Salon Agata
6 7 6 1

Opinie o Salon Agata

Administrator

Wasze wpisy pomogą osobom, które są zainteresowane rozpoczęciem pracy w Salon Agata, dlatego ważne jest to, żebyście pisali tu jak najwięcej merytorycznych opinii.

olas

Praca jak każda inna, nie lenimy sie pracujemy, doradzamy, śmiejemy, różnie bywa.

kamilla

Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić bo wcześniej pracowałam w innej branży, ale porównując warunki i relacje z ludźmi to zdecydowanie lepiej niż w poprzedniej pracy. No i normalna umowa o pracę jest.

iskra
@kamilla 10.10.2016 15:54

Jest ok, nie jest łatwa praca ale dość przyjemna i czas szybko leci dzięki kontaktom z klientami

.

Pracowałeś w Salonie Agata? Jakie masz wspomnienia z tego okresu? Wypowiedz się na naszym forum, podziel się wiedzą z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Salon Agata - Lublin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata