Opinie o Salon Agata

Rys

Obsluga o.k az do momentu odbioru mebli. Brak mozliwosci zaladowania nawet ciezkich mebli wozkiem widlowym. Brak pomocy przy zaladunku, po wydaniu mebli za drzwi magazynu maja juz klienta w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a obsluga powinna pomagac przy zaladunku, i powinna byc mozliwosc zaladunku mebli wozkiem widlowym . Brawo dla sprzedajacych:)))) Nagana dla obslugi w magazynie:(((((

anestek

Zarobki uczciwe, nie masz się czego obawiać, ludzie fajni , śmiało składaj :)

pączek w maśle

Słyszałam, że zarobki są niezłe, premie też. Myslę o złożeniu tam swojego cv.

irka

Pracowałam i byłam zadowolona, bardzo dobrze wspominam ten okres. Niedawno przeprowadziliśmy się do innego miasta.

izka89

Mi w Agata meble w szczecinie pracowało się dobrze :) pozdrawiam.

nieśka

Ja tez nie narzekam, nie należę do typu ludzi wiecznie niezadowolonych i stękających. Wesoło u nas jest i fajnie

kalka

Plan zawsze wyrabiam , klientów jest na prawdę masa :) Czas pracy leci nie wiadomo kiedy. Ogólnie jestem zadowolona.

sara

Premia jest jak wyrobisz plan, całkiem niezła :)

paska

Zazwyczaj za weekend masz w tygodniu wolne, ja nie miałam nadgodzin. Na pensje nie narzekam.

magazynier

Witam. A jak wygląda sprawa z nadgodzinami, często są w miesiącu. 50 czy 100% płatne? I jeszcze takie pytania czy do pensji są jeszcze jakieś dodatki np. za prace w weekend czy praktycznie co miesiąc goła podstawa z 10% premii? Z góry dzięki za odpowiedź :)

jarosz

Ile Ci zaproponowali na stanowisku magazyniera bo ja mam rozmowę i znając życie na pewno o to zapytają ?

moo

Bądź spokojny kolego, dwa weekendy będziesz miał wolne. Zarobki ok, i umowa o pracę a to jest najważniejsze w tych czasach. Praca jak każda inna, to handel ale za pracę w weekendy będziesz miał wolne w tygodniu.

MYTH

Witam Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera. Przeszedłem pomyślnie i teraz pozostaje załatwienie formalności. Moje pytanie skierowane do osób z działu przyjęcia towaru/magazynu, czy faktycznie jest tak, że macie dwa weekendy wolne w całości w miesiącu, a jedynie dwa pracujące. Powiedziano mi, że praca na dwie zmiany od 7-15 lub 12-20, to wydaje się w porządku. O zarobkach nie wspominam, choć również moim zdaniem na dobrym poziomie. Potwierdzacie to? Dzięki za odpowiedź.

MYTH

Witam Byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera. Przeszedłem pomyślnie i teraz pozostaje załatwienie formalności. Moje pytanie skierowane do osób z działu przyjęcia towaru/magazynu, czy faktycznie jest tak, że macie dwa weekendy wolne w całości w miesiącu, a jedynie dwa pracujące. Powiedziano mi, że praca na dwie zmiany od 7-17 lub 12-20, to wydaje się w porządku. O zarobkach nie wspominam, choć również moim zdaniem na dobrym poziomie. Potwierdzacie to? Dzięki za odpowiedź.

nikos

Zgadzam się praca jest ciężka, ale dobrze płatna i na umowę to sobie ją cenię, ale klienci nie raz są tak zgryźliwi, ze wracam do domu bardziej zmęczony niż po dźwiganiu mebli

warza

A jaka atmosfera jest w tym salonie?

Klientka

Tam pracują ludzie, nie roboty. Meble to ciężki towar, nie tak jak bułki w piekarni. Magazyn duży, sezon urlopowy - wszystko ma na to wpływ! Trochę zrozumienia dla pracowników! Praca na pewno nie jest łatwa! Proponuję stanąć po drugiej stronie, obsłużyć kilku klientów - od razu zmieni Pan/Pani myślenie!

ja

Wszystko ok ale Magazyn to jeden wielki pfff.. kolejki czekanie ludzie sie kłócą czy to normalne ? 21wiek.. nieeeee

T

Magazyn w Szczecinie na słonecznym to jakaś tragedia. Stoję w kolejce po towar 40 min.

czekam i czekam
@T 12.08.2016, 18:52

Magazyn tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia

Klientka
@T 12.08.2016, 18:52

joł

tu nie chodzi to to co masz na umowie a o to ile Ci wypłacą więc jeśli dostajesz więcej niż najniższa krajowa to wszystko jest ok i nikt nie musi dawać podwyżek a domyślam się że zawsze jest więcej w salonie w którym ja pracuje zawsze dostajemy więcej bo premia i prowizja.Pozdrawiam

xxx

a kiedy podniosa minimalna na (usunięte przez administratora) na umowach? Poszło (usunięte przez administratora) a jest luty 2016!

elkapatelka

hejka, jest ktos kto pracuje lub pracowal w salonie w ostatnim czasie? warto aplikowac? jaka atmosfera i przede wszystkim zarobki?

TRANSPORT 608-282-962

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) ni transport sprawdź 608-282-962

Hania

Bardzo miła i kompetentna obsługa na dziale dodatków i kas. Ogólnie salon Agata na wysokim poziomie.

ciekawy

Jakie sa zarobki na stanowisku srzedawca? Godziny pracy i atmosfera? Zastanawiam sie czy aplikowac Cv ;)

E-rzecznik Agata Meble

Szanowny Panie, Bardzo prosimy o ponowienie kontaktu poprzez formularz zgłoszeniowy zawarty na naszej stronie www.agatameble.pl/firma/kontakt w formularzu prosimy o podanie numeru reklamacji, sprawdzimy jak wygląda Pana sprawa i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby proces reklamacyjny zakończył się jak najszybszciej. Pozdrawiam E-rzecznik Agata Meble

BUŁA

w dniu 18.09.2014 kupiłem dwie komody za gotówkę. miałem czekać miesiąc. Meble przyjechały. Pojechałem, odebrałem na własny koszt. Waga towaru 68 kg. Do sklepu mam 15 km. Po przyjeżdzie do domu okazało się, że towar jest niezgodny z zamówieniem. Dzisiaj mamy 15.11.2014 , oni obracają moją gotówką a ja nie mam nadal mebli. Codzienne okłamywanie przez dział reklamacji, że kurier będzie jutro, pojutrze, za tydzień itd. Co to za traktowanie klienta??? To wszystko dzieje się w Agata Meble Szczecin. Z tego co się orientuje to termin realizacji reklamacji wynosi 14 dni kalendarzowych. Ja wiem, że jestem tylko szarym żuczkiem, a Agata Meble to potężna firma ale zrobię wszystko żeby za to zapłacili. Za moje nerwy, czas, połączenia telefoniczne, dojazdy do sklepu i inne. APEL DO WSZYSTKICH OSZUKANYCH PRZEZ AGATA MEBLE : ZRÓBMY COŚ Z TYM. TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE. ZAŻENOWANY I OSZUKANY KLIENT

ptak

Hej. Czy warto tam pracowac? Dobrze płacą?

nieLUBIEcieGRUBASIE

pozdrowienia [usunięte przez moderatora] :D on nie chce nic mowic... to silniejsze od niego ... gdyby tylko zdawalby sobie sprawe...

xxx

Witam Podpowie może ktoś jak ma na imię i nazwisko [usunięte przez moderatora] z dyrekcji który przeprowadza rozmowę w sprawie pracy??

beny

a ten [usunięte przez moderatora] dalej rządzi w szczecinie?hehe już nie długo

paleta

Witam mam pytanie do pracowników magazynu , co się dzieje z paletami euro? czy oddawane są do czeladzi? bo u nas kierownik sprzedaje a kasę bierze dla siebie? okrada firmę ktoś powinien tym się zainteresować, miesięcznie zarabia 200 zł z palet

a teraz uwaga na tajemniczego klienta

palacz

sluchaj zawiedziona nie palisz super twoje zdrowie ale nie mow ,ze pracujesz za kogos kto to robi bo moze 3 miesiace to zamalo abys zrozumiala ,ze pracujesz sama na siebie i swoja wyplate a zobacz kto pali bo uwazam ,ze ci co wyrabiaja zajebiscie swoje plany....i fajki tu nie przeszkadzaja tylko walka o klienta

fajny sklep

d.g

Zgadzam się! I to by było na tyle...

ja

hahhaha, 5 jest the best-Grubo tam jest.........hahhahaha, najlepszy dział........tak jak i cała ta buda jest naj!

magazynier zzzzz

a ja kocham mojego kierownika i kto na niego cos powie to nie prawda... a lizol jest super

...zgadzam się!

Ola

A dla mnie salon super a obsługa też!

Zostaw opinię o Salon Agata - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata