Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Długa

Agata ma długa listę ofert pracy i to na różne stanowiska, super.

Fałsz
@Długa

Ciekawe dlaczego :) ???

Robin

Czy ktoś z Pracowników może napisać z jakiego powodu szukają nowego dyrektora personalnego? Zamierzam aplikować i to ważna informacja dla mnie

Iwona

@vra@Moagim Jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany za naruszenie zasad regulaminu. Jeśli ktoś z Was uważa, że jego komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Dokładna procedura reklamacji znajduje się w treści regulaminu w §10.

Długa

Agata to jest dobry pracodawca i fajnie się tu pracuje wbrew niektórym opiniom.

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Oni

A co powiecie o nowej dyrekcji na Targówku? :-) p.s. Nie jestem z centrali ani z dyrekcji na Targówku ;-) pracuje tam i chce poruszyć ten temat... Zapraszam

Pracowałem
@Oni

Nowa i stara to tempaki.

Justyna

Madallena_Rumia daj znać jak się odezwa i zaproponują pracę

Ocena

Myślę, że całkiem dobrze wychodzi niektórym narzekanie. Ale firmy nawet najlepsze płacą jedynie dobrze pracującym!

Moagim
@Ocena

Zgadza się ale Agata meble nie należy do tych najlepszych firm no chyba , że od końca:)

Agata

Jaki uniwersytet skończłes i inne fakultety? Pierwsze słysze o niskich zarobkach skoro w Poznaniu stac mnie z nich na opłatę hipoteki. Jestes sprzedawcą a nie prezesem, który na swoje stanowisko uczył się wiele lat. nie oczekuj, że za same rozmowy 8 godzin z klientami będziesz zarabiał 6 tys. To nie ten rodzaj pracy. Popatrz jak w dyskontach dziewczyny zasuwaja i wtedy znaj swoje miejsce w szeregu. Kazdy chciałby zarabiać dużo ale troche powagi i oceny. Zobacz ile zarabiasz dla firmy, ilu takich jak ty jeszcze pracuje, koszty utrzymania sklepu, pracowników technicznych, reklam itd. Porównaj swoje zarobki z innymi sklepami meblowymi. Sa jedne z najwyższych w branży, o ile sie przykładasz i wykonujesz plan. Tak funkcjonuje handel...

ssssssssss
@Agata

będzie ciekawie

ssssssssss
@Agata

będzie ciekawie

A

Ktoś się wybiera na szkolenie w czerwcu do Katowic lub Krakowa?

Nigdy wiecej

Odradzam !

abc

Zgadzam się z Tobą. Złośliwe osoby, czy też niezadowolone wszem i wobec rozgłoszą zazwyczaj nieprawdę, albo ubarwią i dodadzą sporo od siebie ;)

Donna

@ania Niestety będziesz musiała zastanowić się i wyważyć wszystkie za i przeciw. Opinie na tym forum są często wynikiem ludzkich złośliwości. Może lepiej popytać kogoś w realu kto pracuje. Ja słyszałam dobre opinie o firmie. Internet nie jest do końca uczciwy.

ania

hej czy ktoś mi może tu szczerze powiedzieć jaka jest pensja i klimat w Agacie w Częstochowie bo mam rozmowę kwalifikacyjna i cieszyłam się ale jak czytam opinie po necie to mi humor odchodzi ze zarobki najniższą krajowa...mam teraz taka prace i nie chciałabym z deszczu pod rynnę wpaść proszę o pomoc i rade

Justyna

Ktoś wybiera się na szkolenie do Szczecina w lipcu ?

martakam21
@Justyna

Witam. Ja najpierw jadę na tydzień do Katowic a potem do Szczecina.

@martakam21

Super ja też mam być pierw w Katowicach a potem Szczecin. Czy możesz jakoś podać namiar do siebie albo napisz na maila ☺ justasz15@wp.pl

@martakam21

Byśmy mogły pogadać i może w tym samym czasie będziemy jechać to będzie raźniej.

@martakam21

Hej czyżby 21.08 jedziesz na szkolenie do Katowic ?

@Justyna

Hej czyżby 21.08 jedziesz na szkolenie do Katowic ?

Hej ☺ja też się podpinam pod rozmowę ???? mlenka88@wp.pl

@Madallena_Rumia

Pisalam już do Ciebie ☺ to dużo zaproponowali

Madzia
@martakam21

kiedy zaczynasz pierwsze szkolenia ?

Dodo
@Justyna

Cześć Czy ktoś się wybiera na szkolenie do Katowic i jedzie 23 z trójmiasta ?

@Dodo

Ja mam jechać do Katowic ale nie mam żadnych szczegółów jeszcze co do wyjazdu. Ponoć na 1 sierpień wstępnie mi mowiono.

Mlenka88
@Dodo

Hej z tego Co mi mówili to ja zaczynam od 21.08 szkolenie w Katowicach ☺ .

Aleksa@Rumia
@Madallena_Rumia

Hej, ja też prawdopodobnie jadę 21,08. Daj znać jak jedziesz. Może przed wyjazdem spotkanie? Ola - Rumia - kasjer

Mlenka88
@Aleksa@Rumia

Super ja też jestem z rumi napisz do mnie e-mail : mlenka88@wp.pl

Natalia

Myślę, że to fajna firma, nawet opinie są bardzo wyważone.

kasia

Jak wyglada z atmosfera w tej pracy? Ile srednio zarabiacie? Widzę że sa skrajne opinie i nie wiadomo co w koncu jest prawda... Mam dobrego pracodawce i spokojna prace,kasa srednio ok. 2300, ale mysle czy w agacie moze beda lepsze zarobki i bede miec blizej. Prosze o wasze opinie!

liluzi

Wszystkiego dowiesz się na miejscu. Ale nie masz co się martwić bo tam w porządku wszystkich traktują i uczciwie płacą.

Iwona

@Koolavy piszesz, że minęło już bardzo dużo czasu od kiedy zakończyłeś pracę w Agata. Sporo osób, w tym @robsson @Agnieszka przedstawiają zupełnie inny obraz firmy jako pracodawcy. Czy jest to związane ze zmianami w firmie, czy jest to zależne od lokalizacji?

Monia

Widziałam w ostatniej ofercie firmy pracę dla sprzedawcy- projektanta mebli kuchennych. Może ktoś podpowiedzieć coś więcej w tym temacie? Projektowanie to moja pasja i chętnie złożyłabym cv tym bardziej , że słyszałam dobre opinie o firmie. Jakie są wymagania na starcie?

ama
@Monia

Salony Agaty nie produkują mebli tylko je sprzedają, to musiałeś cos pomylić, ale jeśli lubisz aranżować, to jak najbardziej trafisz w to co lubisz. Ludzie chwala nasze aranżacje i się nimi inspirują

Agnieszka

Chętnie opowiem Wam jak wygląda praca w tej firmie. Przede wszystkim świetna atmosfera, zgrany zespół, wszystko czytelne i zrozumiałe. To praca dla ludzi z pasją, ambitnych, z poczuciem własnej wartości. Wysokość Twojej wypłaty zależy od Ciebie. To bardzo motywujące i uczciwe podejście. Jeśli dużo od siebie dajesz to i dużo otrzymujesz. Czasem zdarza się trudny klient, jak wszędzie. Aplikujcie, czekamy na Wasze.

ludek

To po co w takim razie meczysz się tam ? Nie rozumiem takich ludzi, z takim podejściem to pewnie połowę zespołu negatywnie nastawiasz :)

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.