Agata Meble (Agata S.A.)

3.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agata S.A.

Aktualność
Dzień dobry,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl

Chcielibyśmy podzielić się z Państwem efektami projektu zrealizowanego w jednym z salonów Agata. Odpowiadając na zaproszenie portalu OLX Praca we współpracy z kanałem „Do Roboty!” powstał film na YouTube z udziałem pracowników naszej firmy!

Jesteśmy z nich niezmiernie dumni.

Zapraszamy do obejrzenia filmu :)
#salonyagata#agatasa#ijesteśznami#praca#rekrutujemy

Magazynier

Pytanie do pracodawcy...kiedy podwyżki dla magazynierów lub zmiana regulaminu o premi uznaniowej i retencyjnej...

Milosz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Trochę lekceważące podejście i strata czasu - zostałem zaproszony na rozmowę, wszelkie doświadczenie opisane w cv a pan rekruter był wielce zdziwiony i nawet zniesmaczony faktem że nie mam doświadczenia w księgowości, dal wyraźnie do zrozumienia, że moje kursy i studia są nic niewarte. Po co zapraszać na rozmowę kogoś, kto potem musi wysłuchiwać marudzenia że nie pracował nigdy w zawodzie? Na dodatek zapewnienie o wysłaniu maila z wiadomością o statusie rekrutacji to tylko obiecanka, termin minął a maila jak nie było, tak nie ma. Rozczarowałem się.

ADEK BHP Nowy wpis
Inne

Dzień dobry chciałbym zapytać o pracę na stanowisku specjalisty ds. BHP "Prowadzenie szkoleń BHP pracowników firmy w całej sieci (praca wyjazdowa)" - czy to oznacza w salonach w całej Polsce ? - czy to jest tylko praca wyjazdowa - w delegacji?

Nowy wpis

@ADEK BHP

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Tak - jest to praca wyjazdowa związana z wizytami na salonach i magazynach w całej Polsce. Wyjazdy odbywają się około 2-3 razy w tygodniu. Pozostały czas pracy poświęcony jest pracy stacjonarnej w naszej centrali w Katowicach. Pozdrawiamy

Human Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Inne

Dzień Dobry czy w firmie Agata S A są dodatki lub większe stawki za posiadanie uprawnień na wózki wysokiego składu wydane przez UDT ?

Nowa
Kandydat

Jak wygląda sytuacja szkolenia na kierownika sklepu sprzedaży? ile trawa i czy to musi być w innym mieście? jeśli aplikuję np do Warszawy to czy może być w tym sklepie co aplikuje czy muszę gdzieś jechać do innego miasta. Jak wiadomo nie każdy może pozwolić sobie na takie wyjazdy i nie być go tydzień w domu.

@Nowa

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Szkolenie na stanowisko Kierownika Sprzedaży trwa około 3 miesiące i przeprowadzane jest zazwyczaj w salonie najbliżej miejsca zamieszkania osoby szkolonej, jednak zwykle nie jest to salon, w którym dana osoba będzie później zatrudniona. Szczegóły szkolenia ustalamy indywidualnie ze szkolonym. Pozdrawiamy

@Agata S.A.

A ja mam pytanie odnośnie kart urodzinowych czy każdy pracownik dostaje??? Bo z tego co wiem, są osoby co pracują już rok a takiej karty nie otrzymały

@Pracownik

Dzień Dobry, każdy pracownik otrzymuje kartę podarunkową z okazji jego urodzin. Jeśli nie otrzymał Pan/Pani karty podarunkowej prosimy o zgłoszenie tej informacji do swojego przełożonego.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Pytania

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Aneta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Kandydat

Witam, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko doradcy klienta w Stalowej Woli?

