Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Patita

Hej. Tez bede pracowac w Agacie w Rumi :) skierowanie na badanie juz mam. Jak juz zrobię badania to gdzie sie dalej odzywać? Umowę od razu sie dostaje? Ktos wie jak to wyglada?

Madallena_Rumia
@Patita

A na kiedy masz szkolenia i gdzie i NA jakie stanowisko aplikowalas ? ☺

Mlenka88
@Patita

Hej na pisz do mnie na e-mail mlenka88@wp.pl Na jakie stanowisko aplikowalas? I gdzie masz pierwsze szkolenie?

Patita
@Madallena_Rumia

Sprzedawca- projektant kuchni, szkolenie w Gdańsku ale nie znam daty jeszcze a Ty? A Ty Mlenka88? Jakie stanowisko i kiedy i gdzie szkolenie?

Pracownik Agaty

Piłeś, nie pisz :) Nic nam nie zrobisz

Gościu, po pierwsze to na Targówku nie ma pani kierownik, po drugie to forum nie do tego służy a po trzecie trzeba było nie przyjmować mebla!!! Gdzie ty mialeś glowe?? Sam sobie jesteś winien wiec nie sap teraz.

Jak wygladaja godziny pracy w salonach Agata? ile weekendów w miesiacu trzeba przepracowac ? na jakie zarobki moze liczyc montazysta mebli z doswiadczeniem?

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Lola

Hej. Praca w Agacie jest naprawdę w porządku. To uczciwy pracodawca. Jednak godziny pracy są męczące. Handel kreci sie zwlaszcza w weekendy, więc chcąc wyrobic plan siedzi się prawie kazdy weekend. Zarobić można dobrze ale bez przesady jak wyliczylam średnia z roku to wcale kokosow nie nie ma za takie godziny pracy i naprawdę czasami ciężką pracę z klientem lub z jakimis tabelkami analizami korektami. Dużo papierologi. Więc nie zajmujesz się tylko sprzedażą ale również całą masą papierów. Ogólnie bardzo lubilam tą prace, sprawiala mi dużo przyjemnosci, jednak przychodzi taki czas że już się wypalasz i masz dosyć zwłaszcza tych ludzi w niedziele. Ale ogólnie polecam firmę. Ja już mam wstręt do handlu chyba czas na zmiany.

ebar
@Lola

Praca ciekawa..ale mało satysfakcjonująca i demotywująca..

nini
@Lola

W jakim salonie jest tak super??? :)

vra
@nini

Zapewne na Targówku;)

Natalia

Czy może ktoś napisać kilka informacji w temacie pracy dla dekoratora sklepu? Lubię wiedzieć o pewnych tematach przed rozmową w firmie. Czy na tym etacie da się godziwie zarobić? Czy firma rejonizuje pracę dekoratora i na jaką umowę powinnam być przygotowana?

2DF
@Natalia

Zapytaj się pani A. Na Targówku :-) Tylko nie pokazuj prawdziwej twarzy jak ona po czasie... Szukają kogoś na jej miejsce? Było by super

2DF
@Natalia

I kolejny komentarz usunięty... Co za portal...

MagS

Hej. Czy ktoś jedzie na szkolenie 01. Sierpnia do Warszawy z Trójmiasta ? Razem raźniej .

Justyna
@MagS

Na ile jedziesz do Warszawy ? Też bym wolała tam a nie Katowice ze względu na odległość ????

@Justyna

Od 01 - 04 sierpień Warszawa, a następne szkolenie Gdańsk 07- 15 sierpień

@Justyna

01-04 sierpień

Justyna
@MagS

A to już się domyślam z czego ta różnica wynikla jak potem będziesz w Gdańsku ☺

@MagS

Witam. Ja jadę 01 sierpnia do Warszawy z trójmiasta :)

@MagS

Witam, ja jadę 01 sierpnia do Warszawy :)

@MagS

Możemy się ugadać i jechać razem. W parę osób zawsze przyjemniej podróż mija :)

@Baster

Jasne, jakim jedziesz pociągiem i o której ? Czy też z Gdyni? Pozdrawiam Magda

@MagS

Tak, jadę z Gdyni. Najlepiej będzie jak się odezwiesz do mnie na e-mail Basterag@gmail.com i tam Ci podam do mnie kontakt:) Bo tutaj nie będę wstawiał numeru :)

Dzięki za informację, 2200 na rękę plus prowizja to dobra stawka na start ;)

Oni
@Anna

Pieniądze to nie wszystko, popracuje tam to zobaczysz...

Justyna 111

Hej, czy ktoś wybiera się na szkolenie do Warszawy od 24 lipca do 28lipca?pytam bo razem raźniej w podróży

Oni

Jako kto masz tam pracować że Ci tyle zaproponowali? Sprzedawcy tam mają że 2200 na ręke

Sally

Agata to spoko forma, pracuje już długo i nie narzekam. Te oskarżenia na firmę piszą pewnie ludzie zwolnieni z pracy. Normalnie pracujemy jak wszędzie!!

Długa

Agata to firma która żyje dzięki sprzedaży. Brak efektów to są kłopoty więc nie dziwi mnie takie parcie na dużą sprzedaż i faktycznie jak ktoś nie ma smykałki do handlu może mieć problemy w firmie. Jeszcze nie tak dawno było super ale jest tak duża konkurencja!

Agata

Czy ktoś moze wypowiedzieć sie na temat pracy kierownika salonu sprzedaży?? Jak to wyglada w praniu nie na papierze.. bo zakres obowiązków jest spory wg listy.. Prosze o info

Dlaczego ten portal nie przepuszcza negatywnych opinii??

Agent

Dla mnie Agata to dobre miejsce do pracy. Lubie kontakt z klientami, choć nie ukrywam, że czasami jest ciężko dogodzić. Myślę, że ludzie narzekają bo nie chce im się pracować. Nie ma innych powodów do niezadowolenia .

Olga

Pracowałam tam dłuższy czas. Szefostwo w porządku. Współpracownicy też. Klienci już różnie :) Wynagrodzenie adekwatne to obowiązków.

Długa

Jak to jest możliwe, że jedna osoba chwali firmę natomiast druga totalnie negatywnie ją ocenia.!

magda

Pracownicy raczej w szczegóły nie wnikają, ale aplikuj śmiało, zarobki w porównaniu z innymi sklepami tego typu sa o wiele wyższe

MARIUSZ BODYS SZCZECIN

zauważyłem byka miałó być ,,SZEF nie szew xD

Długa

Agata ma długa listę ofert pracy i to na różne stanowiska, super.

Fałsz
@Długa

Ciekawe dlaczego :) ???

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.