Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Kubus Nowy wpis

Witam chciałbym się dostac na stanowsko dekoratora wnetrz czy jest tam taki etat

Pracownik?

Jak wygląda teraz praca na magazynie Jak wyglądają godziny Proszę o szczere odpowiedzi Pozdrawiam

Agata
@Pracownik?

Masz nick pracownik, ale ten znak zapytania to co ma sugerować? W sensie, że pracowałeś ale się zwolniłeś i chcesz wrócić czy dopiero się rozglądasz po ofertach?

Xyz
@Agata

Nic nie sugerował pytałem tylko jak wygląda praca w danej firmie

Agata Nowy wpis
@Xyz

Rozumiem, przepraszam po prostu czasami ludzie lubią tutaj "pobawić się" nickami i dlatego sprawdzam z ciekawości takie rzeczy. ;) Gdzieś indziej udało Ci się już dowiedzieć czegoś więcej?

Xyz Nowy wpis
@Agata

Niestety nie

Stefan Nowy wpis
@Xyz

Od czterech lat cisza jak makiem zasiał. Wcześniej podobno nie było najlepiej z zarządzaniem, podziałem obowiązków i równym traktowaniem wszystkich zatrudnionych? Jak jest obecnie, sam chętnie bym się dowiedział zanim wyślę ewentualnie CV.

brzęczek

Tylko dobra praca może być powodem, że od dawna nikt nie zamieścił na forum żadnej opinii!

Freski
@brzęczek

Po prostu wszystkie negatywne kasujecie

Donio

Mialem okazje popracowac w salonie - czytajac opinie tutaj stwierdzam, ze niektorzy musza miec spore problemy z ambicja i zaangazowaniem ;) Normalna robota, jak wiele innych. Mi nikt nigdy pod gorke tam nie robil, wiec narzekac tez nie mialem na co. Pewnie, ze sa lepiej platne - ale na to trzeba tez miec kompetencje :)

Łukasz
@Donio

Twoja opinia wygląda na wyważoną ocenę tej firmy. Podejrzewam jednak, że już w niej nie pracujesz. Czy zaistniał jakiś konkretny powód twojego zwolnienia z Salonu Agata? Napisałeś, że są lepiej płatne miejsca, ale wyczuwam, że wynagrodzenie nie było głównym kryterium, dla którego postanowiłeś związać się z tą firmą. Czy możesz napisać coś więcej o plusach pracy w tym miejscu?

Hubert
@Łukasz

Ja też uważam że to normalna praca jak każda inna Jeśli chcesz pracować nie lenić się to praca dla Ciebie

Penis
@Hubert

Zwolnienie mnie było najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała.

Igor
@Łukasz

A wiecie czy może szukają teraz nowych pracowników? Szukałem informacji, nie znalazłem.

Filip
@Penis

A to czemu właściwie? Powiedz więcej na ten temat.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Salon Agata? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Zainteresowana

Witam, jestem zainteresowana podjęciem pracy w tym salonie, lecz slyszalam wiele niepochlebnych rzeczy o osobie zarządzającej salonem. Czy ktoś z bylych/obecnych pracowników może się wypowiedzieć?

Husky
@Zainteresowana

na innych portalach jest troche informacji

Gucci Gang
@Zainteresowana

Wszystko co słyszałaś to prawda, ale na pewno nie słyszałaś wszystkiego

Urszula

@pelagia, dziękuję za odpowiedź, ale to też nie jest dobre wyjście z sytuacji gdy nic z takimi rzeczami nie robimy. Często takie opinie o znajomościach są plotkami, a nasza interwencja może przynieść pożytek wszystkim pracującym w Salon Agata. Może jednak warto zaryzykować?

wujek doszedl do slusznego wiosku zeby leczyc sie na nogi bo na glowe juz za pozno

Skaza

Wujek Zedong

always

prywatny folwark pana sebastiana, można serial nakręcić albo książkę napisać.

Urszula

@były pracownik, na pewno atmosfera w pracy jest bardzo ważna i nie wpływa dobrze, kiedy między pracownikami nie dzieje się dobrze, pytanie tylko czym jest to spowodowane? Planami, o których piszesz czy może czymś innym?

Xenon
@Urszula

Kimś innym.

Pelagia
@Urszula

Jest kilka osób, które notorycznie popełniają błędy, pracują kilka lat, nie rozumieją wielu spraw i sytuacji (a powinny już po tylu latach mieć doświadczenie). I nie można im zwrócić uwagi, bo po prostu pójdą poskarżyć się wyżej i... dalej pracują. Bo to koleżanka/kolega tego Pana/Pani wyżej. A Ty naprawiaj ich błędy. A jak ktoś inny się pomyli to musi radzić sobie sam, ugryźć się w język...a jak się nie ugryzie, to będzie miał sporo czasu na wylewanie żali na bezrobociu.

