3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 1080 1386 5 1

Opinie o Agata S.A.

Kandydat

Hej. Jak wygląda praca jako konserwator? Ktoś coś wie?

TakNie2
Pracownik Nowy wpis
@Takijeden

Daruj sobie i zaoszczędź nerwów. Kasa kiepska roboty tyle, że nie ogarniesz, narzędzia do malowania stare. Musisz malować z jakieś drabinki elementy, gdzie by była potrzebna zwyżka.

@Pracownik

Mówisz o Agacie w Katowicach czy gdzie indziej? Bo zapomniałem dodać

Takijeden Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Hej. Jak wygląda tam praca na stanowisku konserwatora/technicznego? Katowice

Ciekawa

Dlaczego ponownie szukają w Częstochowie zastępcy dyrektora?

Tak7Nie1
Piotrek
@Ciekawa

znowu? Szukają, znajdują i zwalniają i tak w kołko

Aneta
Kandydat

Witam jakie sa mniej wiecej zarobki sprzedawcy? Ile godzin pracy? 10h codziennie czy jakieś zmiany?

Piotrek
@Aneta

godzinowo, zależy od Twojego przełożonego, czasami 8 godzin, czasami 11, a czasami trzeba przyjśc na 2 godziny.

Praca

Witam, prosze o informacje jak wygląda praca w reklamacjach?

Tak1Nie21
Anna
@Praca

Proponuję poczytać opinie na temat agaty meble. Praca w reklamacjach ... nie polecam ;(

Tak12Nie
dds
@Praca

Trzymaj się od Agata z daleka, to firma która nie szanuje ludzi. Zastraszanie, procedury, procedury... zatrudnianie na chwilę i out.

Tak16Nie
Nelly
@Praca

Praca kiepska, atmosfera również a wyplata niewspółmiernie niska. (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
Reklamant
@Praca

Całkiem spoko. Trzeba mieć jasny i bystry umysł owszem ale jeśli trafisz do zgranego zespołu to będziesz zadowolony.

Kandydat

Witam . Umówiłem się na rozmowę na stanowisko montażysta , chciałbym zapytać czy ktoś się orientuje jak wyglada praca na tym stanowisku i czy można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa oraz jak wyglądają godziny pracy . Bo nie wiem czy jest sens wogole wybrać się na te rozmowę . Pozdrawiam

Ed
Kandydat

Witam . Zostałem zaproszony na rozmowę do Agata meble w Toruniu na stanowisko Montażysta . Chciałbym zapytać jak realnie to wyglada czy zarobki to coś więcej niż tylko najniższa krajowa i jak wyglada z godzinami na tym stanowisku . Jeśli ktoś wie coś na temat tego stanowiska to prosiłbym o jakieś informacje . Pozdrawiam

Niki
Kandydat

Po ilu dniach od złożenia CV dostali państwo informację o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną?

Tak2Nie
@Niki

W jakiej miejscowości?

Niki

Katowice

Anna
@Niki

Po dwóch dniach zaproszono mnie na pierwszą rozmowę.

Rox
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Kandydat

Rozpoczął sie nabór w Piotrkowie Tryb. Na stanowisko magazynier. Jakie wynagrodzenie, ktos coś?

TakNie6
Darek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Jak wygląda praca kontrolera stoku.?

Torun

witam. sklep w toruniu jeszcze nie otwarty. Czy potrzebuja jeszcze pracownikow ? Czy wszyscy zatrudnieni? pozdrawiam

@Torun

Cały czas szukają. W sierpniu wyjazdy na miesięczne szkolenia

Torun
@Jan

Ale szukają tylko sprzedawcow. Reszte stanowisk rozumiem ze juz maja..

@Torun

Wszyscy wyjeżdżają na miesiąc na szkolenie. Sprzedawcy, magazyniera, montażysci. Szukają wszystkich bo nie ma chętnych. Tak mi powiedziała Pani jak do mnie dzwoniła czy nadal jestem zainteresowany. A rozmowę miałem jakoś w lutym

Tak2Nie
BB

Taka sprawiedliwość w Agacie że jedni pracownicy dostają premie frekwencyjne i obiady A inni już nie! Nie polecam!

