Opinie o Salon Agata

seba

Hej Majka i Ty tutaj? :) Pozdrawiam cały zespół. Praca ok, przynajmniej dla mnie.

iwonna

Pracuję i jestem zadowolona, przyjemna praca, dobrze nas tam traktują , zgrany zespół .

majka

Ja pracuję , tutaj złapałam swoją pierwszą umowę o pracę, i nie mogę narzekać, co prawda nie mam porównania jak jest w innych salonach, ale tutaj jest spoko

Szukasz pracy?

majka

zainteresowany

A ktoś tam kiedyś pracował bądź pracuje ?

HEH

Tak sztywniaro, wszyscy powinni stać na baczność i latać za jaśnie panią a najlepiej nosić na lektyce i opowiadac, opowiadac, opowiadac... Sam kiedys pracowalem w dużym salonie meblowym BRW i takie paniusie się zdażały co miały focha że sprzedawcy między soba rozmawiali.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Salon Agata - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata