Opinie o Salon Agata

mexe

Robota fajna i ciekawa, zawsze coś się dzieje i nie ma czasu na nudę, a wynagrodzenie jest w porządku.

opop

Jak lubisz pracę z klientem to na pewno ci się tam spodoba.

igła

Słyszałam, że zarobki są niezłe, premie też. Sama też chcę złożyć tam swoje CV.

ulalala
@igła 30.05.2017 10:57
Słyszałam, że zarobki są niezłe, premie też. Sama też chcę złożyć tam swoje CV.

Śmiało składaj, ja nie żałuję :)

Ann12

Witam. Czy może ktoś napisać jakie są obecne zarobki na stanowisku sprzedawca dla początkującego? Pozdrawiam

skrzywdzony

Pracownik się nie liczy. Ważne jest jedynie ile zarobi dla firmy i w jakim świetle przedstawi ją klientowi. Firma nastawiona jest przede wszystkim na zysk.

danek
@skrzywdzony 27.02.2017 12:29

Czym cię tak skrzywdzili ;) Bo ja nie mam takiego odczucia a pracuję dłuższy czas... :)

iza

Wszędzie taka sama robota, obsługujesz klienta, doradzasz, sprzedajesz itp. Praca fajna nawet ja nie narzekam

ixxx

Na jakim dziele jest najlepiej pracować?

nilia

Fajna, przyjemna praca, zgrany zespół, dobre warunki, umowa o pracę i uczciwe zarobki.

rick

Praca jest spoko, szanują pracownika na każdym oddziale. na płącę nie narzekam, w sumie jest dobrze

kraska

Byłam w kilku salonach i w sumie w każdym jest ok, nie ma się tak na prawdę do czego przyczepić. Widać , że znają się na rzeczy.

janka

No i ja do upierdliwych należę i podziwiam personel Agaty jak tam wchodze i szukam kanapy z obiciem nie wiadomo jakim, :)

magdaga

Atmosfera jest ważna a ja wchodząc do salonu taką miłą aurę odczuwam :) W każdym razie personel mega uprzejmy w każdym dziale, z chęcią pomaga nawet najbardziej upierdliwym klientom, a ja taka właśnie jestem :)

Nika

witajcie, wiecie może czy dzwonia do osób które się nie dostały w procesie rekrutacji ?chodzi mi o to czy informuja, że sie nie zostało wybranym.

kawoszka

Właśnie dobrze, ze nie ma u nich umów śmieciowych jak to w większości sklepów teraz bywa. Większość ludzi chciałaby zwyczajnie pracować z wszystkimi świadczeniami wynikającymi z kodeksu pracy .

centa

Umowy są zwierane umowy o pracę, wynagrodzenie uczciwe, nie małe i fajna koleżeńska atmosfera. W takich warunkach dobrze się pracuje.

Kot

@Fik no pewnie masz rację. Jednak praca jako osoba od roznoszenia ulotek, a sprzedawca czy ktoś tam w sklepie typu Agata Meble, to już zupełnie co innego. Jednak czasami lepiej pójść rozdawać ulotki, niż użerać się z ludźmi. Nie wiem jak jest ogólnie w tym sklepie, ale pewnie co placówka to nieco inaczej.

Fik

Agata meble nie jest może spełnieniem marzeń jeżeli chodzi o pracodawcę przeciętnego człowieka, ale zawsze to lepsze rozwiązanie niż choćby ulotkowanie.

Neander

Agata Meble oferuje długą listę pozycji mebli zarówno do pokoju dziennego, sypialni jak i kuchni. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Odnoszę wrażenie, że na rynku nie są najdrożsi, a jakość wykonywanych przez nich mebli jest naprawdę wysoka. Powiedziałby ktoś tylko jak wygląda organizacja pracy od środka?

steli

prawda 100%owa

anonimek

Atmosfera w pracy jest wazna i to od nas samych zależy jak bedzie wyglądała współpraca,każdy ma prawo do wyrażania opini ale sprzedawcy pracujący w salonie sami sie nakręcają na to aby atmosfera była chora,ogólnie praca nie jest zła,trzeba poprostu sie dostosowac jak w kazdej innej pracy aby wspólpraca przynosiła pozytywne skutki.

Józia

Nie jest tam wcale żle.Trzeba pracować jak wszędzie.Złą atmosferę nakręcaja sami pracownicy-niektórzy.

Zostaw opinię o Salon Agata - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata