Opinie o Salon Agata

iza

Na oddział Targówek wejdź i pytaj. Po prawej stronie jest lista oddziałów. Nasz Dyrektor super gość, przyjemnie się z nim pracuje, nie narzekamy w ogóle.

sandra

Ja nie narzekam i nie podzielam zdania przedmówcy. Może jakiś argumenty podasz, ze nie rzucasz słowa na wiatr, każdy tak może...ech

Nigdy wiecej

Firma jedna Wielka katastrofa . odradzam

wex

Masz rację, wypłacają uczciwie , premie tak samo . Praca nie dla obiboków ;)

mikos
@wex 24.04.2017, 17:04
Masz rację, wypłacają uczciwie , premie tak samo . Praca nie dla obiboków ;)

No dokładnie, nie rozumiem gości, którzy widzą co to za praca i znają swoje obowiązki podejmują się tej pracy a potem narzekają.

mikos

A bałagan na magazynie to czyja sprawka jak nie pracowników? Ja nadgodzin dużo nie miałem, ale zawsze było wszystko wypłacone zgodnie z ilością wypracowanych godzin. Nie czepiajcie się lenie

gawar

W każdej pracy trzeba być pracowitym , nie nastawiać się negatywnie bo z takim podejściem niczego się nie osiągnie. Ktoś kto zatrudnia się w agacie do magazynu chyba liczy sie z tym , że to nie pióra tylko meble .... Nie rozumiem tych co narzekają.

rondelek

Trzeba pamiętać o tym, że to ludzie-pracownicy stwarzają atmosferę :) Jak ludzie są tak negatywnie nastawieni to i atmosfery nie będzie.

Magda B

Mam mieszane uczucia co do pracy w Agacie. Pracowałam przez parę mięsiecy. Wszyscy chodzą wkurzeni, że nikt nie wie jak wyliczyć prowizje. Wyleczyć można za wszystko. Ja oceniam średnio zarobki, jak i atmosferę. Jak nie masz lepszej opcji idź na przeczekanie. Praca bez perspektyw.

marta

Masz rację, wszędzie pracować trzeba a tutaj w sumie nie jest tak ciężko wypracować sobie dobrą premię bo kupujących klientów nie brakuje.

aszaludka z góry :)

My na naszym dziale też na kierownictwo nie narzekamy. Wszędzie trzeba pracować , minęły te czasy, ze czy się stoi czy się leży to wypłata się należy. Jak chcę mieć większą pensję i premię to bardziej się staram, proste.

izabuła

Jak ktoś chce pracować to pracuje i się cieszy, ze ma robotę na umowę o pracę, Nikt tu nikogo nie wyzyskuje jak to bywa często w innych tego typu sklepach. Ech, jeszcze się taki nie urodził żeby wszytskim dogodził...prawda

pajda

Wszyscy równo pracują, nie ma tu miejsca dla leni . Też dziwię się czasem takim opiniom.... Zarobki są dobre, nie narzekam.

Soczek

Czy moze ktos tu napisac o pensjach magazyniera?

E-Ewelina

Cześć Czy ktos wie jak sie pracuje w nowej Agacie na targowku ? Jaka atmosfera?

Moagim
@E-Ewelina 19.12.2016, 17:15
Moagim- dzieki za info, też tak słyszałam. O Agacie na Okęciu lepiej piszą. Głownie o szefostwie .Lepiej chyba się tam zatrudni...

