Agata meble Nowy Sącz

Opinie o Agata meble Nowy Sącz

Mateusz

Jakie zarobki? Warto się starać o prace ?

hco
@Mateusz

z kasą szału nie ma. praca jak każda inna tylko tu zero szacunku dla zwyklego pracownika(usunięte przez administratora)

Przyjaciel

Widzę że jednakb ktos reaguje hehe... Plus odemnie ze nie spicie...Dalej broncie swoich pedziow pozdro szpicle i harcerze.

Nikt Ważny
@Przyjaciel

Ja się zastanawiam kiedy to upadnie skoro takie ceny wysokie są i nikt prawie tam nie kupuje i gdzie oni wtedy pójdą :)

Przyjaciel

Generalnie uważajcie na magazynierow tam są upośledzeni jak dla mnie udają kogoś generalnie żadna firma gdzie indziej by ich nie zatrudniła , sami robią z siebie pajacow... uwazajcie z tymi frajerami nikt nie wytrzyma bo jeszcze walą z (usunięte przez administratora)

Generalnie kurcze
@Przyjaciel

Generalnie ,kurcze, to sie, kurcze, pewnie nie nadawałeś . Generalnie to ,kurcze, nie obrażaj chłopaków, kurcze, bo generalnie to pewnie sam, kurcze, ciśnienia nie wytrzymałeś, kurcze,. Pozdrawiam

Waiss

Jak to było? Kawa nawyki koncentracja? Hahahaha pozdrawiamy kolegę

Nikt Ważny

Zatrudniając się tam na magazyn jakiś czas temu to była jedna z moich największych porażek życiowych.

Bogdan
@Nikt Ważny

Dlaczego tak twierdzisz? Określenie pracy w danym miejscu jako porażka życiowa to naprawdę negatywna opinia, jestem więc ciekaw co na nią wpłynęło? Chodzi o atmosferę, zarobki, brak perspektyw rozwoju? Może napiszesz też co Ci się podobało w pracy w tym miejscu? Zawsze przecież znajdą się jakieś plusy. Liczę na Twoją odpowiedź, jestem ciekaw co możesz mi napisać na ten temat.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agata meble Nowy Sącz? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
NS

Witam. Jakie jest wynagrodzenie na stanowisku magazynier lub montażysta mebli? I w jakich godzinach jest ta praca? Po 10h dziennie czy jakoś na zmiany? Z góry dzięki za info

@NS

Jeśli masz mocną psychikę to polecam tam pracę na magazynie.

NS

Aż tak źle?

Oj to prawda jesli chodzi o kierownictwo i dyrekcje. Po pierwsze maja swoich faworytow po drugie zwalniają pracowników z dnia na dzień nie informujac wcześniej ze cos jest na rzeczy. Poza tym tez bez niczego zmieniaja pracownikom stanowiska nie dajac żadnego wyboru. Praca w Agacie to jest porażka.

Od kiedy zaczął panować nam nowy dyrektor o miłej atmosferze w pracy można zapomnieć.

Dlaczego ?

Agata

Chyba miałeś na myśli PANOWANIE Kierownika Magazynu...

@Agata

Agata a może problem leży w twojej nieudolności i nieuctwie a nie w kierowniku

Agata2

Widziałem komentarz Agaty (który został usunięty - zresztą jak wszystkie niewygodne komentarze) i (usunięte przez administratora)twoim zdaniem brak szacunku kierownika w stosunku do pracownika jest tłumaczony jego brakiem kompetencji ?

@Agata2

Agata 2 w komentarzu Agaty nie było słowa o braku szacunku w stosunku do pracownika poza tym szacunek to nie jest rzecz nabyta na niego trzeba sobie zapracować. A takie ogólnikowe komentarze nie mają żadnej wartości merytorycznej.

@Agata2

Komentarze na wątku usuwane są tylko wtedy, gdy łamią regulamin forum. Zapoznaj się z nim, aby wiedzieć jakich sytuacji może to dotyczyć: https://www.gowork.pl/regulamin Ponadto, każdy użytkownik może zgłosić komentarz, który jest sprawdzany przez administrację i dopiero w przypadku niezgodności z regulaminem może zostać usunięty. Dzięki temu każdy wpis, nawet jeśli jest negatywny, a nie łamie jego postanowień, pozostaje na forum.

Nikogo
@Agata

Tam (usunięte przez administratora)sprowadził swoich ludzi mianował ich starszymi magazynierami czy brygadzistami a resztę zwalnia :) Wiem bo tam pracowałem.

Pok nr 4
@Agata

Koerownik magazynu jak chodził do szkoły do plecak zgubił ale to prawdopodobnie jak szedł na przedmiot kultura oko az mu (usunięte przez administratora) no matoł kupic mu tylko wazeline i tyle

Pok nr 4

Haaa ty sle juz tego dyrektora nie ma

Mistrzowie

Dokładnie hamstwobprzez duże H. Nie umieją opylić trefnego towaru tylko. Tylko wydzieranie się na wszystkich bo nic nie potraficie

Do czego bijesz, długopis, czy ołówek

Zły dyrektor zły kierownik a może to z wami jest coś nie tak i może trzeba czasem spojrzeć na siebie zamiast krytykować innych

An

Hej wlasnie w saczu jest nabor na pracownika biurowego. Polecacie? Jaka atmosfera?

Janusz
@An

A na jakie konkretnie stanowisko ? bo w Agacie sprzedawca ma tyle papierkowej roboty jakby był pracownikiem biurowym

Agata

Agata meble Nowy Sącz na swojej stronie internetowej zapewnia że, pracownicy mają dostęp do prywatnej opieki medycznej, pakietu sportowego, socjalnego, a także pakiet szkoleń. Może zechcecie napisać, jak prezentuje się to w rzeczywistości? Myślę że, osoby zainteresowane pracą w firmie, powinny wiedzieć coś na ten temat.

Julian
@Agata

Wszystko zgodne z prawdą - wystarczy sięzatrudnić i samemu przekonać.

@Agata

Pakiet medyczny z którego raczej nie skorzystasz. Multi sport + doplata coś około 50zl. Najważniejsze są zarobki a nie jakieś bzdety.

Stefan

@Wojtek Jak wygląda typowy dzień pracy na Twoim stanowisku? Czy osoba bez doświadczenia w handlu, poradzi sobie w trakcie pierwszych dni w pracy? Czy Agata meble Nowy Sącz zapewnia pracownikom jakieś dodatki pozapłacowe lub imprezy integracyjne? Dzielenie się opiniami na forum pozwala innym osobom poznać swoje przyszłe miejsce pracy.

Julian
@Stefan

Szkolenia zapewniają rozwój wystarczy zaangażowanie i masę pozytywnej energii - jak w handlu ;-)

Mariusz

Obsługa -pierwsza klasa :) no comment. Ludzie szukający dziury w całym krytykują. Ja uważam iż standard obsługi jest na najwyższym poziomie.....i tyle. W Nowym Sączu ciężko o profesjonalistów ale w Agata meble jest (usunięte przez administratora) :)

Stefan

@Karol, czy Agata meble Nowy Sącz oferuje swoim pracownikom pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci różnych dofinansowań do kart sportowych czy dojazdy do pracy? Czy jako pracownicy firmy macie możliwość korzystania ze zniżek w Agata meble?

Karol

Rekrutacja jak to w duzej firmie prowadzona jest stale :) Ja nie narzekam na prace. Fajna atmosfera, bezprolemowa kadra zarzadzajaca, duzo da sie dogadac. Wynagrodzenie tez jest ok :)

ben

czy na pewno polecacie prace w tej firmie i czy prowadza rekrutacje

@ben

liczba samowolnych zwolnień z tygodnia na tydzien sie powieksza wiec to chyba o czym swiadczy , chcesz pracowac za tysiąc pięćset to składaj cv

Najlepsze meble

Okokok

Ok czy nie ok?

Daniela

Ja z pracy jestem zadowolona. Atmosfera jest fajna, mlody, energiczny zespol a wynagrodzenie porzadne. Kierownik nie ma problemu z dostosowaniem sie do moich grafikow na studiach, co dle mnie tez jest mega duzym atutem.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata meble Nowy Sącz - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Agata meble Nowy Sącz?

Zobacz opinie na temat firmy Agata meble Nowy Sącz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata meble Nowy Sącz?

Agata meble Nowy Sącz