Elektroskandia Polska

Poznań

Opinie o Elektroskandia Polska

Julita

Brzmi to tak jakby @były handlowiec, coś nie grało logistycznie w firmie. Była tam osoba za to odpowiedzialna? Może tutaj nie zastosowano odpowiednich technik i rzeczywiście to odbijało się na Twojej pracy. Widziałam u nich na stronie, że szukają teraz phowców, ciekawe czy zakres obowiązków ten sam co u Ciebie, czy coś się zmieniło.

Skander

Jesteście pewni, że nie da się nic dobrego napisać? Jeśli tak to sadzę, że już powinniście pracować w innej firmie po co tak się męczyć. Ja słyszałem sporo dobrego!!

@Skander 24.07.2017 11:49

A co takiego dobrego słyszałeś?? Podziel się tymi dobrymi informacjami/

Były handlowiec
@Skander 24.07.2017 11:49

Ja również doszedłem do wniosku - po co się męczyć. Jak tylko znalazłem inną ofertę, natychmiast złożyłem wypowiedzenia. Odszedłem, bo mimo szczerych chęci miałem dość. Dość braku szacunku dla mojego zaangażowania, dla mojej pracy, dla mojej osoby. W firmie wszyscy niby grali do jednej bramki, ake tu nie ma pracy zespołowej. Dział zamówień wydaje się nie rozumieć zależności - zamawiamy towar - handlowiec sprzedaje - wszyscy mamy zysk i pracę. Magazyn też potrafi zawalić z ważną dostawą do oddziału. Zależność jest prosta nie zamówimy / nie dostarczymy - handlowiec nie sprzeda - nie mamy zysku / pracy. Ale to ostatnie ogniwo czyli handlowiec jest twarzą firmy, on ma kontakt z klientami i on musi się tłumaczyć za dział zakupów, magazyn etc. Odszedłem bo miałem dość ciągłych tłumaczeń i braku poszanowania dla mojej pracy.

Paweł

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Zawsze narzekamy na swojego pracodawcę a sądzimy, że inni są znacznie lepsi. To wcale nie musi być prawdą. Ja tu pracuję i chociaż nie zawsze jest wszystko po mojej myśli ale jest spoko!

Kappo
@Paweł 19.10.2017 18:11

Musisz mieć marne oczekiwania finansowe

anonymous
@Paweł 19.10.2017 18:11

Ciekawa propozycja pracy w firmie handlowej w branży technicznej Tutaj Wielkopolska, ale dotyczy całej Polski https://www.pracuj.pl/praca/regionalny-przedstawiciel-handlowy-wielkopolskie,oferta,5601189

Julita

Serwis gowork @KlientBytom nie ma prawa usuwać komentarzy o negatywnej treści. Jeśli komentarz w jakiś sposób narusza regulamin forum dostępny tutaj : gowork.pl/regulamin, to owszem portal ma takie prawo.

Hihi
@Julita 03.08.2017 07:34

Cicho coś. Nie wierzę, źe od trzech miesięcy nic się nie wydarzyło.

Maleńki

Jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie?

Handlowiec

Czy praca przedstawiciela handlowego w Elektroskandii może dać godziwe zarobki? Co jeszcze dostaje ph do dyspozycji? Słyszałem o firmie dobre opinie.!

Elektra

Regulamin zabrania pisania personalnie do osób z firmy.

The truth

Jedynie na co stać tą firmę już to na usuwanie komentarzy- które bolą personalnie niektóre osoby z centrali. Dno i dwa metry mułu. Jeśli oddziałowi mówią, że jest źle, przedstawiciele też i logistyka też- to znaczy, że jest źle. Wbijcie to do swoich sprzedajnych głów. Rotacja trwa,a ogłoszenie na praca,pl znowu wisi do Poznania. Odradzam przyszłym kandydatom :)

Elektron

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Szukanie na siłę winnego naszych błędów to stara metoda. Może lepiej zabrać się za pracę?

Uważajcie na pana prezesa, ambitnie zawistny człowiek, realizuje swoje cele, niekoniecznie zbieżne z celami firmy, a pracownicy są dla niego mniej istotni, zresztą po zwolnienieniu wieloletniego pracownika w Lodzi, który przepracował swoje lata od początku tej firmy (jeszcze jako El Centrum) prawie 24 lata, czego można się spodziewać. Panie prezesie wstyd! Shame on you! Nie polecam pracy w tej firmie, realizujcie się gdzie indziej, ale nie w Elektroskandia za panowania pana Prezesa.

