Agata Meble

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agata Meble

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Agata Meble?

Patryk Nowy wpis

Czy jest tam ciezka praca fizyczna ? Macie dużo kobiet ? Polecacie ?

:) Nowy wpis
Kandydat

Mam pytanie odnośnie płacy na stanowisku sprzedawcy ile obecnie wynosi brutto?

Klient Nowy wpis
Klient

Odradzam wszystkim , którzy chcą zamówić meble kuchenne w tym sklepie na ta chwile spóźniają się ponad tydzień niejaka (usunięte przez administratora) nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie i sprawdzić kiedy towar będzie do odebrania . Nie oddzwaniają . Koszmar prace remontowe stoją , bo nie ma szafek . Nie polecam .

Zawiedziona
Kandydat

Jestem bardzo zawiedziona brakiem profesjonalizmu ze strony działu HR w firmie Agata Meble. Miesiąc temu miałam rozmowę kwalifikacyjną ( na stanowisko managerskie). Do chwili obecnej nie otrzymałam żadnej informacjo zwrotnej, mimo że byłam zapewniona, o max 7 dniach na odpowiedź. Można nie spełniać oczekiwań firmy, można wypaść słabo.... nieważne. Feedback powinien być zawsze... Kierownik Działu Rekrutacji chyba powinna nad tym popracować. W każdym razie i tak serdecznie Panią (usunięte przez administratora)pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

Magazynier

Hej i co sprzedawcy ma Targówku jak teraz był Damian było źle A co teraz powiecie na tamte pan m zamienił stryjek siekierki ma kijek

Skywalker
@Magazynier

Pracownicy salonu sa na granicy....motywacja spadla do granic.

@Skywalker

Po dzisiejszym dniu spadnie jeszcze bardziej.

Paweł
Kandydat

Pani z HR spóźniła się 15 minut, po czym za stanowisko specjalisty zaoferowała 2300 na rękę. Zdecydowanie odradzam.

Ostrzegam

Każdego, kto podjął decyzję o zatrudnieniu się w tej firmie ostrzegam! Nie rób tego, to najgorszy pracodawca, jaki kiedykolwiek istniał...

Damian
@Ostrzegam

Twoja opinia nie jest w żaden sposób uzasadniona. Dlaczego przestrzegasz przed pracą w Agata Meble? Jak mamy jako czytelnicy w ogóle rozumieć Twój wpis? Na chwilę obecną jest on bardzo dla mnie niezrozumiały, dlatego może zechcesz napisać coś więcej?

Ja
@Ostrzegam

Czego postrzegać mam podjąć tam pracę Więc czego się spodziewać moge

Yt
@Ja

Zależy na jakim stanowisku- kasjerzy i sprzedawcy mają ok, zero fizycznej pracy. No może z wyjątkiem sprzątania ekspozycji. Reszta (usunięte przez administratora)włącznie z reklamacjami fizycznie. Tragedia. Kasa tak śmiesznie niska, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać, dźwiganie elementów po 70 kg przez kobiety i stale niezadowoleni klienci

Klientka Joanna
Klient

Przestrzegam wszystkich, którzy zamierzają kupić meble w sklepie Agata Meble Targówek, obsługa pozostawia wiele do życzenia, jak już zakupisz meble, to już po odejściu od kasy jesteś zbędnym intruzem i nie masz prawa mieć żadnych oczekiwań , jeśli zamówisz pożal się montażystów ze sklepu, to znaczy, że wyrzuciłaś pieniądze w błoto, ponieważ meble zostaną w 100% zniszczone podczas montażu i sklep ani ekipa montażowa nie poczuwa się do odpowiedzialności. Negatywny wpis klienta zostanie usunięty.

Magazynier

Hej i jak tam sprzedawcy na Targówku lepiej wam po odejściu damiana co zamienił stryjek siekierki na kijem co dwie panie m robią z wami co chce gorzej niż D

Aleksandra
Klient

Jestem zawiedziona zakupami w Salonie Agata Meble. We wrześniu składałam zamówienie w sklepie stacjonarnym na Targówku i dopiero w grudniu je otrzymałam (ogólnie mam wrażenie, że moje zamówienie zostało przeoczone i jeżeli nie zaczęłabym interweniować w tej sprawie zapewne zamówienie nie zostałoby mi dostarczone do teraz:c)także jeżeli komuś zależy na szybkim umeblowaniu pomieszczeń nie polecam. Kontakt ze sklepem również pozostawia wiele do życzenia (drogą mejlową wręcz nie istnieje). Jakość mebli średnia. Jedynie usługi transportowe bez zarzutu- konkretnie,szybko, sprawnie.

