Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Małe

Jeden absurd goni drugi absurd ..dług spłacony w ciągu 2 dni z winy firmy nie wycofali zajecia u komornika i poszła kwota pomimo całkowitej spłaty …złożona reklamacja która trwa już ponad 180 dni jakieś pół roku kwota magiczna ok 460zl do oddania …jeśli ktoś miał taki przypadek chetnie się dowiem jak odzyskać swoje …póki co jakieś kroki już poczynione ale stres i wieczna prośba o swoje to porażka ….jeden wielki negatyw

Na pysk

Dlaczego tak często szukacie pracowników do terenu? Słyszałem że macie słabą kadrę i dlatego takie częste rotacje. Nie lepiej wymienić kadrę?

Inflacja

Czy podwyżki wynagrodzenia objęły wszystkich pracowników??? Czy wysokość podwyżek łagodzi skutki inflacji?????? W CC nie wszyscy są zadowoleni…

nie
@Inflacja

Niestety zarząd udaje, że inflacja omija pracowników Hoista. Nie ma z kim rozmawiać.

@nie

Czyli zarząd wyrównuje inflacyjnie wynagrodzenia dla siebie i wyższego szczebla, a dla reszty nie ma. Udawanie coś nie nie wyszło.

łajba
@Inflacja

W sedno napisane, nowy prezesik - masakra

nie
@Inflacja

a potem się dziwią, że zadowolenie pracowników spada. Tak ciężko się domyślić?

Inflacja

A do tego sypią sobie premie roczne za wspaniałe WYNIKI. I znów tylko dla siebie, a szeregowy pracownik nie dostanie złamanego grosza...

Syf

Jaki an taki kram

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Konie

jest duża strata na portfelu z getback. ha ha hah ha - a miało być tak dobrze- szumny rozwój całych działów - a skończyło się na pisaniu i stracie czasu - nie polecam tej firemki i ich kierowników dzieci w sweterkach

@Konie

myślę, że każdy inteligentny nie spodziewał się najmniejszych kokosów z tego dealu dekady hehe

PA RAM RAM
@antywindykator

Wykoleił ich tz zaufany pracownik - a miało być tak różowo a wyszło jak zwykle (usunięte przez administratora)

sen

jasne, możesz już oddychać, nie trzeba będzie oddawać pożyczonej kasy.

@sen

ojojoj i co jeszcze powiesz misiaczku? a pożyczał w ogóle jakąś kasę? nie. to co tak jęczysz?

Mateusz
@sen

Kierowniku nie ośmieszaj się już, w dodatku każesz takie bajki wypisywać pracownikom w necie. Zostałeś nagrany z tą typową windykacyjną korpomową o oddawaniu pożyczonej kasy.

makarena

jak tam idzie super projekt getback??? tonie już ??

łajba
@makarena

Oj tonie

Emilia
@łajba

Dlaczego? Co się tam takiego dzieje? :/ Firma sobie nie radzi z tym projektem? Brakuje im pracowników czy jak?

!
@Emilia

czy jak

@Emilia

zapewne brakuje możliwości windykacji, taką mają "jakość" te portfele od getback :)

fikcja

to są prawdziwi wodzowie pod wodzą wodza wodzów

Janusz
@fikcja

Tak to jest jak za biznesy zabierają się żółtodzioby. Malowanie trawy na zielono kiedyś się kończy

Janusz

Jak tam w terenie, czy można dorobić używając auta służbowego?

Konop
@Janusz

Spokojnie wbiaj w trasę tematy którą jeździsz w robocie.

gps
@Konop

tylko trzeba wydłubać gps.:))

smród

Kiedy nowy szef terenówki? Ten nas ......

Irena
@smród

Co z tym jest nie tak? Możesz napisać?

tępa dzida
@Irena

Przecież sama wiesz co jest nie tak a pytasz jak on.

szach mat

Zgoda na prowadzenie działalności windykacyjnej. Konieczność posiadania licencji. Nie dla wolnych strzelców. Dodatkowe obowiązki dla windykatorów. Nowe zasady kontaktu z dłużnikami. Zakaz windykacji. https://www.big.pl/baza-wiedzy/wprowadzenie-licencji-na-dzialalnosc-firm-windykacyjnych-nowy-projekt-ustawy

@szach mat

W projekcie nie widzę przeszkód w działalności windykacyjnej, co najwyżej uporządkuje postępowanie i paradoksalnie ułatwi życie pracownikom dz. windykacji. Nie trzeba będzie pracować w soboty i po 17 :)

szach mat
@?

Większość spraw przestanie istnieć. Przedawnione albo ze skopaną cesją. Bez szans na tytuł wykonawczy.

?

I tak i nie. Cześć dłużników nawet nie co to jest nakaz zapłaty. A ci świadomi już teraz sobie radzą :)

@szach mat

Nie przestanie istnieć. Zapewne zmiany będą dotyczyły nowo rozpoczętych spraw - a stare zakupy będę dalej hulały. Działania podjęte przed ustawą i tyle. Teraz nikt nie będzie kupował wierzytelności przedawnionych. I dobrze.

Ana
@?

To prawda wysyłają pisma i twierdzą że jesteś winna ale zero informacji kiedy powstało zadłużenie jaki był pierwotny bank a wciskają że zadłużenie masz w baku w którym nie brałeś kredytu.. Straszą i odrazy do komornika bo muszą mieć kasę na nowy samochód...Skupują kredyty za 30% jego wartości i dopisują dobie odsetki jak lichwiarze..Wciskają ludziom kredyty po ludziach którzy im zeszli na tamtą stronę.. Kłamią i (usunięte przez administratora) ludzi którzy mają zobowiązania w innych bankach..Masakra..

konusy

koniec z rypaniem w terenie po 17, ha ha ha kierusy

Szkodnik

Wywalili już tego trolla z Gdańska z terenu??

Uno

W Hoist pracujecie zdalnie, czy musieliście wrócić do biura? Jak atmosfera w CC , jest sens aplikować?

ssc hoist finance

Cześc powiedźcie mi czy warto rekrutować się na stanowiska księgowo finansowe w hoist? ile może zarobić osoba z ponad 6 letnim doświadczeniem w accountingu z doświadczeniami z wieloma tranzycjami z angielskim? Z 6-8k netto można dostać na umowie o pracę ? jaka jest atmosfera w pracy, czy ludzie się merytorycznie znają na księgowości czy takie puste klepaniny bez żadnych szkoleń?

@ssc hoist finance

6-8k netto hehe ale żarty się ciebie trzymają :)

kandydat
@antywindykator

to nie są żarty są firmy gdzie ludzie zarabiają nawet po 10 i 20 k miesięcznie głównie w sprzedaży rozumiem że szukają do klepanin ludzi za 3-4-5k max że to low cost firma

@kandydat

@Kandydat Wrzucasz oczekiwania finasowe, jak jesteś zaproszony na rozmowę to znaczy, że są gotowi tyle Ci zapłacić. W SSC mają się dobrze bo są traktowani jak ludzie, a nie cyferki.

kandydat
@Starzec

serioo daloby sie wyciagnac 8k z doswiadczeniem miedzynarodowym? szczerze pomiedzy kancelaria a praca w ssc nie ma duzej roznicy, rozumiem ze firma woli rekrutowac do ssc ludzi z zewnatrz z doswiadczeniem niz wziac ludzi w ramach awansu wewnetrzengo i podszkolic ludzi z podstaw ksiegowosci bo tam pewnie cudow w ssc nie robi sie jakies ap ar gl cash recon moze fixed assets bo i tak kluczowe aktywnosci jak sprawozdania finansowe, deklaracje podatkowe sa robione lokalnie

@Starzec

jest zaproszony, ale nie wie na ile można liczyć więc pyta, jednocześnie nie wie że 6-8k to dostanie ale za 2 miesiące roboty :) gdyby wiedzieli na ile liczy to by go nawet nie zapraszali

układ

Co tam słychać u TRZECH księżniczek?

@układ

Już dwóch:) Chociaż jedna też już nie ma po co wracać:D

uroczystość
@1

a którą zwolnili?

nie wierze
@1

naprawdę którąś gwiazdę zwolnili serio? nie moge w to uwierzyć

gwiazdy betlejemskie

a która to która?

do racja

może jedna z nich się ogarnęła i coś lepszego znalazła na rynku poszła gdzie indziej za kasą, jeśli tak to brawo dla niej

Irena
@układ

A co konkretnie chcesz wiedzieć?

zmiana roboty

beczę i windykują wysokie salda z przekonaniem że jest super

O!
@zmiana roboty

wysokie? mają sukcesy???

Komiks
@O!

same koszty generują, a miało być tak super z gościem bez doświadczenia!!!

@zmiana roboty

Nie martw się. Będzie dobrze. Oddychaj.

Horror
@bzdety

będzie dobrze z takim dowódcą tonącego stateczku

Matura
@bzdety

Będzie tak dobrze jak w poprzedniej Twojej firmie, chyba już została zaorana . Hahaha

CEO

Wzruszyłem się. A teraz napiszcie jak to jest naprawdę w PL :) (usunięte przez administratora)

@CEO

Jak to jak? Boski Prezes i jego świta prowadzą biznes ku świetlanej przyszłości, nawet "buśki" się doczekaliśmy na prezentacji wyników. Tacy zajebiści

Domino

Pokrzywdzone metabolicznie Panie z działu podsłuchów dalej w formie czy ograniczyły się do siedzenia na HO i wrzucania zdjęć swoich bąbelków na fejsa? Pozdro ekipę która jeszcze się trzyma na Titanicu.

na niby
@Domino

żałosne jest jej doświadczenie

łajba tonąca

co tam na Tytanicu słychać???

@łajba tonąca

Orkiestra gra!!!

wypad

od nowego roku zmiany w ustawie o firmach windykacyjnych, trza powoli uciekać z cieknącej łajby

@wypad

jasne... i nikt w Polsce nie będzie już windykował .. .Raj dla dłużników...

b ąk
@bzdety

pierdzę na zadłużenie i na was

@b ąk

to po co tu zaglądasz?

bida

W Biedronce pracownicy otrzymali talony i premie po 1 000 zł, a u NAS żart jak co roku.

Samu
@bida

A było coś w tym roku? Bo nie zarejestrowałem nic szczegolnego

Hop
@bida

Jakieś talony mają wysłać, nie wiesz w jakiej wysokości?

olp
@Hop

10 zł

MAT
@bida

Pomożesz w negocjacjach ugody? kirwis@poczta.fm

Rekruter
@bida

Można zmienić pracę na tę w Biedronce. Wolny rynek.

na niby
@Rekruter

jak się pasiesz za 5 tys. to wiadomo że zostajesz pączku

Racja
@na niby

Było się uczyć i zdobywać doświadczenie. Przebranżow się, zainwestuj w siebie, to będziesz jeść nawet ośmiorniczki. Przestań za swoje niepowodzenia (w tym przypadku finansowe) męczyć innych. Zacznij działać!

???

Na jakie zarobki może liczyć Specjalista ds. Wierzytelności Trudnych, podstawa + premia (jeżeli jest). Proszę o rzetelne informacje :)))

Komiks
@???

Najniższa z możliwych na rynku, no i ten nasz ekspert od naszego działu wysokich saldek. Ręce opadają

???
@Komiks

Czyli jest super, ale za to macie specjalistę :)

Kosek
@Komiks

Takie wymagania w ofercie i to za najniższą? Naprawdę? Czy mógłby się ktoś odnieść do tego bo cały czas zastanawiam się czy aplikować czy nie tracic czasu?

lolop
@Kosek

szkoda czasu - kadra pożal się ...........

sie pytam
@Komiks

a cóż to za ekspert tak wymiata?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.