Salon Agata

3.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Salon Agata

Tomasz Nowy wpis

Salon Agata mieszczący się w Słupsku to miejsce pracy, gdzie podejrzewam, że na pewno wielu z nas chciałoby pracować. Skupmy się jednak na tym jakie warunki zatrudnienia salon ten oferuje. Czy ktoś w wątku zechciałby zabrać głos w tej sprawie i cokolwiek napisać?

seba Nowy wpis

Hej Majka i Ty tutaj? :) Pozdrawiam cały zespół. Praca ok, przynajmniej dla mnie.

iwonna Nowy wpis

Pracuję i jestem zadowolona, przyjemna praca, dobrze nas tam traktują , zgrany zespół .

majka Nowy wpis

Ja pracuję , tutaj złapałam swoją pierwszą umowę o pracę, i nie mogę narzekać, co prawda nie mam porównania jak jest w innych salonach, ale tutaj jest spoko

majka

zainteresowany

A ktoś tam kiedyś pracował bądź pracuje ?

HEH

Tak sztywniaro, wszyscy powinni stać na baczność i latać za jaśnie panią a najlepiej nosić na lektyce i opowiadac, opowiadac, opowiadac... Sam kiedys pracowalem w dużym salonie meblowym BRW i takie paniusie się zdażały co miały focha że sprzedawcy między soba rozmawiali.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Słupsk

Salon Agata