Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

częstochowa

Dzień dobry, proszę o przedstawieni przykładowego dnia pracy na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju. Jak się ma zapis "będziesz wspierać salony w rekrutacjach w całej Polsce;" bo widzę, że szukają Państwo pracowników na tożsame stanowiska w różnych województwach. Jaki jest czas/system pracy na tym stanowisku i na jakie można liczyć wynagrodzenie netto-choćby zakres. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Cz-wa Specjalista ds. Rekrutac

Dzień dobry, czy mogę prosić o przedstawienie przykładowego dnia pracy osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju. Jak dokładnie wygląda "wsparcie w rekrutacji w całej Polsce", czy jednak taki rekruter jest przypisany na dane województwo bo widzę, że takich kandydatów szukają Państwo w kilku województwach. W jakim czasie pracy/systemie jest to stanowisko. Na jakie można liczyć zarobki netto-przedział choćby-informacja dla mnie niezbędna przy podjęciu decyzji w ogóle o złożeniu aplikacji. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Ciekawy

Firma prowadzi rekrutację na Regionalnego Kierownika Sprzedaży. Jakie są warunki? Jak to wszystko wygląda?Warto składać Cv? Pozdrawiam

Jagoda

Witam Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy na stanowisku projektowania mebli kuchennych w Agata Meble? Jak wygląda praca , po ile godzin w tygodniu czy jest praca zmianowa i co z weekendem każdy weekend w pracy ? Warto złożyć CV na to stanowisko? @Pracodawca

@Jagoda

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Jeśli chodzi o obowiązki na tym stanowisku to przede wszystkim praca indywidualna z klientem - prowadzenie rozmów, badanie potrzeb, szukanie rozwiązań, prezentacja mebli oraz projektowanie kuchni. Praca odbywa się od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Zazwyczaj są to 2-3 weekendy pracujące, za które należy się dzień wolny w tygodniu. Grafik jest ustalany z góry na cały miesiąc. Godziny pracy są pomiędzy 10:00 a 20:00. Zmiany trwają zwykle 8 lub czasem 10 godzin. Zachęcam do aplikowania na to stanowisko poprzez naszą stronę kariery.

Tomasz
@Agata S.A.

Państwo informują na etapie ogłoszenia, czy to w sieci, czy na Waszej stronie, o konkretnych kwotach, jakie są do osiągnięcia, co do wypłaty? Jeżeli tak, to chętnie się dowiem, ile bym zarobił, co znacznie ułatwi mi podjęcie decyzji o odpowiedzi na Wasze ogłoszenie.

@Agata S.A.

A ile wcześniej układamy jest grafik, chodzi mi głównie o weekendy pracujące? Można się dogadać żeby praca weekendowa była dodatkowo płatna? Jest szansa żeby pracować tylko w zmianach 8h? Mam małe dziecko, które popołudniami muszę odebrać z przedszkola.

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Etienne de Crecy

Jak tam u was z premią świąteczną?

Jac

Witam. Na czym polega praca konserwatora? Ma możliwość przychodzenia do pracy wcześniej. W jakich godzinach pracuje? Czy w weekendy też pracuje?

Wwww
@Jac

Konserwa pracuje w godzinach 10-18 .Soboty i Niedziele wolne.Usuwasz wszelkie usterki na salonie typu elektryka,hydraulika i inne. Gipsujesz i malujesz ściany przy zmianach aranżacji.Sterujesz agregatami wentylacyjnymi i pilnujesz temperatur na salonie. Doglądasz kotłowni oraz systemów przeciwpożarowych.Tak w skrócie jesteś od wszystkiego.

as
@Jac

Praca konserwatora polega na pracach związanych z konserwacją i utrzymaniem właściwego oświetlenia w sklepie. Dochodzą jeszcze prace związane z węzłem ciepłowniczym, malowaniem i szpachlowaniem dziur . . Praca w godzinach 8-16, bez weekendów.

Lukasz

@Pracodawca Mam pytanie o pracę w Koszalinie w Agata meble jako kasjer, jakie są zarobki na rękę miesięcznie i czy osoby z orzeczeniem przyjmujecie również? Wiadomo kiedy będzie otwarcie salonu w Koszalinie? Pozdrawiam

Ciekawe, czy jest szansa, że będą szukać jeszcze kogoś na stanowisko Kierownik Sprzedaży Art. Wyposażenia Wnętrz, tak jak koło miesiąca temu. Chociaż ciekawe, czy bym się nadawał. Jak dużo ludzi tu w firmie ma pod sobą? I to jakieś nowe osoby czy już doświadczony zespół?

Patrycja

Dzień dobry. Interesuje mnie stanowisko kierownika regionalnego ds. reklamacji. Widzę, że wymagana jest elastyczność (wyjazdy służbowe po całej Polsce). Jak to w praktyce wygląda? Są to wyjazdy jednodniowe czy wielodniowe? W jakich godzinach pracuje osoba na tym stanowisku? Proszę o odpowiedź. @Pracodawca

muala

jakie wynagrodzenie jako montazysta wawa taargowek i godziny pracy jakies premie itp ? :)

Wojtek

Dzień dobry. Chciałbym aplikować na stanowisko Specjalisty ds. Reklamacji - czy na tym stanowisku można pracować zdalnie?

Witam, zastanawiam się nad aplikacją na stanowisko specjalisty ds. reklamacji w Katowicach. W ogłoszeniu nie ma informacji o godzinach pracy na tym stanowisku. Proszę o informację jak wygląda czas pracy oraz czy praca odbywa się też w weekendu. Interesuje mnie też czy praca ta wiąże się z bezpośrednią obsługą Klienta.

@Kandydat

Dzień Dobry, dziękujemy za pytanie. Specjalista ds. reklamacji pracuje od poniedziałku do soboty + niedziele handlowe (2-3 weekendy pracujące – za dzień pracy w weekend dzień w tygodniu jest wolny). Pracujemy średnio 40h tygodniowo. Grafik jest ustalany z góry na cały miesiąc. Godziny pracy pomiędzy 10:00 a 20:00 (zmiany zwykle 8h lub czasem 10h).

Monja

@Pracodawca Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista ds dokumentacji księgowej- czy jest to praca zmianowa oraz w weekendy ?

@Monja

Dzień Dobry, Dziękujemy za pytanie. Specjalista ds. dokumentacji księgowo magazynowej pracuje w godzinach otwarcia magazynu czyli np. od 8 do 16 lub od 12 do 20. Może się zdarzyć od 1 do 2 weekendów pracujących w miesiącu.

Paulina
@Agata S.A.

A ile wcześniej jest układany grafik żeby wiedzieć czy weekendy są pracujące? Te weekendy są obowiązkowe czy dla chętnych? Jaki jest w ogóle rozkład zmian w danym miesiącu? Więcej zmian na 8 czy więcej na godzinę 12?

Iza

Dzień dobry, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko specjalisty ds. reklamacji w Katowicach. Mam pytanie dotyczących godzin pracy oraz czy jest to praca również w weekendy. Dodatkowo interesuje mnie czy to stanowisko wymaga bezpośredniego kontaktu z Klientem (czy reklamacje są zgłaszane przez Klientów bezpośrednio u pracownika działu reklamacji czy u innego pracownika sklepu a pracownik zajmuje się jej procesowaniem i informacją zwrotną). Będę wdzięczna za informację zwrotną. pozdrawiam

Ola

Dzień dobry ,czy jest tu może ktoś kto pracował lub pracuje w Rumi ?

Anka99

@Pracodawca Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się na czym polega praca dekoratora w salonie, czy chodzi głównej o aranżacje ekspozycji sklepowej, ile trwa dzienna praca na pełen etat i od jakiej pensji się ona zaczyna. Co gdy salonu jeszcze nie ma fizycznie ale już szukają pracowników, czy są jakieś szkolenia wcześniej i jeśli tak to gdzie?

@Anka99

Dzień Dobry, Dziękujemy za pytanie. Dekorator pracuje na gotowych planogramach otrzymywanych od Dyrekcji, które cyklicznie się zmieniają. Proponuje także alternatywne rozwiązania ekspozycyjne. Ściśle współpracuje z Dekoratorem Regionalnym i salonowymi montażystami. Czas pracy obejmuje zazwyczaj zmiany po 8 h. Wynagrodzenie składa się z podstawy + premii. Objęcie stanowiska dekoratora wiąże się z odbyciem kilkutygodniowego kompleksowego szkolenia. W przypadku nowych salonów szkolenie odbywa się na innym salonie.

@Agata S.A.

@Pracodawca Dziękuję za wcześniejszą odpowiedź. Chciałabym dopytać jeszcze ilu dekoratorów jednocześnie zatrudnia sklep? Czy na jednej zmianie pracuje jeden czy minimum dwóch i razem boxy przygotowują? Czy mimo, że salon szuka już pracowników na to stanowisko to po otwarciu sklepu również szuka kolejnych dekoratorów? Ile dni w tygodniu pracuje dekorator?

@Anka99

Ilość zatrudnionych dekoratorów zależy od wielkości salonu. Dekorator pracuje w godzinach otwarcia salonu od poniedziałku do piątku, mogą się zdarzyć także pracujące soboty. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat. Zapraszamy do aplikowania na: agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa

@Agata S.A.

@Pracodawca Jeśli salon będzie liczył 10tys mkw to ilu dekoratorów przypada na taką powierzchnię?

@Anka99

W tym przypadku chodzi o ich liczbę minimalną? Osób może być więcej na m2? I tak na marginesie to od tej liczby w żaden sposób zarobki nie są zależne? Premia jest indywidualna?

Zofia

Dobrze, że się nie spóźniłam na tę ofertę na kierownika sprzedaży art. wyposażenia wnętrz i nadal jest. Był ktoś na rozmowie? Jak ogółem wygląda? Nacisk jest na umiejętności zarządzania zespołem, ciekawe jak to sprawdzają. Chętnie poczytam, żeby się mentalnie przygotować.

Przy tej opinii zaciekawił mnie zakres szkoleń ale jak teraz widzę w jednym z aktywnych wątków właśnie o nich wstępnie pisali, że są organizowane. Duzo jednak będzie robiło samo usposobienie oraz charakter? Są one teraz jakoś konkretnie sprawdzane na rozmowie? Testy psychologiczne i tym podobne?

Bree

Jak wygląda czas pracy w Radomiu

Lol
@Bree

Czy pracujesz w Agata Meble w Radomiu

Tia
@Bree

8-10h dziennie

@Tia

A od czego zależy czy 8 czy 10? Nadgodziny sa obowiazkowe czy może za to jest jakis dzien wolny?

Dzień Dobry, dziękujemy za pytanie. Za ułożenie grafiku magazyniera odpowiada Kierownik Magazynu. Magazynier z reguły pracuje 168 h w miesiącu - pełen etat. Mogą zdarzyć się soboty pracujące, za które otrzymuje dni wolne w tygodniu roboczym. Warto także wcześniej zgłaszać swoją dyspozycyjność.

Fabek
@Agata S.A.

Czy w takim razie praca jest w systemie zmianowym? Tak by wynikało z faktu, że ktoś może wziąć wolne w tygodniu roboczym - firma przecież dalej musi pracować. A jeśli tak, to jak mniej więcej ten system wygląda? Chodzi mi o godziny zmian i ewentualną konieczność pracy na nocki.

@Fabek

Pracujemy w systemie zmianowym. Godziny pracy w zależności od stanowiska - z reguły: 10-18, 12-20 lub 8-16 i 12-20 w przypadku magazynu. Praca w godzinach nocnych zdarza się bardzo rzadko.

Witam,mam pytanie dotyczące aplikacji na stanowisko kierownika sprzedaży czy na rozmowę kwalifikacyjną trzeba jechać do Warszawy?

@Zainteresowany

Dzień Dobry, dziękujemy za pytanie. Nie ma takiej potrzeby, rozmowy odbywają się zdalnie oraz w lokalizacji docelowej kandydata.

Aga

Dzień Dobry czy również przyjmujecie uczni w zawodzie magazynier logistyk

@Aga

Dzień Dobry, dziękujemy za pytanie. Oferujemy umowę o pracę na pełen etat, więc przyjmujemy wszystkie osoby, które są w stanie pracować w takim trybie. Praca magazyniera polega przede wszystkim na rozładunku dostaw i przyjęciu towaru, a także przygotowaniu oraz wydaniu towarów. Zachęcamy do aplikowania na: https://www.agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa Dział HR Agata S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.