Czysta prawda, sama prawda
@Pelagia

,,Jest kilka osób, które notorycznie popełniają błędy, pracują kilka lat, nie rozumieją wielu spraw i sytuacji (a powinny już po tylu latach mieć doświadczenie). I nie można im zwrócić uwagi, bo po prostu"...zwolni Cię.

Białobrzegi.

Agata to typowa korporacja. Zarobki jak na płockie warunki nie są złe. Jest to miejsce dla ludzi, którym nie zależy na dobrej atmosferze w pracy. Można tam spotkać wspaniałych ludzi, z którymi można by było nawiązać przyjaźnie w innych okolicznościach, lecz nikt się nie afiszuje ze swoimi sympatiami by nie stracić pracy.(usunięte przez administratora)Przemiał ludzi jest po prostu nie do opisania(usunięte przez administratora) Brak możliwości rozwoju, koneksje odbierają szanse na niego. Byłoby tam dużo lepiej gdyby nie to, że dyrekcja jest po prostu słaba i nieprzygotowana do zarządzania sporym personelem.

Płock
@Białobrzegi.

Zarobki są zależne od planu, więc można bardzo dobrze zarobić. Jeżeli chodzi o atmosferę to temat dyskusyjny. Nie chodzimy tam dla przyjaźni tylko do pracy. Jeżeli ktoś zajmuje się nie tym co trzeba, to sam sobie tworzy nieprzyjemną atmosferę. Jeżeli chodzi o dyrekcję to złego słowa nie można powiedzieć. Piszesz że jest słaba i nieprzygotowana to chyba pomyliłeś/pomyliłaś salony.

@Płock

zlego slowa nie mozna powiedziec? to tylko przedstawiciel dyrekcji mogl napisac

@Białobrzegi.

Prawda zarobki zależne od planu, faktycznie jeżeli plan nie jest kosmiczny da się fajnie zarobić w szczególności kobiety, niestety plan i ilość klientów nie jest zależna od pracowników, plan z miesiąca na miesiąc rośnie, im więcej planu wyrabiasz tym większy dostajesz na kolejny miesiąc. Pisanie że do pracy idziesz zarobić a nie zawierać znajomości czy przyjaźnie jest trafne, ale atmosfera w miejscu pracy jest bardzo ważna, rywalizacja o klienta albo co gorsza podbieranie innym klientów żeby więcej zarobić nie służy dobrej atmosferze a to bardzo częste zjawisko. Znajomości można nawiązać z ludźmi z innych działów ponieważ często się zdarza że najbliżsi współpracownicy są do tego stopnia perfidni że potrafią ci pracę celowo utrudniać, a wiadomo jak nie ma współpracy to taka praca ogromnie męczy psychicznie oczywiście, no ale to zależy w dużej mierze od ludzi z którymi pracujesz, trafiają się dobre dusze:).(usunięte przez administratora)

Xenia

Za żadne pieniądze nie wróciłabym do pracy w tym salonie.

Czy możecie podzielić się opiniami? Szkoda, miałem nadzieję na info

rewq
@Zainteresowany

Co chcesz wiedzieć?

Karzel
@Zainteresowany

Gdyby gowork nie usuwal kazdej negatywnej opinii to byś się dowiedział

milka

To prawda, ja też zawsze doceniam to co mam i na pracę nie narzekam. wszędzie pracować trzeba i zasłużyć na pochwałę

agniecha

Też nie narzekam, cieszę się że mam pracę, stałe dochody i fajnych ludzi, z którymi współpracuję. Do pracy chodzę chętnie, bo lubię, a narzekać zawsze będą ci, którzy nie doceniają dobrej pracy.

zecor

praca jak każda inna, nie za ciężka. Jak ktos lubi pracować z klientem lubi ludzi to jak najbardziej polecam

ania

Dokładnie tak jest. Praca w porządku lepszej chyba bym sobie nie wymarzyła. Lubie pracować w handlu i w tym salonie spełniam swoje marzenia.

Nika

witajcie, wiecie może czy dzwonia do osób które się nie dostały w procesie rekrutacji ?chodzi mi o to czy informuja, że sie nie zostało wybranym.

maciek

W agacie klientów nie brakuje więc spokojnie wyrobisz plan, nie ma tak że narzucają dodatkowo, masz wyrobić swój miesięczny i starczy

ada

No tak, ale czy wyrobienie planu nie jest związane z ilością klientów? Czy jak miałbym wyrobić tyle i tyle to 5 klientów wystarczy, czy im więcej to większy narzucają plan?

melia

To, że klientów jest dużo to wiem bo widziałam nie raz przy okazji kupowania tam mebli. W sumie masz rację jak ludzi dużo to z planem nie jest trudno.

agama

Nie jest trudno, ogólnie panuje tam miła atmosfera, klientów jest zawsze pełen salon :) Nie jest trudno wyrobić swój plan.

melia

Cięzko wyrobbioc normę, jak jest z tym planem?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Płock

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Salon Agata