A-Team Recruitment

Opinie o A-Team Recruitment

zadowolony

polecam tą firmę , moja rekrutacja wyglądała profesjonalnie . !

lolo

Ludzie, sami szukajcie pracy na własną rękę, wysyłajcie CV do firm, które Was interesują, a nie dajecie cwaniakom kasę zarabiać na własnym garbie.

lukasz

ja moge tylko dopowiedziec ze warto sprobować :)

lukasz

Witam jestem pracownikiem od 2 lat ,jestem zadowolony pieniążki są na czas kontakt z dyrekcja oraz innymi pracownikami jest szybki i prosty polecam kazdemu wszystkie ale sa brane na powaznie nikt nikogo ni odprawia z kwitkiem

mrof

Zgadza sie. Pracuję już jakiś czas i nigdy sie nie zawiodłam. Firma traktuje ludzi z szacunkiem, nie tylko swoich pracowników ale też tych zatrudnionych u klientów. Można o wszystkim porozmawiać i rozwiązać wspólnie każdy problem. Atmosfera fajna. Polecam.

były pracownik

Firma jest niepoważna. Zatrudnia ludzi przez rok na umowę zlecenie za niecały tysiąc złotych, po roku możliwa jest umowa o pracę, ale na więcej niż minimalną krajową nie można liczyć przez następne 2 lata... nie polecam!

Zostaw opinię o A-Team Recruitment - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A-Team Recruitment