradca handlowy czy PH?

poeta
@Dziadek 03.02.2015 22:02
cześć kolego powiem Tobie tyle ,że czym dalej od pałacu tym lepiej. Tu u nas w oddziale jak się trochę ułożysz z kierownikiem...

macie tam tak pięknie że aż faja mięknie ;-)

Przyjaciel
@świerzak 02.02.2015 23:32

Gonią kota. Co miesiąc prawie wyższe plany. A kierownik to ....

Zaniepokojony

Jaki tu spokój. Chyba po ostatnich "ruchach" każdy portkami trzęsie i nic nie pisze. A dzieje się i będzie się działo dużo. Jak to było leciało w zakazanych piosenkach "Lecą liście z drzew..."

Obecny

A ja twierdzę, że jeśli ma Ktoś coś do Kogoś to należy mówić o tym prosto w oczy a nie chować się za Nikami. Rozmowy na poziomie przeprowadza się indywidualnie, a nie na forach. Każdy z nas ma wybór i decyduje czy godzi się na to jego sumienie.

pytanie
@Obecny 26.11.2014 22:53

Obecny- umoralniasz i krytykujesz a sam chowasz się pod NIKIEM.

Zdziwiony

Witam, Zadam pytanie tylko tym, którzy czytają i jak barany beczą radośnie co inni napiszą. Dlaczego nikt nie napisał o tych dobrych rzeczach jakie spotkał dzięki tak małemu człowiekowi co serce ma przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Są osoby co nie raz przychodziły do prezesa o pomoc i ją dostawały o ile była możliwa. Ile osób dostało zapomogi jak był fundusz? Ile osób miało w trudnych sytuacjach nawet umorzone? Nie jedna osoba nosi w nagrodę za uczciwą pracę telefon do dziś. Nie jedna osoba nosi używany telefon za symboliczna złotówkę lub darmo. Nie u jednego w domu dziecko gra na komputerze używanym z firmy. Jak komuś brakowało kasy na życie to znalazła się robota na zlecenie. Ile rodzin dostało pomoc od prezesa? Ile osób brało zaliczkę na poczet jeszcze nie zarobionej wypłaty? Do dziś niektórzy spłacają zaliczkę w rozbiciu na raty bo remont samochodu wypadł. Ile przedstawicieli przez pół roku mieli czas na wzrost sprzedaż lub dłużej? W konkurencji tacy łaskawi nie są. Ile osób mogło powrócić do FEGI pomimo rzucenia papierów. Ile osób dostało za darmo rzeczy od prezesa? Ile obiadów za darmo dostali z przysłowiowej KIWI? Ile zjedzonych za darmo kanapek? Podążacie jak stado za baranem, który głośniej beczy. Opisuje o osobach i zadaje pytanie do zwykłych pracowników, nie pupilków i sami o tym wiecie. Domy dziecka też jak jest możliwość dostają pomoc. Każdy z nas ma wady mniejsze lub większe, każde grabie grabią do siebie, ale nie każdy ma odwagę napisać dobre rzeczy...

Wzruszony Jakub
@Zdziwiony 26.11.2014 00:35

Czytam i własnym oczom nie wierzę:) Szef firmy to Filantrop !!!!:) Dobre!!! dawno się tak nie uśmiałem. A teraz na poważnie. Czy Ty człowieku byłeś w pełni świadomy jak to pisałeś? Odnoszę nieodparte wrażenie, że sen już Cię morzył. Ale z chęcią odniosę się do Twojego wpisu zadając jedno podstawowe pytanie: CZY SZEF FIRMY JEST JEJ WŁAŚCICIELEM? Otóż nie główkuj się zbyt mocno bo jeżeli tam pracujesz to dobrze wiesz, że NIE JEST WŁAŚCICIELEM. W związku z powyższym- jak ktoś kto jest pracownikiem może rozdawać majątek firmy komukolwiek? czy on jest właścicielem tego wszystkiego, co rozdaje? Czy on wyciąga to z własnej prywatnej kieszeni? Idąc Twoim tokiem myślenia to każdy pracownik powinien wynosić z firmy wszystko co mu w ręce wpadnie. Druga sprawa- być może i ktoś kupił za przysołowiową złotówkę sprzęt a może i kupił na allegro bo trochę tego też tam poszło a reszta poszła po rodzinie i znajomych. Nie chcę już wspominać o użytkowaniu samochodów służbowych przez rodzinę i tankowaniu ich za pieniądze firmy i o wielu innych rzeczach. Kwestia trzecia która rozbawiał mnie do łez: „Ile osób dostało zapomogi jak był fundusz”? Nie wiem czy masz świadomość co to jest fundusz. Otóż wytłumaczę Ci. Jest to Fundusz GWARANTOWANYCH Świadczeń Pracowniczych. Z tego funduszu zapomoga należy się pracownikowi jak przysłowiowa psu zupa. Lecimy dalej: „Jak komuś brakowało kasy na życie to znalazła się robota na zlecenie. Ile rodzin dostało pomoc od prezesa”?- chodziło Ci tutaj o rodzinę prezesa? Bo z tego co wiem ¾ umów zleceń było wystawiane na siostrę, brata, szwagra itp…..mam wymieniać dalej? Bo jest tego trochę. Do reszty Twojego wpisu nie będę się odnosił. Wspominanie o pomocy w domach dziecka ( fajnie jak ksiądz w niedzielę z ambony czyta), o darmowych obiadach i kanapkach…… Miej trochę godności. Piszesz o jakimś stadzie baranów. Tak się zastanawiam kim Ty jesteś? I może na tym zakończę zanim sam sobie odpowiem.

Zdziwiony

Witajcie, Patrząc Wasze opinie nie chce się dalej czytać. Osoby posiadające tak wspaniałą wiedzę na temat niemal tak wielu i tak wielkich przekrętów zadziwiają mnie. Normalny pracownik uczciwie pracujący na swoje wynagrodzenie nie wie o tych wielkich przekrętach, bo nie jest bliziutko zaangażowany sam w te przekręty. Oczywiście nie zgadzaliście się z nimi i wszystko robiliście, aby im zapobiec :). Rozpoznaje nie jedną osobę po ich wypowiedziach, która moralnie poprawna sama kolegę z pracy topiła. Już w Piśmie Św. mówiono o tych co sami belki nie widzieli i Ci co mieli prawo sami rzucić kamień. Kiedy się skończył czas sukcesów, wspólnych interesy oraz korzyści teraz kreujemy same zło. Nie jedna osoba opierdal... się, wyleciał, ale jaki żal teraz został i niesmak. Jak się pod kolegą kopało to było zajefajnie. Sami w tym kale siedzieliście. A obrzucanie błotem mniej lub bardziej winnych tylko świadczy o Waszej klasie zwłaszcza wypowiedzi na temat urody i stawania waszego małego ego... Z tego co mi wiadomo o mniejszych lub większych spawach jako nieliczna walczyła o dobro innych swoim kosztem w przeciwieństwie do Was. Z góry dziękuje za Wasze komentarze, ale pozwolicie nie będę schodził do tego poziomu, więc do nie usłyszenia.

KOBRA

Gdyby wspomniany samochód kupiony był na legalu za pozwoleniem niemieckich szefów to chyba przy każdej ich wizycie w siedzibie firmy we Wrocławiu prezes Fegi nie kazałby pracownikom przeparkowywać auta na parking poza firmą żeby przypadkiem nie zaczęli zdawać pytań skąd to auto, czyje i za czyje.

Koleżanka ani z róż

ona jest tak brzydka,że nie widziałem innej brzydkiej. ona jest jak kondom, też zabezpiecza. tylko przy jej zdjęciu nawet Tobie nie stanie i nie trzeba gumy stosować.

były
@Koleżanka ani z róż 22.11.2014 21:13

Dajcie spokój koleżance...zawsze pomocna,koleżeńska dla każdego,pomocna....przecież dział marketingu jak by nie ona był by niepotrzebny

łysy Michał co mu oklapł

Witam . mam prośbę o podanie linku do pobrania dużego i zdjęcia prezesa i koleżanki z działu marketingu. Potrzebuje tarczę do strzelania zrobic

pracowałem w tej firmie i to nie mało, z moich obserwacji wynika tak,ze jak chce się być kimś więcej to trzeba Prezesowi po słodzić jaki to on nie jest fajny i w ogóle, aby wejść w jego kastę a później to już samoistnie leci.Trochę psychologii i się jedzie, aby on zawsze czuł się jako maczo i gość, a można mu sprawy podkładać dziwne ale tak aby zawsze pokazać mu że to on ma decydujące słowo. Trzeba nim manipulować tak jak on manipuluje. Najlepiej podłożyć mu sprawę tak aby to z niego wynikło zakończenie i jeszcze powiedzieć jak dużo osób będzie zadowolonych. Od razu mały ogryzek czuje się wielki.To jest mały człowiek więc serce ma blisko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i od razu łyka teksty jaki to on nie jest fantastyczny.Mali ludzie tak mają serce blisko dupki i tak reagują.

Wesoły Romek

Kozak niego straszny!!!! ale tylko i wyłacznie w pracy bo tylko tam ma władzę i moc. A szcezgólnie lubi pastwić się nad słabszymi. Jak sobie kogoś upatrzy to będzie się pastwił aż osiągnie zamierzony cel. A jak się mu nie uda to będie szukał haków żeby się pozbyć tego pracownika. Taki jest mocny pan prezesowaty. A wobec kobiet szczególnie lubi pokazywać jaki to silny jest i ile może bo przecież to pan i władca. Szkoda nie był taki cwany i nie pokazywał swojej siły jak przyjechali Niemcy kilka lat temu żeby pokazać mu drzwi. Wtedy się przy nich popłakał i kajał prosząc o jeszcze jedną szansę. Żałosny typ. Jest obiektem drwin i pośmiewiskiem dla wszystkich który go znają. Kozak z wyciętego lasu.

kiedyś
@Wesoły Romek 21.11.2014 18:20

Ten gościu już dawno stracił szacunek i godność...pochłonęła go rządzą pieniądza,ciągle mu Malo...jak by nie ludzie w koło którzy go otaczającą dawno by nie było tej firmy,pan prezes zapomniał że firma to Ludzie a nie on...na szczęście na darmozjady nie muszę już robić...a jego krętactwa niedługo wyjdą na jaw przed Niemcami...

Kamila

i mi też się przypominała historia jak wzmiankowany poderwał księgową i rozwalił sobie i jej małżeństwo. Ponoć płytki gość emocjonalnie, w pracy wali twardziela a odreagowuje w domu.Taki prawdziwy dzieciak,dużo gada, krzyczy a boi się własnego cienia. a jak jest źle to zaczyna szukać przyjaciół. temu coś kupi innemu coś obieca tak aby stworzyć wokół siebie atmosferę pozytywną, czasem uda zbitego psa. dobry manipulator.

Robert brukarz

mi też się przypominała jedna historia jak za pieniądze FEGA został zrobiony bruk na ulicy Średzkiej w domu rodzinnym Prezesa.Fajnie tak jest dysponować nie własną kasą i żyć ponad stan. W następnych postach postaram się opisać inne fajne rzeczy pana Prezesa, fajne = wały, a co najlepsze że do dzisiejszego dnia są na to kwity.

Zostaw opinię o Fega Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fega Poland Sp. z o.o.