Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Raczej nie polecam. W ogłoszeniu o pracę trudno szukać informacji o oferowanej pensji. W toku rekrutacji, gdy już otrzymałem ofertę zatrudnienia również kwoty nie podano. Oczywiście zrezygnowałem.

Dominika

Były chociaż jakieś inne aspekty godne zainteresowania skoro się zgłosiłeś? W ogóle to rekrutacja była tylko jako rozmową czy były też jakieś zadania/testy?

Natalia

Hmmm jak to nie było pensji podanej? Znaczy, że firma zaoferowała prace, dała umowie i nie było tam napisanej kasy? A rekruter jak odpowiadał na pytania o kasę? Mówił cokolwiek?

Alanika

Bardzo nieprofesjonalne podejście do kandydatów na pracowników. Firma obiecuje feedback, niestety brak jakiekolwiek informacji. Co do samej rozmowy - szkoda czasu...

Natalia
@Alanika

Ja tu trafiłam, bo szukam właśnie info o rekrutacjach do firmy. Ciekawa sprawa z tym feedbackiem. Ale ja zapytam, jak właściwie wyglądała rekrutacja? Chodzi mi, ile czasu trwał ten proces? I czy był etap, który zawierał zadania rekrutacyjne do wykonania? I kto konkretnie prowadził rozmowy?

Praca jako kierownik sprzedaży. Ilu mniej więcej ludzi pod sobą? Jakie są godziny pracy- stałe czy zmianowe? Na jakie warunki finansowe można liczyć? Ile jest etapów rekrutacji?

Praca

Jakie sa zarobki na magazynie przy doświadczeniu 4+ lat w innej firmie

@Praca

Zapraszamy do aplikowania na nasze aktualne ogłoszenia, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty: https://www.agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa

@Agata S.A.

Dziękuję za informacje. Właśnie zobaczyłem że szukacie doradcy klienta w salonie. Skoro wymagana jest umiejętność organizacji pracy własnej to znaczy że na tym stanowisku jest też duża samodzielność w podejmowaniu różnych decyzji? Jak to wygląda w rzeczywistości?

Iwona
@Praca

No ja właśnie zajrzałam na ich stronę i też nie widzę podanych stawek w ofertach. Będziesz do nich dzwonić czy jak? Czy już się kontaktowałeś? Jak się czegoś dowiesz o zarobkach, daj znać. I ciekawe jeszcze, jaka umowa, tak przy okazji?

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Aleksandra

Zamówiłam mebel on-line z dostawą do domu. Czekałam na niego prawie miesiąc. 3 razy interweniowałam. Obsługa infolinii albo mnie zbywała, albo zrzucała winę na firmę kurierską, a w rzeczywistości przekazali 2 krotnie nie moje zamówienie do zadbano. Dopiero za 3 razem przekazali odpowiedni towar. Żadnego przepraszam, żadnego wyjaśnienia sprawy, zlewka i info proszę czekać. Najgorsza obsługa klienta jaką w życiu widziałam. Nie mam słów. Nigdy już niczego u nich nie zamówię.

@Aleksandra

Dzień Dobry, Dziękujemy za Pani opinię, jest to dla nas szczególnie ważna informacja. Zawsze staramy się zachować obsługę klienta na najwyższym poziomie. Bardzo nam przykro, że doszło do takiej sytuacji. Przepraszamy za wszelkie niedogodności w kwestii dostawy zamówienia. Informacja została przekazana odpowiednim osobom, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości. W ramach przeprosin wysłaliśmy do Pani upominek. Pozdrawiamy, Agata S.A.

Rysiek

Witam, jak atmosfera i zarobki w Katowicach w dziale e-commerce?

Dzień dobry, po jakim czasie oferujecie kurs na wózki widłowe dla nowych kandydatów?

xx

jeżeli będziesz dobry to poniżej 3 miesięcy, standardowo po okresie próbnym

Iza
@xx

wobec tego kursu są jeszcze jakieś dodatkowe obligacje czy każdy z zatrudnionych ma na niego spokojnie szansę? jakieś inne jeszcze są organizowane?

T3son

Jeżeli masz małe poczucie wartości i lubisz ciągły nacisk przełożonego, praca jak najbardziej będzie dla Ciebie. O elastycznych godninach pracy? Zapomnij.. A co do wynagrodzenia? Szału nie ma... Ciągła rotacja i rekrutacja nowych pracowników o czymś świadczy.. Powodzenia nowym świeżaką :)

Maja

Szukają własnie doradcy klienta, w ogłoszeniu praca wydaje się spoko. a jak to wygląda w praktyce? Jak pracuje się na tym stanowisku? Głownie chodzi mi o salony w wielkpolsce, ale jak jest w innych województwach też chętnie poczytam :)

Pawci

Witam a jak wyglada praca magazyniera ? Jakieś opinie zarobki? Dzięki

@Pawci

Dzień Dobry, Dziękujemy za pytanie. Osoba zatrudniona na stanowisku Magazyniera odpowiada za rozładunek dostaw, przyjęcie towarów na magazynie oraz ich zabezpieczenie. Do jej zadań należy także przygotowanie i wydawanie towaru dla klienta indywidualnego lub na transporty. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami w zakładce kariera: https://www.agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa Pozdrawiamy, Dział Personalny

@Agata S.A.

Witam serdecznie podpinam sie pos pytaniem poprzednika jakiego mozna oczekiwać wynagrodzenia na stanowisku magazynier lub monter mebli?

Student

Czy osoba po studiach bez doświadczenia ma szansę na stanowisko: Specjalista ds. Analizy Danych w Dziale Logistyki. Jak wygląda szkolenie?

Dzień dobry chciałbym się dowiedzieć na czym polega praca konserwatora i ile się zarabia prąd godziny pracy z guru dziękuję.

@Nowy

Konserwator wykonuje drobne prace remontowo – naprawcze np. malowanie ścian, tapetowanie, układanie paneli, płytek. Współpracuje z firmami specjalistycznymi konserwującymi urządzenia i instalacje obiektu oraz nadzoruje ich pracę. Osoba zatrudniona na tym stanowisku pracuje zgodnie z grafikiem w godzinach otwarcia salonu (10-20). W przypadku zainteresowania pracą konserwatora zachęcam do aplikowania przez naszą bazę: https://tiny.pl/wrgdg

@Agata S.A.

Dzień dobry to myślę że jego wynagrodzenie jest wysokie mając taką wiedzę . A czas pracy po 10 godzin codziennie

@Nowy

Standardowo nasi pracownicy pracują w salonie 8 godzin między godziną 10 a 20.

@Nowy

Czas pracy wynosi 8 godzin.

Maja
@Agata S.A.

A czy zdarzaja się nadgodziny? Albo weekendy pracujące?

konserwator
@Agata S.A.

Jakie widełki na tym stanowisku?

Roxi

Dzień dobry, a ja chciałabym zapytać o pracę konsultanta online u Państwa w firmie. Jak można się starać o takie stanowisko?

Iza

Nie rozumiem, to chyba nie mogło być powodem rozwiązania umowy? Firmie nie powinno zależeć na jak najlepszej sprzedaży?

Xxx

jak wygląda praca w księgowości w Katowicach? Jaka atmosfera, zarobki?

@Xxx

Zespół księgowości zajmuje się dekretacją i księgowaniem dokumentów (m.in. faktur kosztowych, inwestycyjnych, płatności, należności). Weryfikuje i ewidencjonuje dokumenty. Sporządza także raporty i sprawozdania finansowe, prowadzi oraz kontroluje rozliczenia kasowe i bankowe. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ofert w zakładce kariera: https://www.agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa Pozdrawiamy, Dział Personalny

Wiesław

Towar bardzo ładnie wygląda wyłącznie na ekspozycji. Po zakupie, kiedy okażę się wadliwy, pojawiają się duże problemy. Proszę sobie wyobrazić, że mój znajomy od miesiąca szarpie się z Salonem Agata w Gdańsku, gdzie kupił dwa fotele Reno. Po roku materiał rozchodzi się na szwach a z wnętrza wychodzi jasna watolina. Firma wyłącznie na podstawie nadesłanych zdjęć oceniła, że odrzuca reklamację

@Wiesław

Dziękujemy, że dzielisz się z nami swoją opinią. Reklamacja, o której mowa w komentarzu została odrzucona, ponieważ zgłoszono ją po upływie dwuletniego okresu odpowiedzialności sprzedawcy. Jednakże dbając o dobre relacje z Klientem z uwagi na zaistniałe niedogodności sprawę finalnie rozwiązaliśmy korzystnie dla Klienta. Szczegółowe informacje na ten temat zostały przekazane pisemnie osobie, która składała reklamację.

Krystian

Firma niefajna. Mój kolega w Salonie w Gdańsku zgłosił reklamację. Odrzucili mu ją na podstawie zdjęć. Później ponownie zgłosił reklamację na wadliwy towar. Także poproszono go o nadesłanie zdjęć. Nie minęły dwa dni, nawet zdjęć nie zdążył wysłać , a już otrzymał decyzję negatywną. Jak widać składając reklamację w tym sklepie z góry jesteś na przegranej pozycji. Decyzja zapada od razu a dostarczenie zdjęć obrazujących wady to tylko formalność która jak widać NIE ZAWSZE jest wymagana.

@Krystian

?

Jak wygląda praca na stanowisku doradca klienta?

@?

Doradca Klienta zajmuje się obsługą klientów danego działu. Odpowiada za realizację sprzedaży i utrzymanie prawidłowego stanu ekspozycji. Do jego obowiązków należy także przyjmowanie i koordynowanie procesu indywidualnych zamówień mebli, a także terminów ich realizacji. Jeśli interesuje Cię praca na stanowisku Doradcy Klienta zachęcamy do aplikowania pod wskazanym linkiem: agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa

Cześć, chciałam zapytać jak wygląda praca na stanowisku kasjer. Czy jak ktoś nie ma doświadczenia w dziale kas to da sobie radę?

@Ewa

Kasjer odpowiada przede wszystkim za zapewnienie wysokiego standardu obsługi Klienta. Jeśli jesteś osobą komunikatywną i posiadasz chęci do nauki – to z pewnością sobie poradzisz! Pierwsze tygodnie Twojej pracy będą przebiegać na wdrożeniu, podczas którego wszystkiego Cię nauczymy. Zachęcamy do aplikowania na kasjera pod wskazanym linkiem: https://tiny.pl/w7lz1

Jak wygląda praca i zarobki na stanowisku dekoratora?

@Zainteresowany

Dekorator odpowiada za przygotowanie ekspozycji towarów oraz utrzymanie jej prawidłowego stanu. Osoba ta ściśle współpracuje z Dekoratorem Regionalnym, który przekazuje jej obowiązujące wytyczne i standardy dotyczące prezentacji produktów. Jeśli interesuje Cię praca na stanowisku Dekoratora zachęcamy do aplikowania przez naszą stronę: agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.