Agata Meble

Opinie o Agata Meble

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Agata Meble?

Zuzka Nowy wpis

Kto jest obecnym kierownikiem działu reklamacji na Targówku?

Czy w Agata Meble możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy w Agata Meble zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Ja Nowy wpis

Nie. Od pierwszej umowy jest umowa o pracę.

Krótka rozmowa trwająca z 15 minut na bardzo, ale to bardzo niskim poziomie ze strony rekrutera.

Na niskim poziomie.

On

Czy firma Agata meble dysponuje transportem pracowniczym

@On

Nie dysponujemy, natomiast nasze salony najczęściej znajdują się w dobrze skomunikowanych lokalizacjach.

Kamil

Świetne miejsce pracy!

Daniel

Mam pytanie, studiuję w weekendy czy na stanowisku Serwisant trzeba pracować w soboty ?

@Daniel

Tak

Arczi

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku monter mebli w salonie? Lokalizacja Warszawa Okęcie.

Czym w Agata Meble zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

X2137

pensja podstawowa + premia . warto zazwnaczyć że premia jest % od podstawy i w przejrzysty sposób określone śa sytuacje któe mogą ww premie ziwkszyc/zmiejszyć . a i kursy zaleznie od stanowiska na rózne rzeczy

Bieda aż piszczy

Inflacja rośnie i jest odczuwalna przez pracowników... wie ktoś może czy będą w końcu jakieś podwyżki pensji?

@Bieda aż piszczy

styczneń

Jak to jest że do magazynu na Targówku jest ciągle ogłoszenie na magazyniera? Czy jest tam duża rotacja?czy ostatnio ktoś się zwolnił i zrobił się wakat?

@Kandydat

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 70 lat i cały czas się rozwijamy, a co za tym idzie – potrzebujemy co raz większej liczby pracowników. W przypadku chęci zasilenia naszego zespołu – zachęcam do aplikowania na aktualne oferty: https://www.pracuj.pl/praca/magazynier-warszawa,oferta,1002085369?s=89d676f&searchId=67204d60-44ab-11ed-bb34-c128bd9fad6b

@Agata Meble

Jak rekrutujecie i potrzebujecie a chodzą głosy że zlikwidowaliście wakaty na magazynie

Ponieważ są likwidowane wakaty

Drogi pracowniku, Potwierdzamy, że nadal poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier w wielu lokalizacjach :) Wszystkie aktualne ogłoszenia dostępne są na naszej stronie internetowej: https://www.agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa Pozdrawiamy, Zespół HR

Zaciekawiony

A skąd te głosy? Chyba z podziemia.

Sick!
@Kandydat

Rotacja 12 miesięcy w roku, niemal 7 dni w tygodniu. Nie warto niszczyć swojego psychicznego zdrowia ma pracę w tej peerlowskiej firmie.

@Agata Meble

Magazun jest specyficznym miejscem gdzie czasem apikuja osoby które nie zdaja sobie sprawy że czasem trzeba się zmachac czy tez nadźwigać na tym dziale czy to w agata meble czy w dowolnej innej firmie przez co rezygnuja po paru dniach ot specyfika stanowistka trudno przypisac tutaj cokolwiek danemu miejscu pracy . nie zawsze opis stanowiska jako praca fizyczna jest rozumiany przez kandydatów w czasie mojej współpracy z tym sklepem już kilkukrtonie zdarzyła się sytacja kiedy nowy pracwonik po tyfogniu nagle zniknął ponieważ nikt mu nie powiedział ze praca na magazynie nie jest fizycznie łatwa( to dosłowny sytat z jednego z mniej oficjalmych spatkań

Agnieszka

Sebastian(?) i Krzysztof(?) znaleźli moje zmówienie znacznczie szybciej niż się spodziewałam (10 minut vs godzinia oczekiwania ) oraz pomogli mi je spakować do samochodu. Dzięki ich pomocy udało mi się wcisnąć całe biurko do bagażnika a nawet wspomniany bagażnik zamkąć znacznie szybciej niż zakładałam dzięki czmeu nie musiałam niczego przekładać żeby odebrac meble . napewno skorzystam ponownie jeśli jakość obslugi klienta nie spadnie na magazaynie jak to miało miejsce w innych salonach tej sieci

Karma

Buuu ale czym jest to podyktowane?

@Karma

Dyrekcja dyktuje zasady

@Buuu

To chyba normalne, a kto ma dyktować? Ty? Od tego jest Dyrekcjia.

Buuu

Oczywiście że dyrekcja:) ale w czym jest problem ze tyle osób z tamtad ostatnio odchodzi?

Buuu

Karma nigdy nie gubi adresu

Opinia

Potwierdzam. Negatywne wpisy o salonie na Targówku są usuwane. Sama dodałam jedna opinie i widzę że już jej nie ma.

Y/y

Po co dawać merytoryczną opinię skoro i tak to usuniecie ?

Xy

Jeśli chodzi o salon na Targówku to kiepsko. Muszę przyznać że większość wpisów ( w tym usuniętych) o dyrekcji to prawda -zero empatii. Może na innych salonach jest lepiej

Bla

Szkoda gadać. Wszystkie negatywne wpisy odnośnie bieżącej dyrekcji i opinie nawet pracowników którzy tu jeszcze pracują sa usuwane. Pocieszam się że mimo to zostało ich jeszcze tyle że potencjalny kandydat do pracy w tym salonie zastanowi się dwa razy czy podjąć tu prace

Zaciekawiony
@Bla

Dlaczego na siłę chcesz odstraszać tych potencjalnych kandydatów, o których piszesz? Niech każdy sam się przekona. A ty jak jesteś taka niezadowolona to dlaczego tam jeszcze pracujesz? Weź sprawy w swoje ręce i idź do kierownika i powiedz mu to co piszesz anonimowo albo jeszcze lepiej zwolnij się i bądź szczęśliwa. Nie męcz się i nie zadręczaj. Mnie zachęciłaś, żeby sprawdzić, o co w tym chodzi i na rozmowie się zjawię :) Dzięki

Abc
@Bla

Popieram.

krzysztof

Straszny balagan coś załatwić masakra nie dość że tracisz czas żeby coś załatwić 1 osoba na dział to jak już uda sie coś zalatwic to w magazynie po oczekiwaniu minimum godzina dostalieśmy zły towar i trzeba od nowa stracić dzień na wyprostownie prostej sprawy

Voxen
@krzysztof

Miałem to samo, towar kompletnie inny niż na naklejkach oraz paragonie. Sprawdziłem dzień po transporcie do domu i okazało się, że 3 z 6 paczek było złe. Kpina...

@krzysztof

Omijajcie en sklep z daleka. Zakupiłem towar w listopadzie ubiegłego roku, od tamtej pory nie mogę doprosić się załatwienia reklamacji,, to już przeszło 7 miesięcy, cały czas przysyłają nie ten towar, jestem zbywany, odsyłany do innych osób. Zamierzam wprowadzić się do nowego domu w lipcu, niestety kuchnia nie jest do końca gotowa. Już nigdy więcej zakupów w Agata Meble. resztę mebli zakupiłem w innych sklepach i pomimo drobnych problemów wszystko zostało dawno załatwione. Widać, ze mniejszym sklepom bardzie zależy na kliencie. W AGATA MEBLE mają Cię gdzieś

klient
@krzysztof

tragedia!!! omijajcie szerokim łukiem już nigdy nie zrobię tam zakupów szkoda pieniędzy i czasu

Zuzu

Ale to nie jest portal dla klientów tylko dla pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Meble - Warszawa

• Jak się pracuje w Agata Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Agata Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata Meble?

Kandydaci do pracy w Agata Meble napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata Meble