Rekrutacja Rumia
Kandydat

Dzień dobry, czy rekrutacja na kierownika sprzedaży Rumia została już zakończona ? @Pracodawca

@Rekrutacja Rumia

Dzień Dobry, Tak, ta rekrutacja została już zakończona. Zapraszamy jednak do śledzenia naszej strony z aktualnymi ofertami pracy: agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa

Współpraca producent mebli
Inne

Dzień dobry , jak wygląda kwestia współpracy z Agata Meble ? Jesteśmy Producentem mebli tapicerowanych , chcielibyśmy zaoferować swoje meble

kandydat
Kandydat

Czy w Agacie wszyscy kandydaci dostają informację zwrotną o wyniku rozmowy kwalifikacyjnej? Jeśli tak, to kiedy zazwyczaj kandydat dostaje odpowiedź ( chodzi mi o pozytywny a także negatywny) wynik rozmowy Dziękuję

@kandydat

Dzień Dobry, Zgodnie z naszymi standardami każdy kandydat po rozmowie rekrutacyjnej jest informowany o decyzji do 2 tygodni. Kontaktujemy się mailowo lub telefonicznie. Zespół Agata S.A.

Ewcia
Kandydat

@Pracodawca Witam, czy jest możliwość pracy systemem 4 dni po 10 godzin? wiem że tyle akurat jest sklep czynny i taki system pracy by mi odpowiadał :) oraz po jakim czasie dostaje się umowę o pracę na czas nieokreślony? Interesuję mnie oferta jako Doradca klienta. Pozdrawiam

@Ewcia

Dzień Dobry, Grafik oraz czas trwania umowy są ustalane przez przełożonego. Zachęcamy do aplikowania na nasze aktualne oferty pracy: agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa i wzięcia udziału w spotkaniu rekrutacyjnym :) Zespół HR Agata S.A.

Bart
@Agata S.A.

Mnie zainteresowało ogłoszenie na serwisanta działu reklamacji. Tu też grafik ustala przełożony czy są stale godziny pracy. Widziałem że trzeba mieć umiejętności z zakresu prostego montażu i napraw mebli i często jeździć do klientów. Jest do dyspozycji auto służbowe i można je też używać po pracy?

Magazynier

Pytanie do pracodawcy...kiedy podwyżki dla magazynierów lub zmiana regulaminu o premi uznaniowej i rotacyjnej . Magazynier

Marcin
@Magazynier

To jakie są zarobki skoro nie jesteś zadowolony i chcesz podwyżki? Myślę żeby aplikować na magazyn ale w ogłoszeniu o wpłacie ani słowa tylko są wyszczególnione benefity. Premia rotacyjna to coś na zasadzie frekwencyjnej i zależy od regularnego stawiania się w robocie czy co innego miałeś na myśli?

Andrzejek
Kandydat

Dzień Dobry czy w AGATA jest program stażowy i ile zarabia sie na magazynie ?

Aktualność
Dzień dobry,

Jesteśmy z nich niezmiernie dumni.

Zapraszamy do obejrzenia filmu :)
#salonyagata#agatasa#ijesteśznami#praca#rekrutujemy

wochu
Kandydat

witam Jakie są warunki zatrudnienia na stanowisku magazynier w Katowicach ??? Chciałbym poznać stawki wynagrodzenia , przedział godzin pracy , proszę o odpowiedz @Pracodawca . Pozdrawiam

ROBERT LEWANDOWSKI

Jak wygląda praca na magazynie.To jest ze skanerem??? Ktoś potrafi opisać warunki pracy meble Agata Katowice

@ROBERT LEWANDOWSKI

Też jestem zainteresowany taką pracą. Bo szukam dla siebie pierwszej poważnej pracy. Czy do magazynu konieczne są uprawnienia do wózków widłowych? I jak wygląda szkolenie z bhp do pracy na magazynie?

@anonim

Dzień Dobry, Uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane. Zapewniamy kompleksowe wdrożenie stanowiskowe. Szkolenie BHP zostaje przeprowadzone pierwszego dnia pracy przez Kierownika Magazynu.

Diabeł ????
@Agata S.A.

Wózki są jak ktoś będzie chciał to zawsze zdobyć takie uprawnienia.

@Agata S.A.

