GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Wrocław

GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Opinie o GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ktoś

Firma w ogóle nie liczy się z pracownikiem. Liczy się tylko wynik i tylko dążenie do celu. Nieważne że kierownictwo jest totalnie niekompetentne w zarzadzaniu ludżmi i na dodatek w zarzadzaniu tak wielkim organizmem jak jak GF CORP pewnego gostka PJ. Mało tego, mam wrażenie ze zarząd zatrzymał się w latach 90-tych, szczególnia ta część zarządu która uparcie pozostaje zwykłym kierownikiem "Customer Service". Leczenie własnych kompleksów plus myslenie ze dociskaniem i ciągłym stwarzaniem stresogennych sytuacji, załatwi się wszystko. Gfcorp omijać z daleka.

Alicja

W zakładce kariera na stronie internetowej GF Corp Sp. z o.o. sp. k. http://gfcorp.pl/kariera/ znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownik biura obsługi klienta z językiem angielskim. Przeczytałam, że pracodawca oferuje atrakcyjny pakiet socjalny w składzie pakiet medyczny, dofinansowanie do karty Multisport, cateringu firmowego. Czy ktoś z Was jest chętny do złożenia aplikacji na to stanowisko?

JaroMag

Praca w Gunfire to niesamowite przeżycie - wieczny (usunięte przez administratora) w całej firmie, setki nowych pomysłów na minutę, brak realizacji zalegających a potem oczywiście rozliczanie z tego co nie udało się zrobić. Bardzo kiepska atmosfera, w dużej mierze za sprawą szefa (oraz jego sługusów), który wprowadza zamęt i niejasności między pracownikami. Oczywiście non stop szuka oszczędności, tnąc premie za nic, nie inwestując w pracowników, bo przecież nie ma pieniędzy - szkoda tylko, że wydaje krocie na swoje zachcianki, domy, samochody, podróże. Dla pracowników nie ma, brygadzista mający pod sobą wielu ludzi, pracujący powyżej 5 lat w firmie zarabia niecałe 2500 zł... No i te premie świąteczne raz w roku, 200-300 zł... Megalomania szefa, który jest na bakier z zasadami moralnymi i wmawia sobie i innym, że ta firemka jest korporacją wzbudza tylko śmiech i politowanie wśród pracowników. Szybko się pojawiają i szybko odchodzą, bo długo wytrzymać się nie da. Wisienką na torcie są zakompleksieni kierownicy, w szczególności jeden z nich o głosie kaczki, wielki doktorek bez jakiegokolwiek doświadczenia życiowego, który jedyne co potrafi, to ubliżać innym i mocno smarować szefowi, aby się nim dobrze opiekował. Przekonany o swojej wyższości nad innymi “szeregowymi pracownikami” nawet nie pojmuje, że wielu z nich jest mądrzejszych od niego... Wszechobecny fałsz i mobbing. W porę na szczęście podjęłam decyzję o odejściu z tego przedsiębiorstwa. Szkoda tylko zmarnowanego czasu i wspaniałych ludzi, którzy tu poświęcili swoje życie i nic im z tego nie pozostało. Odradzam absolutnie, nie popełnijcie tego błędu co ja.

Alicja

@Ramirez napisałeś, że kadra kierownicza, Twoim zdaniem, jest niekompetentna. Co wpłynęło na taką opinię w tej kwestii? Czy sugerujesz, że warunki zatrudnienia nie pokrywają się z umową, którą podpisałeś z pracodawcą?

Ramirez
@Alicja 30.11.2017 12:14

Podpisana umowa to jedno, z nią nie ma problemu. Bywa natomiast, że niekiedy pojawia się propozycja wykonania jakiejś dodatkowej pracy (nie wchodzącej w zakres zwykłych obowiązków), za którą ma być dodatkowe wynagrodzenie (np. w formie premii, co samo w sobie nie jest złe). Zdarzało się niekiedy, że w momencie rozliczania takiej dodatkowej pracy osoba zlecająca potrafiła zmniejszyć obiecaną kwotę. Oczywiście wszystko to czego nie ma w umowie, nie obowiązuje, więc pozostaje sobie tylko pluć w brodę że się zgodziło na coś takiego, no ale mądry Polak po szkodzie :) A niekompetencja kadry potrafi się przejawiać w postawie "nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem, zrób żeby było dobrze, ale w sumie sam nie wiem o co mi chodzi, natomiast później cię z tego z całą pewnością rozliczę".

Ramirez

Wyższa kadra kierownicza niezbyt kompetentna i niestety dość zakompleksiona, za to świetnie wyszkolona w "spychologii stosowanej". Sama atmosfera w firmie na plus, choć to trochę zależy od działu, do którego się trafi. Przestrzegam przed dogadywaniem jakichkolwiek kwestii finansowych "na gębę" - obiecane bonusy, dodatki i premie mają brzydki zwyczaj zanikania lub mocnego zmniejszania się, gdy już przyjdzie do ich wypłacenia.

NICK1

Firma przenosi się do wioski Wróblowice w czerwcu 2018. Więc jak komuś pasuję dojazd za Wrocław to spoko.

Nick 2
@NICK1 29.08.2017 10:23

Przenoszą tylko magazyny, biura zostają we Wrocławiu.

Czulo

Ta firma to jedno wielkie dno. Stawia się nacisk na kontrole pracowników i nic kompletnie więcej, utrzymuje się bo jest kasa z innych biznesów. Nie polecam pracy w żadnym dziale a szczególnie w dziale sprzedaży B2C i B2B.

Alicja

@walter markus, a czy GF Corp Sp. z o.o. sp. k. oferuje jakieś benefity dla swoich pracowników? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowiku - handlowiec? Czekamy na Twoją opinię.

walter markus
@Alicja 09.05.2017 14:38

Niewielkie, karta multi sport + jakieś opcje odnośnie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Standard jak w każdej firmie na dzień dzisiejszy. Co do dnia pracy, rano otrzymujesz info o wyniku handlowym za ostatni okres, a później zaczyna się "nerwówka" - robisz wszystko by przebić go pod koniec miesiąca o 30%. Niby super, ponieważ wyciskasz większą marzę i obrót dla firmy, ale "motywacyjny" system prowizji to żart w wykonaniu osób zarządzających...

Ysxc

Nie polecam. Małe zarobki, mnóstwo procedur bez sensu, podejście do człowieka jak do trybika. Corp to ta firma chciała by być

walter markus
@Ysxc 22.03.2017 21:56

Potwierdzam. Zarobki bardzo przeciętne, zero motywacji dla handlowców. Wszechobecna kontrola i podejrzliwość w stosunku do pracownika. Strategia firmy – taniej, taniej i jeszcze taniej. "Korpo" jedynie z nazwy.

Shiwa

Wchodzi tu ktoś jeszcze? Jeśli tak niech napisze ktoś kto pracuję dla nich jak wygląda kwestia współpracy z nimi, zależy mi na informacjach odnośnie zarobków w dziale biura obsługi klienta. Z góry dzięki

Zostaw opinię o GF Corp Sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GF Corp Sp. z o.o. sp. k.