Wszędzie jest dokładnie tak samo - osobiście uważam że lepiej w ogóle nie wiązać się z tą firmą

Marco
@Moagim 20.12.2016, 15:17

Sorry ale wielokrotnie widziałem jak dyrektor salonu pracuje na magazynie. Dla mnie to jest postawa, która pokazuje że nie pierdzi za biurkiem . Kierownicy zawsze pomogą. Dla mnie praca i współpraca z nimi jest dobra. Nie pisz nieprawdy. Ludzie jesteście dorośli nikt Was nie zmusza do pracy tutaj. Jak chcesz tutaj pracować to pracuj a nie pisz takich bzdur..

elka

Ciekawe czy byłaś razem ze ,mną bo my też robimy takie wypady po pracy :)) Pozdrawiam!

ewelina

Pewnie z Warszawy :) Fajne dziewczyny ze mną pracują, atmosfera przyjazna, chodzimy nawet razem na piwo po pracy :)

uma

@uma 29.10.2016, 12:43

mnie też zatrudnili :)

@uma 29.10.2016, 12:43
Mnie zatrudnili ale czy pozostałych informują to nie mam pojęcia :)

A skąd jesteś jesli moge zapytac ? teraz zostałaś zatrudniona czy juz pracujesz ?

Nika

witajcie, wiecie może czy dzwonia do osób które się nie dostały w procesie rekrutacji ?chodzi mi o to czy informuja, że sie nie zostało wybranym.

olga
użytkownik zarejestrowany

a ja polecam, nigdy nie byłam zle obsłużona w salonie, zazwyczaj panie jakie tam sa zatrudnione bardzo chętnie i pomocnie podchodzą do klienta i potrafią wyczuć jego potrzeby i zaproponować produkty adewatne do potrzeb

jolanta

Miałam niedawno zgłoszoną reklamację, ale to była drobna sprawa serwis ją szybko naprawił.

Luz
użytkownik zarejestrowany

Szczerze mówiąc tego się spodziewałem.. że znajdę mniej więcej takie opinie jak tutaj. Sklep jak sklep, nie można chyba wymagać od nich zarobków na mega wysokim poziomie i pełnego zabezpieczenia socjalnego dla pracowników. Chociaż liczyłem na to, że kilka pozytywnych opinii tutaj przeczytam, a szkoda..

KRIS

AGATA MEBLE MINIMUM SOCJALNE

olaaa

tak załoga w salonie Agata okęcie oraz 3 Panowie z dyrekcji są super !!!pozdrawiam

Też tam byłem

We wszystkich sklepach tak samo... (usunięte przez administratora)

Sylwia - kiedyś praconik Agaty

firma ok , zawsze wypłacalna, co do wysokości pensji - szczytów marzeń tam nie spełnisz ale żle nie jest. Salon bardzo ładny i przytulny chociaż w lato niesamowicie upalnie i duszno, ponieważ nie ma klimatyzacji. Fajni ludzie - sprzedawcy,bok, kasa, magazyny, biuro - naprawdę fajni ludzie, czasami są spory i skargi jedych na drógich ale tego nieda się unknąć w kontaktach międzyludzkich - ogólnie sami wspaniali ludzie (ja miałam tam problemy tylko z Panią (usunięte przez administratora)tudno się z nią dogadać - import, jakieś waśnie w reklamacjami czasami, (usunięte przez administratora) też ma swój charakterek ale pod skorupą jest świetnym facetem i przełorzonym też. jeśli studiujesz to raczej się nie wybieraj tam do pracy - utrudnisz życie i sobie i innym pracownikom, to jest sklap w kompleksie więc pracują w wekendy i w sumie to nie wiem jak jest teraz ale 2 lub 3 wekendy są pracujące. Na glównym magazynie jest bardzo ciężko, polecam tylko bardzo silnym facetom za to montażyści mają lżej i są i przystojni i sympatyczni :) Miło wspominam pracę w Agacie - nie podobały mi się moje zarobki ale w sumie to ciągle rosły więc nie powinnam narzekać. Za to miałam poczucie bezpieczeństwa, tak jakbym z jednego domu przychodziła do drugiego i mimo że wile osób mnie tam pewnie nie lubiło to ja wszystkich miło wspominam, zwłaszcze szefów oczywiście :) Michalak i Oskieta są the best!!

Zostaw opinię o Salon Agata - Warszawa okecie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata