Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Jaka jest kultura pracy w Salon Agata?

Jak wygląda podstawa w Salon Agata?

Dawid

Oczywiście najniższa krajowa

Ja Nowy wpis
@Dawid

Nie najniższa. Poniżej o 10%.która dobijają premia uznaniowa która i tak zabiorą jak się podoba

LODZ Nowy wpis

czy Zarząd może zainteresować tym co dzieje się w LODZI ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Salon Agata?

Hymm Nowy wpis

tak, raz w roku organizowana jest impreza pracownicza gdzie na jednej imprezie spotyka się cala obsługa salonu, magazyn główny, magazyn ekspozycyjny, dyrekcja salonu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Salon Agata spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Wiktor

Mam wrażenie, że konkurencja czuwa żeby oskarżać. Pracujesz dobrze to firma potrafi docenić.

stary pracownik

Nie polecam pracy agata meble .Salon w katowicach to mobing(usunięte przez administratora)

Agata

Cześć, mam takie pytanie, może się ktoś z Was orientuje jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna z dyrektorem na stanowisko projektant kuchni ?

@Agata

Podpinam się, też jestem ciekawa

@Agata

Radzę poszukać innego pracodawcy. Ten jest naprawdę kiepski. Kiepskie zarobki, kiepska atmosfera w każdym salonie. Mówię jako były pracownik.

Co jaki okres czasu w Salon Agata można ubiegać się o podwyżkę?

Gaweł Paweł

Ubiegać się zawsze możesz, ale na podwyżkę nie licz. No Chyba, że zdecydujesz się być wazeliniarzem wówczas szanse spore. Im więcej pracowników dzięki tobie zwolnią,tym więcej punktów. Np. jedna taka z Targówka z działu reklamacji M. W.Ch. doprowadziła do zwolnienia całego działu. Premia w kolejnym miesiącu to ponad 1200 zł

Marian

@Dawid a pracownicy ze stażem dostają podwyżkę czy też ile by się nie pracowało to jest nadal najniższa krajowa?

Dawid
@Marian

Jest system premiowy

Norbert

Firma ma dobre opinie w internecie a jak dołożycie swoją dobrą prace to zadowolenie gwarantowane!

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Salon Agata? Możecie się tym podzielić na forum?

Agata

Witold

Na forum pracowniczym nie ma wpisów pracowników a jedynie klientów. Czy to znaczy, że dobrze się pracuje i warto aplikować?

Dobra firma i praca również. Trzeba jedynie lubić handel.

Adrianna

Jako klient polecam, miła i uczynna obsługa ;) Osoby z FB też bardzo pomocne, szybko można załatwić każdą sprawę /

Sylwia

Zarobki adekwatne do wykonywanych obowiązków ;) Pracuje tam obecnie i mogę polecić te miejsce pracy ;)

ddddd

a jak z praca na stanowisku konserwatora obiektu wie ktos moze cos na temat tego stanowiska?

pracownica

Nie podzielam opinii byłego pracownika, u nas jest spoko

polanka

Dużo się nauczyłeś w agacie, praca pomogła ci zrobić karierę w kolejnych firmach i rozwinąć skrzydła i teraz narzekasz...hmm dla mnie nie pojęte

kalina

Jak chcesz mieć pracę na normalna umowę to miejsce nie jest najgorsze , zarobki całkiem ok, atmosfera normalna. Nie gadajcie, ze jest xle, pracuje 4 lata i nie zamierzam zmieniac pracy.

niedoszły pracownik

Dzięki za prawdziwą opinię. Pozdrawiam.

Donar

były pracownik - pracowałeś w agacie jako kierownik ? jakie zarobki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Katowice

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

Salon Agata