Michal

Totalnie się nie zgadzam. Pracowałem tam 2 lata. Atmosfera w pracy jest świetna, przełożeni są wspaniali a dyrekcja zawsze służy pomocna dłonią. Są wyrozumiali i zawsze można się do nich zgłosić z problemem. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do pracy

Cosmo
@Michal

Dobre, dobre ???? uwielbiam tego typu ironię

Xoxo
@Michal

To dlaczego już nie pracujesz tu?!

Kandydat

Chcę ostrzec wszystkich którzy będą próbowali podjąć pracę jako monter do składania mebli. Biorą tylko ludzi na jeden dzień do dźwigania mebli .(usunięte przez administratora)

@pracownik

Co ty za głupoty gadasz. Ludzie po 3 lata pracują i jest spoko. Nosi się meble ale jest też inna fajna robota i towarzystwo spoko atmosfera fajna.

Qwerty

jakiś czas to nie zaglądałam i jestem w szoku bo zrobiłam kilka wpisów o dziale kuchennym i o sytuacji panującej w Agacie i widzę że wszystkie poza jednym są usunięte... Przykro przyznać ale nie jest to obiektywne miejsce wymiany opinii o pracodawcy ponieważ pracodawca ciągle ingeruje aby portal usuwał wpisy. To podsumuję pokrótce to co działo się w dziale kuchennym. (usunięte przez administratora)nowy doprowadził do rozwalenia zespołu który w końcu zaczął zarabiać albo ktoś odszedł albo kogoś zwolnili bez przyczyny tak naprawdę, to znaczy przyczyną było to że dyrektor kogoś nie lubił. To prawda że zawsze usłyszysz to złe słowa a nie dobre, mimo że wykonujesz dobrą robotę i dobrą sprzedaż. Nie licz na to że zachowasz pracę, bo na zwolnienia mają zupełnie wpływ inne rzeczy. (usunięte przez administratora)Rzeczywiście kontrola non stop rzekomo czy spełniasz standardy ale tak naprawdę chodzi o to żeby się dopieprzyć i zabrać ci premię. Część pracowników też donosi więc uwaga na kolegów. Nasz dział był super do czasu. Z ostatniego miejsca sprzedażowego w Polsce kuchnie wywindowaly się na pierwsze miejsce w Polsce -nagrodą było zwolnienie wszystkich pracowników lub spowodowanie że sami chcieli odejść. Mieliśmy non-stop zmiany ekspozycji bo Agata wycofywał a mnóstwo frontów blatów oczywiście to była nasza wina bo wszystko to jest wina pracownika chociaż nieodpowiedzialne decyzje podejmowane są na górze. Jakoś udało ogarnąć mi się ten sajgon ale słowa dziękuję nie usłyszałam No może raz zanim odeszłam po cichu tak żeby nikt nie słyszał.... Pracodawca porażka a potencjał duży. (usunięte przez administratora)

SUBIEKTYWNIE

Na rozmowie kwalifikacyjnej były przedstawiane zupełnie inne warunki zatrudnienia i pracy, niż okazały się faktyczne. 90% pracy to papierkowa robota, sprzątanie ekspozycji, pilnowanie wszystkiego. Włącznie z ułożeniem wazonów i innych dodatków. Musisz poprawiać to cały czas wedlog zdjęć, inaczej zaraz są problemy i dziwne sytuację. Które do przyjemnych nie należą. Dopiero 10% to sprzedaż. Sprzedawca ma dosłownie wszystko na głowie, od wszystkiego jest a i tak dyrekcja pokaże że jesteś nikim. Cała dyrekcja oprócz (usunięte przez administratora) Choruje na hipokrycje i zerowy brak kultury do pracowników. Wieczna ignorancja.(usunięte przez administratora)Pokazują to każdemu bez wyjątku nawet się dotyczy wszystkich pracowników tych którzy naprawdę są ogarnięci i poukładani. Praca nie równa się żadnej mojej pracy poprzedniej jeżeli chodzi o poziom. Pensja skandalicznie niska a prowizję naprawdę śmieszne. Do tego jedną pomyłką możesz mieć faktora na wysokość całej twojej premii którą ci zabiorą. Bez wystawienia jakiegokolwiek rachunku/faktury. (nikt Ci o tym nie powie na rozmowie kwalifikacyjnej, dopiero się dowiadujesz na dziale od kolegów) pensja nie adekwatna do tego jakie masz obowiązki. Każdy szanujący się człowiek nie będzie tam pracować długo. (usunięte przez administratora)

