Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Czesc a czy ktoś wie jak się pracuje w Back Offive ? Zastanawia mnie jakie mają dokladnie warunki i jaka atmosfera panuje czy warto

Łucja

Czyli w zasadzie jakie tak konkretniej? Da radę podrzucić widełki jakieś? A cała reszta jak już pomijając kasę, jak się pracuje, co ze współpracownikami?

plany
@Łucja

przypisy tragedia- trupy z szafy ponad 10 lat - jak to w stylu getback, szukaj lepszej firmy , tu kolegów nie ma raczej podpierd....

okolice W-wia

Dzień dobry. Ponownie się spotykamy. Dziękuję za przekazanie mojej sprawy do Komornika. Efekt? Umorzenie postępowania. Kilka tysięcy kosztów do zapłaty przez Hoist. Zawiadomienie do Prokuratury. Dobrego dnia.

konusy
@okolice W-wia

Tak trzymać.

niewiele mnie interesuje lokalizacja, byłem ciekaw czy powstała nowa miejscowość, z nowym skrótem ...

okolice W-wia
@okolice W-wia

Dlaczego Wasza Kancelaria działa na szkodę Waszej spółki? Po co marnować pieniądze i czas Sądu na z góry przegrane sprawy? Nie lepiej przeznaczyć na pracowników? Przypominam, że idą święta. W mojej sprawie Sąd po raz kolejny Was rozjechał: "W sprawie (...) wierzyciel, będący przedsiębiorcą i reprezentowany przez zawodowego pełnomocnika posłużył się tytułem wykonawczym, który dotknięty był wadą o charakterze zupełnie podstawowym, co więcej możliwą do wykrycia na podstawie dokumentów, którymi wierzyciel dysponował." Efekt? Hoist ~4k PLN na minusie.

Łucja

"gwiazdy"? a jakie warunki zatrudnienia tam mają?

Szeregowy pracownik

W dniu wczorajszym odbył się długo wyczekiwany i zapowiadany town hall. Bardzo miłe spotkanie podczas którego mogliśmy się dowiedzieć że tak właściwie jesteśmy nic nie warci jak chcemy odejść to droga wolna a prezes to z doświadczenia wie że na nasze miejsce może przyjdzie ktoś lepszy więc w sumie to jeszcze wyświadczymy mu przysługę. Bardzo bardzo dobre podejście. Głównym problemem tej firmy jest polski zarząd i wspolczuje wszystkim dyrektorom ktorzy musza potem gasic pozary wywolane przez prezesa. Dziwię się, że jeszcze nikt się tym nie zainteresował.

jeszcze bardziej szeregowy
@Szeregowy pracownik

chyba wszyscy mieli podobne odczucie. Niesmak - bardzo delikatne określenie. Dowiedzieliśmy się, jak korporacja buduje zaufanie do pracodawcy.

kiła
@Szeregowy pracownik

Ten gość = prezesik to porażka od 3 lat

hHH

to jest w kazdym centrum taniej sily roboczej SSC, na pocieszenie powiem taka osoba nigdy nie dostanie adekwatnewgo stanowiska na zachodzie europy

haha

może im chodzi o zwykłe cięcie kosztów bo mają szared serwis, aby przyciągnąć ludzi do odwalenia tranzycji do klepaninek musieli im zaplacić kasę, a jak przyjdą nowi dostaną mniejszą kasę. Zeby nowy prezes dostał bonusa lub dodatkową kasę za cięcie kosztów. Dobra rada uczcie się czegoś po pracy, kursy, studia podmylomowe a potem szukanie nowej pracy nie warto w dzieisjszychg czasach być lojalnym i siedzieć gdzieś 10 lub 15 lat aby cofonąć się w rozwoju, kasowo nie opłaca się

do gosia

A co zrobiła komisja i jak wyglądała sprawa z pracownikiem? i gdzei te dramaty się rozegrały?

do OLA

One sa tez pracownicami i wykonywaly polecenia przelozonych lub w taki sposob aby siebie chronic. Dzisiaj nikt nie podlozy sie za kogos aby stracic prace i reputacje. Ale mozecie rzucic wiecej swiatla na sprawe?

jikol

ukrywają to co dzieje wewnątrz firmy

Zażenowany

Odradzam rekrutację w tej firmie. Żenująco niski poziom HR, arogancja i brak poszanowania dla przyszłych współpracowników. W rozmowie lawirują i nie chcą podać najistotniejszej dla kandydata informacji o podstawie wynagrodzenia (dopiero na 3cim spotkaniu). W innych firmach to standard, że tego typu kwoty są podawane już z poziomu samego ogłoszenia. Wkrótce będzie to obowiązkowe dla wszystkich. Najwidoczniej tego typu informacja jest dla nich wstydliwa (można się domyślać dlaczego). Polecam poczytać sobie o standardach działania firmy z perspektywy Klientów, które opisane są w opiniach na google. Mój komentarz pewnie i tak zaraz zostanie usunięty, jak dotychczasowe nieprzychylne opinie na gowork.

prawda w oczy kole
@Zażenowany

też odradzam pracę w tej firemce

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mobbing

Dlaczego pytania w sprawie mobbingu w Hoist są notorycznie usuwane? Przecież wiadomo że była komisja w sprawie mobbingu dyrektora który został zwolniony!!!!

strzal
@Mobbing

Bo tak jest wygodnie dla księżniczki z HR i jej kariery

OLA
@Mobbing

Bo to są niewygodne pytania dla komisji

Były terenowy

Jakiś czas temu zakończyłem współpracę z firmą. Nie jestem w stanie zgodzic się z większością opini tutaj. Nie jest to może idealne miejsce do pracy ale znam gorsze. To, że trzeba się postarać żeby zarobić premię nie powinno nikogo dziwić, zdaje się, że pracownicy mają wynagrodzenie dwuskładnikowe i każdy z Was swoją podstawę zna. Jak się komuś nie podoba to nikogo tam na siłę nie trzymają, a jak macie problem ze znalezieniem innej pracy no to o czymś to świadczy. Ja z moim kierownikiem nie miałem żadnych problemów, rozmowy były zawsze zawsze merytoryczne i ze wzajemnym szacunkiem.

@Były terenowy

Bardzo dziękujemy za merytoryczną opinię. Doceniamy to, że opisał Pan pozytywne i negatywne wrażenia z pracy w naszej firmie oraz w samej branży. Zależy nam, by nasi Pracownicy byli zadowoleni z wykonywanej pracy i zmotywowani. Osiąganie zadowalających wyników jest, rzecz jasna, istotne w każdej firmie i każdej branży, niezależnie czy jest to korporacja czy małe przedsiębiorstwo. Oczywiście wiąże się to również z korzyściami dla pracowników, dlatego zawsze staramy się w najlepszy możliwy sposób motywować naszych Pracowników premiami czy innymi bonusami. Wzajemny szacunek to na pewno podstawa. Dlatego życzymy Panu jak najlepiej - powodzenia na nowej ścieżce kariery.

kicha
@Hoist Polska sp. z o.o.

sami się chyba z siebie śmieją i olewają

Wiesz wiesz
@Hoist Polska sp. z o.o.

Największa obłudą w tej firmie jest w HR i jej naczelniczka na czele. ŻENADA

Mira
@Wiesz wiesz

Czepiasz się...przecież jest a jak by jej nie było ;)

ciekawy John
@Hoist Polska sp. z o.o.

Dlaczego na opinię osoby odpowiadacie po dwóch dniach, a na zapytanie mailowe nie potraficie odpowiedzieć nawet po 90?

Marysia

Praca w HOIST to przede wszystkim prestiż, którego nie sposób przeliczyć na pieniądze.

czysta prawda
@Marysia

szczególnie w CC i terenie.

Żebry
@Marysia

płace niewiele większe niż zasiłek i 500+.

Od

Jak sytuacja teraz w BO?

Szwedzkie żebranie

Kiedy w końcu będą podwyżki, skandal aby tak mało zarabiać!!!

HA HA HA HA
@Szwedzkie żebranie

Przecież na portfelu Getback tyle zarobili że ich stać!! Transakcja stulecia!!!

Potop
@HA HA HA HA

a miał być taki szał , wzrost i rozwój - a jest porażka- tabelki się grzeją a akcje spadają na łeb i szyję

@HA HA HA HA

tyle hajsu na portfelach od getback zarobili, że nie wiedzą jak to podzielić między pracowników, żeby ci nie wpadli w drugi próg podatkowy bo im MOPS świadczenia pozabiera :)

Lidia

A skąd pomysł że w ogóle dzieją się takie rzeczy? Wiesz coś?

Po stół
@Lidia

Zapytaj ludzi co komisja ds. (usunięte przez administratora) wyprawiała na przesłuchaniach !!!

tragedia

Koniec z (usunięte przez administratora) za takie marne zarobki na CC i w terenie

Siema

A czy rekrutując się do pracy w hoist ... mogę mieć długi???chciałbym zarobić na spłatę...:))

;)
@Siema

Myślę, że tego nikt nie weryfikuje. Zresztą dobrze, że chcesz spłacać - raczej zaleta nie wada :)

Bezsens

Terenowi czy rypiecie w soboty w terenie?

Emilia

Czyli praca w soboty jest obowiązkowa?

Smród

Tak

Roman
@Smród

To znaczy wlicza się w normalną wypłatę czy dają za to ekstra stawkę? Bo praca jak wszyscy mają wolne to chyba powinna być lepiej wynagradzana? Przynajmniej jak tak myślę.

konusy
@Roman

nic nie dają

@Roman

Niestety powinna a nie jest.

Oskar

Nie

Renata
@Oskar

a jak ktos powie ze nie chce w sobote przyjsc to co sie dzieje, zwolnienie wchodzi w grę ?

@Renata

za pierwszym razem jest żółta kartka. dwie żółte to czerwona więc chyba rozumiesz :)

Szkodnik

Czy wynik getback zadawala Szwedów?

Iwona
@Szkodnik

Maksiu uciekł, kasa utopiona, Szwedzi zgrzytają zębami.

Bieda szyby

Żądamy podwyżek, planujemy założyć związek Solidarność

zwiazek
@Bieda szyby

predzej zostaniecie zwolnieni niz zalozycie tam zwiazek zawodowy, ale good luck

Slowly
@Bieda szyby

W firmie już był założony związek w w 2018 roku, z tego co wiem, to nikt go nie rozwiązał, tyle E głównie działacze i założyciele już odeszli

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hoist Polska sp. z o.o.?

art. 251 § 1 k.p.

Muszą zatrudnić na stałe po 36 miesiącach i nie wynika z dobrej woli, tylko przepisów.

@art. 251 § 1 k.p.

Ale chyba też mogą w razie czego zrezygnować ze współpracy?

JO JO

Kiedy prezesie podwyżki dla terenu - chłopaki mi już szukają nowej roboty

Lidia

Skąd wiesz, przecież nie jesteś prezesem?

Sraka

Ty nim niby jestes

jajo
@Lidia

wie z doświadczenia życiowego.

kANIA

Idą zwolnienia- zwiewam na L4

Xxx

Jak filma zamierza zatrzymać starych i dobrych pracowników w związku z inflacja ? Inne firmy wyszły na przeciw temu a tu czego się spodziewać ?

Hoho
@Xxx

Niczego

torf
@Xxx

uciekam z tego bagna

Prawda
@torf

Jak nie będzie minimum 15% więcej kasy to pół firmy się ewakuuje. Czy dyrektorzy i zarząd są ślepi? ???? Nie ma.na co czekać, tylko uciekać bo statek tonie...

kolo
@Prawda

Niestety nie będzie minimum 15%, obawiam się, że nie będzie w tym roku żadnego ruchu. A połowa firmy nie odejdzie, z czegoś trzeba żyć. I oni dobrze o tym wiedzą. Inna sprawa, że co chwilę szukają ludzi do pracy, ale nikomu z nich nie przyjdzie do głowy, że może lepiej zacząć więcej płacić tym co zostali i ich SZANOWAĆ. Zanim się spostrzegą, braki w kadrze będą tak duże, że wynik się wywali i zacznie się dokręcanie śruby, szukanie winnych - i nikt nie będzie pamiętał, że polityka płacowa była powodem powstania równi pochyłej.

Starzec

Szkoda, że przy okazji rozwalił firmę, wartościowi ludzie odeszli albo wycofali się do strefy "ok, robię tylko co muszę", a jego świta ... horror.

Obcy
@Starzec

Świta?

@kolo

jak się wynik wywali, to się nadrobi sprawami z getback hehe :)

wolpi
@antywindykator

aż się skończy dzień i wywalą fachowców:))) ale ten ze sląska zostanie na łajbie ze słomy

Maria z ak

Czy w waszej firmie był przypadek mobbingu któremu ucięto łeb? U mnie taki był i dlatego pytam co dalej?

Hpij
@Maria z ak

Był , ale komisją łeb uciekam i wyciszyła temat. HR skandal

Emilia
@Hpij

To co się takiego tu działo? Że aż tak źle? I o co chodzi z tym HR?

Zenada
@Emilia

Zapytaj komisje jaki numer odwaliła.

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.