Efa

Zmiany poganie zmianami :-) Będzie się działo szczególnie w Poznaniu i Wrocławiu..

@Efa 27.06.2017 12:04

Uchyl rąbka tajemnicy

Elektra

Fajna firma, spokojna, można spokojnie pracować. Wiadomo, że ludzie są różni i niektórzy nie angażują się w pracy.

Elektra

Widziałem ofert pracy dla przedstawiciela handlowego w rejonie Gliwic i mam pytanie i prośbę jednocześnie o kilka informacji w tym temacie. Czy można na tym stanowisku zarobić godziwe pieniądze? Czy do pensji dochodzi jakiś dodatek lub premia uzależniona od sprzedaży?

Cała firma zarządzana jest przez krótko mówiąc oszusta pana Maciejka M który w żywe oczy okłamuje swoich pracowników składając fałszywe obietnice podwyżek rzecz miała miejsce ponad rok temu kiedy to pan prezes wymyślił sobie likwidację magazynu oświetlenia GLIWICE i żeby tylko szybko uporać się z przeniesieniem i wysłaniem całego asortymentu do nowej placówki w koniku naopowiadał pracownikom bzdur w żywe oczy o tym jak w ciągu miesiąca doceni załągę sam przyjedzie i będzie przedstawiał propozycję zmiany wynagrodzeń do tej pory pana prezes w tej sprawie na magazynie w gliwicach nie widziano pracownicy pracajuący lata w firmie !! mają mniejszą pensję niż osoby zatrudniane na takich samych stanowiskach bez doświadczenia także tak wygląda praca w tej firmie wyzysk i oszustwa w żywe oczy pozdrawiam pana prezesa i gratuluję pomysłów na prowadzenie firmy którą skutecznie pan niszczy !

KLIENT

Piszę jako były duży klient . Przez 22 lata działalności , żadna hurtownia nie potraktowałam mnie jak Elektroskandia . Zapłaciłem fv po terminie ok 30 dni , dzwoniono do mnie od drugiego dnia co dziennie , wysłano windykatora do domu i złożono pozew do sądu , obciążono mnie notą odsetkową i kosztami windykacji na kwotę 2600 zł !!! Ostrzegam wszystkich przedsiębiorców , bo w branży budowlanej każdemu może się zdarzyć poślizg z płatnością . W przypadku ELEKTROSKANDI - będzie to was sporo kosztować !

Konkol
@KLIENT 06.06.2017 17:19

Pewnie najlepiej nie płacić. Ale samemu wystawia się fakturę i chciałoby się mieć pieniądze od razu w terminie.

elektryk
@KLIENT 06.06.2017 17:19

Fakt, każdemu się zdarzyć może poślizg, tym bardziej ja się rzuca na wielkie inwestycje gdzie terminy u generalnego są 3 miesięczne, a hurtowni ma się 30-60 dni. Jednak nie należy unikać telefonów i deklarowane wpłaty robić. Jak ktoś się zachowuje jak dzieciak i ucieka przed odpowiedzialnością to nic dziwnego ze windykacja przyjechała. A kto ma zapłacić za koszty windykatora czy sądowe?? Hurtownia która próbuje odzyskać swoją kasę?? Niestety musi to spaść na uciekającego niepłacącego.

Oburzony

Wczoraj były klient napisał szczerą opinię jak został źle potraktowany w jednym z oddziałów na południu. To karygodne, że tacy ludzie mają pracę, chociaż w ogóle się do niej nie nadają. Jak można nie szanować i lekceważyc klienta, przecież klient nasz pan. Zamiast usuwać negatywne wpisy radziłbym je potraktować poważnie i usunąć niekompetentnych sprzedawców, którzy psują opinię firmie.

AKTUALNY KLIENT
@Były klient 21.06.2017 17:26
Kilka dni temu odpowiedziałem ta ten wpis, będąc niemal pewnym, że go usuną. Skąd ta pewność? Ano stąd, że napisałem prawdę. Wy...

Ja jestem zadowolony z obsługi. Jak coś Ci nie pasuje to napisz jaki to oddział. Może to wina tylko ludzi w oddziale a nie całej firmy.

