GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

Wrocław

Opinie o GF Corp Sp. z o.o. sp. k.

BP

Firma GFCorp jest w całości zakłamana. Wyżsi rangą kierownicy pomimo skrajnej niekompetencji i w 2/3 przypadków braku wykształcenia wykazują się nieskrępowanym samouwielbieniem i wynoszą się na piedestał. Skoro już w jakiś sposób się tam dostali, trzymają się stołka jak tylko mogą. Brak im jakichkolwiek umiejętności współpracy z ludźmi. Wykażecie się inicjatywą, czy podważycie ich paranoiczne pomysły to zostaniecie zastraszeni karami finansowymi czy naganą. Taki mały mobbing, który na dłuższą metę owocuje problemami zdrowotnymi. Myślisz, że Ciebie to nie dotknie? Też tak myślałam. Grubo się mylisz. Kierownicy mają swoich zastępców, a Ci w głowach strach i techniki manipulacyjne. Paranoja dociera do każdego poziomu. Jeśli szanujesz siebie i nie czerpiesz przyjemności z cyklicznych sesji z samozwańczymi coachami, nie rób sobie tego. Nie przychodź tam do pracy.

Alicja

@Ramirez napisałeś, że kadra kierownicza, Twoim zdaniem, jest niekompetentna. Co wpłynęło na taką opinię w tej kwestii? Czy sugerujesz, że warunki zatrudnienia nie pokrywają się z umową, którą podpisałeś z pracodawcą?

Ramirez
@Alicja 30.11.2017 12:14

Podpisana umowa to jedno, z nią nie ma problemu. Bywa natomiast, że niekiedy pojawia się propozycja wykonania jakiejś dodatkowej pracy (nie wchodzącej w zakres zwykłych obowiązków), za którą ma być dodatkowe wynagrodzenie (np. w formie premii, co samo w sobie nie jest złe). Zdarzało się niekiedy, że w momencie rozliczania takiej dodatkowej pracy osoba zlecająca potrafiła zmniejszyć obiecaną kwotę. Oczywiście wszystko to czego nie ma w umowie, nie obowiązuje, więc pozostaje sobie tylko pluć w brodę że się zgodziło na coś takiego, no ale mądry Polak po szkodzie :) A niekompetencja kadry potrafi się przejawiać w postawie "nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem, zrób żeby było dobrze, ale w sumie sam nie wiem o co mi chodzi, natomiast później cię z tego z całą pewnością rozliczę".

Ramirez

Wyższa kadra kierownicza niezbyt kompetentna i niestety dość zakompleksiona, za to świetnie wyszkolona w "spychologii stosowanej". Sama atmosfera w firmie na plus, choć to trochę zależy od działu, do którego się trafi. Przestrzegam przed dogadywaniem jakichkolwiek kwestii finansowych "na gębę" - obiecane bonusy, dodatki i premie mają brzydki zwyczaj zanikania lub mocnego zmniejszania się, gdy już przyjdzie do ich wypłacenia.

NICK1

Nick 2
@NICK1 29.08.2017 10:23
Firma przenosi się do wioski Wróblowice w czerwcu 2018. Więc jak komuś pasuję dojazd za Wrocław to spoko....

Przenoszą tylko magazyny, biura zostają we Wrocławiu.

Czulo

Ta firma to jedno wielkie dno. Stawia się nacisk na kontrole pracowników i nic kompletnie więcej, utrzymuje się bo jest kasa z innych biznesów. Nie polecam pracy w żadnym dziale a szczególnie w dziale sprzedaży B2C i B2B.

Alicja

@walter markus, a czy GF Corp Sp. z o.o. sp. k. oferuje jakieś benefity dla swoich pracowników? Jak wygląda przykładowy dzień pracy na stanowiku - handlowiec? Czekamy na Twoją opinię.

walter markus
@Alicja 09.05.2017 14:38

Niewielkie, karta multi sport + jakieś opcje odnośnie dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego. Standard jak w każdej firmie na dzień dzisiejszy. Co do dnia pracy, rano otrzymujesz info o wyniku handlowym za ostatni okres, a później zaczyna się "nerwówka" - robisz wszystko by przebić go pod koniec miesiąca o 30%. Niby super, ponieważ wyciskasz większą marzę i obrót dla firmy, ale "motywacyjny" system prowizji to żart w wykonaniu osób zarządzających...

Ysxc

walter markus
@Ysxc 22.03.2017 21:56
Nie polecam. Małe zarobki, mnóstwo procedur bez sensu, podejście do człowieka jak do trybika. Corp to ta firma chciała by być...

Potwierdzam. Zarobki bardzo przeciętne, zero motywacji dla handlowców. Wszechobecna kontrola i podejrzliwość w stosunku do pracownika. Strategia firmy – taniej, taniej i jeszcze taniej. "Korpo" jedynie z nazwy.

Shiwa

Wchodzi tu ktoś jeszcze? Jeśli tak niech napisze ktoś kto pracuję dla nich jak wygląda kwestia współpracy z nimi, zależy mi na informacjach odnośnie zarobków w dziale biura obsługi klienta. Z góry dzięki

Zostaw opinię o GF Corp Sp. z o.o. sp. k. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GF Corp Sp. z o.o. sp. k.