Opinie o A-Team Recruitment w Warszawa

A-Team Recruitment jest mi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Team Recruitment w Warszawa

Artur Nowy wpis

Do jakich miejscowości są wyjazdy w tej firmie?

Paula Nowy wpis

Do jakich firm w Holandii ta firma rekrutuje ludzi?

Anna Nowy wpis

@zadowolony - czy możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, jak wyglądała Twoja rekrutacja? Czy była jedno- czy wieloetapowa? Jaka atmosfera panowała na rozmowie, czy osoba starająca się o pracę musiała wykazać się jakimiś szczególnymi umiejętnościami? Czy pracujesz aktualnie w firmie A-Team Recruitment?

zadowolony Nowy wpis

polecam tą firmę , moja rekrutacja wyglądała profesjonalnie . !

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
lolo

Ludzie, sami szukajcie pracy na własną rękę, wysyłajcie CV do firm, które Was interesują, a nie dajecie cwaniakom kasę zarabiać na własnym garbie.

lukasz

ja moge tylko dopowiedziec ze warto sprobować :)

lukasz

Witam jestem pracownikiem od 2 lat ,jestem zadowolony pieniążki są na czas kontakt z dyrekcja oraz innymi pracownikami jest szybki i prosty polecam kazdemu wszystkie ale sa brane na powaznie nikt nikogo ni odprawia z kwitkiem

mrof

Zgadza sie. Pracuję już jakiś czas i nigdy sie nie zawiodłam. Firma traktuje ludzi z szacunkiem, nie tylko swoich pracowników ale też tych zatrudnionych u klientów. Można o wszystkim porozmawiać i rozwiązać wspólnie każdy problem. Atmosfera fajna. Polecam.

Firma jest niepoważna. Zatrudnia ludzi przez rok na umowę zlecenie za niecały tysiąc złotych, po roku możliwa jest umowa o pracę, ale na więcej niż minimalną krajową nie można liczyć przez następne 2 lata... nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o A-Team Recruitment - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A-Team Recruitment?

Kandydaci do pracy w A-Team Recruitment napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A-Team Recruitment