Opinie o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Weronika

Przecudny zespół każdy chętny do pomocy widać że liczy się współpraca a nie indywidualny wyścig szczurów

Krzywousty

Pomimo pierwotnej czerwonej lampki w głowie praca jest okej. Przejrzysta umowa, ustalone co do kogo należy, prowizje całkiem wysokie, nie mam do czego się przyczepić

Yoda

Znalazłem tu to czego od dawna szukałem. Dobrze płatna praca, normalni współpracownicy i czas na życie prywatne

Przem

Świetna praca dająca wiele swobody swoim pracownikom

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kate97

Bardzo dobrze mi się pracuje w MMG. Jestem już 5 miesięcy w biurze i naprawdę nie mam na co narzekać. Dobra praca i dobra płaca :)

Suzi

Praca w której naprawdę widać że szefostwo Cię szanuje i przekłada się to na komfort pracy

Miki275

Naprawdę warto!! Polecam każdemu kto myśli nieszablonowo :) Można zarobić fajne pieniądze

Filip

W pracy dużo się dzieje i otrzymujesz za to duże pieniądze jeśli chce Ci się pracować :)

Tomasz

Nie mogę złego słowa powiedzieć, wszystko dokładnie tak jak się umawialiśmy z pracodawcą

Domil

Klarowny zakres obowiązków, z góry jasna prowizja i warunki współpracy, super praca

Aneta

To co jest dla mnie najważniejsze czyli normalna atmosfera w pracy znalazłam w mmg. Polecam każdemu kto tak ja miał dość toksycznej atmosfery w poprzednim miejscu pracy

Endriu

Praca oferująca duże zarobki i dużą niezależność w działaniu. Ciekawa propozycja dla charyzmatycznych ludzi z ambicjami

Radek

Zwykła praca za niezwykle dobre pieniądze według mnie

Monn9

Przepracowałem już 2 miesiące i z upływem czasu coraz bardziej zaczyna mi się tu podobać, nie ma nic na co można ponarzekać

Wika

Z całą pewnością nie każdy odnajdzie się u nas w zespole. Ale czy można to stwierdzić bez podjęcia próby ? W najgorszym wypadku stracisz kilkanaście dni i zrezygnujesz ale wiele osób łącznie ze mną jest bardzo szczęśliwych z podjętej edycji o byciu częścią MMG. Zarobki są fenomenalne a zespół genialny

Trevis

Nie sądziłem że ta branża może być tak interesująca od środka. Nie ma nudy. Polecam dla tych którzy lubią w pracy różnorodność

Martius

Świetny pracodawca! Polecam każdemu kto szuka dobrej ambitnej pracy.

Vitol

To jest praca dla mnie. Sam ustalam sobie grafik, chce wolne to nie pracuje a to ile zarobię zależy tylko i wyłącznie ode mnie

Greg

Mega ciekawa praca a pracodawca organizuje liczne szkolenia. I tak największym plusem jest świetny team

Yulia

Wszystkiego firma mnie dokładnie nauczyła. Ja od siebie dałam zaangażowanie i jestem mega wdzięczna za szansę !

Zostaw merytoryczną opinię o MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 112 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MONEY MAKERS GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