Opinie o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rhenus Logistics S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Rhenus Logistics S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Logistics S.A. w Warszawa

fridek

Jak ktoś szuka roboty w tej firmie jako transport lub montaż mebli, to może sobie od razu odpuścić. Przy ich warunkach podwykonastwa po miesiącu pójdziecie z torbami.

BeIm

Jeżeli chodzi o logistykę, to Rhenus należy do ścisłej czołówki. Trzeba zdać sobie sprawę z faktu, że na terenie całego kraju działa sporo oddziałów - nie tylko Teresin, którego dotyczy to forum. Odpowiedzcie tylko, czy praca jako magazynier jest dobrze opłacana czy lepiej myśleć o jakimś lepszym stanowisku w tej firmie?

dejw

Miłosz ma sporo racji. Pytanie tylko ile tej kasy w Rhenus Contract Logistics jest obecnie do wyciągnięcia, bo przecież wyjazd to i owszem - większa kasa, ale także rozłąka z domem, przyjaciółmi, rodziną i tak dalej. Wiecie może jak tutaj wyglądają rozmowy kwalifikacyjne, gdyż jakoś specjalnie nie mogę się doczytać.

Miłosz

nie zgodze sie z Tobą @Ren, w Polsce jest nadal mało pracy więc ludzie muszą wyjeżdżać czy chcą czy nie bo często mają rodzinę na utrzymaniu a do gara nie ma co włożyć. Dlatego za każde pieniądze są w stanie wyjechac, a nie ukrywajmy w Polse nie zarabiamy wcale tak super, datego szukamy dalej, bo jest nawet wiecej ofert.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rhenus Logistics S.A. kandydat na stanowisko Kontroler Finansowy ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ren

Slyszalem, o przypadkach, ze chetnie zaprosza na rozmowe, tylko pozniej gorzej z dotrzymaniem umowy. Polacy nie są już tak naiwnym narodem, że pojadą zagranicę pracować za grosze, jesli juz wyjezdzac to za godziwe pieniadze, za normalne to tu pracuejmy. Dlatego niech te agencje pracy sobie to wezma do siebie

edek

wie ktoś jak wygląda w łodzi sytuacja w rhenusie ? czy warto tam iść do pracy ? ?

nikola

hej czy wie ktoś ile mniej wiecej sie wychodzi na miesiac w renusie w niemczech ?czy praca ok ? prosze o odp

as

Moni a jak stawke ci zaproponowali, bo ja tez rozmawiałem z panem Ziemowitem i on proponował stawkę 7,68 euro brutto na godzinę co daje przy 200godzinach ok 1000euro a na czysto zostaje z 500 , odpisz albo tutaj [usunięte przez moderatora]

jaktos
@as

Przy 200 godzinach to jest chyba 1536 brutto, wiec skąd te 1000 brutto i 500 na rękę ?

moni

Hejka! Mam pytanko, jestem po rozmowie i zostałam przyjęta do Niemiec na magazyn i chciałam się dowiedzieć czy macie jakieś opinie na ten temat? Wczoraj babka miała wysłać mejla z danymi dojazdowymi ito i cisza.. A nasze dane do umowy normalnie chciała oto wiec nie wiem czy czekać jak głupia czy plac sprawę?

kaśka

Mam pytanko - znalazłam ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko spec.ds reklamacji i nie wiem czy wysyłać aplikacje. Mam jeszcze jedną zagwostkę - firma znajduje się na kopytowie czy na grodziskiej w Błoniu? Będę wdzięczna za poradę

Były przewoźnik

No , racja .(usunięte przez administratora) Nie było z nim problemów jak z niektórymi. To był błąd zarzadu. (usunięte przez administratora)

Obecny

Trzymaj się (Wachol)kierownik tworzyłeś tą firmę i cie zwolnili ładne podziękowanie z lata pracy czekamy na następne zwolnienia związane a kosztami lepiej by sami sobie obniżyli wynagrodzenie Ci panowie za swoją niewiedze.

kierownik

nie wypłacalni, bałagan w papierach oraz przy dostawach, inne wagi na listach inne w rzeczywistości, brak osób inteligentnych do rozmów, szkolenia zupełnie nie potrzebne nie opłacane, kompletne zwalanie winy na przewoźnika gdy to spedytorzy zawalali robotę, obietnice składane przez zarząd miedzy innymi przez(usunięte przez administratora)można brać za dobry kabaret zero zaufania do tego Pana, jest on osoba która nie powinna być odpowiedzialna nawet za zamiatanie piasku na pustyni,(usunięte przez administratora)prowadzone przez ta firmę są obrzydliwe i nie ma sensu wywalać tych rzygowin na światło dzienne. Branie innych firm przewozowych po cichu?? jaka lojalnościowa?? Nie podpisujcie tego z nimi bo ich to nie dotyczy! (usunięte przez administratora)W mojej ocenie zasługuje tylko na z polski... proszę poważnie przemyśleć jaką kol-wiek chęć współpracy z tymi PARTACZAMI !

ktos

Kolega praca w Rhenus to kompletna porażka .Wszędzie jest tak samo ; na magazynach , w transporcie i w montażach.Ciągle zmiany , podwyżki prowizji , spadające ceny za usługi montażowe i transportowe .(usunięte przez administratora)

kiełbasa

magazynier.pierwszy raz tu jestem,ale zajefajne to co piszesz.hahahaha.recznie trza.hahaha.

Nowy Mag

A jest jakiś "luz" w działaniach? Podpisuje sie jakieś cyrografy?

pracuś

podstawa malutka + ( 20/25 % premii uznaniowej ) nie było by tak źle gdyby co miesiąc nie zabierali część premii albo całej a tak jest jedna wielka kaszana

Lolo

A jak z zarobkami ? ile wam dają ?

A.

Nie

Były robol

Hej ludzie, czyżby osławiony taktyk procesów magazynowych Bolek już tam nie pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Logistics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Rhenus Logistics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Logistics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Logistics S.A.?

Rhenus Logistics S.A.