Szkolenie bhp trwa cały dzień? Jeśli tak, to czy to jest dzień normalnie objęty pensją? Ktoś pisał, że zawsze można zrobić uprawnienia na wózki, a czy Państwo jako firma opłacacie taki kurs? Po zdobyciu uprawnień można starać się o podwyżkę?

Dobra Rada BHPowca
@anonim

Szkolenie wstępne - ustawowo trwa cały dzień, ale jest podzielone na instruktaż ogólny (BHP) i stanowiskowy. BHP to 3 godziny lekcyjne (3x4 5minut), a instruktaż stanowiskowy to przynajmniej 8 godzin lekcyjnych (8x45 minut).

Blanucha
Kandydat

Jakie zarobki są na stanowisku specjalisty ds reklamacji oraz godziny pracy ?

@Blanucha

Cześc, ja szukam tu pracy i też jestem ciekawa tej pracy w reklamacji. Dodam pytanie od siebie, to może odpowie ktoś nam zbiorczo. W ogłoszeniu napisali, że mają system wdrożenia pracownika. Czy jest to czas płatny normalnie, czy okres próbny, kiedy pensja jest nieco niższa??

Nowy
Kandydat

@Solid po zatrudnieniu na kasjera wysyłają Cię na szkolenie na 2 tygodnie do Warszawy, a na stanowisko doradcy na szkolenie na 6 tygodni do Gdańska. Wg mnie to spore przegięcie z takimi długimi szkoleniami i aż tak daleko :)

HAHA
@Nowy

To kłamstwo , szkoli cię salon tam gdzie się zatrudniasz......

elvis
@Nowy

A czy ktos z was mammoze namiary na kadry badz dzial plac w Agata meble w watszaiw na Targóku?

Trump
@HAHA

Serio? Szkoli cię salon którego jeszcze nie ma? Czyli ci wszyscy co opowiadają o szkoleniach w Gdańsku, Rumi, Katowicach itd kłamią? Czyli to, że odpykalem tydzień w hotelu, 2 tyg w Katowicach, kolejne 2 tyg w Płocku i kolejne 2 tyg w Rumi to mi się tylko tak zdawało?

Xxx
@Trump

Pracujesz w Agacie? W jakim mieście? Twój sklep jest już po otwarciu, jak wyglądało szkolenie?

elvis
@HAHA

masz moze jakis namiar na kadry albo dzial ksiegowosci ?

Ana
@HAHA

Ty kłamiesz, też dostałam taka informacje że szkolenie 6tygodni trwa w odległym mieście o 2,5godziny, że oni opłacają hotel.

Tola
@HAHA

Na początku faktycznie były szkolenia w innych miastach ale firma od tego odeszła.

mciha
@HAHA

Potwierdzam. Wysyłają na szkolenia w Polskę przyszłych pracowników, przed otwarciem nowego sklepu. Logiczne;)

Nati
@Trump

Cześć, pracujesz nadal w firmie? Powiedz proszę, teraz z perspektywy czasu, te szkolenia i praca adekwatne do realnego wynagrodzenia?

Małgo
@HAHA

To nie kłamstwo, jeśli w danym mieście salon się dopiero otwiera to tak właśnie to wygląda, czasem szkolenie może trwać nawet dluzej :)

Kandydat

czy ktos wie ile wynosi aktualnie (2024) podstawa na stanowisku doradca klienta? jak jest z ta prowizja wpisana w ogloszeniu?

Emi
@Kandydat

Jest to kwota 3857 + 30% premii od podstawy do wypracowania, po umowie 3 miesięcznej. Później zarobki wyglądają następująco 3857 + 10% premii

Nie powiem
@Kandydat

kwota brutto wynosi jak ktoś napisał (usunięte przez administratora)+ premia uznaniowa do 30% na pierwsze trzy miesiąca, później premia maleje do 10% + dostajesz premie za sprzedaż, (usunięte przez administratora), żeby dostać kilka stówek premii tak samo brutto, (to jest chyba mniej niż 500 zł brutto) taki pierwszy próg sprzedaży

Beetle
Kandydat

Witam,bardzo prosze o przedstawienie kwoty wynagrodzenia na stanowisku asystent fotografa oraz grafik-retuszer w dziale e-commerce. W jakich godzinach odbywa się praca na takich stanowiskach? Pozdrawiam

@Beetle

Ooo też interesuje się ofertą (usunięte przez administratora) dla grafika. Aplikowałeś? Także jestem ciekawa ile można zarobić. Ktoś może orientuje się, czy grafik może pracować hybrydowo? Niestety w ofercie nie podano takich informacji

@anonim

Dzień dobry, dziękujemy za kontakt. Praca odbywa się w trybie stacjonarnym w budynku naszej Centrali w Katowicach, od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. Kwestie wynagrodzenia poruszane są podczas procesu rekrutacyjnego, a jego wysokość uzależniona jest od doświadczenia i umiejętności. Serdecznie zachęcamy do aplikowania.

@Agata S.A.

W związku z pracą w trybie stacjonarnym, to cieszę się, że zapewniają Państwo pracowniczy parking. Chętnie jednak dowiedziałbym się w jakich konkretnie godzinach odbywała by się praca na stanowisku Grafika - Retuszera w Dziale E-commerce? Tego nie określono w ofercie (usunięte przez administratora)

@anonim

Grafik - Retuszer w Dziale E-commerce pracuje stacjonarnie w Centrali firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Kama
@Agata S.A.

Super, ja też jestem ciekawa tej (usunięte przez administratora) bo ma doświadczenie jako fotograf produktowy. Ale dopytam o ten czas (usunięte przez administratora) czy w ciągu 8-16 jest zaplanowana przerwa stała i jasno wpisane są godziny, kto i kiedy ma przerwę, czy pracownik może sam decydowac kiedy idzie jeść?

marko
Kandydat

Dzień dobry, stanowisko specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej - proszę o informację o godzinach pracy, pracy w weekendy, odbiór dni wolnych oraz coś więcej o pracy na tym stanowisku niż zawarte jest w ogłoszeniu (Bydgoszcz). Prośba skierowana szczególnie do aktualnych i byłych Specjalistów. Nie chcę czytać porad typu "omijaj z daleka...". Jak się zdecyduję i zatrudnią, to sam się przekonam jak jest.

Ada
@marko

Podpinam się pod pytanie i czy jest to praca typowo biurowa, czy również na magazynie? Jakie są zarobki? Jakieś pół roku temu również było takie ogłoszenie - czy jest tu duża rotacja? Zwalniacie pracowników, czy sami odchodzą? Jeśli sami, to z jakich powodów?

@marko

Dzień Dobry, Specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej pracuje z danymi, sprawdza zgodność dostaw z zamówieniem oraz wprowadza dostawy do systemu WMS; prowadzi i utrzymuje porządek w dokumentacji magazynowej; obsługuje przesunięcia magazynowe, na bieżąco współpracuje z magazynem; Działem Księgowości, Działem Jakości oraz Działem Logistyki w Centrali firmy. Praca na tym stanowisku odbywa się od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe (2-3 weekendy pracujące – za dzień pracy w weekend dzień w tygodniu jest wolny). Pracujemy średnio 40h tygodniowo. Grafik jest ustalany z góry na cały miesiąc – Dyrekcja przekazuje go około tydzień przed kolejnym miesiącem. Godziny pracy pomiędzy 8:00 a 16:00 lub od 12:00 do 20:00* (zmiany 8h lub czasem 10h). * w przypadku salonów: Warszawa Okęcie, Warszawa Targówek, Stalowa Wola i Rumia: 10:00-21:00 Dział HR

Kama1988
Kandydat

Witam, kiedy jest planowane otwarcie salonu w Piotrkowie Trybunalskim ewentualnie kiedy ruszają rekrutację ?

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 216.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.
Przejdź do nowych opinii