ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji

Wrocław

Opinie o ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji

Joanna

@Ilona jeśli zniknęły komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane ze względu na naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przez zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

Ilona

(usunięte przez (usunięte przez administratora) ( (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ) tora) Bardzo dziwne, że cała masa negatywnych opinii została wykasowana.

Joanna

Pracujesz obecnie w ARTIDENT? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kinia

i z tego co sprawdzałam dziś to mają tez ofertę pracy dla praktykanta w dziale PR i marketingu @beata. Nie wydaje mi się by tam wymagali jakiś wielkich rzeczy, liczą się że tam będa musili kogoś wszystkiego nauczyć

beata

no trudno jeśli nie trzeba by nim być @Ag oprócz stażu w PR wiem, że szukają też asystentki stomatologicznej co ciekawe preferowane jest wykształcenie medycznie ale nie jest ono konieczne :)

Pasja

Dla mnie bardzo fajna firma, ogólnie pół mojej rodziny się w jakiś sposób przewinęła i nie jest źle, nawet bywali mocno zadowoleni, no i dają umowy o prace

w

lekarze są w porządku.

polecam pracę w gabinecie Artident.

Zostaw opinię o ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji