Opinie o KB Pretendent sp. z o. o. w Wrocław

KB Pretendent sp. z o. o.
2 30 33 5 1
Administrator Nowy wpis

Opinie dotyczące zatrudnienia w KB Pretendent sp. z o. o. to bardzo cenne wskazówki dla osób rozważających pracę w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Zainteresowany Nowy wpis

Czy możecie podpowiedzieć jak się pracuje?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Karolina

KB Pretendent to spoko firma. Jeśli ktoś nie potrafi pracować to z reguły kończy się smutno a późnej musi siedzieć na forum żeby pisać jakieś bzdury oczerniając firmę?

anonymous Nowy wpis
@Karolina

Karolino vel Dariuszu, nie odpływaj, nie bierz już więcej prochów. Odmienne stany świadomości nie zawsze są dobre :)

Tak3Nie

3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Wrocław.

Pokrzywdzony

Panie Macieju , proszę o namiary na "pana prezesa"

Maciej_z_Bolca

Bardzo ciekawe te ostatnie opinie. Firma bez prezesa, bez strony internetowej, bez siedziby (bo ich już dawno wyrzucili), a zatrudnia cały sztab pracowników, którzy są przeszczęśliwi. Dariusz, halo tu Ziemia, nic już więcej nie bierz, skutki mogą być nieodwracalne :)

Tak4Nie

Krzysiek

Pracuje od niedawna w tej firmie i nie mogę narzekać, warunki pracy są całkiem okej

madek

Bartek' a skąd posidasz takie informacje? Ja niestety nigdzie nie znalazłem inforacji by przestsali istniejc, istnieja.

Bartek

Firma w zasadzie przestała istnieć. Większość składu działa jako Grupa Badawcza DSC Sp. z o.o. Pytanie czy tam też równie kiepsko jak w KB?

Ora

Nikt już nie doczeka się żadnych pieniędzy , byłam w biurze którego już nie ma , to było wynajmowane mieszkanie , współczuje temu kto je wynajął , bo będzie miał problem z komornikami

miszczu

Krzysztof mam jego numer przezornie zachowałem wszystkie emalie w których widać czarno na białym że mi nie zapłacił a na dodatek nagrywam wszystkie rozmowy z tym Panem. Rozumiem błędy się zdarzają, ale nie sądzę, że 1120 zł to kwota której nie da się wypłacić. nie chciałem robić problemów ale skoro po dobroci nie idzie to trzeba inaczej

Krzysztof

Miszczu - to standardowa spiewka tego Pana - sam to z nim przerabiałem w 2013 roku. Będzie Cię zwodził aż do czasu gdy się uciszysz. Pamiętam, że dzwoniłem do niego na numer albo prywatny albo służbowy o 3 w nocy i był lekko oburzony. Pieniądze po tym telefonie szybko sie pojawiły. Jego numer można znaleźć w internecie.

miszczu

dodzwoniłem się do Pan Darka okazało się że wykonał przelew na złe konto z własnej winy (przesłał mi potwierdzenie). Miał wyjaśnić sprawę w ciągu kilku dni po 10 dniach zadzwoniłem, że potrzebuję pieniędzy na święta. powiedział że do świąt będą tylko ja jakoś nadal ich nie widzę a święta już minęły. jeśli kiedyś doczekam się przelewu z pewnością o tym napiszę.

miszczu

macie może jakiś aktualny numer telefonu do firmy bo do dziś dnia zero zaległego wynagrodzenia a ponad 1000 zł drogą nie chodzi.

miszczu

Ja nadal czekam za gotówką za zadania z przełomu miesięcy listopad/grudzień

miszczu

Znam temat doskonale czekam na zaległem pieniądze za ostatnią akcje ze stacjami. Dodam że miałem 28 punktów. A co do telefonów to czasami jest włączony raz na trzy dni, ale to chyba tylko w ramach sprawdzenia kto dzwonił bo po chwili jest wyłączny.

anonim1987

Niestety również zakończyłem współpracę z tą firmą. Zawsze były problemy z płatnościami, a w szczególności z ich terminową wypłatą. Nie otrzymałem zaległych pieniędzy. Dodam, że w tej chwili nikt nie odbiera telefonów (są wyłączone) ani maili w firmie Pretendent. Podejrzewam, że ta firma już nie istnieje. Dla mnie właściciele, którzy oszukują pracowników w taki sposób powinni być wywiezieni na Syberię bez prawa powrotu. Zwyczajne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle. Anonim możesz napisać w skrócie gdzie szukać info / jak założyć taką sprawę?

ANONIM

Odradzam wszystkim zainteresowanym jakąkolwiek współpracę z firmą KB Pretendent, a w zasadzie z jej głównym przedstawicielem. Po odejściu większości pracowników poddaję wątpliwości w jaki sposób ta firma funkcjonuje, (usunięte przez administratora) Atmosfery w pracy nie ma, motywacji do pracy nie ma.. nie wspominając o kwestiach finansowych. (usunięte przez administratora) Radzę dwa razy się zastanowić przed podjęciem jakichkolwiek decyzji, w których ta firma miałaby uczestniczyć.

Ania

Ja idę na policję , czuję się oszukana , zrobią przeszukanie , zabezpieczą dokumenty

Zenek

Widzę że wiele się u pana Dariusza nie zmieniło. Podobno nawet prąd mu odcieli, bo już go nawet na to nie stać. Najlepiej to z taczką przyjechać i zrobić z niej powóz dla prezia. Generalnie dno i metr mułu to i tak zbyt wysoka ocena dla tego tworu, który zwie się Korporacja Badawcza Pretendent.

Tak2Nie

ania

Sugeruję powiadomić już policję ;

Krzysztof

Od początku wyglądało bardzo fajnie. Najpierw miało być jakieś zlecenie ze stacjami paliw, jednak nie wyszło. Kobieta odezwała się po paru miesiącach z nowym projektem, i zaczęliśmy. Jestem naprawdę doświadczony, wiem o co pytać przy rozpoczęciu współpracy. Wszystko było ok. Po oddaniu projektu, kontakt się urwał. Czekam od stycznia, akurat mam dziś spokój, więc właśnie usiadłem do napisania wezwania do zapłaty i wniosku do sądu. Jak na razie jeszcze nigdy nie przegrałem sprawy o zapłatę, a założyłem już takich sporo. Ostatnią wygrałem 2 tyg temu :). Tutaj przewiduję minimum rok, ale ja jestem cierpliwy. A tak się świetnie składa, że we Wrocławiu mam znajomego komornika, który nie da się spławić ;) Sądził się nie będę o tą kwotę, ale dla zasady.

Krzysztof

Badanie z ankietami przedsiębiorców robiłem w styczniu, do dziś brak wynagrodzenia i wszelkich informacji w tym temacie. Pani zlecająca badanie nic nie wie, zajmuje się tym dyrektor. Czas rozpocząć kroki prawne, i przestrzegam przed tą firmą. Zrobicie swoje, stracicie czas i pieniądze na dojazdy etc, a potem będziecie musieli walczyć o swoje. Najlepsze jest to, że firma de facto ma zlecenia z urzędów...

syla
@Krzysztof

Dziwią mnie te wszystkie komentarze. Ja swoje wynagrodzenie dostałam zgodnie z umową i pracuje w firmie do dzisiaj!

Raf

ja walczę o pieniądze od 2009, mam wyrok sądowy nakazujący zapłatę, sprawę prowadzi komornik, ostatnio zgłosiłem do Krajowego Rejestru Długów - firma bardzo nierzetelna zarówno dla pracowników (nie wypłaca wynagrodzeń) jak i dla zleceniodawców (nie zawsze uczciwie i solidnie przeprowadza badania). Właściciel nie ma żadnego przygotowania merytorycznego (brak studiów w tym kierunku), a zatrudniani pracownicy to w większości studenci i uczniowie.

W

Witam Pracowałem dla tej firmy jakiś czas wykonałem kilkanaście audytów. Na początku płacili a teraz muszę walczyć z [usunięte przez moderatora] o swoje pieniądze. Zenada ,nie polecam tej firmy nikomu.

Mariusz

Nie jestem w stanie zrozumieć tego, że osoby które podają się za badaczy - trafiają do firmy - po czym są zwalniane ze względu na bark umiejętności, potrafią wypisywać takie rzeczy anonimowa na forach. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do jakości świadczonych badań przez KB PRETENDENT to zapraszam do firmy - proszę ocenić uczciwie samemu. Była zasada, iż nie komentujemy bzdur na forach, niestety w tym wypadku internauta poszedł o krok za daleko. Mariusz Ziarnkowski

Była pracownica

też nie polecam. Po pierwsze nie agencja tylko porażka. Nic się nie nauczysz bo sami nic nie umieją. Brak wiedzy badawczej z obszaru badań marketingowych - zapomnij o pieniądzach, standardach badacza

Bartosz
@Była pracownica

Ja dostaje pensje bez żadnego spoźniania:)

ankieterka

Kochani pracowałam w pretendencie przez pewien czas i najgorszemu ( usunięte przez administratora ) Nie polecam

Klaudia
@ankieterka

Ja odbywałam tam praktyki i jestem bardzo zadowolona;) Nabyłam doświadczenie i nauczyłam sie nowych rzeczy:)

TakNie

Zostaw opinię o KB Pretendent sp. z o. o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

KB Pretendent sp. z o. o.