Opinie o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. w Warszawa

Klient

Widziałam Państwa w SPRAWIE DLA REPORTERA WCZORAJ. Dość zażenowana byłam jak się okazała, że Pan rok tak poważnej sprawy nie tknął. Przecież ta rodzina Julci Jesiorowskiej pieniądze potrzebowała. Pan podobno faktur nawet nie wysłał do Hestii. Dla mnie stracił Pan w oczach.

Łukasz Czerkawski Nowy wpis
@Anna

Niestety rodzice Julci oraz pani redaktor Jaworowicz dość mocno minęli się z prawdą. Jest mi bardzo przykro, bo dużo tej dziewczynce pomogliśmy.

Pytanie Nowy wpis

Czy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Jak długo czekaliście na odzew z Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Bartek Nowy wpis
@Pytanie

Brak kontaktu.

Magda

Polecam to biuro ponieważ naprawdę są uczciwi i jeszcze pomogą, a Pan Mecenas bardzo dobry człowiek

tak byle jak Nowy wpis
@Magda

Pan Czerkawski może i jest uczciwy ale nie wszystkie firmy ,które podnajmuje. Zawalają wszystko.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Edyta
Klient

Składam serdeczne podziękowanie Firmie "Czerkawski Odszkodowania sp.zo.o ", za zangażowanie i pomoc.Jest mi niezmiernie miło, że trafiłam na tak życzliwych i kompetentnych ludzi, którzy są dla mnie i mojej rodziny ogromnym wsparciem w tym trudnym czasie.

Klient

Dziekuje firmie Czerkawski za fachowa pomoc w bardzo trudnej sprawie wiele firm nie chcialo sie podjac lecz firma Czerkawscy nie widziali problemu i final sprawy przeszedl moje wszelkie oczekiwania. .Jeszcze raz bardzo dziekuje i polecam wszystkim ta firme z calego serca.

Klient

Dziękujemy za fachową pomoc pracownikom Czerkawski Odszkodowania sp. z.o.o ! W tak trudnej i skomplikowanej sprawie mały sukces - mamy zabezpieczenie. Sprawa w toku walczymy dalej. Firma godna polecenia w 100% !!

Judyta

Dziękuję za fachową i skuteczną (!) pomoc pracownikom Czerkawski Odszkodowania Sp z o.o. ???? Kwarantanna, koronawirus - ciężkie czasy. Wiele firm nie pracuje, ale w Czerkawski Odszkodowania praca wre pełną parą‼️ Czego dowodem są dobre wiadomości z sądu o zabezpieczeniu roszczenia o podwyższenie mojej renty.???? Sprawa wciąż trwa i mocno liczę, że z taką pomocą skończy się równie pozytywnym wynikiem.???? Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają kogoś, kto rzetelnie i z oddaniem będzie pomagać w wywalczeniu uczciwego odszkodowania i renty.

Grazyna
@Judyta

Skoro sprawa wciąż trwa, to tylko pobożne życzenia skutecznego jej zakończenia. Proszę pamiętać że w efekcie końcowym sąd może cofnąć zabezpieczenie podwyższenia renty i będziecie musieli te kwotę zwrócić, to nie rzadkie przypadki.

Koko

Bardzo serdecznie dziękuję firmie Czerkawski Odszkodowania za profesjonalne prowadzenie mojej sprawy. Pomimo tego, iż jest ona dalej w toku, to na dzień dzisiejszy jestem jak najbardziej zadowolona z efektów współpracy. Gorąco polecam tę firmę wszystkim, którzy ubiegają się o jakiekolwiek odszkodowanie.

Grazyna
@Koko

Co ta opinia ma wnosić? Sprawa jest w toku- wiec nie wiemy jak się zakończy. Czy aby na pewno dołączają wszystkie dowody do akt sprawy? Ktos to kontroluje? Ktoś sprawdza jakie piszą zażalenia? Jak przesłuchują świadków strony przeciwnej?

Ireneusz

Firma Czerkawski Odszkodowania to firma w której pracują osoby z dużym profesjonalizmem i znajomością Prawa. W wyniku wypadku w pracy (nie z mojej winy) straciłem dwa palce lewej ręki (kciuk i palec wskazujący). Na dzień dzisiejszy firma Czerkawski Odszkodowania wywalczyła dla mnie rentę na czas trwania tej sprawy. Jestem za to bardzo wdzięczny gdyż moja sytuacja zdrowotna, a co za tym idzie i finansowa uległa znacznemu pogorszeniu i dlatego z czystym sumieniem gorąco polecam firmę Czerkawski Odszkodowania wszystkim którzy potrzebują pomocy o wywalczenie odszkodowania.

Jacek

Składam podziękowanie dla Spółki Czerkawski Odszkodowania za profesjonalną pomoc prawną w sprawie mojego wypadku. Postępowanie nadal trwa, ale uzyskane obecnie środki finansowe pozwolą mi godnie żyć, opłacić prywatna opiekę lekarską, leki i rehabilitację domową. Za udzielone porady, wrażliwość i okazaną pomoc serdecznie dziękuję. Spółka Czerkawski Odszkodowania - to wielkie wsparcie dla osób pokrzywdzonych w wypadkach, którą polecam wszystkim potrzebującym.

Krystian

Wielkie podziękowania dla firmy Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. za profesjonalizm i efektywność w działaniu. "Owoce" ich pracy przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Jeszcze raz bardzo dziękuję i proszę o więcej.

Katarzyna

Profesjonalne, rzetelne i uczciwe podejście do klienta. Fachowa pomoc w każdej sprawie. Polecam każdemu.

Iwona

Bardzo dziękuję za niezwykle sprawne i bardzo skuteczne poprowadzenie sprawy mojego męża. Kiedy już straciliśmy nadzieję..., stał się cud :). Jeszcze raz dziękuję!

Rob

Mając możliwość chciałbym ogromnie podziękować Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. mimo, iż moja sprawa nadal jest w toku. Po okresie niespełna roku mogę z całą pewnością stwierdzić, że Wasza firma daje mi komfort rzetelnego wsparcia prawnego oraz dzięki Waszym działaniom - finansowego, dlatego mogę bez obaw dochodzić do zdrowia po wypadku. Moim zdaniem świadczone przez Was usługi są w sposób szczególnie komfortowy i sumienny. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam.

Przemysław

Chciałbym podziękować firmie Czerkawski Odszkodowania za fachową pomoc prawną, za profesjonalizm, skuteczność i pozytywne załatwienie mojej sprawy.Do tej pory nie spotkałem tak dobrej rzetelnej firmy, która ma tak dobre podejście do klienta i jego indywidualnej sprawy. Z czystym sumieniem polecam tą firmę każdemu kto potrzebuje takiej pomocy, jeśli chodzi o odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych i nie tylko.

Maria

Świetne prowadzenie mojej sprawy. Profesjonalne podejście. Miła i szybka obsługa. Polecam!

Ewa

Czy firma Czerkawski Odszkodowania poszukuje pracowników? Czy ktoś mógłby opisać warunki pracy tam? Dziękuję za informacje.

Anna

Bardzo dziękuję firmie Czerkawski Odszkodowania za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Polecam.

Ewelina

Dziękuję za pomoc firmie Czerkawski Odszkodowania. Dzięki nim po wielu latach od wypadku zaczęłam godnie żyć, udało mi się wyjść z długów i rozpocząć nowe życie. Bardzo dziękuję jeszcze i polecam serdecznie wszystkim!

Zostaw merytoryczną opinię o Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mazowiecka (1) 20 lok. 68
    05-075 Warszawa
  • NIP: 9522137197 REGON: 361591576 KRS: 0000559026
Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o.