Klient Bytom
@Były klient 21.06.2017 17:26

Chociaż to portal dla pracowników i pracodawców, jest tu kilka wypowiedzi klientów. Stąd mój komentarz na tej stroni. Trafiłem prawdopodobnie do tego samego, małego oddziału na Śląsku, o którym pisał mój poprzednik. Pierwsza myśl po wizycie w hurtowni - nie, to niemożliwe, żeby tak traktować klientów. Na zamówiony towar czekałem 2 tygodnie zwodzony przez kierownika oddziału, który co rusz wymyślał nową historyjkę. Kiedy zniecierpliwiony odwiedziłem oddział usłyszałem od niego - Panie co Pan chce to jest hurtownia, a nie piekarnia, że Pan wchodzi i dostaje bułki. Pozostawię to bez komentarza, jedynie jako ostrzeżenie dla potencjalnych klientów. Spieszcie się czytać, bo post zapwene zostanie usunięty.

Elektra

@Ziomek z pachnowoli Myślę, że zupełnie niepotrzebnie piszesz taką opinię o firmie. Uważam, że powinnam zajmować się w pracy swoją robotą i jeśli szefostwo dobrze kieruje firmą to niech sobie dobierają ludzi

Normalny

Po lekturze wpisów jestem zniesmaczony i nie wiem co mysleć. Ma ochotę aplikować tylko dobrze jest wiedzieć jakie warunki finansowe mogę otrzymać w przybliżeniu jako handlowiec?

ekstra-przypominajka

Kierownik administracyjny hurtowni, pan błażej, dba o to, aby usuwane z tego portalu były posty obnażające jego nieuczciwe postepowanie. Gdyby miał choć odrobinę godności i honoru nie robiłby tego. W ten sposób postępuje tylko rasowy przestępca: Jako pracownik ochrony pilnowałem hurtowni Elektroskandia w Poznaniu na ulicy Dziadoszańskiej. Podczas pierwszego dyżuru poznałem tam człowieka, który notorycznie powtarzał sam o sobie: "jestem policjantem. jestem policjantem". To był ochroniarz, który od niedawna tam pracował. Na jego dyżurach kilkukrotnie dochodziło do kradzieży kabla, zawsze z tego samego miejsca, wartego kilka tysięcy złotych. Pan ten stwierdził, że kierownik administracyjny hurtowni, pan Błażej J. który jest tam odpowiedzialny za ochronę, zadecydował, że koszta skradzionego kabla pokryją wszyscy zatrudnieni tam ochroniarze, jak się wyraził: "również ty, ponieważ jesteś nowy". Powodem miało być to, że kradzieże mają miejsce na jego zmianie, a kierownik Błażej J. jest jego kolegą. Tuż po północy udało mi się schwytać osobnika, który okradał hurtownię. Przecięcia siatki w miejscu kradzieży dokonał on na oczach kamery, z której widok miał tylko drugi ochroniarz, ten podający się za policjanta. Najwyraźniej spał i dlatego nie miał jak zareagować. Policja odebrała zatrzymanego. Niedługo później dowiedziałem się od przełożonych i kolegów, że pan, który mówi o sobie, że jest policjantem, lubi kraść klucze pracowników obiektu i podrzucać je innym ochroniarzom, oraz że wcale nie jest policjantem, tylko był w przeszłości milicjantem. Wraz z Błażejem J. wyeliminował z hurtowni jednego z najlepszych ochroniarzy, podrzucając mu skradziony klucz. Mnie zaczął szantażować, że do spółki z kierownikiem administracyjnym, będącym jego kolegą, wyrzuci z pracy. Gdy tylko z zakładu wychodził personel przychodził na mój posterunek, wypinał się i skakał wrzeszcząc na cały obiekt, że mnie pobije i że mnie tak załatwi (razem z kierownikiem administracyjnym Błażejem J.), że wyląduję pod mostem. Zgłaszałem to moim przełożonym, jednak zachowanie tego pana nie zmieniło się. Następnie, gdy przyłapałem go jak śpi, rzucił się na mnie z zamiarem pobicia. Wyszedłem cało dzięki włączeniu "napadówki". Również przy grupie interwencyjnej człowiek ten mnie wyzywał. Tuż przed pójściem do domu podprowadził kolejny klucz i usiłował mnie w to wrobić Wydał także polecenie kierownikowi administracyjnemu, aby mnie zwolnił, co ten uczynił. Nie interesowało go, że doprowadziłem do ujęcia człowieka, który okradał jego pracodawcę!!

Elektra

Co nowego dzieje się w firmie? Tak rzadko pokazują się wpisy, że nie wiem co myśleć a jestem zainteresowana pracą.

Luidzi

Elektroskandia miała w marcu ofertę dla handlowca. Teraz szukałem i niestety nie ma nigdzie nowych ofert?

blabla

W tej firmie jedynym nieomylnym i super fachowcem jest pan prezes, bardzo ambitny, zawzięty człowiek, trzeba uważać co się mówi, bo odbiera bardzo osobiście. Uważałbym na tą firmę, nie jest zła, ale osoby zarządzające są jak "betony", nie chcą słuchać co jest istotne, jakie są realne problemy; gdzie taki stołek były logistyk dostanie...

Natalia

Witam, czytając wpisy widać wyraźnie, że od nastawienia do pracy zależy opinia o firmie. Kto pracuje dobrze ten chwali firmę i tyle.

Julita

Elektroskandia Polska w swoich ofertach pracy potrzebuje niewielu pracowników a to sygnał, iż obecnie pracujący nie odchodzą z firmy. Dla zainteresowanych pracą podam adres e-mail: poznan@elektroskandia.pl

Niunia

Czy oferta pracy dla handlowca w Kaliszu jest aktualna? Zrobiłam rozeznanie w terenie i to jest moje miejsce pracy oby było wolne. Ile można zarobić podstawy?

Harbia Monte Christo

Galo de Barcelos (Kogut z Barcelos) Galo de Barcelos jest symbolem narodowym Portugalii, który reprezentuje uczciwość, zaufanie i honor. Ponadto uważa się, że przynosi szczęście. Według legendy, dawno temu miała miejsce kradzież dużej ilości srebra w niewielkiej miejscowości Barcelos (na wschód od Bragi, w północnej części Portugalii), i nie znaleziono sprawcy czynu. Pewnego dnia zjawił się w okolicy podejrzany nieznajomy i został oskarżony o kradzież srebra. Pomimo, że zaklinał niewinność, został skazany na śmierć. Krótko przed egzekucją poprosił, aby nieżywy kogut zapiał trzy razy na znak jego niewinności. W obecności sędziego, kogut zapiał trzy razy i nieznajomy został uniewinniony. UCZCIE SIĘ PORTUGALSKIEGO!!!!!!!!!!!!!!!

Harbia Monte Christo

a swoją drogą ciekawe czy Wielki Mistrz Krzyżacki wie co się wyrabia w jego Zakonie....

Zorro

Panowie, jakie opinie na temat pracy na magazynie w Koninku dla Elektroskandii? Jaka atmosfera, obciążenie pracą i jacy ludzie we firmie?

dty

@ Dworzanin RZE/LUB - chyba przesadzasz :))) poszukują Specjalisty ds. zakupów do rynku przemysłu.

anty-hejt
@Pracownik 06.03.2017 15:16
Nie zmieniam pracy, właśnie dlatego, że jestem pełen pozytywnego nastawienia i liczę na zmiany na lepsze. Moja dobra wola nie p...

To był mój pierwszy wpis i nikt mi nie płaci za to, że wyrażam swoje wkurzenie. Tak, wkurzenie, że pracownicy piszą źle o firmie w której pracują. Jeśli się nie podoba to czas odejść i tyle. Po co mącić wodę? Ale widać jak próbujesz manipulować informacją, jak próbujesz podważyć wiarygodność innej opinii. Szkoda że tak słabo ci idzie. I pokuszę się o stwierdzenie, że pewnie mierzysz innych własną miarą i pewnie to tobie ktoś płaci żebyś tu wypisywał "trzeźwe" i "rzeczowe" oceny sytuacji. Śmiechu warte. Chyba nawet wiem kto "wypisuje te czeki"....

@anty-hejt 07.03.2017 08:47

Naucz się proszę czytać ze zrozumieniem - potem wyrażaj się na forum. Pisałem, że jedynie realnie i rzeczowo oceniam sytuację. Nie próbowałem, jak mi zarzucasz podważać wiarygodności opinii innych. Ja nie kąsam ręki, która mnie karmi , ale nie jestem też bezwolny golem, jako człowiek świadomy własnego światopoglądu mam prawo wyrażać swoje zdanie / opinie, nie czyniąc przy tym nikomu krzywdy. I z prawa tego korzystam. Nie obrażam nikogo i nie wyrażam nienawiści. Zwrócę jedynie uwagę, że Twój nick nie licuje z wpisami. Obniżasz wartość moich słów, zarzucasz sprzedajność , tak jak pisałem wyżej @anty-hejt nie pasuje do słów napisanych pod nickiem.

PISPISPIS

Ciekawe kim magazynier zastąpi JK. Może magazynier też dostanie kopa.

ddsaaz

Dworzanin RZE/LUB
@ddsaaz 04.10.2016 08:42
Wreszcie się wezmą za ten rzeszowsko - lubelski dwór

Tak z ciekawości zapytam a Ty kolego/koleżanko z jakiego dworu jesteś? Strach się przyznać?

Ziomek z pachnowoli
@ddsaaz 04.10.2016 08:42
Wreszcie się wezmą za ten rzeszowsko - lubelski dwór

To nie dwór to folwark w którym przydaloby sie w końcu posprzątać. Całymi rodzinami robote w hurtowni mają i za jedną benzynę ze wsi do miasta jeżdżą. Takiego nepotyzmu jak w lubelskim to chyba nigdzie nie ma. Muszą mieć niezłe plecy w centrali, skoro jeszcze syna na przedstawiciela wkrecili. Całą familią rządzą, jakby to ich firma była. Kiedy to kumoterstwo w końcu sie skończy!

newspaper

Taka dziwna cisza od czerwca.... a tu taki news dyrektor handlowy Elektroskadia J.K zwolniony....

fakty

penerskie i głupkowate zachowanie wobec ochroniarza najlepiej pokazuje jakie są zasady funkcjonowania tej firmy. wszystkie pozytywne wypowiedzi na forum to wypowiedzi tchórzy próbujących nieudolnie zamieść sprawę pod dywan. jak myślicie dlaczego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] okradający firmę został wypuszczony?

Kolorowa

Trochę faktów

FAKTY
@Kolorowa 12.06.2016 21:48
Trochę faktów

Proszę bardzo: -przez lata rządów MM firma stoi w miejscu, podczas gdy Ci co Tanio I Mają podbijają rynek, a Kaczorki otwierają nowe oddziały w firmie stagnajca.. -wyniki pozostawiają sporo do życzenia, -kolejna zmiana właściela- czyżby kura nie znosiła tylu jajek? -Panie Pawle, może czas skończyć z dowodzenia statkiem z tylnego siedzenia? Ile jeszcze nowych stanowisk powstanie dla ludzi z umierającej SPINki? Może niech MM zacznie sam podejmować decyzje? Ciekawe tylko kiedy Pan z zagranicznym nazwiskiem zacznie robić porządki a wówczas głowy posypią się gęsto...

@FAKTY 12.06.2016 22:13

Sytuacja w ELEKTROSKANDII to analogia naszgo państwa niby jest premier, ale rządzi prezes, w ELektroskandii niby jest prezes, a zarządza pan Paweł. Obaj i prezes i Pan Paweł to ludzie z innsej epoki.

akuku

ale żeście teraz dali czadu! wasza kampania mająca na celu przyciągnięcie pracownka jest tak słaba. widac od razu jak "dobrych" macie speców w tym waszym hr. nikt nie jest taki głupi aby się nabrać na te głupoty co wypisujecie aby tylko ktoś wreszcie zmarnował na was czas

ph
@akuku 29.03.2016 15:10

DLACZEGO MARNOWAC CZAS??? SUPER FIRMA I ROBOTA. A I PREMIE NICZEGO SOBIE. CAŁY CZAS WSZYSTKIE ODDZIAŁY SIE ROZWIJAJĄ DLATEGO POTRZEBUJĄ PH. JA PRACUJĘ TU JUZ Z 10 LAT I NIE ZAMIERZAM ODCHODZIC. SAMOCHÓD DO DYSPOZYCJI PO PRACY JEST WIEC OK.

borewicz

przypominam że ze względu na zachowanie wobec ochroniarza w firmie była POLICJA. jak widać nikt nie chce żeby o tym było głośno. wszyscy chcą sprawie ukręcić łeb. dlatego wpis odnośnie WIZYTY POLICJI W TEJ FIRMIE został usunięty. wiadomo, ciemne sprawki najlepiej ukrywać bo jeszcze ktoś odkryje nieuczciwe sekrety

Ja pracuje w tej firmie juz 5 lat i nikt nigdy mnie nie obraził, pensje zawsze dostaje na czas, na szkolenia wysyłają i o integrację pracowników tez dbają. Zarząd nosa nie zadziera, atmosfera fajna a jak się wykazujesz to tez potrafią docenić. Jak nie chcesz to nie pracuj, najlepiej siedzieć, kase chciec, nic nie robić i mieć pretensje... to zawsze działa w dwie strony. Ja nie narzekam - "obozów pracy" nie brakuje w Poznaniu a mi tu dobrze

Sprzedawca fegi

Fega oficjalnie mowi o polaczeniu z elektro. Trwa dyskusja co do nazwy. Pewnie zostanie fega. A elektro nie musi juz budowac magazynu bo bedzie w naszym. Tylko czytniki kodow musza wprowadzic.

koniu

ale zabawne to co sie w tej firmie wydarzyło :):) że też przyjęli do pracy kogoś takiego jak były milicjant i że tak się zachowuje. może to i dobrze bo nie trzeba tam przychodzić a i tak wiadomo co to za irma. ten kieronik administracyjny też. naprawde nawet nie wiedział jak zastraszyć tego pobitego jak lizył że będzie siedział cicho :):):) mogł naslać jeszcze raz milicjanta :P znam inne typy co oszukują a potem szantażują ale czegoś takiego....:)

KOSMAKOSMA

Co się dzieje ze sprawą połączenia FEGI z ELEKTROSKANDIĄ?

trele

Ta, ma kwartał to będzie.

eh

Chyba żartujesz. Te prowizje to jakiś cyrk.

Post o trwającej rekrutacji to z pewnością sprawka HR. Starają się bardzo, ale może czas na konfrontację z rzeczywistością. Może pora zastanowić się dlaczego brak chętnych na pracę w Elektroskandii. Poniższe opinie dają odpowiedź

julia

Nie dość, że ten cały błażej zachował się jak bandyta, to jeszcze wobec chorego? niewątpliwie wymagało to od niego szalonej odwagi. być może jak ma do czynienia z człowiekiem niewidomym lub na wózku inwalidzkim to zachowuje się podobnie. to naprawdę wielka hańba, że w dzisiejszych czasach w tak dużej firmie, jaką jest Elektroskandia pracuje tak perfidny osobnik. A autorowi powyższego postu gratuluję poczucia humoru. Kiedy jakaś choroba albo tragedia wymagająca przyznania grupy inwalidzkiej spotka matkę autora postu albo jego ojca na pewno również będzie mu do śmiechu. Miło wtedy będzie na niego popatrzeć :)

beka z ochrony
@julia 28.11.2015 19:31

Nie chodzi że ktoś się śmieje z chorego, tylko o to żebyście nie wierzyli temu kolesiowi, znam go i nie raz z nim rozmawiałem- wiem jaką ma bujną wyobraźnię. A odnośnie że duża firma- racja jak to możliwe żeby w tak dużej firmie doszlo do takiej sytuacji, tu wciąż przewijają się ludzie: pracownicy, dostawcy, klienci i wierzycie że ktoś kogoś pobił i jest ok? Przemyślcie to zanim coś napiszecie bo robicie z siebie idiotów ludzie..

ania s.

miałam podjąć pracę w tej hurtowni ale czytam do czego tam doszło i powiem że o gorszym przypadku traktowania pracowników w życiu nie słyszałam. miałam szefów którzy nawet mnie obrażali ale zeby bić i jeszcze zamiatać pod dywan. wolę za mniejsze pieniądze ale być traktowana

Ekspert
@* 15.12.2015 13:26
Gdzie masz tę oficjalną informację bo w necie nic nie widzę.

Na niemieckich portalach branżowych

@Ekspert 18.12.2015 14:17
Na niemieckich portalach branżowych

a możesz podać nazwę takiego portalu??

Fri3nd

Czy to prawda, że Elektroskandię przejmuje Wurth (Fega)

cisco kid

aż wstyd że pan KIEROWNIK ADMINISTRACYJNY! wykonał polecenie gościa który tak bezczelnie opowiadał o młodych pracownicach jego firmy. rzucał do tego młodego pana który zamieścił pierwszy post w temacie zdaniami m.in. "ch... ci staje jak te młode dupy tutaj chodzą! one przychodzą do mnie do budki i mi mówią że wylatujesz na nie zboczony śmieciu z py... na wierzchu". ale skoro pan błażej jest pozbawiony godności to skąd ma wziąć szacunek do kobiet?

kiss

NAjlepiej od razu zgłosić sprawę na policję i do prokuratury. To najszybsza droga rozwiązywania takich problemów

@

Twierdzisz że handlowcy mają dobre warunki? To sie tam zatrudnij i wtedy zobaczysz. Moi koledzy z filii wiecznie narzekają na wyplaty. A obratu wcale nie małe. U konkurencji mieli by wiecej. Ale czekaja na obiecywane zmiany.

HR

Pana wpisy zostały usunięte na prośbę działu HR ponieważ były i nadal są niezgodne z prawdą i dotyczą Pana Pracodawcy a nie bezpośrednio firmy Elektroskandia Polska. Pracownicy Elektroskandii nie mają wpływu na zatrudnianie i zwalnianie osób z innych firm. Poza tym jest wielu świadków sytuacji które Pan opisuje i ich wersja bardzo się różni od tej którą Pan opisuje. Bardzo więc proszę nie wypisywać oszczerstw pod adresem niewinnych osób - naruszanie dobrego imienia /tzw. zniesławienie/ jest przestępstwem. Powyższą opinię powinien Pan zamieścić na stronie swojego pracodawcy.

odpowiedź
@HR 10.11.2015 17:58

a to ciekawe. zostałem poinformowany przez moich przełożonych, co było powodem zwolnienia mnie. to Pan wypisuje nieprawdę, po to, aby "umyć ręce" od całej sprawy. jeśli to Panu pomoże, to przypomnę, że na obiekcie wówczas była próżnia, a moment, w którym pan nazywający się wszem i wobec policjantem, rzucił się na mnie, został uwieczniony na kamerze. no, chyba, że w celu osłaniania go nagranie to zostało usunięte. ciekawe więc, o jakich "świadkach" pan mówi. wymyślił ich Pan sobie po prostu, widząc, że na nowo zamieszczam niewygodną dla Pana prawdę, postanowił zamieścić swoje kolejne kłamstwa. ten post z pewnością również zostanie usunięty. jeśli uważa Pan, że popełniam przestępstwo, to proszę mnie podać do Sądu. chętnie się tam z Panem zobaczę. ale wtedy jednak musiałby Pan przyznać się do winy. życzę Panu dużo szczęścia i samej uczciwości w życiu :)

ha ha ha
@HR 10.11.2015 17:58

pan błażej zachowuje się jak mały dzidziuś, wyskakując z tym tekstem o swoich świadkach. dziecko w przedszkolu również, jak zostanie złapane na biciu kolegów to krzyczy "ale to on zaczął! ja mam całą klasę świadków". jeżeli wyobraża sobie pan błażej, że ta linia obrony mu pomoże to wyrazy współczucia. zrobił już sobie krzywdę kryjąc "policjanta" :) i robi sobie kolejną mówiąc o świadkach. jedyni świadkowie, którzy mogą w tym temacie coś powiedzieć, to ochroniarze, którzy również byli zastraszani i wyzywani przez tamtego pana, korzystającego z poplecznictwa pana błażeja, które również jest przestępstwem. są to m.in. pan Grzegorz, który został zwolniony przez pana błażeja po podrzuceniu mu skradzionego klucza, albo nawet pan, którego "policjant" wyzywał, szantażował zwolnieniem z pracy, twierdził nawet, że przyłapał go na kradzieży jedzenia ze stołówki oraz kradzieży swojej torby. kiedy chciał powiedzieć o tym panu błażejowi, ten zaczynał swoją histerię. a więc: uczciwego ochroniarza pan błażej próbuje brać "na świadków", pana Grzegorza "na podrzucony klucz", kolejnego "na krzyk". zachowania rodem z kryminału

Zostaw opinię o Elektroskandia Polska - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroskandia Polska