2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 865 1406 5 1

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

M.F

Witam. Pracowałem w tej firmie półtora roku i wspominam dobrze ten czas chociaż muszę przyznać że w poprzedniej firmie konkurencyjnej dyrektor póki go nie zwolniono stworzył tak zgrany i przyjacielski zespół że tego wyczynu już nikt nie powtórzy . Wszedłem sobie na ten gowork pierwszy raz i jestem zszokowany , tylu negatywnych opinii nie przeczytałem na żadną z firm . Ja mogę powiedzieć tylko jedno że to jest korporacja i liczy się tylko wynik i tabelka i albo się z tym ktoś zgodzi i taki stan rzeczy zaakceptuje albo nie powinien pracować w korpo . Myślicie że kierownicy nie chcieli by mieć zgranego zespołu ? pewnie żeby chcieli . Tylko oni mogą mieć jakieś wytyczne gdzieś z góry i nic nie mogą poradzić. Ja akurat byłem na północy i dobrze wspominam kierownika , rzeczowy pomocny koleżeński . Może ten ze Śląska jest inny ? nie wiem . Jeżeli jest tyranem to jego dni zapewne są prędzej czy później policzone ,obym się mylił bo każdemu trzeba życzyć jak najlepiej w tych trudnych czasach . To jest praca mega ciężka i jeżeli ktoś z góry uważa inaczej to nie powinien być na tej górze . Ja po 15 latach pracy w tej branży po prostu się wypaliłem i chociaż nieprzedłużenie umowy ze mną było trochę kuriozalne i nie z mojej winy wiedziałem że finalnie dobrze na tym wyjdę i się nie myliłem, mam teraz spokojną i bezstresową pracę ,czas dla siebie dla rodziny , po prostu przyszedł czas na zmianę bo korporacja nie była już dla mnie . Dla piszących negatywy mam radę ,pomyślcie trochę zanim coś napiszecie bo ludzie tam pracujący w terenie mają swoje cele życiowe , ambicje , rodziny które muszą utrzymać itd a takie komentarze na pewno też wpływają na ich morale . Mam też prośbę to szefa operacji że zanim podejmie decyzję negatywną niech się trochę zorientuje w sytuacji bo w moim przypadku akurat tak nie było ,wystarczy zadzwonić porozmawiać po prostu być człowiekiem . Na końcu życzę wszystkim negocjatorom jak najlepiej ,samych dużych odzysków jak najmniej CBK ,dobrego dyrektora , super spotkań z jakąś popijawką che che a jak . I oby atmosfera się poprawiła . Trzymajcie się .

Tak7Nie3
Korona Nowy wpis
@M.F

Nic się nie poprawi. I winny tylko ten że Śląska.

Pracownik Nowy wpis
@M.F

To po co tu zaglądasz po tylu latach nie ma cie tu to nie wiesz co się dzieje. To nie miejsce na harlekina i wspominanie jak to było x lat temu.

Tak5Nie
Leszek Nowy wpis
@M.F

Szczerze watpię czy ci z terenu mają jakieś ambicje, jeśli zdecydowali się tutaj tkwić. Nie jest to praca mega ciężka, to nie praca tylko naciąganie. Życzenia dużych odzysków nie zdadzą się na nic, jak spojrzysz na sprawy z jakimi się męczymy. Jakby mało było wydzwaniania po ludziach bez zadłużeń, to doszły zakupy od Getback. Za tę decyzję powinien być kryminał na szkodę spółki. Pozdrawiam.

Tak6Nie
M.F Nowy wpis
@Pracownik

A skąd wiesz że nic nie wiem , a odszedłem w tym roku więc chyba trochę wiem o tym dziale.

GÓRAL

Przeżyłem w tej firmie kilku kierowników, kilku dyrektorów i nie powiem ilu CM ale ta ekipa i kółka wzajemnej adoracji to jest HIT nad HITY.

Kris
@GÓRAL

Popieram i zgadzam się z Tobą zero stabilności lub kontynuacji nowi ludzie nowe pomysły a Ty człowieku na dole cierp i znoś nowe pomysły bo ten nad Tobą chce się wykazać szczególnie najsłynniejszy kierownik w tej firmie, który jest jak uciążliwy wrzody na 4 literach.

Tak7Nie

Tak5Nie
antywindykator
Kandydat

nowe obligacje? a kto to kupi?

Monia

Widać ze operacyjny nie panuje nad działaniami departamentów.

bbhh

Ja tez juz nie przejmuje się wynikiem, mam nowe oferty. Czekam na potop.

Tak4Nie
DVD

Dlaczego zarząd firmy nie widzi co się dzieje w terenie. Dlaczego ci kierownicy nadal pracują??? Omijam w tym dyrektora terenowych, bo ten nie widzi w tym żadnego problemu. Tak dalej niech gra samograj.

@DVD

Zarzad dostrzeze problemy jak będzie trzeba kogoś zwolnić lub ciac koszty a do tego czasu wesoła karawan jedzie dalej.

Lalek
Klient

Jak się sprawdza Country?

TakNie18
@Lalek

Super zastał bałagan i zaczął porządki 1/3 zwolnił, zmienil koncepcje działania i czeka a klakierzy z dolu podsuwaja mu tabelki z Excela z wspaniałymi wynikami.

Była pracownica

Nie tylko przez CM ale takze większą część koordynacji i liderki też są nie do pozazdroszczenia nie prezentują zbyt wysokich lotów jak na kadrę jak to oni na Siebie mówią

@GÓRAL

Góral kiedy się zwalniasz? Czy czekasz aż Cię wykopią?

@Korona

Czekam aż mnie zwolnia i czekam na powod zwnienia co wymysla np. Zly kolor sznurówek lub inną głupotę wówczas pójdę do sądu po kasę aby ich zabolało.

GÓRAL

Mam dość najjaśniejszy kierownik poczul się teraz niezniszczalny pozbyl się szefowej koordynacji i najlepszego swojego terenowego. Terenowego się pozbyl bo podważał jego autorytet i wiedzę z książek pt Baśnie z 1000 i jednej nocy. Kierowniki najjasnieszy wielce oświecony Jackowi do piet niedorastałeś mam nadzieje ze Jacek pójdzie z tym do sądu i wygra. Bo to jest chore miesiac po otrzymaniu umowy na stałe okazało się że terenowy nie posiad kompetencji do negocjacji i zle to robi. Ja osobiście bo takim numerze z resztą po tym jaki on jest fałszywy to niemożliwe bym patrzeć sobie spokojnie w lustro ale widać jasnie pan z słońska spokojnie rano może szorować sobie kły przed lustrem i to jego odbicie mu nie przeszkadza.

Tak14Nie
Celina
@GÓRAL

Jechał taki terenowy na sprawę z dobrym adresem, klient na tacy. I gdzie kasa? Co z tego że klient mówi o wygranej sprawie i że długu nie ma? Kogo to interesuje?

@GÓRAL

Wszyscy dobrzy terenowi już w hojscie nie pracują. Pozostali tylko nieudacznicy liczący na wypłatę pierwszego( lizacy wiadomo co kierownikowi że slonska) oraz ci co szukają i nie mogą znaleźć pracy. Motywacji w tym żadnej... Żegnaj terenie w hoiscie.

## juzio

System szkoleń UB i SB jest prowadzony do dzisiaj. Wasze szefostwo samo się wyszkoliło!!!! - myślicie??????

GLUT
@## juzio

Szkoleń tutaj brak. Wszyscy szukają już nowej pracy .

Poprzedni
@## juzio

Operacyjny ich szkolił z Tz układu .

juzio stop
@## juzio

(usunięte przez administratora) firmie gdzie pracują 20-40 latkowie? :D (usunięte przez administratora)

@Poprzedni

Wina kierownika ze Śląska.

@## juzio

Kolego jaki system szkolen? Ja miałem 3 dni szkolenia jak mnie przyjmowali i to polegało bardziej na sprawdzeniu czy wszystko działa niż na przekazie wiedzy merytorycznej.

@juzio stop

UB i SB dobre Ci 20-40 latkowie nie wiedzą co to jest no chyba ze juz w przedszkolu donosili kto zrobił kupe w majtki lub nie um raczek.

Tak7Nie
Danio
Klient

Witam. Zastanawiam się co hoist zrobił z pakietem wierzytelności, który kupił od firmy getback. Przecież cześć tych wierzytelności była przedawniona, a teraz sądy nie wydają już nakazu zapłaty jak jest przedawnione. Chyba liczą na naiwność ludzi.

Tak14Nie
@Danio

Licza na naiwność i kontyuacje ugod z getback. Poza tym duża większość grupy negocjacyjnej ktora uczestniczyła w procesie przejęcia wierzytelnosc z getback była przeciwna tej transakcji lecz poprzedni operacyjny postawił sobie za punkt honoru przejęcie tego pakietu jako wiekopomne dzieło które miało by trampolina a okazało się dla niego i hoist kotwica. Operqcyjny juz polecial a hoist powoli tez jest ciągnięty na dół. Dodam ze getback nie podpisywał ugod lecz udziela kredytów na spłatę starych długów.

Załamka

Od pewnego czasu dzwoniny najgorsze sprawy jakie można.Same pomyłki unikanie kontaktów i po kilka razy do tego samego klienta.Problemy zglaszamy i dostajemy informacje ze tak bylo ustalone i nie mozna nic zmienic i najlepiej nic nie zgłaszać bo to nic nie zmieni.Naprawde ?kazdy ma juz dosc tego co tu sie dzieje Soboty to jedna wielka udręka i jestem zmeczony jak bym łopatom przekopał 5 wiosek.Klienci czekaja po kilka miesiecy na dokumenty,sprawy nie są zamykane i odbija sie to na nas.Polowa negocjatorow jest w trakcie szukania pracy

Tak18Nie
GLUT
@Załamka

Przecież nowy dyrektor to perełka w zarządzaniu i wie co robi. Medal za medalem zbiera za exela.

Tak11Nie1
@Załamka

Wkoncu trzeba udowodnić ze pracownicy są nieudoli połowę zwolnić a druga połowa wezmie się do roboty w DWT pomogło przy małej pomocy z góry przy tuningu tabelek z Excela co najlepiej potrafi nowy dyrektor ksywa tabelka wraz z swoim Panem dyrektorem operacyjnym

COVID
Kandydat

Czy terenowi są zdrowi pracując w terenie? Czy firma zapewnia wam badania ?

TakNie7
Nick
@COVID

A w których firmach to jest standard?

Tak2Nie
lukas

z opinii które tu czytam dziwię się że teren jeszcze działa , fatalną macie opinię , może ktoś z góry się zainteresuje co tam się dzieje bo za chwilę praca w terenie będzie wyglądała groteskowo

## juzio

Negocjatorów w tej firmie nie było i niema, nie stać ich. A to jest priorytetowy sposób przypisu. Pracują byli SBcy, UBecy, którm sprawy negocjacji i właściwej organizacji są obce. Preferują rozwiązania super nieudacznika. Pozdrawiam

Tak12Nie1
Nala
@## juzio

Trudno aby 30-40 latkowie którzy są terenowymi -pajacu byli sbekami u ubekami.

Tak10Nie2
Kris

Kiedy odpalamy związek zawodowy SOLIDARNOŚĆ?

Tak21Nie
@Kris

Zacznij go zakładać o 15.55 w piątek to może popracujesz do poniedziałku pod warunkiem że nie trafisz na kogoś kto od razu na Ciebie uprzejmie doniesie do szefostwa

Tak18Nie
MONALIZA

DLACZEGO TEGO NIE ZAUWAŻA DZIAŁ RYZYKA? TERAZ GO NIE MA?

COVID19
Kandydat

Czy firma zapewniła wam bezpłatne testy na COVID? W dobry firmach to standard.

@COVID19

Zapewniła chwile spokoju jeśli kierownik ze Słońska jest na urlopie. Dostali przylocie parę rękawiczek i pracować.

Baśka
 Rekomendacja
@COVID19

Firma powinna zapewnić przede wszystkim testy na IQ. W dobrych firmach to standard żeby wiedzieć kogo zatrudnić, a kogo nie.

GÓRAL

Kierownik z północy na wylocie a zostanie jedynie słuszny wodz z południa istny dyktator w ubraniu pluszowego misia jak zawsze pomocy i latajacy na skargi do dyrektora. Krzys pamiętaj nosił donosy razy kilka donieśli na wilka

Tak30Nie
Ghh
@GÓRAL

Mówią już tez ze kierus z południa poleci .

Tak22Nie
@Ghh

Kierownik z Śląska nabrał tyle dodatkowych zajec ze narazie go zostawia ktoś musi szkolić nowych DWT nadzorować starych itp. Dołożą mu zajec poklepią po ramieniu pochwla a potem wywala i zostanie mu emigracja do tej norwegi

Tak21Nie
gggg
@GÓRAL

a co z kirownikiem z północy?

Jkok
@GÓRAL

on o szkoleniach nie ma zielonego pojęcia, po jego szkoleniu nic nie wiedziałem.

@Jkok

Jak przeczytasz tyle bajek o negocjacjach co on i odzyskasz tyle kasy co on to wówczas dopiero osiągniesz tyle co on. On nie pokazuje gotowej drogi tyle daj wskazówki by osiagnal cel sam- taka zlota mysl z podręcznika dla aktywizatorow z lat 90.

@gggg

Będzie niepotrzeby po co 2 kierowników 2 wypłaty 2 auta skoro 20 pracowników ogarnie jeden człowiek niezastąpiony i wszechwiedzacy i nieustraszony

Golol
 Problem

Zgonów coraz więcej na COVID, uważajcie w terenie i domagajcie się dodatku do pensji w wysokości 50procent podstawy za trudne warunki pracy .

@Golol

Dobre dobre powiedz to Pania w sklepach napewno pracodawca to uwzgledni

Ozimek
 Rekomendacja
@Golol

W terenie to trzeba uważać na nerwowych klientów, żeby nie zaczaili się z psem i kolegami za rogiem.

Bąk
@Ozimek

Dlatego się szanuję i nie pracuje w tym bagnie.

kkkkkkkkkkkkkkkkDOO

Jesteśmy jedyną firmą która nie ma swojego trenera w terenie.ŻENADA

@kkkkkkkkkkkkkkkkDOO

Trener był ale jest poza firma bo był za ambitny i za mądry.

Rafał
Klient

pochwała dla merytorycznego pana z infolinii, uzyskałem odpowiedzi na każde pytanie i rozwiał moje wątpliwości. niestety nie zapamiętałem imienia.

Tak1Nie24
Lukrecja
@Rafał

szkoda że nie pamiętasz, nie wysyłał Ci może jakiegoś maila lub wiadomości? bo przed weekendem się ze mną skontaktowali i jeśli masz kogoś sprawdzonego z tej firmy to skorzystałabym z jego pomocy

TakNie8

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław