Opinie o Salon Agata

olas

Praca jak każda inna, nie lenimy sie pracujemy, doradzamy, śmiejemy, różnie bywa.

kamilla

Początkowo nie mogłam się przyzwyczaić bo wcześniej pracowałam w innej branży, ale porównując warunki i relacje z ludźmi to zdecydowanie lepiej niż w poprzedniej pracy. No i normalna umowa o pracę jest.

iskra
@kamilla 10.10.2016 15:54

Jest ok, nie jest łatwa praca ale dość przyjemna i czas szybko leci dzięki kontaktom z klientami

Pracowałeś w Salonie Agata? Jakie masz wspomnienia z tego okresu? Wypowiedz się na naszym forum, podziel się wiedzą z innymi użytkownikami.

Zostaw opinię o Salon Agata - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata