2 Dodaj opinię
2 327 420 5 1

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Marysia

Kawał z życia wzięty:)). Dyrektor operacyjny usiadł w samolocie obok małej dziewczynki. Zagadał do dziewczynki i spytał czy ma ochotę trochę z nim porozmawiać. Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i powiedziała: - Ok. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać?" Dyrektor operacyjny na to : - Może o zarządzaniu? - OK - odpowiedziała - To bardzo interesujący temat. Mam jednak wpierw pytanie: jak to się dzieje że koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala małe suche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń wysuszone klumpy. Może potrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego przyczyną?" - Nie mam pojęcia - odpowiedział dyrektor po chwili zastanowienia. Na to dziewczynka odpowiedziała: -Czy czuje się Pan zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiać o zarządzaniu skoro temat zwykłego g***a przekracza Pańską wiedzę... -No masz rację, tak mi się tylko wydawało.......... I życzę wszystkim miłego lotu. Marysia

Tak92Nie1
Krzysztof
@Marysia

Przyjęłaś dosyć ciekawą formę oceny zarządzania w firmie Hoist Polska. Rozumiem, że ten element pracy jest w Twoim odczuciu zdecydowanie do poprawy? Jeżeli miałabyś możliwość to, co w pierwszej kolejności byś zmieniła? Mam nadzieję, że tym razem odpowiesz w normalny sposób.

TakNie83
Bałwanek
@Krzysztof

Ja bym zalecał w pierwszej kolejności ukończenie weterynarii. A potem już samo pójdzie.

Tak81Nie
@Marysia

cóż, poziom kadry zarządzającej czy kierowniczej to pokłosie takiej, a nie innej polityki firmy. chcieli to tak mają. polecałbym jednak zajać się pracą, zamiast celem wyłudzenia nienależnego świadczenia wysyłać listy i terenowych do ludzi, którzy nie mają żadnych zobowiązań; bo roszczenie nie istnieje, sąd oddalił powództwo itd. pracowniku, pamiętaj - słuchając takiego kierownika chłopka-roztropka, narażasz się na art. 286 §1 kk w zw. z art. 13 §1 kk, nie wspominając o gniewie nękanego człowieka :) a w prokuraturze nie wytłumaczysz się że był "rozkaz" z góry i nie mogłeś odmówić. miłego dnia życzę :)

Tak45Nie13
@Bałwanek

Czyżby odzyski z portfela Getback nie spływały jak należy ?

Tak68Nie1
Pati
@antywindykator

[...] czasem wydaje mi się, że jedyna mądrość jaką piszesz, to przerażenie życiem jakim żyjesz. Żałosny jesteś z tymi swoimi radami o nękaniu ....

Tak33Nie26
@Pati

a co, kierowniki ci nagadały że jest inaczej?

Tak34Nie7
@antywindykator

czyli co - 7 klas skończone że nie potrafisz odmienić prawidłowo słowo Kierownik?

Tak26Nie16
Iwona
@antywindykator

Zauważyłam, że zaczęliście dyskutować na niewłaściwie tematy. Byłoby zatem dobrze, jakbyście już powrócili do rozmów o aktualnych warunkach pracy, jakie obowiązują w firmie Hoist Polska. Podobno oferują tam atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym. I to właśnie ten ów system premiowy najbardziej mnie interesuje. Możecie mi zatem powiedzieć, w jaki dokładnie sposób są tam przydzielane premie pracownikom? Liczę na rzetelne odpowiedzi.

Tak2Nie34
@Iwona

nic nie oferują atrakcyjnego, a na pewno atrakcyjne to nie jest wynagrodzenie zaś system premiowy jest tak skonstruowany, aby płacić jak najmniej a najlepiej wcale

Tak62Nie2
Słuchaweczka
@Iwona

Wszystko z systemu premiowego powielone jest z poprzedniego miejsca pracy ptysi z działu operacyjnego. Kiedy w końcu ktoś to dostrzeże że ktoś NAS wykańcza???

Tak47Nie3
śnieżny
@antywindykator

To dzieło sweterka w bałwanki. No ale kopiuj wklej, to przecież proste rozwiązanie.

Tak46Nie
Iwona
@antywindykator

Rozumiem. Czyli - jak stwierdziłeś - w Hoist Polska system premiowy jest bardzo skomplikowany. Jednak zachęcałabym Cię do tego, abyś jednak zechciał dokładnie nam go opisać. Jeśli jednak masz z tym jakiś problem, to może powiesz nam coś o pozapłacowych benefitach w firmie? Jestem ciekawa, czy macie tam dostęp na przykład do dodatkowego ubezpieczenia medycznego albo do szkoleń, kursów i konferencji?

Tak3Nie20
Kaśka
@Słuchaweczka

Jak mawiała moja babcia "JAKI PAN TAKI KRAM".

Tak28Nie
Sniezka
@śnieżny

AAA dlaczego on nosi taki sweterek ???

Tak22Nie
Muniss
@Sniezka

tz. jaki ?

@Muniss

ten co sobie na drutach zrobił

Marysia Nowy wpis

Dobre pytanie.

Tak3Nie
Laczki Nowy wpis
@Jarek

Oj, chyba była duża pomyłka w decyzji o zakupie.!

Tak2Nie
Monia Nowy wpis
@Marysia

Ciekawa jestem czy nowy się sprawdzi ? Jabłko daleko od jabłoni nie pada.

Tak1Nie
Milo

KTO TAM PRACUJE (usunięte przez administratora) MAJA ZAMIAST OGARNĄĆ TO WSZYSTKO TO NOTORYCZNIE DZWONIĄ

antywindykator Nowy wpis
@Milo

jak to kto tam pracuje, takie porażki życiowe bez własnego rozumu :)

Tak10Nie1
Kasia

Słyszałam że szukają nowego operacyjnego?

Tak13Nie
Kajka
@Kasia

a gdzie się podział stary operacyjny?

@Kajka

Zapewne oddelegowany do uporządkowania archiwum

Koala
@Mikołaj

O tak w tym był mistrzem!!!

Tak16Nie
@Koala

Na czym polega mistrzostwo ? Jak braki w dokumentach, to się wysyła propozycję ugody. A, nuż widelec, coś się ugra.

Marek
@Kasia

Gdzie mogę złożyć aplikację do CC?

TakNie8
Krokodyl
@Kajka

ma ferie na wiecznych sankach

@Krokodyl

Kiedy wróci ? Tak się pusto jakoś zrobiło.

Tak1Nie8
Maja
@Jarek

dobry żarcik nie jest zły

Anonim

Szkoda, że w jednym z zespołów dziewczyny obgadują swoją koleżankę zamiast wytłumaczyć co robi źle. (usunięte przez administratora) Jedna z dziewczyn z innego jeszcze zespołu obraźliwe i wulgarnie wypowiada się na temat osób niepełnosprawnych. Można kogoś nie lubić, ale szanować trzeba.

Tak12Nie
Kajka
@Anonim

a może menadżerka sobie nie radzi z zespołem???

Maria
Nazwa działu: Finanse

Zamierzam złożyć aplikację do działu CC. Proszę o info. na temat warunków tam pracy i zarobków. Mam 27 lat i szukam stałej pracy.

Tak2Nie17
Renata
@Maria

odradzam czy pracująca tam menadżerka ma kompetencje?

Tak19Nie1
Ola
@Maria

nie rób tego w LIDLU więcej zarobisz

Tak16Nie1

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Tak1Nie13
Kaja
@Pytanie

Polski - literacki!

Tak13Nie
Jaro
Nazwa działu: Finanse

Jak najbardziej negatywna , najpierw próbują OKRAŚĆ , a póżniej udają że nic się nie stało. Nawet nie odbierają telefonu . WON Z POLSKI WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON WON

Tak19Nie9
ewelina

NIE POLECAM!!!! rozmowę kwalifikacyjną miałam miesiąc temu, mimo deklaracji odpowiedzi zwrotnej do dnia dzisiejszego nie otrzymałam, ani e-maila, ani telefonu z informacją.

Tak30Nie6
Gat

Jakos mnie to nie dziwi

Tak22Nie4
Agata

Fajnie, że postanowiłeś zareagować na wpis @ewelina, ale Twoja wypowiedź pozbawiona jest właściwie konkretów. Można z niej wywnioskować tylko tyle, że masz raczej niezbyt dobre zdanie na temat pracodawcy, jakim jest Hoist Polska. Może wobec tego powiesz nam dlaczego? Czy wpływ na Twoją złą ocenę mają osiągane tam zarobki czy chodzi o coś innego? Uściślij swoje zdanie.

Tak6Nie10

Angela
@ewelina

A operacyjny to tam jeszcze pracuje ??? Wygonić to towarzystwo wzajemnej adoracji. Kiedyś pracowałam z tą osobą, porażka.

Tak45Nie1
@ewelina

i to jest dla ciebie bardzo dobra wiadomość, nawet nie wiesz co zyskałaś że cię tam nie przyjęli :)

Tak36Nie1
Krzysztof
@antywindykator

Zawsze zastanawiało mnie, jak wygląda raportowanie pracy w firmie windykacyjnej. Mam tu na myśli pytanie związane z telefonicznymi rozmowami, które przeprowadzają pracownicy z dłużnikami. Pracodawca sprawdza później te rozmowy i poddaje ocenie naszą pracę? Może mógłbyś napisać, jak wygląda to w przypadku firmy Hoist Polska.

Tak1Nie11

@Agata

Ja bym uściślił że za dużo oszustwa i naciągania tam jest, każą wydzwaniać do osób w sprawie spłaty zadłużenia podczas gdy sąd oddalił powództwo, a potem trzeba wysłuchiwać wulgaryzmów od osób które chce się oszukać.

Tak24Nie2
@Były pracownik HOIST

To, że sąd oddalił powództwo to oznacza jedynie, że nie będzie klauzuli wykonalności i długiem nie zajmie się komornik, a wcale nie oznacza, że długu nie było i że dłużnik jest cacy i w porządku.

Tak1Nie22
Nazwa działu: IT

Po pierwsze, nie pracuję w windykacji. Po drugie doczytaj dobrze. bo nie wiesz o czym piszesz.

Tak1Nie17
Ogórek
@blebleble

Wisisz mi teraz 500 tysięcy. Dlaczego? Bo cię pozwę o 500 tysięcy. Sąd oddali powództwo, ale to nic nie znaczy, klauzuli nie dostanę ale dług istnieje. Oddawaj pieniądze dłużniku!

Tak19Nie3
Nazwa działu: Finanse

Oj ! Sądząc po "intelektualnej głębi" odpowiedzi na zadane pytanie widać, że są kłopoty. Można wiedzieć na czym one polegają ?

Tak14Nie1
blebleble

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ? Nie pracuję w windykacji. A twoje marzenia senne o prokuraturze i karach dla windykatorów można sobie między bajki włożyć....

Tak2Nie11
aaaa
@Były pracownik HOIST

dobrze ze jestes byłym pracownikiem jak sadze CC bo co z tego że powództwo jest oddalone? Czy to znaczy że długu nie ma czy może są braki formalne i dlatego Sąd oddalił powództwo bo ktoś np opłaty nie wniósł? Dług to dług i czy jest zasądzony czy uprawomocniony lub zabezpieczony prawnie długiem będzie a cedent lub zleceniodawca berze za niego pełną odpowiedzialność. To dłuznik musi dowieść że dług jest np wynikiem oszustwa a jak dowiedzie to wówczas nie bedzie windykowany. Zauważyłem że masz inne zdanie to napiszę krótko dobrze że Cie wywalili lub odszedłeś bo wstyd na CC ku uciesze dlużnika czyli klienta dawałeś. Oby na CC było takich jak Ty jak najmniej:) Pozdrawiam

Tak4Nie15
@aaaa

Wiesz co oznacza oddalenie powództwa?? to oznacza że dług nigdy nie istniał !! a jeżeli nawet to wierzyciel czyli HOIST nie jest w żaden sposób udowodnić istnienia takiego zobowiązania.

@aaaa

I jeszcze jedno żal że windykacje zatrudniają studencików czy osoby które nie mają zielonego pojęcia o prawie, cofnięcie powództwa oznacza że wierzyciel nie uzupełnił braków formalnych a dług może istnieć, natomiast oddalenie powództwa oznacza że żadnego długu nie ma i wydzwanianie nękanie osoby wobec której orzeczono wyrokiem sądu oddalenie powództwa może grozić odpowiedzialnością karną dlatego zrezygnowałem z tej pracy bo oszustem nie jestem jak niejeden konsultant z CC.

Były pracownik HOIST

Co Ty za bzdury wypisujesz?? jaka nieświadomość?? jeżeli było oddalenie pozwu to sąd dostarczył HOIST listem poleconym wyrok uzasadniający oddalenie i dochodzenie takiego długu jest wyłudzeniem, ja wiem że tam nikt nie zna prawa bo większość pseudo windykatorów to pracowała w biedronkach albo w budkach z kebabem i nie ma pojęcia o czym takim jak PRAWO.

Tak4Nie2
Vendetta
@Były pracownik HOIST

ale ja nie o tym pisalem czytaj ze zrozumieniem,, Chodizło o bezpośrednią odpowiedź antywindykatoriw w sprawie straszenia windykatora odpowiedzialnością karną za słowa których używa bezpośrednio do dłużnika w rozmowie. oddalenie pozwu to koniec windykacji i nie ma to rozmowy nikt mądry tego nie będzie windykował lecz się wycofa. Z tą decyzją się nie dyskutuje to jasne jak 2x2=4 i nie ekscytuj się tak bardzo bo dostaniesz nadciśnienia tętniczego;) pozdrawiam

TakNie3
@Vendetta

To jest dziwne co piszesz że nikt normalny nie będzie windykował takiego długu, skoro musiałem wydzwaniać do takich osób i wmawiać im że nawet jeżeli został pozew przez sąd oddalony to i tak nadal dług istnieje bo cesja nastąpiła i dobrze było by go spłacić.Wiadomo HOIST kupił jakiś trefny nieistniejący dług ale kasa musi się zgadzać więc się wydzwania do takiego "dłużnika" i urabia licząc że może zmięknie i coś zapłaci.

Tak4Nie2
Nazwa działu: Finanse

To kasa szerokim strumieniem po Getback nie płynie ? Edenu nie ma ? Może bałagan w papierach mają ?

@Jarek

Bałagan w papierach? Boże drogi żeby chociaż były jakieś papiery to już jest super, tam to wszystko odbywało się spłać na gębę My żadnych dokumentów nie wyślemy bo nie mamy ale zapłacić i tak musisz. Jak dłużnik miał prawnika to jechał po nas jak po łysej kobyle a kierownictwo naciskało na wyniki istny psychiatryk.

@Były pracownik HOIST

Chyba coś jest na rzeczy. Widziałem papiery po Getback. Piszą (w 2019 r.), że Hoist "wstąpił w prowadzone postępowanie egzekucyjne". Ciekawostką jest to, że to postępowanie zostało umorzone w 2014 roku.

Tak9Nie
Salowa

standard w CC

@Salowa

To wszystko jest dziwne. Jak ta instytucja funkcjonuje ? Wszak sprawa zdaje się być prosta. Jest wyrok (nakaz), jest klauzula, jest dowód cesji wierzytelności i ........... do dzieła. No chyba, że zamiast oryginałów istnieją tylko kopie z kopii . Ale i wtedy można w kontakcie z poprzednim wierzycielem ten problem rozwiązać. Nic nadzwyczajnego !

Tak1Nie
@Mikołaj

To standard, były akcje że GETBACK informował o tym że wobec dłużnika jest wydany nakaz zapłaty a potem się okazywało że pozew został przez sąd oddalony i HOIST został z ręką w nocniku bo dług nie istniał. ale i tak wydzwanialiśmy do "dłużnika" licząc że jak się go ponęka telefonami to zapłaci dla świętego spokoju.

@Mikołaj

nawet nie ma kopii z kopii, a dowód cesji nie jest dowodem cesji :)

@Były pracownik HOIST

Jestem starej daty, ale wydaje mi się, że cesji wierzytelności nie załatwia się na telefon lub mailem. Przecież kanonem jest praca z oryginałami dokumentów lub z dokumentami urzędowo poświadczonymi. Dokumenty mają przecież swoje znaczenie !

@Mikołaj

to ci się tylko tak wydaje :) standardem jest praca na tabelce w excelu i się wypisuje do tego "magiczny dowód" w postaci wyciągu z ksiąg rachunkowych funduszu sekurytyzacyjnego, po czym dział prawny wypisuje bzdury do sądu że taki wyciąg to jest szczególnym dokumentem prywatnym o mocy niemalże dokumentu urzędowego. kabaret! umowa cesji to jest umowa plus tabelka nie wiadomo skąd i z czym. bez podpisów, bez niczego i taki wydruk nawet nie wiadomo z czego i do czego jest. problem się robi, jak pozwany jest kumaty i weźmie prawnika. wtedy na gwałt trzeba znaleźć oryginały (często gęsto to problem nie do przeskoczenia) bądź w ogóle jakieś dowody. i klops, powództwo oddalone :)

@Mikołaj

Miałem odpowiedzieć ale widzę że @antywindykator mnie ubiegł, więcej na temat cesji wierzytelności znajdziesz na portalu orzeczeń sądu w skrócie cesja wierzytelności nie jest dowodem w sprawie długu a jak wiadomo fundusze takie jak HOIST to skupują całe pakiety np. od firmy telekomunikacyjnej w ilości kilka tysięcy rekordów gdzie nie ma możliwości aby była pełna dokumentacja.

@Były pracownik HOIST

Tak więc w wymiarze praktycznym kodeks , dotyczący zmiany wierzyciela i dłużnika jest fikcją ! Co to jest ? Zimbabwe, czy inne Haiti ?

Były pracownik HOIST

No niestety to jest standard w prawie każdej windykacji czy to HOIST Getback ULTIMO EOS im wystarczy że mają cesje wierzytelności i dla nich roszczenie istnieje, dlatego prawo powinno się zmienić że windykować można długi tylko takie co do których jest posiadana pełna dokumentacja a nie wyciąg z ksiąg funduszu podpisany przez jakąś Grażynę która w HOIST kible myje.

Tak13Nie1
Marcelina

Odradzam wszystkim pracę w Dziale, który zajmuje się rejestracją, zwłaszcza korespondencji sądowej, niedowartościowane (usunięte przez administratora) które są pracownikami nie robią nic innego tylko obgadują pozostałych współpracowników. Dodatkowo (usunięte przez administratora) bardzo długo tam pracuje i zamiast pomagać to z (usunięte przez administratora)potrafi wyskoczyć, że się źle coś zrobiło. (usunięte przez administratora)

Tak27Nie6
lao che
@Marcelina

A mnie to się tam podobało. Ludzie obgadują wszędzie i chyba nie oczekujesz od przełożonych, że będą ich za to w kątach stawiać. Budowanie klimatu w zespole trzeba zacząć od siebie a co do braku pomocy i wyskakiwaniu-> czy nie od tego jest przełożony by pilnować jak pracujesz i przepracowywać błędy? jeśli nie odpowiadała Ci forma komunikacji to czy byłaś o tym pogadać? ja nie miałem z tym nigdy problemu i starałem się takie dziwne sytuacje przegadywać od razu.

Tak12Nie12
Monia
@Marcelina

A miało być tak super po przyjściu nowego bossa. Ech szkoda pisać. :((( Operacyjny szaleje i nic mu nie wychodzi, powtórka z historii z poprzedniej firmy. Ludzie zaczynają odchodzić lub się zastanawiają co dalej będzie. Myślałam że będzie lepiej, a jest coraz gorzej. Pracujemy - kleimy dalej te swoje znaczki i wołamy o pomoc!!!

Tak105Nie2
Ryża
@Marcelina

czyli nic sie nie zmienia...Z tego co pamiętam tam od czasów Navi plotki to była podstawa:-) Na szczęście w porę udało mi się ewakuować -)Jednak początek np jako pierwsza praca to może być. Szczególnie polecam studentom. w miarę dobry dojazd na stadion.

Tak10Nie7
Faraon
@Monia

Pracowałem z tym człowiekiem , katastrofa.

Tak74Nie
Maja
@Marcelina

Dlaczego kasowane sa prawdziwe wypowiedzi pracownikow? Maja na celu zatuszowanie tego co naprawde jest? Jak sie liderce podlizujesz to jest ok, jak nie to jest zle, sa faworyci ktorym wszystko wolno, a po ostatnich wydarzeniach to sie napewno nie zmieni, na uklady nie ma rady

Tak30Nie
Marysia
@Maja

W CC robi się gorąco.

Tak56Nie1
Don rafael
@Marysia

Co znaczy "w cc robi się gorąco"? Pytam bo zastanawiam się nad aplikowaniem do CC

Tak46Nie
Ola
@Don rafael

Kierowniczka robi to co w poprzedniej firmie?? Może ktoś coś wie?

Tak47Nie
Mania
@Marysia

Nowa kierowniczka się nie sprawdza???

Tak48Nie
Ciekawska
@Don rafael

Tzn że podkręcają dialera, odsluchy, notatki służbowe, będzie zabieranie pienierzy z premii za zle rozmowy

Tak37Nie
@Maja

Dodałaś swój wpis jakiś czas temu, jednak chciałabym wyjaśnić postawiony przez Ciebie zarzut. Komentarze na forum usuwane są tylko wtedy, gdy łamią postanowienia jego regulaminu. Jego treść znajdziesz tutaj: https://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam Ciebie do zapoznania się z nim, aby wiedzieć jakich sytuacji może on dotyczyć. Dodam również, że każdy wpis, nawet jeśli jest negatywny, a zgodny z postanowieniami regulaminu, pozostaje na nim.

Tak1Nie9

@Marta

(usunięte przez administratora)cenzura jak w TVPiS? bo napisałem że utopiono 400 baniek w pakiety z getback i się w pracy ludziom pogorszy?

Tak15Nie4
Robert
@antywindykator

Tak jak wcześniej informował użytkownik @Marta, to administracja ma prawo usunięcia komentarzy, które są niezgodne z regulaminem obowiązującym na forum. Najlepiej, gdybyś w tej sprawie skontaktował się bezpośrednio z administracją. Możesz napisać, czy masz informacje o obecnie panujących warunkach zatrudnienia w firmie Hoist Polska?

Tak2Nie3
Barbara

Z operacyjnym ?

Tak37Nie
Robert
@Barbara

Wiesz może, czy w firmie Hoist Polska zatrudniony pracownik może liczyć na komfortowe warunki pracy? Moje pytanie może okazać się dziwne, ale chciałbym wiedzieć, czy w warunkach wysokich temperatur pracodawca zapewnia klimatyzatory, które sprawią, że warunki będą odpowiednie do wykonywania obowiązków.

Deco
@Robert

Nie pracuję w Hoist ale pracują na Stadionie Miejskim i na Bema w budynkach z klimatyzacją więc o to raczej nie ma obawy.

TakNie3
Ania
@Faraon

Ten gość rozłoży na łopatki wszystko czego dotknie . Fatalny dyrektor . Z wszystkich firm ucieka po tym co tam zrobi . Oj a zrobił dużo złego .

Tak32Nie
Zośka

Operacyjny?

Tak26Nie
Agata
@Ania

Trzeba przyznać, że masz bardzo negatywne zdanie na temat Dyrektora Hoist Polska. Proponuję jednak, abyśmy wrócili do tematów warunków pracy w tej firmie. Czy od czasu do czasu, oprócz normalnego wynagrodzenia, możecie liczyć ze strony tego pracodawcy na jakieś premie? Będę wdzięczna za merytoryczną odpowiedź.

Tak2Nie17
Mik
@Ania

To akurat jedna z nielicznych kompetentnych osob w firmie, w porownaniu ze stara ekipa, ktorzy rozwoj firmy przerósł

Tak1Nie26
CCC
@Mik

skontaktuj się z poprzednimi jego pracodawcami wtedy się przekonasz o jego kwalifikacjach pewnie jesteś drugą osobą z wysokimi po nim kompetencjach ŻENADA I ŚMIECH

Tak30Nie
Ten sam
@CCC

Jasne:) pewnie jestes ze starej ekipy obibokow i leni, ktorzy nigdy nie naucza sie pracowac

Tak1Nie28
Kaniorka
@Monia

Klej się skończył a on nadal pracuje:((((

Tak14Nie
Koana
@Monia

Jest nowy boss i nic :((

Wojciech
@Koana

W firmie Hoist Polska zatrudniono nową osobę na stanowisku dyrektorskim? Przypuszczam, że tak i dodatkowo liczyliście na zmiany, które ta osoba miała wprowadzić. Czy od przyjścia tej osoby nie zmieniło się zupełnie nic?

Tak3Nie4
Muniss

Z Krissem?

Tak5Nie
Cat Big
@Mik

stare dyrektory były fajne ;-) takie nie za kompetentne haha Nowe przyszło i kombinatorzy musieli odejść teraz jest naprawę profesjonalnie Polecam pracę w Hoist

Tak6Nie3
Słuchawka
@Cat Big

Nowe , nowe - chyba nie masz na myśli ludzi z operacji!!! To skoczkowie którzy się ciągną za operacyjnym. Takie tam przesyłam szefostwu przemyślenia. Szkoda że wyrządzają wszędzie duże szkody. Moje koleżanki odchodzą bo nie ma komu zgłaszać tego co się dzieje na CC.

hania
@Kaniorka

niech go już w końcu wywiozą na taczce

Tak5Nie
Golden
@Barbara

Masakra

Kaja
@Marcelina

No tak, widać że nad całością nikt nie panuje. Ogólny bałagan i straszenie.

Monika
@Kaja

@Kaja A jaka jest ogólna atmosfera pracy w Hoist Polska? Nie widzę nic tutaj na ten temat. Odpowiesz mi? Dzięki.

TakNie2
Praca na CC

Ktoś z was pytał o pracę na CC. Powiem tak. System jest 0 1. Albo ktoś czuje windykacje albo nie. Jak się czuje temat to da się bardzo dużo zarobić. Natomiast jest druga grupa ludzi która tylko szuka wymówek na swoje usprawiedliwienie: a to złe sprawy, A to system itd. I uwierzcie mi że jak ktoś jest w tym dobry to zarabia dobry pieniądz.

Tak21Nie2
Ja
@Praca na CC

Dokładnie tak jest

Tak9Nie2

@Praca na CC

Jak się okłamuje i zastrasza ludzi to można zarobić, tylko jak potem spojrzeć w lustro kiedy się jest oszustem.

Tak14Nie2
@Były pracownik HOIST

Jak się pożycza i nie oddaje to się później odbiera telefony z firm windykacyjnych, a ludzie na CC mają pracę.

Tak4Nie7
@blebleble

jak się próbuje wyłudzać pieniądze od ludzi, kiedy roszczenie nie istnieje - to praca pracą, ale kiedyś można za to beknąć, albo przed groźnym psem uciekać w przypadku terenowego :)

Tak4Nie1
antywindykator

uważaj cwaniaczku windykatorku, bo kiedyś czyjś piesek się z tobą pobawi i poczujesz ciepełko w gaciach jak ci leci w nogawkę :)

Tak4Nie4
Mark
Nazwa działu: IT

A co to się w IT wydarzyło?

SONIA

Jaki dział?

Tak2Nie2
boooo
@G

Marketing, a twój ? Tak w ogóle to skąd klikasz ?

Olka
Nazwa działu: Finanse

Szefie kiedy w końcu zwolnisz następcę Radka???? Jest coraz gorzej, czy Ty tego nie widzisz??? Ten gość rozkłada Nam firmę!!! A może wszyscy razem napiszmy do Szwecji do akcjonariuszy!!!

Tak22Nie
Riri

Mam rzeczowe pytanie . Jakie zarobki w Hoist w terenie ? Jakie targety ? Premie ? Podstawa ? Ogólnie wszystkie info odnośnie pracy w terenie mnie interesuje . Auta jakie aktualnie ? Proszę o rzeczowe odpowiedzi bez głupot . Dziękuje ze każde info w temacie

TakNie13
Były terenowy
Nazwa działu: Handlowy
@Riri

Ta firma do kompletna porażka(usunięte przez administratora) Premii nie dostaniesz, bo oszczędności i jeśli jesteś bliski zrobienia targetu na premię, to nagle dostajesz inne sprawy. Takie gdzie sądy oddaliły już powództwa, a ty jedziesz i robisz z siebie idiotę gdyż o niczym nie masz pojęcia. Oczywiście żadnej kasy z tego nie ma, ludzie do których jedziesz aż zioną z nienawiści bo przecież wygrali w sądzie, a kierownicy mają rechot i zabawę, podobno się nawet zakładają czy terenowy w łeb dostanie czy nie. Nie polecam.

Tak27Nie12
Intral
@Były terenowy

Firmy konkurencyjne zapraszają takich gwiazdorów do siebie . Naucz się poprawnie składać zdania, bo trudno zrozumieć o co ci chodzi. Pozdrów swoją nauczycielkę.

Tak17Nie23
Marcin
@Były terenowy

Wygląda to nie najlepiej. Skoro Sąd oddalił powództwo to mimo to kierownictwo firmy Hoist Polska w dalszym ciągu narzuca, aby pracownicy terenowi starali się odzyskać rzekomy dług? Brzmi to niepokojąco. Napisałeś również, że otrzymanie premii jest trudne, dlatego chciałbym konkretnie sprecyzować, ile można zarobić na tym stanowisku? Proszę o konkretną odpowiedź.

Tak16Nie9

hr
Nazwa działu: Handlowy
@Intral

Ooooo, widzę, że hr się zdenerwował :D

Tak17Nie9
Blake
@Intral

Więc rozumiem, że jak ktoś negatywnie wypowiada się o hoist to jest zaraz gwiazdą/gwiazdorem. Taką nomenklaturę w HR macie ?

Tak11Nie9
Aktorka
@Blake

Już czas twoich popisów minął, kolejna praca i kolejny brak wyników. Żałosny jesteś , NIE CHLAJ.

Tak13Nie10
Blake
@Aktorka

Taak, taaak, jak ktoś się negatywnie wypowiada o HR to pewnie nieudacznik, któremu się w firmie nie udało i któremu się nigdzie nic nie uda. Zwróć uwagę, że nie wypowiedziałem swojej opinii na temat samej firmy, a jedynie na ewidentne działania zespołu hr, który bardzo agresywnie i wręcz chamsko traktuje negatywne opinie na temat firmy. Skąd wiem, że to HR pisze ? Po prostu wątpię, że nagle jakiś inny pracownik lub były pracownik pojawia się na forum, żeby bronić dobrego imienia swojej firmy i to w tak niski i niemerytoryczny sposób, jak Ty to aktorko zrobiłaś.

Tak10Nie11
a
@Blake

i sam widzisz jakie "gwiazdy" pracują w tej firemce. w obronie swojego pana będą cię gryźli po nogawce, a poziom intelektu mają taki, że gdyby grali w warcaby z szympansem to ja naprawdę miałbym dylemat i nie wiedziałbym na czyje zwycięstwo postawić :D

Tak12Nie10
Krystyna
@Aktorka

Jestem zainteresowana pracą w Hoist. Do tej pory udało mi się dowiedzieć, że firma zapewnia ponoć profesjonalne szkolenia, dzięki którym nowy pracownik uzyskuje niezbędną wiedzę umożliwiającą pracę na stanowiskach związanych z dochodzeniem należności. A czy później, już po pewnym czasie od zatrudnienia, także można liczyć na szkolenia?

Tak3Nie10

@Krystyna

jeśli codzienną porcję uwag, bzdur i nierealnych żądań - a ogólnie mówiąc to opieprzu - pod swoim adresem uznasz za cykliczne szkolenia, to tak - można powiedzieć że są i możesz na takowe liczyć :) przemysl, czy to rzeczywiście jest dla ciebie

Tak10Nie5
Akcja Windykacja
Nazwa działu: Marketing

O misiowe zebranie wstydu i rozpaczy, jedynego czego się dorobicie to garba na plecach i show w moim cyrku na (usunięte przez administratora) ???????????? Teraz Ja Mówię i Akcja Windykacja pozdrawiają i do usłyszenia w kolejnym odcinku!

Tak7Nie3
Stefan
Nazwa działu: Marketing

Aż dziwne, że jeszcze na kanale 'Teraz Ja Mówię' nie ma rozmów z windykacją, to znaczy z pracownikami Hoist. Ale to się pewnie zaraz zmieni.

Tak8Nie4
@Stefan

jak nie ma, jak przecież że są :)

rach
Nazwa działu: IT

Na rozmowie byłem miesiąc temu - feedback miał być max do dwóch tygodni, a do tej pory żadnej informacji. Trochę to nieprofesjonalne.

Tak17Nie2
Kaśka
@rach

w jakim dziale byłeś?

TakNie12
rekrutowana

Miałam otrzymać informację zwrotną do dwóch tygodni po rozmowie, bez względu na jej wynik. Minął ponad miesiąc, a ani nikt do mnie nie zadzwonił, ani nie napisał i nie miałabym za złe, gdyby nie fakt, że rekruter sam zobowiązał się do udzielenia takiej informacji. Po co składać deklaracje, gdy nie ma się zamiaru jej dotrzymywać. Ja naprawdę nie obraziłabym się, gdybym usłyszała na rozmowie, że informację zwrotną otrzymam jedynie w przypadku pozytywnego rozpatrzenia mojej kandydatury, ale skoro ktoś sam z siebie twierdzi, że otrzymam taką informację bez względu na wynik to po co się tak deklarować ?

Tak30Nie3
Księżyc
@rekrutowana

pewnie byłaś taką "gwiazdą" że szkoda dzwonić!!!

Tak17Nie28
@rekrutowana

ty powinnaś iść na miasto z przyjaciółmi opić tę bardzo dobrą dla ciebie informację, ze cię nie przyjęli

Tak38Nie
Nina
@rekrutowana

do jakiego działu aplikowałaś ?

Tak10Nie5
rekrutowana
@Księżyc

To skoro byłam taką gwiazdą to mogłam od razu usłyszeć, że nikt mnie o wyniku rekrutacji informował nie będzie. Nawiasem mówiąc, to po co ta docinka ? Moja opinia była merytoryczna i trzymała się suchych i konkretnych faktów, podczas gdy Ty zaatakowałeś mnie jakbym Cię osobiście czymś uraziła.

Tak36Nie7
Marcin
@antywindykator

Czemu twierdzisz, że to dobrze dla @rekrutowanej, że nie dostała się do Hoist Polska? Skąd się wzięła taka negatywna opinia, opiszesz konkretnie co Ci nie pasowało? Na pewno jednak znajdą się też pozytywy, prawda? Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat Twojego zdania o firmie, odpowiedz proszę.

Tak1Nie23
PL
Nazwa działu: Finanse

Narodowy Bank Polski i Komisja Nadzoru Finansowego ostrzegają potencjalnych użytkowników przed ryzykami związanymi z „walutami” wirtualnymi (takimi jak m.in. bitcoin, litecoin, ether). Narodowy Bank Polski i Komisja Nadzoru Finansowego informują, że „waluty” wirtualne nie są emitowane ani gwarantowane przez bank centralny państwa, nie są pieniądzem, tj. nie są prawnym środkiem płatniczym, ani walutą, nie mogą być wykorzystane do spłaty zobowiązań podatkowych oraz nie spełniają kryterium powszechnej akceptowalności w punktach handlowo-usługowych. „Waluty” wirtualne nie są pieniądzem elektronicznym, nie mieszczą się w zakresie ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 roku o usługach płatniczych oraz ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi. Należy zauważyć, że w ostatnich latach banki centralne oraz organy nadzoru nad rynkami finansowymi, w tym Europejski Bank Centralny (EBC) i Europejski Urząd Nadzoru Bankowego (EBA), odnosiły się z zaniepokojeniem lub ostrożnością do kwestii „walut” wirtualnych, dostrzegając wiele zagrożeń w ich funkcjonowaniu i rozwoju. Zgodnie z definicją zaproponowaną przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego, waluty wirtualne są cyfrową reprezentacją wartości, nieemitowaną przez bank centralny ani organ publiczny, niekoniecznie powiązaną z walutą określonego kraju, lecz uznawaną przez osoby fizyczne i prawne za środek płatniczy, która może być przenoszona, przechowywana albo podlegać handlowi elektronicznemu. Obrót „walutami” wirtualnymi w Polsce nie narusza prawa krajowego ani unijnego. Posiadanie „walut” wirtualnych wiąże się jednak z wieloma rodzajami ryzyka, których użytkownicy powinni być świadomi, zanim zdecydują się zainwestować swoje środki finansowe. Przykładowymi rodzajami ryzyka są: Ryzyko związane z możliwością utraty środków z powodu kradzieży. „Waluty” wirtualne mogą być przedmiotem kradzieży, np. w wyniku cyberataku na podmiot prowadzący wymianę „walut” wirtualnych lub infrastrukturę użytkownika. Dla przykładu w październiku 2016 roku w niewyjaśnionych okolicznościach zakończył działalność jeden z największych w Polsce serwisów wymiany „walut” wirtualnych. Dochodzenie roszczeń i odzyskanie środków przez użytkowników może być w takiej sytuacji niemożliwe. Ryzyko związane z brakiem gwarancji. Środki utrzymywane w „walutach” wirtualnych nie są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, gdyż nie są one depozytami bankowymi. Ryzyko związane z brakiem powszechnej akceptowalności. „Waluty” wirtualne nie są powszechnie akceptowalne w punktach handlowo-usługowych. Nie są też prawnym środkiem płatniczym ani walutą. Oznacza to, że podmioty gospodarcze nie mają obowiązku akceptowania płatności w „walutach” wirtualnych, nawet jeżeli wcześniej je akceptowały. Ryzyko związane z możliwością oszustwa. Niektóre oferowane formy inwestowania w „waluty” wirtualne mogą mieć charakter piramidy finansowej, co – dodatkowo ze względu na opisane wyżej specyficzne rodzaje ryzyka – może w krótkim czasie doprowadzić do utraty środków finansowych inwestora. Jeżeli tego typu sytuacja będzie miała miejsce w Polsce, jedyną formą ochrony będzie postępowanie karne, bowiem żadne polskie instytucje ochrony inwestorów czy konsumentów (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Komisja Nadzoru Finansowego) nie mają prawnych możliwości pomocy. Znacznym utrudnieniem w dochodzeniu roszczeń jest to, że podmioty obracające „walutami” wirtualnymi działają w różnych krajach, o różnym stopniu ochrony użytkowników. Ryzyko związane z dużą zmianą ceny. Dotychczas ceny „walut” wirtualnych charakteryzowały się wysoką zmiennością. Pojedyncze transakcje „walutami” wirtualnymi mogą istotnie wpływać na kształtowanie się ceny.

Tak8Nie1
Nick tymczasowy

Ma ktoś info jaka sytuacja w back office? W sensie raportowanie do managementu, forecasty itp. Jak atmosfera, zarobki i szanse rozwoju?

Tak5Nie6
Tomasz z Szydłowca

co do przejęcia spraw z GETBACK. wraz ze sprawami przejda tez do was ludzie/. Czy po zatrudnieniu 90% składu z Getback będziecie zwalniać swoich dotychczasowych pracowników?

Tak10Nie7

@Tomasz z Szydłowca

po co mają przechodzić ludzie z getback, jak z tych spraw i tak ciężko będzie cokolwiek odzyskać?

Tak10Nie12

zainteresowana
Nazwa działu: Finanse

Mam pytanie, jak wygląda praca na stanowisku Inspektor ds. korespondencji ? I co to znaczy atrakcyjne godziny pracy?

Tak7Nie6

Okularnica
@zainteresowana

To jest praca 8-16 jest straszny młyn. W ostatnim czasie z powodu braku kadry pracownicy zostawali na nadgodziny

Tak26Nie2
Monia
@zainteresowana

A kto tam jest szefem tego działu?

Tak26Nie

Zainteresowana 2
@Okularnica

Możesz napisać coś więcej? Jak wyglądają zarobki? Umowa o pracę od początku? Benefity rzeczywiście od początku?

Tak6Nie1

@Okularnica

70% tej korespondencji mogłoby w ogóle nie wychodzić, bowiem jest zwykłym szukaniem frajera i naciąganiem ludzi, a wręcz podpada pod art. 286§1 kk w zw. z art. 13§2 kk

Tak15Nie2
nickt

Witam. Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w dziale restrukturyzacji? I ogólnie o zarobkach? Śmieszne, czy jakiś poziom godności można osiągnąć?

Nono
Nazwa działu: Finanse

Ten z tatoo na łapach, bez matury, został kierownikiem terenu?

Tak21Nie19
Jola
@Nono

Serio?! Którego?! ????

Tak9Nie11

Paweł

A co się stało z Muminkiem? Smuteczek ????

Tak45Nie

Mim
@Paweł

Jest coraz większy ????pączek bez rączek ????????????????

Tak33Nie

Jack

Hoist na Bema?! Czyli się jednak udało. Szkoda, że pieniądze wywalają na nową siedzibę a nie na kompetentną kadrę. Zwłaszcza w terenie.

Tak5Nie7

ARTURRRRO pączek
@Jack

O tak udało się , bo w końcu nie jesteś już kompetentną kadrą, tylko bezrobotny pisarzem goworkowym. Kłamał aarrttuurro wszystkich naokoło. Wszystkie drogi prowadzą do Białegostoku. Tam się sprawdzisz.

Tak27Nie
Lechu

PROSZĘ O INFO NA TEMAT PRACY WINDYKATOR TERENOWY CHODZI MI O NARZĘDZIA DO PRACY UMOWA PENSJA I ILE MOŻNA REALNIE PREMI ZROBIĆ DZIĘKI

TakNie1

doradca
@Lechu

narzędzia masz wszystkie, umowa o pracę bez kombinacji jak to jest w wielu innych przypadkach, a premia to zależy od Twojego podejścia do pracy - czy przychodzisz zarabiać czy pracować. ja pracuje już długo więc mam spory potencjał zrobiony i co za tym idzie spora premia.

Tak6Nie3

Lech
@doradca

MOZESZ NAPISAC COS WIĘCEJ , JAKIE SAMOCHODY ILOŚĆ SPRAW GODZINY PRACY STAWKA NA UMOWIE I PRZEŁOŻENI

TakNie1

Leszek
@doradca

antywindykator to pracownik konkurencji, ktorej firmy? latwo zgadnac jak sie sprawdzi jego aktywnosc w watkach dotyczacych innych firm windykacyjnych, wszedzie obrzuca tym samym blotem, maly smutny frustrat oplacany od wpisu przez HR pewnej firmy konkurencyjnej... ktos sie jeszcze nabiera na twoje glupoty? :) pozdrawiam serdecznie malutki frustracie ;)

Tak5Nie3
!!!!!....
@Lechu

Jeżeli chodzi o zarobki... Nic z tego słabe... Nigdy nie dostaniesz pliku plemiowego... Praca po 10h..

Tak16Nie3

26_26
@Leszek

On nie pracuje, on troluje. Jest smętnym kootasem zakompleksionym na maxa. Chciałby zarabiać na poradach prawnych, ale nie ma szczęścia i opluwa frustrat wszystkich pracowników.

@26_26

kuśka ci nie staje i kompleksy uszami ci wychodzą na wierzch, że fikasz tępy niedortyśnięty wiejski głupku? zajmij się robotą zamiast spuszczać się po internetach. i uważaj, żebyś przypadkiem w prokuraturze nie wylądował za działania firemki w kierunku prób wyłudzeń.

Tak12Nie4
Marta

Siedziba firmy i grupy Hoist Polska (Hoist Finance) znajduje się w Sztokholmie, a oprócz Szwecji jej działalność rozciąga się na dziesięć innych krajów w Europie, co czyni firmę prawdziwie międzynarodową organizacją. Jak w takim środowisku odnajdują się osoby obecnie zatrudnione w Hoist Polska? Podzielcie się proszę swoją opinią na forum!

Tak4Nie1
@Marta

co z tego że HOIST działa międzynarodowo? spółka polska to spółka polska i kiszą się we własnym sosie za miskę ryżu, robiąc z siebie pośmiewisko i narażając się na odpowiedzialnoć karną nadstawiając karku przy wypełnianiu rozkazów. zagranicę i międzynarodowe towarzystwo to sobie mogą w serialach tv zobaczyć.

Tak9Nie2
Wiola2103

Krętacze Tzw.Nachodzenie w domu , telefony , windykator nie chciał się przedstawic ale pozyskalismy dane smsm pozniej ... Prawdopodobnie próba wyłudzenia gdyż na wystosowane pisma zawsze oddzwaniali przełanczali ciągle do kogos innego i nie chcą pisemnie nam odpowiedzieć ...( chciałabym się dowiedzieć czy ktoś miał podobnie a jest pewien że zadłuzenia nie posiada)☕☕☕ Moje sugestie dla Hoist Polska sp. z o.o.: Prosze na przyszłosc starac się do ludzi miec inne podejscie i udowodnic swoje wypowiedzi

Marta

Przedmiotem dyskusji w bieżącym wątku są kwestie związane z zatrudnieniem w firmie Hoist Polska. Proszę, abyście pamiętali, że forum GoWork.pl nie jest miejscem do prywatnych rozmów, zatem wyrażajcie się w taki sposób, by wszyscy użytkownicy forum mogli Was zrozumieć. Czy ktoś z Was posiada informacje, jak wygląda obecnie sytuacja w Hoist Polska? Na oficjalnej stronie firmy znalazłam aktualne oferty pracy. Czy ktoś z Was ostatnimi czasy aplikował do Hoist Polska? Dla tych, którzy rozważają aplikację, przesyłam link. http://hoistfinance.pl/kariera/

Tak6Nie1

Zostaw opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie