Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Salon Agata? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

Ja

Ostatnio wróciła mi nadzieja w profesjonalną obslugę klienta. Pani Paulino, jestem pełen podziwu. Fachowość, a co za tym idzie uprzejmość i najważniejsze wyczucie gustu osoby kupującej/szukającej odpowiedniego towaru. Dziękuję :)

Anna

Czy Panie na dole wg odbierają telefon ? Dzwonie od 3 dni i jak na razie odebrała tylko Pani na materacach... Niby przekazała numer telefonu koleżankom ale nikt nie zadzwonił. Porażka.

P.H

Witam. W ostatni weekend miałam okazję być klientem Państwa sklepu. Niestety jestem bardzo zdziwiona,że obsługa jest na bardzo zróżnicowanym poziomie. Wiem o tym,że jest to duży sklep i czasami ciężko jest wyszkolić pracowników na takim samym poziomie. Nie mówię tutaj o wiedzy produktowej. Samo podejście do klienta, powiedzenie "głupiego Dzień Dobry" sprawia Panią na parterze ogromny problem. Wjechałam na pierwsze piętro i poczułam się jak w innym sklepie. Ciepłe "Dzień Dobry", uśmiech i wreszcie padło pytanie "Może w czymś pomóc?" Dwa poziomy, całkowicie inny sposób obsługi. Ja z chęcią wrócę do Państwa na zakupy. Może następnym razem uda mi się coś kupić u Pań na parterze. Teraz pozdrawiam pracowników w pierwszego piętra ( Pani od kawy). Pozdrawiam!

Teraz prowadzona jest rekrutacja: /oferta/dekorator,5263501,walbrzych Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Pstra

Poznam aktualną opinię na temat pracy w salonie Agata Meble?! Ktoś coś?

Stefan

Czy jest powód, że od dawna nie piszecie?

werdon

To znaczy jak jest? Co masz na myśli? Złe stawki? Ja nie narzekam, ale u nas taki naród jest, ze narzeka na wszytskoooo i z niczego nie jest zadowolony, ehhh

elka

Mnie też się wydaję, ze klienci nie moga na nas narzekac, wykonujemy kawał dobrej roboty i grunt ze ludzie nas doceniaja i frima

ada

Fajnie czyatać, za nas ktos docenia, staramy się jak mozemy zeby klient był zadowolony :) Pracuje tu jeszcze ktoś?

ada

ewa.w

Ja mam bardzo dobre doświadczenie z tym salonem. Mają duży wybór mebli i różnych dodatków. Meble, które tam kupiłam mam już kilka lat i bardzo je sobie chwalę.

iwona

Kochani dzisiaj byłam w salonie Agata meble w Wałbrzychu ,obsługa fantastyczna Panie na parterze udzieliły wszelkiej informacji,były bardzo miłe i profesjonalne (od narożników i sof). Dziękuję i pozdrawiam.

kasia

ja nie miałam takich sytuacji. Zawsze jak jestem w jakimkolwiek sklepie to ludzie się do mnie uśmiechają i sa mili. Moim zdaniem wiele też zależy od naszego nastawienia do drugiego człowieka.

lulu

w pracy trzeba być profesjonalistą i skupić sie na pracy, ale fakt,przyznam szczerze, że też kilka razy mi się zdażyło pęknąć i wyładować swoje emocje na kliencie dlatego rozumiem co to zanczy praca z klientem.

pork

ano zal w tym co mowisz,chcesz to dam Ci te pieniadze i zobaczysz slodka prawde a zal bedzie w Twojej osobie i poznasz jak to fajnie sie posmiac,powodzenia zyczew dalszych pogladach

mysia

Wiecie co, jak następnym razem pojedziecie po firmie to się poorientujcie w temacie, a nie tylko hejty i hejty a zero w tym prawdy. To tak samo jak pisać, że AM sami robią meble hahaha żal.

mycka

Bo przez wiele lat pracowałam w Agacie i się orientuję. Wiem, że firma sama nie zatrudnia, tylko robi to przez zewnętrzną firmę. Tak samo sami nie sprzątają salonów tylko robi to firma sprzątająca. TAK JEST WSZĘDZIE!

Sebek

A skąd to wiesz?

mycka

Wy żartujecie chyba? Przecież to nie robi Agata tylko firma zewnętrzna to do niej miejcie pretensje. Pewnie zabiera mega prowizję i stąd takie śmieszne stawki macie.

@mycka 09.12.2014 20:05

A kto ustala stawke z firma to raz a dwa firma twierdzi ze takie stawki ustalaja,maslo maslane:-) Zreszta poczytaj sobie na forum Walbrzych kto na kim zarabia i sobie zobaczysz jaka jest rzeczywistosc

greg
@mycka 09.12.2014 20:05

Nie. Stawiki są śmieszne bo pracujesz w Polsce. A tutaj jest jak jest.

pork

Kiedy w końcu doczekamy sie normalnych zapłat za gazetki,napychac w skrzynki ludziom i to za 1 gr! to jest paranoja,przeciez chodzi tez o ich klientów ktorzy maja przyjsc do sklepu kupowac,jak wymagac cos za 1 gr?!

Zojka

Pork a pracowałeś u nich, że znasz stawki?

@Zojka 24.11.2014 11:54

jasne,nawet dziś napychają z mojej ekipy

@Zojka 24.11.2014 11:54

Zojka,ale mało tego sa np naraz 3 wrzuty,a odmowic nie mozesz,a koszty z autem i oplacic chociaz jednego czlowieka?

pork

zarowno w sklepie zarabiaja slabo,tak samo i za gazetki powinni dostac,bo 1grosz to pod kosciolem mozna zarobic nie robiac nic.

ARO
@pork 17.11.2014 10:22

1 gr!?!Masakra a meble u nich kosztują krocie i nie stać ich?

kasiaka

hmmm... wiecie każdy może mieć zły dzień, wiem, bo ja zazwyczaj mam dobry nastrój, ale dwa razy może trzy też mi się zdażyło nie być w sosie i pokazałam to na zewnątrz. Szanujmy sie wzajemnie i bądzmy bardziej wyrozumiali to wszystko będzie prostrze :)

Klientka

Do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taką firmą!Kobieta przy telefonie jest totalną idiotką, nie potrafi się obejść z klientem, uważa go za gorszego od siebie. Firma zwleka z jakimkolwiek działaniem w sprawie reklamacji!!!!!! Każą czekać, czekać, czekać, po czym zamiatają sprawę pod dywan!!!!! Tapicerka była szyta przez jakąś pijaną załogę! Totalna fuszerka!! NIE polecam!

tedy

Witam pracowałem tam prawie od początku sam się zwolniłem to prawda zero socjalu zarobki 1300 do 1640 zapomnij o awansie mimo komputerów wszystko ręcznie na papieże latwo o pomyłki na mag zimno wszystko ręcznie robisz bo inaczej się nie da brak warunków a auta załadowane po dach np stolar małe auto a potrafi mieć prawie 5 ton mebli W LECIE NAWET BANIAKA Z WODĄ NIE MA BO POCO STRASZNA ROTACJA

bp

pytasz o kasę JEST TAKI ŻART NA SALONIE jaka jest różnica między balkonem a pracownikiem agata meble ashton ODP.BALKON BEZ TRUDU UTRZYMA 3 OSOBOWĄ RODZINĘ ...i to prawda zero bonów same wymagania wczasów o urlopy trzeba walczyć zero lub 5 no 10 proc premi z 30 obiecanych tabelki wymagania itd NIE POLECAM TAM PRACY ŚREDNIO RAZ W MIESIĄCU KTOŚ SIĘ ZWALNIA

OOO
@bp 10.12.2013 21:18

TO franczyzna

prezes230
@OOO 10.12.2013 21:39

przyjmij się do prywaciarza na umowę-zlecenie to na pewno będziesz miał pełen socjal i paczki i co tylko będziesz chciał masz pewnie jeszcze mleko pod nosem a już wypowiadasz się o warunkach pracy o których nie masz zielonego pojęcia jeżeli przepracujesz 30-pare lat w różnych firmach państwowych i prywatnych tak jak ja to wtedy możemy podyskutować na temat socjalu.

aro
@prezes230 19.04.2014 17:04

no i wlasnie przez takich jest jak jest szkoda gadac

loki

W WAŁBRZYCHU NIE MA AGATA MEBLE TYKO JAKIŚ ASZTON ZERKNIJ MA FV w promocjach piszą nie dotyczy wałbrzycha itd w tv to jakaś podróba

booos

odnośnie jednej oburzonej klijętki kilka postów wcześniej która nie mogła zrobić zakupów o 20 trzydzieści dodam że sklep czynny do 20 tej ale coś się poprzestawiało na str

boosss

skoro tyrasz w handlu to co robiłasw sklepie otwartym do 20 o 20;15 co nie szanujesz innych a chcesz żeby ciebie szanowali A TY O KTÓREJ WYSZŁAŚ Z PRACY ZA 15 TRZECIA A A TYRASZ DO TRZECIEJ TJ PIĘTNASTEJ

Zostaw opinię o Salon Agata - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata