Salon Agata

Opinie o Salon Agata

ewa.w

Ja mam bardzo dobre doświadczenie z tym salonem. Mają duży wybór mebli i różnych dodatków. Meble, które tam kupiłam mam już kilka lat i bardzo je sobie chwalę.

iwona

Kochani dzisiaj byłam w salonie Agata meble w Wałbrzychu ,obsługa fantastyczna Panie na parterze udzieliły wszelkiej informacji,były bardzo miłe i profesjonalne (od narożników i sof). Dziękuję i pozdrawiam.

kasia

ja nie miałam takich sytuacji. Zawsze jak jestem w jakimkolwiek sklepie to ludzie się do mnie uśmiechają i sa mili. Moim zdaniem wiele też zależy od naszego nastawienia do drugiego człowieka.

lulu

w pracy trzeba być profesjonalistą i skupić sie na pracy, ale fakt,przyznam szczerze, że też kilka razy mi się zdażyło pęknąć i wyładować swoje emocje na kliencie dlatego rozumiem co to zanczy praca z klientem.

Brałeś udział w rekrutacji do Salon Agata. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
pork

ano zal w tym co mowisz,chcesz to dam Ci te pieniadze i zobaczysz slodka prawde a zal bedzie w Twojej osobie i poznasz jak to fajnie sie posmiac,powodzenia zyczew dalszych pogladach

mysia

Wiecie co, jak następnym razem pojedziecie po firmie to się poorientujcie w temacie, a nie tylko hejty i hejty a zero w tym prawdy. To tak samo jak pisać, że AM sami robią meble hahaha żal.

mycka

Bo przez wiele lat pracowałam w Agacie i się orientuję. Wiem, że firma sama nie zatrudnia, tylko robi to przez zewnętrzną firmę. Tak samo sami nie sprzątają salonów tylko robi to firma sprzątająca. TAK JEST WSZĘDZIE!

Sebek

A skąd to wiesz?

mycka

Wy żartujecie chyba? Przecież to nie robi Agata tylko firma zewnętrzna to do niej miejcie pretensje. Pewnie zabiera mega prowizję i stąd takie śmieszne stawki macie.

@mycka

A kto ustala stawke z firma to raz a dwa firma twierdzi ze takie stawki ustalaja,maslo maslane:-) Zreszta poczytaj sobie na forum Walbrzych kto na kim zarabia i sobie zobaczysz jaka jest rzeczywistosc

greg
@mycka

Nie. Stawiki są śmieszne bo pracujesz w Polsce. A tutaj jest jak jest.

pork

Kiedy w końcu doczekamy sie normalnych zapłat za gazetki,napychac w skrzynki ludziom i to za 1 gr! to jest paranoja,przeciez chodzi tez o ich klientów ktorzy maja przyjsc do sklepu kupowac,jak wymagac cos za 1 gr?!

Zojka

Pork a pracowałeś u nich, że znasz stawki?

@Zojka

jasne,nawet dziś napychają z mojej ekipy

@Zojka

Zojka,ale mało tego sa np naraz 3 wrzuty,a odmowic nie mozesz,a koszty z autem i oplacic chociaz jednego czlowieka?

pork

zarowno w sklepie zarabiaja slabo,tak samo i za gazetki powinni dostac,bo 1grosz to pod kosciolem mozna zarobic nie robiac nic.

ARO
@pork

1 gr!?!Masakra a meble u nich kosztują krocie i nie stać ich?

kasiaka

hmmm... wiecie każdy może mieć zły dzień, wiem, bo ja zazwyczaj mam dobry nastrój, ale dwa razy może trzy też mi się zdażyło nie być w sosie i pokazałam to na zewnątrz. Szanujmy sie wzajemnie i bądzmy bardziej wyrozumiali to wszystko będzie prostrze :)

Klientka

Do (usunięte przez administratora) z taką firmą!Kobieta przy telefonie jest totalną idiotką, nie potrafi się obejść z klientem, uważa go za gorszego od siebie. Firma zwleka z jakimkolwiek działaniem w sprawie reklamacji!!!!!! Każą czekać, czekać, czekać, po czym zamiatają sprawę pod dywan!!!!! Tapicerka była szyta przez jakąś pijaną załogę! Totalna fuszerka!! NIE polecam!

tedy

Witam pracowałem tam prawie od początku sam się zwolniłem to prawda zero socjalu zarobki 1300 do 1640 zapomnij o awansie mimo komputerów wszystko ręcznie na papieże latwo o pomyłki na mag zimno wszystko ręcznie robisz bo inaczej się nie da brak warunków a auta załadowane po dach np stolar małe auto a potrafi mieć prawie 5 ton mebli W LECIE NAWET BANIAKA Z WODĄ NIE MA BO POCO STRASZNA ROTACJA

bp

pytasz o kasę JEST TAKI ŻART NA SALONIE jaka jest różnica między balkonem a pracownikiem agata meble ashton ODP.BALKON BEZ TRUDU UTRZYMA 3 OSOBOWĄ RODZINĘ ...i to prawda zero bonów same wymagania wczasów o urlopy trzeba walczyć zero lub 5 no 10 proc premi z 30 obiecanych tabelki wymagania itd NIE POLECAM TAM PRACY ŚREDNIO RAZ W MIESIĄCU KTOŚ SIĘ ZWALNIA

OOO
@bp

TO franczyzna

prezes230
@OOO

przyjmij się do prywaciarza na umowę-zlecenie to na pewno będziesz miał pełen socjal i paczki i co tylko będziesz chciał masz pewnie jeszcze mleko pod nosem a już wypowiadasz się o warunkach pracy o których nie masz zielonego pojęcia jeżeli przepracujesz 30-pare lat w różnych firmach państwowych i prywatnych tak jak ja to wtedy możemy podyskutować na temat socjalu.

aro
@prezes230

no i wlasnie przez takich jest jak jest szkoda gadac

loki

W WAŁBRZYCHU NIE MA AGATA MEBLE TYKO JAKIŚ ASZTON ZERKNIJ MA FV w promocjach piszą nie dotyczy wałbrzycha itd w tv to jakaś podróba

booos

odnośnie jednej oburzonej klijętki kilka postów wcześniej która nie mogła zrobić zakupów o 20 trzydzieści dodam że sklep czynny do 20 tej ale coś się poprzestawiało na str

boosss

skoro tyrasz w handlu to co robiłasw sklepie otwartym do 20 o 20;15 co nie szanujesz innych a chcesz żeby ciebie szanowali A TY O KTÓREJ WYSZŁAŚ Z PRACY ZA 15 TRZECIA A A TYRASZ DO TRZECIEJ TJ PIĘTNASTEJ

Witam. Nie polecam pracy w tej firmie.Pracowałem tam na magazynie zarobki 1400 zl mydlą oczy premia 30 procent której nigdy nie ma!!!! Jesteś odpowiedzialny za wszystko od malowania scian po jezdzenie na galerie z meblami oraz sprzatanie po innych,dodam ze w tygodniu przychodzi po 30 ton mebli i trzeba je recznie rozładowac.W zimie praca w minusowych temparaturach zero posiłków regeneracyjnych.Kierownik magazynu marionetka w rekach pani dyrektor nie ma nic do powiedzenia.Zerowy socjal bony na swieta paczki dla dzieci wczasy pod grusza nie istnieja!! Sprzedawcy zarabiaja po 1200 zł

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon Agata