Opinie o ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji w Wrocław

counter
3 46 26 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy pracodawca ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Zuza

Rozmowa kwalifikacyjna to porażka- ogłaszanie na pracuj.pl określa stanowisko jako Specjalista ds. PR, jednak rozmowa i oferta o której mowa, dotyczy pracy na recepcji! To absolutnie poniżej mojego doświadczenia i kwalifikacji. Strata czasu! Cała rozmowa to niezwykle osobiste pytania (mimo ogromnego doświadczenia w HR z taka sytuacja nigdy się nie spotkałam) Gdybym wiedziała na jakie miejsce rekrutuje nigdy nie pozwoliłabym na przebieg tej rozmowy w taki sposób ...To miejsce to ogromna porażka !!!

Manager Kliniki ARTIDENT Nowy wpis
@Zuza

Szanowna Pani, tytuł ogłoszenia brzmiał: Specjalista ds. obsługi pacjenta i PR / Recepcjonista. PR rozumiemy jako kształtowanie wizerunku kliniki. Osoba na recepcji ma według nas ogromny wpływ na ten wizerunek. Traktujemy to stanowisko jako jedno z najważniejszych w klinice - równie ważne jak stanowisko lekarza czy manager'a. To taka drobna zaleta pracy w małej firmie rodzinnej :-) Staraliśmy się możliwie dokładnie opisać w ogłoszeniu stanowisko pracy i obowiązki z nim związane. Proszę nie mieć do nas żalu - Pani "doświadczenie i kwalifikacje" z pewnością znajdą uznanie w godnym Pani miejscu. Pozdrawiamy z pełną sympatią, jak na naszej rozmowie :-)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 523 dni.

Czy w ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Roberto Nowy wpis

Klinika wypracowała sobie dobrą pozycje w branży stomatologicznej i dziwi taki błąd w opisie stanowiska pracy. Jakiego typu pytania były?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

100matol

Byłam na rozmowie o pracę. Zapytano mnie tam, czym zajmują się moi rodzice, ile mam rodzeństwa i co oni robią. Ciekawe, ze najbardziej interesowały ich sprawy prywatne, chyba nie o to powinien pytać pracodawca? Radze omijać, ogłoszenia pojawiają się kilka razy w miesiącu- rotacja nie świadczy dobrze o tym miejscu a i opinie w srodowisku tez nie sa zbyt dobre.

Frania
@100matol

Dzień dobry , w ogłoszeniu do gabinetu jest napisane ,że oferują konkurencyjne stawki godzinowe . Czy może powiedzieć jak wygląda kwestia wynagrodzenia jeżeli oczywiście ten temat był poruszany ?

@Frania

Podajesz swoje oczekiwania. Na 3etapie rekturacji dogadujesz się z szefem, czy Ci tyle da.

Frania

Dziękuję :)

Tomasz
@100matol

Pracujesz bądź pracowałeś w Artident? Jaką umowę proponują na początek? Wiesz czy przyjmują studentów na staże?

@Tomasz

Jak zawsze preferowane są osoby na dłużej, więc nie wiem jak planujesz swój staż. Umowa zlecenie.

krzyż
@100matol

Ciekawe bo ja byłem z córką ale ona dostała dokładnie takie same pytania, co robi tato (czyli ja) i mama, i wiele innych prywatnych pytań a potem dostałem całą listę rzeczy za którę są konieczne do wykonania

Tomasz
@100matol

Czy przy dłuższej współpracy można wnioskować o zmianę rodzaju umowy na bardziej korzystną na czas nieokreślony? Taki kontrakt daje więcej przywilejów na przykład urlop, więc chętnie się tego dowiem.

Obecny Pracownik

Jako Pracownik ARTIDENTU bardzo polecam to miejsce:))) Pracuję tu już kilka lat - ludzie tu pracujący - począwszy od asystentek, lekarzy, recepcjonistek i szefostwa - są naprawdę świetni....

ronnieferrari
@Obecny Pracownik

O widzę, że szefostwo pilnuje goworka, a może to recepcjonistka, skoro i ona przeprowadza rozmowę o pracę ;D

Ilona

(usunięte przez (usunięte przez administratora) ( (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ) tora) Bardzo dziwne, że cała masa negatywnych opinii została wykasowana.

Ewa
@Ilona

Właściciel regularnie kasuje negatywne posty. Ale to nic, bo w środowisku stomatologicznym ten gabinet ma taką opinię, że nikt przy zdrowych zmysłach nie pójdzie tam pracować.

Kasia
@Ewa

Potwierdzam, kazdy kolega z branży odradza ten gabinet

Marek

U doktor Anny Żurakowskiej Ciszewskiej lecze sie ja i moja cala rodzina oraz znajomi uwazam ze jest świetną lekarką ma super podejscie jak i do doroslych tak i do dzieci. Mimo ze bardzo sie stresuje przed wizytami to potrafi rozładować napięcie polecam gorąco. ????

Joanna

@Ilona jeśli zniknęły komentarze oznacza to, że zostały zarchiwizowane ze względu na naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przez zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią.

Joanna

Pracujesz obecnie w ARTIDENT? Chętnie dowiemy się jakie są największe plusy pracy w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kinia

i z tego co sprawdzałam dziś to mają tez ofertę pracy dla praktykanta w dziale PR i marketingu @beata. Nie wydaje mi się by tam wymagali jakiś wielkich rzeczy, liczą się że tam będa musili kogoś wszystkiego nauczyć

beata

no trudno jeśli nie trzeba by nim być @Ag oprócz stażu w PR wiem, że szukają też asystentki stomatologicznej co ciekawe preferowane jest wykształcenie medycznie ale nie jest ono konieczne :)

Pasja

Dla mnie bardzo fajna firma, ogólnie pół mojej rodziny się w jakiś sposób przewinęła i nie jest źle, nawet bywali mocno zadowoleni, no i dają umowy o prace

w

lekarze są w porządku.

polecam pracę w gabinecie Artident.

Zostaw merytoryczną opinię o ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

ARTIDENT Klinika Stomatologii Estetycznej i Ortodoncji
3/5 Na podstawie 46 ocen.