Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Tom

Czy ma ktoś jakieś zdanie na temat pracy w dziale eCommerce? Szukają teraz sporo osób. Czy ktoś pracował, czy jest fajna atmosfera, można się czegoś nauczyć?

etam-etam
@Tom

Niestety eCommerce jest bardzo sztywny i całą robotę panuje grobowa atmosfera, ciszy szept jak na maturze, czasami w tak okropnej ciszy nie idzie skupić myśli, czasem lepiej gdy gra radio. Ogólnie ludzie tam pracujący są spoko ale bardzo się boją przełożonego, tak samo jak ludzie pracujący na salonie (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@etam-etam

Oj, to w takiej sytuacji już sama nie wiem, czy pytać Cię o imprezy integracyjne. Są, ale w takim klimacie, jak piszesz, czy nie ma i dlatego jest taki klimacik?

Zainteresowani

Cześć mam pytanie na jaki zarobki można liczyć na stanowisku kasjera?

Zainteresowana

Jak zarabia sprzedawca/ doradca klienta w Katowicach. Proszę o widełki.

Kolo

Jak wygląda praca jako młodszy specjalista ds. Logistyki? Przyuczaja ludzi po studiach? Pozdrawiam

eee
@Kolo

tak

Magda
@Kolo

Jeśli chcesz załapać dużo zlych praktyk, zobaczyć jak się czegoś nie robi, jak się nie zarządza zespołem. Do tego przekonać się jak wygląda mikrozarzadzanie to można próbować :)

Kolo
@Magda

A jak wyglądaja godziny i płaca?

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Projektant

Jakie są średnie zarobki na stanowisku projektanta?

Straver

Jeszcze w 2021 dawało radę, plany były wykonalne i dawało się nawet do bonusa obrotowego dobić. A od 2022 jak wzrosła najniższa krajowa, to podstawy nie zmieniono, nadal jest 2800, i premia przestała być motywatorem, teraz służy do dobicia do najniższej krajowej. Plany wzrosły tak, że przestały być wykonalne, ten kto je ustala jest kompletnie oderwany od rzeczywistości, patrzy tylko w tabelki i cyferki, a najwyraźniej nie ma pojęcia co się na świecie dzieje, że covid, inflacja, wojna z Rosją, nikt tam nie pomyśli o tym, że ludzie nie będą teraz coraz więcej mebli kupować przecież. W naszym mieście pracownicy planują masowe wypowiedzenia, nowy nikt nie przychodzi mimo rozmów kwalif. (usunięte przez administratora) A dyrekcja to też, zamiast zbadać gdzie są problemy np na działach, to eksperymentują na ludziach, robią roszady bez pomyślunku, są kompletnie bezradni w rozwiązywaniu problemów. Co chwilę planuje się też zmieniać wystrój boksów, co powoduje że doradcy muszą się zajmować porządkiem i papierologią, a kiedy sprzedawać?

Doradca
@Straver

Bo jest w 100 %prawdziwa. Choć pracuje w innym mieście!

@Straver

Prawa 100%przenosza pracowników po. Działach, w przeciągu pół roku 3 x inny dział

Norek
@Straver

Szczerze napisane jak jest. Bez koloryzowania.

Bo tak jest

Bo tak jest

Matii

Tak

ciekawy

witam jak wyglada praca na myjni w katowicach regularnie co rok jest ogloszenie jest tak zle? jakie sa warunki ,atmosfera itd

Karol

O co chodzi z ciągłą rekrutacja na zastępcę dyrektora do salonu w Toruniu ? Od grudnia z krótką przerwą cały czas jest ogłoszenie ?!

Były dyrektor
@Karol

Praca w Agacie na stanowisku dyr i z-ca dyr to pole minowe. Malo kto wytrzymuje ciśnienie. Trzeba miec bardzo soecyficzne cechy osobowości. Dużo przyjmować na klatę i nie mieć swojego zdania. Wielu dyrektorów nie wytrzymuje i idzie gdzieś indziej, tym bardziej ze zarobki są słabe.

Ciekawska
@Karol

Tez mnie to zastanawia? Byłam na drugim (ostatecznym) etapie rozmowy w Warszawie (jechalam 350km w jedną stronę) po czym dostałam negatywną odpowiedz. Po paru dniach ogłoszenie pojawiło się ponownie. To ogłoszenie to ściema.

Maja
@Były dyrektor

Słabe zarobki? Znasz może widełki?

Czy polecacie prace jako dekorator? Jak to wyglada czy da się wytrzymać i normalnie zarobić?

Dek.
@Kandydat

Praca od poniedziałku do piątku bez weekendów w godzinach 10-18, stawka to średnia krajowa. Praca glownie na ogólno przyjętych standardach, odwzorowujesz aranżacje, które otrzymujesz do wdrożenia, pracujesz na dekoracjach, które masz na salonie rotując nimi pomiędzy boksami. Jest spokojnie, wszystko zależy od ekipy i dyrekcji,z którą współpracujesz. Jeżeli zależy Ci na samodzielności i własnej wizji to nie w tym miejscu.:) ale jest tego tak dużo, że standardy pomogą Ci czasami w chaosie.

Www
@Kandydat

I musisz dobrze żyć z konserwatorem ????

Hey
@Dek.

Średnia krajowa?! Ciekawe w jakim sklepie. Można pomarzyć...

Hey
@Dek.

Średnia krajowa?! Ciekawe w jakim sklepie. Można tylko pomarzyć.

Rafał

Jak wygląda praca w dziale E-commerce? Jak atmosfera, zarobki?

@Rafał

Podbijam pytanie

@Tomek

Dobra, zespół jest nastawiony na współpracę. Kierownicy w porządku. Zarobki mocno średnie, ale próbuj.

Rafał
@pracownik

Mocno średnie to pojęcie względne:D mógłbyś doprecyzować?

Iza
@Rafał

Może średnia krajowa? Chyba, że wiesz już może?

Magda

Jak wygląda współpraca z centralnym działem reklamacji ? Jak dyrekcja ?

Johny

Witam,czy jedzie ktos na szkolenie do Lodzi 8.08.22?

kandydat

Hej, czy aplikował ktoś na stanowisko specjalisty ds. kontroli dokumentacji magazynowo-księgowej? Czy rekrutacja jeszcze trwa? Odezwali się do was?

Hej,podbijamy pytanie,jak wygląda to wyjazdowe szkolenie i jaki jest dress code w salonie

Zasmucona

Nie polecam pracy w centrali bardzo słabe wynagrodzenie, częste cięcia wynagrodzenia. Jedyny plus atmosfera. Szansa na rozwój znikoma. W takich ciężkich czasach w zasadzie brak możliwości na podwyżkę a jeszcze tną wynagrodzenie. Smutne... Mam nadzieję że zarząd spojrzy kiedyś na szeregowych pracowników...

kandydat
@Zasmucona

na jakim stanowisku tak źle? Czy w dziale ecommerce też tak jest?

Julia
@Zasmucona

a te cięcia wynagrodzenia to niby z jakiego powodu ? mówia cos o tym dlaczego czy po prostu obciaja i nie wiadomo ?

Zasmucona
@Julia

Dział Handlowy i Dział Analiz to porażka. Oczywiście że mówią ale to kwestia na którą szary pracownik tych działów nie ma wpływu. Stawką śmieszna i jeszcze obcinana. Większość firm daje podwyżki a tutaj w Agacie cięcia. Nie polecam tu przychodzić. Mam nadzieję że reszta ludzi tam pracujących również znajdzie inne prace.

fsdf
@Zasmucona

nie ciężkie czasy tylko mózg masz wyprany :)

@Zasmucona

Wszystko zależy od działu, cięć wynagrodzeń też nie kojarzę. Może dotyczą one osobę, która to pisała?

Pytanko

Ile zarabia copywriter?

@Pytanko

Nie więcej niż 3 tys na rekę.

Witam, czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda praca na stanowisku- sprzedawca/projektant kuchni? Jakie są godziny pracy? Jaka stawka? Przymierzam się do aplikowania ale czytam dużo negatywnych opinii o tym pracodawcy. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

Julia
@Ania

jaki program do projektowania był w wymogach w ogłoszeniu ? ostatecznie wysłałas cv czy nie ?

Ta od kuchni:-)
@Ania

Na tych stanowiskach ludzie się raczej trzymają swojego miejsca:-) więc to może być odpowiedź, czy jest warto brać udział w rekrutacji. Pracujesz w godzinach funkcjonowania salonu tj. 10-20. Wynagrodzenie składa się z kilku składników, czyli typowy handel:-) ja ze swojego doświadczenia mogę napisać, że warto:-) wiadomo, że wszystko zależy od ludzi, z którymi pracujemy:-) ja swoich uwielbiam:P więc do roboty wstaje z uśmiechem :D a do jakiego salonu rekrutacja? :-)

Iwona
@Ta od kuchni:-)

Ok z kilku składników a realistycznie ile można wyciągnąć? Tylko serio tak realnie z góry dzięki za odpowiedz

@Ania

Podzielam poniższą opinię. Wszystkiego nauczą Cię szkoleniowcy i współpracownicy jeśli nie miałaś do czynienia z projektowaniem.

Ello

Jakie są średnie zarobki doradcy? możecie podać widełki?

Poinformowany
@Ello

Od trzech do pięciu brutto

@Poinformowany

To prawda. To jest handel, więc musisz liczyć się z tym, że wypłata jest zależna od Twojego zaangażowania. Początkowo nastaw się na małą wypłatę, ale jak się wdrożysz z miesiąca na miesiąc może być wyższa.

Pytanko

Ile zarabia grafik?

Poinformowany
@Pytanko

Prawie 3k netto

Q3
@Poinformowany

Prawie 3k?! A ile zarabia doradca klienta?

Dariusz
@Poinformowany

To jakieś juniorskie stanowisko, tak? Po jakim czasie się dobije do 5 chociaż?

ex pracownik

HA HA HA!!! Ciągle szukają do pracy w dziale reklamacji na Targówku. A wystarczyło szanować pracowników z Działu Reklamacji po otwarciu sklepu. Nie polecam pracy tam. Dyrekcja nie pomagała, beznadziejna atmosfera pracy, pieniądze marne jak za: Bezpośredni kontakt z klientem, Zgłaszanie reklamacji do producentów, Przyjmowanie reklamacji mailowych, telefonicznych, osobistych w systemie, Nadzór nad częściami które przychodziły od producentów, Odpowiedzialność za magazyn działu reklamacji, Współpracę ze sprzedawcami, Współpracę z działem kas, Współpracę z magazynem, Współpracę z księgowością, Współpracę z centralą, Współpracę z serwisami producentów, Układanie tras i organizacja pracy serwisowi działu reklamacji, Wizyty u klientów i pomoc w wymianie/ naprawie mebli. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy tam. Kompletny brak poszanowania pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.