Opinie o betfan.pl - BETFAN Sp. z o.o.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Betfan Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Betfan Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betfan Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Teresa Nowy wpis
Inne

Hejka, czy ostatnie nabory dla Specjalisty ds. obsługi gracza faktycznie były publikowane gdzieś w lutym? Taka ofertę znalazłam i się zaciekawiam tematem. Czy ktoś kto już ma prace na tym stanowisku przetestowana opowie mi o niej nieco więcej? Widziałam, że jest opcja zdalna a ktoś pisał jeszcze niedawno o słabszej sytuacji w biurze, czy jak robi się z domu to ma się ograniczony dostęp do zespołu? jak współpraca wtedy wygląda?

Xxxx Nowy wpis
Inne
@Teresa

Dostęp jest taki sam przez komunikatory online. Praca nie jest w pełni zdalna już ponieważ zarząd stwierdził że przenoszą część pracy do stolicy i dlatego posypały się zwolnienia ogólnie atmosfera w teamie była super ale psuł ja sam manager :)

Marcin Nowy wpis
Były pracownik

Odradzam każdemu kto szuka stałej pracy i możliwości rozwojowych w tej firmie!!!! Zwłaszcza manager customer service jest zdradliwy raz zapewnia że wszystko jest okej i zależy mu na długiej współpracy by w krótkim czasie podkopywać pozycję pracownika w zarządzie i wywalczyc jego zwolnienie mimo dobrych wyników indywidualnych.

Marek
Pracownik

Jestem pracownikiem od jakiegoś czasu zdecydowanie nie polecam. Dokładanie obowiązków które nie idą w parze z podwyżkami to standard.

Wanda Nowy wpis
Inne
@Marek

Hejka. Jako kto tam pracujesz? Powiedz, czy na rekrutacji uprzedzali, że mogą dołożyć obowiązków czy nie było o tym mowy. I to już na stałe czy tylko okresowo? A zmian ile tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Betfan Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Betfan Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Betfan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Betfan Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Betfan Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Śmiała 26
  01-523 Warszawa
 • NIP: 5252747132 REGON: 369967041 KRS: 0000727637
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Betfan Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii