Agata meble Nowy Sącz

Opinie o Agata meble Nowy Sącz

Czy pracownicy w Agata meble Nowy Sącz dogadują się między sobą?

Agnieszka

Z dnia na dzień jest coraz lepiej. Wynagrodzenie rośnie, atmosfera jest świetna a klienci dopisują.

@Agnieszka

Atmosfera zawsze była i jest do bani. (usunięte przez administratora) lizustwo o zarobkach już nie wspominając.

@XXX

Uzasadnij swoją wypowiedź. Samo słowo bania kojarzy mi się z wieczną imprezą i paleniem trawy. Słaby komentarz.

Xyz Nowy wpis

Skoro ktoś twierdzi że jest do bani to chyba nie znaczy że dobrze (szkoda że nie ta osoba nie napisała że do kitu wtedy prędzej byś zrozumiał/a

Ania Nowy wpis
@Agnieszka

Sklep z profesjonalna obsługą.

jolantaso @op.pl Nowy wpis

Po raz pierwszy byłam dzisiaj w tym sklepie. Obsługa zasługuje na uznanie .Dziękuję Paniom z poziomu pierwszego i drugiego. Wrócę i kupię. Pozdrawiam

Czy pracodawca Agata meble Nowy Sącz motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Stej in tacz

Tak, pracodawca motywuje, w czasie pandemii obcięli wypłaty przez pół, zarzekając się, że oddadzą . Wzięli prawie 70mln. dofinansowania z tarczy , gdzie sklepy były nieczynne . Nie wyrównali ani złotówki . Tak motywuje jeden z najbogatszych pracodawców w Polsce …

Odpowiedź

Po pierwsze: nie demotywuje Po drugie codziennie zauważa wklad pracowników w wykonywanie obowiązków Po trzecie zawsze rozmawia i rozwiązuje problemy. Po czwarte załoga zawsze dostaje wskazówki do pracy, zadania do wykonania, zawsze jest określony termin wykonania, a po drodze jest rozmowa jakie są trudności i szukanie rozwiązań. Nikt nie czeka z założonymi rękami i nikt nie wskazuje palcem. Na każdym etapie jest zainteresowanie i zawsze można liczyć na omówienie problemów każdego dnia. Po piąte każdy może liczyć na zrozumienie i szacunek.

Hahaha
@Odpowiedź

Hahaha ile dostajesz premii za pisanie takich bzdur? Kto zauważa zaangażowanie pracownika? Bo na pewno nie dyrekcja. Kto rozwiązuje problemy? Na każde pytanie dostaje się odpowiedź 'nie wiem', ewentualnie jeszcze 'będzie dobrze!'. O szacunku do człowieka nawet nie będę pisać- myślę, że ostatnie wydarzenia mówią same za siebie.

Truskawka
@Hahaha

Myślisz że pracodawca nie ma prawa decydować jak ma wyglądać jego zespół ? Rób swoje a na pewno BĘDZIE DOBRZE ! A teraz pytanie : Masz swój sklep, nie jesteś zadowolony z postawy swojego pracownika . Rozmowy nie pomagają . Co robisz ?

No comment.... Żenujące

Dokladnie, prawda

Prawda.

Kiki
@Truskawka

Dokładnie tak, dlaczego ten naród jest taki roszczeniowy ?

Venus z Milo
@Hahaha

Karolina daj spokój, jeszcze ci się nie znudziło?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agata meble Nowy Sącz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Jak długo trwa proces awansu w Agata meble Nowy Sącz?

Xd

Sztefen

Agata Nowy Sącz najlepszy pracodawca w mieście już się nie mogę doczekać rozpoczęcia pracy w tym miejscu.

Grzesiek

Sama prawda

Nie polecam pracy w Agata Meble Nowy Sącz

Wisienka

Zazwyczaj nie wypowiadam się na takie tematy, ale zobaczyłam imię i nazwisko autora postu i stwierdzam, że nadal masz źle w głowie. Pracowałam z Tobą w jednej, dużej firmie Sądeckiej i raczej o Tobie można napisać to co wypisujesz o innych. Co w Agacie nie było syna Pana prezesa, Twojego kumpla?? Nikt Cię nie krył?? Osobiście myślę że nawet jego byś z czasem sprzedał. Co jesteś taki super, że nawet rodzice nie zaufali Ci w rodzinnym interesie?? Nie powierzyli Ci żadnego stanowiska?? Żal mi Ciebie a przede wszystkim tych, którzy w jakiś sposób uwierzyli w to co mówisz. Ponad to GoWork nie jest portalem służącym do "płakania" na forum, żeby ludzie Cię głaskali biedaku. A Marvel pisze się przez V nie przez W.

Tomasz Wojciechowski
@Wisienka

Konrad napisz oficjalnie , a nie ukrywaj się pod jakimiś wisienkami . Napisz ze mnie zwolnili, zweryfikujemy bardzo szybko …

HM
@XXX

K.rwa widzisz jak karma wraca hahaha szybciej niż się wydawało ty HJB !!!

Wiecie może, czy w Agata meble Nowy Sącz szukają chętnych na staż?

Nikt

Przykro, mi ale Agata nie realizuje takich projektów.

Na jakie wsparcie w Agata meble Nowy Sącz mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

XXX

Lepiej idź od razu na L4, a jeśli masz umowę na czas określony to i tak nie przedłużą Ci umowy tylko do porodu.

Odpowiedź

Oczywiście, po dostarczeniu zaświadczenia od lekarza zmieniany jest grafik i pracownik pracuję po 8 godzin. Zadania na stanowisku są weryfikowane i dostosowane do bezpieczeństwa i higieny pracy. Przerwy są częstsze ale krótsze. Jeżeli pracownik deklaruje powrót po macierzyńskim zawsze jest przyjmowany na stanowisko, którym firma dysponuje.

Mama

Zakupiła tam meble na zamówienie. Zapłaciłam całość gotówką. Termin realizacji minął. A ja nie mam ani kasy ani mebli. Dzwoniłam kilka razy. Nikt nic nie wie. Jedna pani zwala winę na drugą. Obiecują wyjaśnić ale nikt nie raczy zadzwonić. Po kilku dniach znowu dzwonię i pani jest tak nie miła. Traktują mnie jak intruza. Nigdy więcej tam nic nie kupię. Znajomym też odradzę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Agata meble Nowy Sącz odbywa się w siedzibie firmy?

onx

tak

prac

w salonie w Nowym Sączu

Olka

Witam czy polecacie pracę w Agata meble w Nowym Sączu? ???? Proszę o opinię

Jaki jest wkład kierownictwa Agata meble Nowy Sącz w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

mary++

Żaden, jest z dnia na dzień coraz gorzej.

Ann
@mary++

Dołączył do zespołu nowy dyrektor. Stwarza wrażenie sympatycznego. Mam nadzieję że teraz się wszystko zmieni na +

jano
@Ann

Już jest lepiej, w końcu ktoś z podejściem do ludzi.

Kropek

Kupiłem narożnik za 4 tyś po rozpakowaniu w domu okazało się że mebel jest poważnie uszkodzony reklamacji nie uwzględniono stwierdzili że uszkodzenia powstały podczas transportu nic tam nigdy nie kupię rozpakowujcie wszystko na miejscu bo później będziecie mieli problem

cobra

Witam jaka jest obecna atmosfera w Agacie Mebli? Czy polecacie tam pracować i na jakim stanowisku? Pozdrawiam

Cobra

Witam jaka jest atmosfera Agata meble w Nowym Sączu?, Jakie są tam zarobki? Czy warto tam się zatrudnić?

Brak

Żałuję poświęconego czasu w tej pracy. Dyrekcja totalnie się nie dogaduje. Zwracanie się do pracowników per Pan/Pani sprawia, że atmosfera pracy jest napięta. Zero szkoleń, brak wprowadzenia w branżę meblową. Standardowo super obietnice na rozmowie, które nie przekładają się na późniejszą pracę. Tona niepisanych zasad.. Pomimo informacji o dwóch zmianach 10-18 lub 12-20 w miesiącu zdarza się tylko kilka zmian do godziny 18. Brak informacji o pakietach socjalnych od pracodawcy. Praca pewnie byłaby dużo przyjemniejsza gdyby nie Sztywne godziny przerw. Dyżury po pracy, które nie są liczone do czasu pracy (w momencie w którym ja pracowałem). Totalne wypięcie się na pracownika, bo nie da się inaczej nazwać sytuacji, w której bez powodu otrzymujesz wypowiedzenie i nie otrzymujesz żadnego wytlumaczenia. Brak komunikacji w kierownictwie, fałszywość. Podsumowując były wielkie nadzieje na fajną pracę, okazało się że to najgorsze miejsce w którym pracowałem. Totalnie nie polecam...

Renata
@Brak

To w takim razie szkoda, że w Agata meble atmosfera jest raczej formalna, no a przez to dość napięta. Martwi też brak szkoleń. Wspomniałeś też, że pracodawca nie informuje o pakietach socjalnych. Co to właściwie oznacza? Nie macie żadnego socjalu?

Mikołaj

@Mad a czy wtedy nadgodziny są więcej płatne ?

Jak wygląda ścieżka awansu w Agata meble Nowy Sącz?

Sprzedawca

Jak wygląda co?

Hej, czy w firmie Agata meble Nowy Sącz płacą za nadgodziny?

Mad

Jezeli są nadgodziny a bardzo rzadko sie to zdarza, to oczywiscie, że wypłacają

Zostaw merytoryczną opinię o Agata meble Nowy Sącz - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Agata meble Nowy Sącz?

Zobacz opinie na temat firmy Agata meble Nowy Sącz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata meble Nowy Sącz?

Agata meble Nowy Sącz