tylko prawda

Firma do bani jeśli chodzi o podejście dyrekcji do pracownika. Jesteś pionkiem na szachownicy, z którym można zrobić wszystko. Na rozmowie kwalifikacyjnej nie powiedzą ci tego, że masz odpowiedzialność finansową i że jak się pomylisz w zamówieniu to oddajesz z pensji tyle ile się pomyliłeś, a czasem to jest parę stów. Po rozpoczęciu dowiadujesz się że zawsze będzie twoja wina, (usunięte przez administratora)zawsze będzie się wylewać na ciebie, że ty wszystkiemu jesteś winny, nawet tego, że producent mebla ma opóźnienia. Są wieczne kontrole, audyty i jest wieczne "malowanie trawy na zielono", już nie wiesz i nie ogarniasz kto tym razem ma przyjechać i do czego się doczepi(usunięte przez administratora)cały sklep jest postawiony na głowie i pracownicy muszą przychodzić dużo wcześniej przed otwarciem, to i tak zawsze coś jest po kontroli źle i będzie (usunięte przez administratora)Na Targówku jest wieczna rotacja, ludzie przychodzą, popracują parę dni i sami uciekają, motywacji brak, bo ciągle tylko wymagają a nie nagradzają. Pozabierali z benefitów co tylko mogli wykręcając się pandemią (usunięte przez administratora) Po 3 miesiącach zwalniają pracowników którzy dopiero co się wdrożyli i zaczęli zarabiać i zatrudniają nowych, których trzeba szkolić od zera, co dezorganizuje pracę danego działu i grafik. Jedynie atmosfera na poszczególnych działach jest spoko. Pracownicy są pomocni dla nowych, muszą się jakoś wspierać w tej nierównej walce z tymi "na górze". Piszę to w odniesieniu do Targówka, bo bardzo dużo zależy od konkretnego dyrektora na sklepie. Zarobić można, ale długo to trwa zanim się rozkręcisz i osiągniesz odpowiednie współczynniki w planie, choć wiele zależy od działu na który cię ześlą oraz często od farta na jakiego klienta trafisz i od miesiąca. Pomimo tego i tak szkoda fatygi i marnowania czasu, bo tu niczego się nie osiągnie, a można sobie tylko zrujnować psychikę jak ktoś emocjonalnie jest słaby. Do administratora serwisu: Jakim prawem usuwany jest cały komentarz? Nie ma w nim nic obraźliwego, nikogo nie wymieniam z imienia, piszę tylko szczerą prawdę aby ludzie wiedzieli jak jest! Chyba taka jest idea tego portalu!

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Agata Meble?

kropka

Agata Meble to jeden z niewielu pracodawców, który prowadzi rekrutację 12 miesięcy w roku na wiele stanowisk... Dlaczego? Odpowiedź jest prosta- zwalniają pracowników bardzo często(usunięte przez administratora)Każde stanowisko w tej firmie to strata czasu... Słabe zarobki, nieprzyjemna atmosfera(usunięte przez administratora)

mixx

Pracował ktoś jako monter w Warszawie na Targówku i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

dawny pracownik
@mixx

hej, odradzam tą pracę, nie tylko jesteś monterem ale również tragarzem, kierowcą, ekipą sprzątającą i to sobie wymyśli dyrekcja "SALONU"

yeti
@mixx

nie polecam,fatalne warunki pracy. Gorzej trafić nie można już chyba...

mixx

Witam pracował ktoś jako montażysta i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Były sprzedawca
@mixx

Myślisz, że będziesz montował meble... (usunięte przez administratora) Przynieś zanieś pozamiataj. Dosłownie. Pochwała? Tak w postaci milczenia. Jak już mówią to zwykle, że za wolno, za mało, ciągle coś... . (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Meble - Warszawa

Agata Meble