Tak4Nie
Ewa

Czy ktoś dostał odpowiedź w sprawie rekrutacji w Toruniu?

Tala

Niestety nie.

@Ewa

Byłem na rozmowie o pracę i widocznie za duzo powiedzialem że chce zarabiać czytaj 2600 i sie nie odezwali ???? (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
Toruń
@Jan

A może po prostu znaleźli kogoś lepszego niż ty?

Tak5Nie14
@Ewa

I co ktoś przyjął ofertę pracy w Toruniu?

Klientka123

W dniu dzisiejszym byłam klientką salonu w Łodzi. To przechodzi wszelkie granice,żeby zarówno klienci jak i sprzedawcy kisili się w upale 30-stopniowym, bez możliwości użycia klimatyzacji, na którą NA PEWNO firmę stać i takową posiada. Jak by funkcjonowały na ten przykład inne centra handlowe, gdyby na zewnątrz było 30 stopni i tyle samo w środku? Odpowiedź jest oczywista- zero klientów, zero zainteresowania. W końcu ludzie szukają ochłody w takich miejscach i chcą w spokoju i przyjemnej aurze zrobić zakupy...albo się coś zmieni, albo klienci i pracownicy zapewne będą składać skargi, tak jak i ja...

Tak5Nie
Sławcio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak atmosfera i zarobki na magazynie ? :)

TakNie6
Peter

Nikomu nie polecam pracy w Agacie Meble.Raz ,ze nie dali się rozwinąć, praktycznie pracowałem tydzień lutego i pół miesiąca marca.Tydzień kwietnia i 8 dni Maja.jako sprzedawca.Wcześniej robiło się wszystko na każdym dziale składanie, sprzątanie ,dźwiganie przed otwarciem sklepu,oczywiście. (usunięte przez administratora)Nie ma żadnego rozwoju w tym sklepie.Najwięcej sprzedałem na moim dziale jeśli weźmiemy ilość dni przepracowanych przeze mnie,pomimo to moja umowa nie została przedłużona.(usunięte przez administratora)Oczywiście 1 komputer na 4 osoby na dziale.I jeden telefon,podczas gdy na szkoleniu w Agacie jak byłem w innym mieście były 2 telefony i można było więcej spraw biurowych załatwić.Klienci mnie lubili sami woleli ze mną rozmawiać o meblach, szczególnie na otwarciu.Walka o komputer szła na całego.Na żaden rozwój w tej firmie nie ma co liczyć,chyba że ma się znajomości z kierownictwem.Nieudolność kadr w sprawie PPK.

Tak8Nie2
Gerwant

Czy jest ktoś w stanie napisać opinie o stanowisku młodszego specjalisty ds logistyki? Jak atmosfera, zarobki? Widziałem, ze stosunkowo często publikowali ogłoszenie na znanym portalu z ofertami pracy. Aż taka rotacja?

Tak4Nie8
Maja

Ja zaraz na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam poinformowana, ze zostałam przyjęta i moge zaczynać szkolenie. Jednak po przeczytaniu opinii zrezygnowałam.

Tak15Nie
JA

WITAM Uważam, że pracownicy co świadczą pracę podczas obecnej epidemii powinni dodatkowo zostać nagrodzeni premią od prezesa firmy, szczególnie dział kas narażony jest gdyż ma bezpośredni kontakt z klientem: warto byłoby pomyśleć o zamontowaniu pleksy na ten czas aby uchronić pracowników na kasach! Dużo osób wzięło zwolnienie lekarskie i gdyby nie pozostali pracownicy to niejeden salon byłby zamknięty! Proszę wziąć pod uwagę powyższą prośbę;) Pozdrawiam

Tak24Nie
ON
@JA

ILE SADZISZ PRACOWNIKÓW POSZLO NA L4

Redav
@JA

A magazyn i reklamacje cały czas pracuja

?????

Ile może zarobić dyrektor sklepu ?

Tak1Nie7

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice