Agata Meble

Opinie o Agata Meble

Czy Agata Meble zatrudnia studentów?

Zatrudnia każdego jak leci,do pracy biurowej nawet pracowników fizycznych, wykładających towar na półki w supermarketach... Pytanie czy napewno warto zawracać sobie głowę takim beznadziejnym pracodawcą?

Ewela

Nie polecam tego pracodawcy. Słaba atmosfera,kiepski dyrektor i słabe zarobki. W dodatku pozwalają sobie na zwalnianie pracowników, chociaż stale brakuje rąk do pracy. W szoku byłam,gdy przed świętami tyle znanych mi twarzy ubyło. A teraz co najmniej 10 osób planuje złożyć wypowiedzenie....

Byłypracownik działureklamacji

Wpis ten chciałbym pozostawić dla osób, które zastanawiają się nad pracą w Agacie na Targówku. Z pełną konsekwencją prawną wynikającą z regulaminu tego portalu chciałabym napisać,jakim pracodawcą jest firma Agata Meble. (usunięte przez administratora) Jako pracownik biurowy zatrudniony w dziale reklamacji byłam zmuszona do wydawania ciężkich paczek reklamacyjnych i niestety o tym fakcie osoba mnie rekrutująca nie wspomniała(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Nie wspomniano mi w rozmowie rekrutacyjnej, że praca odbywa się po 10 godzin,a nie jak w umowie 8 godzin. Ustalono ze mną, że pracownik pracuje w jeden pełny weekend lub 2 soboty,co niestety nie przekładało się w rzeczywistości. Nigdy nie mogłam liczyć na wsparcie ze strony dyrekcji w sprawach problematycznych, byłam zbywana lub proponowano rozwiązanie na odczepne. Jedyna osoba z dyrekcji na którą można było liczyć odeszła w grudniu. Poza tym nawał pracy, obowiązki których nie miałam w umowie,a które wykonać musiałam powodowały, że nie starczyło czasu by móc wykorzystać przysługującą mi przerwę. Ilość połączeń telefonicznych była tak duża, że można porównać je do call center. Od listopada,od momentu przejęcia stanowiska kierownika przez jedną z "koleżanek" atmosferą stała się napięta, jeszcze bardziej nerwowa i powodowała, że że strachem myślałam o każdej zmianie w tym miejscu. Kończąc współpracę z firmą niestety pracownik pozbawiany jest premii i otrzymuję pensję podstawową, niewiele wyższą od najniższej krajowej. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim pracodawcą i obym nigdy więcej nie musiała spotkać. Dodam, że niemal od samego początku zatrudnienia czułam się oszukana i szukałam nowego zajęcia. Podsumowując cieszę się, że mój koszmar się zakończył. Pracownikom, którzy pozostali wielki szacunek, że pomimo tak słabego pracodawcy zostali.

Jasiek

Jeśli nie ma żadnych nowych tematów to po co szkolenie. Przesada i szukanie przysłowiowej dziury w całym? Firma spoko, polecam.

Krótka rozmowa trwająca z 15 minut na bardzo, ale to bardzo niskim poziomie ze strony rekrutera.

Na niskim poziomie.

W.W

Małe podsumowanie pracy w tymże miejscu: w ogłoszeniu o pracę informacja, że zapewniają szkolenia, rozwój, stabilne zatrudnienie. Nigdy nikt nie zaproponował mi szkolenia. Rozwój? Nie znam tego słowa... Stabilne zatrudnienie? Może wtedy jak dyrekcja zabrała premię, albo prowizję od sprzedaży nie podając argumentów. No i zostajesz z pensją za którą nie wiesz czy kupić waciki,czy przeżyjesz na suchym pieczywie kolejny miesiąc. Atmosfera w całym salonie tragiczna.(usunięte przez administratora). Nie polecam z czystym sumieniem!

dział reklamacji

W celu ostrzeżenia chętnych do pracy na tym stanowisku- na rozmowie kwalifikacyjnej zastępca (usunięte przez administratora)nie powie o połowie obowiązków, które się tam wykonuje. Czy to przypadek? Ależ nie,bo inaczej nikt by nie chciał za takie grosze pracować po 10 h,w dodatku z tak roszczeniowymi klientami. Czy powiedzą o tym, że pracownik działu reklamacji dźwiga i wydaje towar reklamacyjny, nierzadko elementy, które ważą po kilkanaście kg (usunięte przez administratora)? No oczywiście , że nikt tego nie powie. A atmosfera pracy? dyrekcja będzie zachwalać, że to wspaniały zespół, ale prawda jest taka, że z kierownikiem działu reklamacji nie da się współpracować,bo każde twoje przewinienie, błąd zaraz zostanie doniesiony do dyrekcji. Wystarczy, że mrukniesz i już nie pracujesz. Taka jest rzeczywistość na Targówku, chociaż inne sklepy Agaty też nie mają zbyt pozytywnych oceń.

@dział reklamacji

Potwierdzam. Nie polecam pracy w Agacie na żadnym dziale. Ale reklamacje mają bardzo ciężka praca. Że wszystkiego są rozliczane.(usunięte przez administratora)

Iks
@dział reklamacji

Dziękuję za ten komentarz. Byłam na rozmowie,ale osoba która ją przeprowadzała ze mną chyba była niekompetentna. Nie umiała mi dokładnie powiedzieć jak wyglądają zarobki na tym stanowisku i wymijająco odpowiedziała na pytanie dotyczące pracy w weekendy. Nikt na rozmowie też nie wspomniał o pracy fizycznej.Mialam obawy i słusznie,z tego co czytam.

Chyłka

Czy warto aplikować do działu reklamacji? Jaki grafik,pracuje się w weekendy? Jakie godziny pracy?

Inna
@Chyłka

Czytaj komentarz poniżej i sam/sama sobie odpowiedz...

łzy

Niestety taka rzeczywistość. Kadra zarządzająca musi się zmienić oraz procedury.

Pupil dyrektora

Powiedz, które osoby pracuja na 120% te które siedzą na kanapach i udaja że pracują proszę Cię nie pogrążaj się

@Pupil dyrektora

Widzę, że sukcesywnie moje opinie są usuwane. Czyżby dyrekcja boi się prawdy? Trzeba dbać o pracowników,wtedy nie byłoby tylu negatywów.

Dlaczego moja opinia została usunięta? Absolutnie w żadnym wypadku nie naruszała regulaminu. Czy ten "niezależny" portal współpracuje z Agata meble?!

Mogłabym w to uwierzyć, gdyby nie fakt, że niektóre zwolnione osoby pracowały na 120%. Także chyba nie jest to odpowiedni tok rozumowania koleżanko z 7.

Mim

"DrUgim" przez U zwykłe się pisze;) doczytaj ...może się doucz zanim pianę zaczniesz toczyć ;)

W całej Agacie to (usunięte przez administratora) Nie szanują ludzi. Lubią tych co podpieprzają innych i wcale mi muszą dobrze pracować. Wszędzie braki. Na magazynie , na montażu w reklamacjach. (usunięte przez administratora) Wszyscy wartościowi pracownicy odchodzą albo zostają zwolnieni. (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu. (usunięte przez administratora)

Wrr

Zgadzam się z tym- dyrekcja nie ma szacunku dla pracowników. Jedna osoba dyrekcji była bardzo fajna i nastawiona na pracownika ale z końcem grudnia odchodzi. Pozostaje wredny dyrektor i jego zastępczyni z którą rozmowa to strata czasu.

Reere

Szukają do pracy pracowników na magazyn . Idioci myślą że za stawke ryzowa bedzie sie pracowalo...

Qwerty

Niestety polityka firmy jest taka żeby zatrudniać najdłużej jak się da na najdłuższe okresy na czas określony. To ma sprawić, że pracownicy są posłuszni bo liczą, że kiedyś dostaną pracę na czas nieokreślony - w tym czasie zapomnijcie o jakimkolwiek kredycie. (usunięte przez administratora) W pracy zostają tylko posłuszni, nic kto ma swoje zdanie. Nie liczy się twoje doświadczenie, ani to, że dobrze zarabiasz dla firmy (usunięte przez administratora) Pensja to oczywiście najniższa krajowa, dobrze że są prowizje ale szukają pretekstu żeby je obciąć, wymyślają nierealistyczne często plany, jak ich nie wyrobisz to nie dostajesz prowizji grupowej, premie uznaniowa też ucinają za byle co, odgórnie wymyślają jakieś factory które potrafią wpłynąć na twoją prowizję czyli nawet jeżeli za tyle samo sprzedaż w jednym miesiącu a faktury jest inny niż w innym to zarobisz mniej lub więcej. Ponosisz odpowiedzialność finansową, jak coś sprzedaż z ekspozycji z przeceny to musisz się co miesiąc tłumaczyć(usunięte przez administratora) N(usunięte przez administratora)

Pupil dyrektora

Praca zmieniła się diametralnie od czasu przybycia nowego dyrektora Pana Damiana, wszystko miało miejsce od lutego, a z każdym kolejnym miesiącem zaczęło być coraz gorzej. Zero szacunku do pracownika, (usunięte przez administratora) a przede wszystkim najwyraźniej brak jakiej kol wiek wiedzy na temat zajmowanego stanowiska. Brak komunikacji na płaszczyźnie przełożony -> podwładny, ucinanie premii bez konkretnego powodu. Ogólnie panujący bezład na wszystkich działach pracujących na zapleczu firmy, przeładowany magazyn, brak wyszkolenia pracowników, wszystko działa na zasadzie radź sobie sam, dobór osób na stanowiska kadrowe którymi można łatwo manipulować, niskie zarobki w stosunku do dość ciężkiej pracy.

Jacek

Witam; Jakie zasrobki na stanowisku serwisant?

@Jacek

Witam Tez jestem ciekawy ile zarabia serwisant ?? Godziny pracy znam ale zarobki i atmosfera mnie interesuje

Haha
@Matt

Nie warto :)

Jacek
@Haha

Najniższa krajowa ?

@Jacek

Czyli mam rozumiec ze kwota netto 4-5 jest malo realna :-) . Przyznam ze jak mam sie bujac z klientami i miec max 3 to nie warto bo w ochronie 3,5-4 netto placa

Były
@Matt

2500-2700

@Były

Dzięki za odpowiedz to nawet niech będzie 3000 zł to nie warto sobie głowy zawracać .

Frog
@Jacek

3250 brutto+ premia, ale premii możesz nie zobaczyć bo dyrekcja lubi ją zabierać. No i w sumie praca nie jest fajna.nowa Pani kierownik jest beznadziejna niestety i nie da się z nią współpracować- despotka z menopauzą.

JaKielce

Powiedzcie proszę jak zarobki w Agata? Na stanowisko Sprzedawca? będzie salon w Kielcach i byłam na rozmowie, tylko o zarobkach Pani nie wspomniała

Lubię kluski
@JaKielce

Najniższa krajowa plus prowizja.

@JaKielce

2100 brutto + prowizja+ premia przez 3 miesiące. Ogólnie słabo. Jeszcze można próbować na kasy, do reklamacji,ale nie wiem jakie zarobki

Inna

Pewnie wstydziła się i nic nie mówiła...ok 1700 zł netto podstawy i prowizja

Stosunek dyrekcji do pracowników - tragedia. Dyrekcja obgaduje pracowników, wyraża się nieodpowiednio do zajmowanego stanowiska, stosuje i propaguje się politykę (usunięte przez administratora) Wiele zachowań głównego dyrektora nosi znamiona mobbingu i dyskryminacji, dziw ze jeszcze nikt z tym nic nie zrobił w centrali.

Qwerty

Z tego co się słyszało między ludźmi to są jakieś dowody, ale jeszcze ludziom brak odwagi żeby pójść z tym dalej... do czasu :)

W ciągu dosłownie 3 miesięcy praca tutaj zamieniła się z pracy marzeń na jakiś koszmar i farsę. Zaczęło się to około lutego. Nowy dyrektor zachowuje się w sposób nieodpowiedni do zajmowanego stanowiska. Brak szacunku, kultury, ubogi zasób słownictwa ograniczający się do słów niecenzuralnych. Nagła zmiana polityki oddziału z „wszyscy tworzymy jedną ekipę” na „donoś na kolegów albo koledzy doniosą na Ciebie” Na ten moment nie polecam.

Lubię kluski

Praca marzeń...a to dobre ????????????

Niestety pozostanę jako Anonim

Niby po co dyrektor miałby prosić o donoszenie na innych,skoro pracownicy z taką chęcią sami to robią? Plotkarstwo level master. To, co działo się w ostatnich dniach tutaj to przesada. Oby wytrzymać jeszcze tę parę tygodni...

XYZ

Praca w Agata Meble na Targówku była naprawdę godna polecenia każdemu do czasu pojawienia się nie jakiego Damiana Ż. Przeżyliśmy nie jednego "dyrektora" ale takiego (usunięte przez administratora) i prostka nie było nigdy. Brak szacunku do pracownika objawia się od samego początku z każdym dniem coraz śmielej sobie pozwalając. Wspomniane zabieranie premii to dla niektórych pracowników taka oczywistość że co miesiąc tylko zastanawiają się za co tym razem. Oczywiście są ulubieńcy którzy mają lepiej, wspólna kawka, pogawędki na kanapach a nawet wspólne siedzenie w bistro na ploteczach, tacy o zabraniu premii nic nie słyszeli, ale przecież jeśli ktoś ma dostać więcej to innym trzeba zabrać czyż nie? ????Szanowny Pan Damian myślał że przyjedzie do Warszawy i wprowadzi swoje rządy a wszyscy potulnie się dostosuja, no cóż nie tym razem bo starzy dobrzy pracownicy którzy budowali to miejsce woleli odejść niż dać pluc sobie w twarz. Myślę że szanowna centrala zdejmie klapki z oczu i ich zauroczenie Panem Damianem minie, a słupki które ponoć robi (robią pracownicy nie on) przestaną być ważniejsze niż istota ludzka, bo szczerze to taki prostak nie jest wart wielu świetnych pracowników salonu. Ps. Usuwanie oponi jest mega słabe i żałosne. Serdecznie pozdrawiam :)

Kosiarz
@XYZ

Jak to nie było nigdy (usunięte przez administratora) i prostaka? A Łukasz? A Guma? Stara ekipa pamięta ????????

Xyz
@Kosiarz

Oni przy obecnym to pikuś :)

@XYZ

Ja widzę, że większy problem tkwi pracownikach.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Meble - Warszawa

• Jak się pracuje w Agata Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Agata Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata Meble?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata Meble?

Kandydaci do pracy w Agata Meble napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata Meble