Opinie o Lombi.Com S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lombi.Com S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Lombi.Com S.A. o rekrutacji.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lombi.Com S.A. w Warszawa

B.
Pracownik

Bardzo dobry pracodawca, firma rozwojowa, idealne miejsce do pracy polecam

Gumiś
Inne
 Pytanie
@B.

Skoro taka rozwojowa to dlaczego jesteście w układzie przed restrukturyzacja, pożyczyliście od ludzi pieniądze a teraz co? Propozycja zwrotu 30%, pożyczyli 50.000 a chcą oddać 15.000 a co najlepsze w ratach przez 10 lat. Omijać Omijać.

Kandydatka Nowy wpis
Inne

Zapewniają w komentarzu, że rynkowe wynagrodzenie jest. Można wiedzieć w takim wypadku, o jakich kwotach mowa? Interesują mnie dokładne stawki aktualne, jak się przedstawiają, na ile mogę liczyć. Napisze mi ktoś, jak to wygląda?

B.
Pracownik

Bardzo dobry pracodawca, firma rozwojowa, idealne miejsce do pracy polecam

Anna
Inne
@B.

Super , a wiesz czy nie prowadzą jakis teraz aplikacji? W marcu się wypowiadali poniżej ze nie prowadzą, ale może się coś zmieniło. Ogólnie warunki pracy są przyzwoite i wynagrodzenie tez? Możliwa jest premia ,awanse? Jest praca zdalna ? Chciałabym aplikować na programistę ,ale nie wiem czy ich dział IT robi sam strony i systemu czy może jednak korzystają z outsourcingu?

Pracodawca

@Anna

Pani Anno, obecnie prowadzimy rekrutację na Grafika. Odpowiadając na Pani pytanie odnośnie warunków pracy - w Lombi.com są możliwości rozwoju, przyjazna atmosfera i rynkowe wynagrodzenie. Jeśli chodzi o aplikację na stanowiska programistyczne to w tym momencie nie prowadzimy takiej rekrutacji.

Artur
Kandydat
@Lombi.Com S.A.

Witam. Interesuje mnie praca na stanowisku grafika i chcę wiedzieć, jak wygląda sam proces rekrutacji. Jakieś zadania są do wykonania?? Jeszcze chcę się dowiedzieć czegoś więcej o tych możliwościach rozwoju. Jest jakaś fajna ścieżka zawodowa ułożona w tej firmie, którą można kroczyć i piąć się po szczeblach? Jakie wyżej stanowiska są dostępne dla zainteresowanej osoby?

Pracodawca

@Artur

Panie Arturze, właśnie zakończyliśmy rekrutację na to stanowisko i mamy już na pokładzie grafika. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju w Lombi.com to ścieżka rozwoju zawsze jest otwarta, nie mamy jednak ułożonej ścieżki zawodowej na każdym stanowisku - z pewnością jednak w miarę rozrostu struktur firmy takie będziemy takie działania podejmować. :) Pozdrawiamy, Zespół Lombi.com S.A.

Artur
Kandydat
@Lombi.Com S.A.

Rozumiem i dziękuję za informację. Jeszcze tak na zaś zapytam, czy w firmie tej pracodawca sam z siebie właśnie potrafi docenić pracownika i awansować go wyżej skoro nie ma ułożonej ścieżki zawodowej, czy raczej preferowane jest tutaj to, że pracownik sam, jak czuje się na siłach to upomina się o lepsze np. warunki płacowe?

Pracodawca

@Artur

Panie Arturze, firma potrafi docenić pracowników np. zmianą warunków płacowych - czasem z własnej inicjatywy, czasem na wniosek pracownika. Nie ma preferencji odnośnie formy ubiegania się o awans, podwyżkę lub premię.

Ciekawa
Inne
@Lombi.Com S.A.

Często takie zmiany warunków płacowych z własnej inicjatywy wychodzi? :) Czy częściej działa to na wniosek pracownika? I czy wiecie, ile to pensji zazwyczaj idzie do góry? :)

Nowy wpis

Pracodawca

@Ciekawa

Dzień dobry, odpowiadając na Pani pytanie - warunki zmiany wynagrodzenia oraz wysokość podwyżki to kwestia indywidualna, ustalana pomiędzy Pracownikiem, a Pracodawcą. :)

Amanda Nowy wpis
Kandydat
@Lombi.Com S.A.

No ale zdradźcie chociaż Państwo co można zrobić żeby zasłużyć sobie na zwiększenie pensji, czy są określone zadania? Czy negocjacje podwyżki są spore co do żądań pracowników?

Gumiś Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@B.

Skoro taka rozwojowa to dlaczego jesteście w układzie przed restrukturyzacja, pożyczyliście od ludzi pieniądze a teraz co? Propozycja zwrotu 30%, pożyczyli 50.000 a chcą oddać 15.000 a co najlepsze w ratach przez 10 lat. Omijać Omijać.

anonim
Kandydat

Jakieś wieści o pracy w marketingu? Ostatnio szukali graphic designera, ale to już 3 miesiące temu. Chętnie powezmę informacje o kadrowych ruchach, budżetach na stanowiska marketerskie etc. :3

Pracodawca

@anonim

Dzień dobry, rekrutację na graphic designera zakończyliśmy sukcesem - na ten moment nie rozpoczęliśmy rekrutacji na kolejne stanowiska do dz. marketingu, ale proszę obserwować:) Pozdrawiamy, Zespół Lombi.com S.A.

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Lombi.Com S.A. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lombi.Com S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
Łódź
MS POS Poland Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(542 opinii)
Wyślij CV
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Mirek Warszawa
Inne

Sprzedałem właśnie 2 obiektywy do Lombi. Sprzedaż zajęła mi 10 minut. Bardzo mi się podoba to Lombi :)

Danuta
Kandydat

Nie szukają czasami specjalisty ds. social mediów? Nie widzę w ogóle ofert pracy, ale może w firmie wiecie, że się szykują zmiany? ;) Tutaj chyba tylko użytkownicy piszą, a szkoda, czy to czasem nie jest portal pracowniczy? :3

Pracodawca

@Danuta

Pani Danuto, dziękujemy za pozostawienie opinii. Odpowiadając na Pani pytanie - obecnie nie prowadzimy rekrutacji na specjalistę ds. social media ale z pewnością będziemy informować o nowych otwartych rekrutacjach do naszej firmy. :) Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w Lombi.com to zachęcamy do aplikowania pod adresem: kadry@lombi.com. Pozdrawiamy, Zespół Lombi.com

anonim MB
Inne

super sklep szybka obsługa polecam

Krzysiek
Pracownik

Polecam

Ania
Inne

Również muszę powiedzieć, że Lombi działa super. Widziałam reklamę na Facebook i założyłam konto. Sprzedałam już 3 rzeczy z 5 zgłoszonych do Lombi. Coś czego jeszcze nie było. Super sprawa.

2
Krzysiek
Inne
@Ania

Super sklep, super serwis, szybka wysyłka i pięknie zapakowany sweter

Wojtek Lądek-Zdrój
Inne

Bardzo szybka pomoc przy znalezieniu towaru

Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Lombi.Com S.A.?

anonim
Pracownik
@Pytanie

Atmosfera wzorowa, warunki b dobre, a firma o ciekawym profilu i rozwojowa.

Anna
Inne

Super szybka wysyłka do paczkomatu!

Pikolo
Inne

Polecam sklep lombi.com. Bardzo sprawna obsługa.

Rafał Nowaczuk
Inne

Bardzo wygodne jest to Lombi.com Pełen sztos! Osobiście polecam.

Pikolo
Inne
@Rafał Nowaczuk

Super sklep lombi.com. Kupiłem przedłużacze. Mega polecam!

Klaudia
Pracownik

Bardzo pozytywna atmosfera, świetny pracodawca :) zdecydowanie miło przychodzi się do pracy.

BorYYs
Inne

Mega sprawa to lombi. Działa mega, polecam! Wszystko się zgadza.

Pytanie
 Pytanie

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Lombi.Com S.A.?

Pracodawca

@Pytanie

Rodzaj zadawanych pytań w dużej mierze zależy od stanowiska, na które w danym momencie rekrutujemy.

rafał
Kandydat
 Pytanie

Ktoś wie jak wygląda atmosfera pracy? Właśnie rekrutują, a niewiele o tym informacji.

rafcio
Pracownik
 Pytanie
@rafał

Atmosfera? Nie ma atmosfery - osoby, które mogły ją stworzyć już nie pracują.

Nicky Lauda
Pracownik
@rafcio

Trudno się zgodzić z opinią tego zwolnionego z hukiem partacza MD. MD nie pisz bzdur chłopie.

EM
Były pracownik
@rafał

Pracowałam tam jakis czas temu, ludzie i atmosfera była OK (no może poza pojedynczymi przypadkami). Niektórzy bardzo się stresowali podczas rozmów z właścicielami firmy :)) Czego brakowało, to komunikacji góra - dół, no i chyba nie było za bardzo pomysłu jak to wszystko rozwijać. Kilka miesięcy, a 3 szefów się przewinęło... Oczywiście braki organizacyjne jak to często bywa na początku firmy.

Michał
Inne
@EM

Jak jest taka rotacja wśród kadry kierowniczej to nie dziwie się że komunikacja szwankuje jak ciągle jest ktoś nowy. Te zmiany w firmie wpływają na wypłaty? Nowi szefowie dają podwyżki?

Pracodawca

@Michał

Zmiany kadrowe w żadnym stopniu nie wpływają na wynagrodzenia naszych Pracowników. Podwyżki wynagrodzenia przydzielane są na podstawie obiektywnych kryteriów takich jak m.in. podnoszenie kwalifikacji Pracownika czy zaangażowanie w wykonywaną pracę i dotyczą efektów pracy danej osoby niezależnie od tego czy nastąpiła zmiana kierownika lub innego przełożonego.

Bogdan
Inne

Tylko lombi! Co za fajna usługa! Wyczyścili mi garaż, odbiór rzeczy za darmo i kasa do ręki. Dzięki i pozdro. Będe was polecał.

2
Robert
Inne

Jakiś czas temu wystawiałem przedmiot na sprzedaż była wycena ale do tej pory nikt się nie zjawił dzwoniłem do nich kazali czekać a czekam prawie dwa miesiące

1

Pracodawca

@Robert

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Obecnie mamy bardzo dużo zgłoszeń, które są realizowane zgodnie z kolejnością. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 603 13 13 13 - nasi konsultanci czekają na kontakt od Pana, żeby jak najszybciej zrealizować Pana transakcję.

Zostaw merytoryczną opinię o Lombi.Com S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Lombi.Com S.A.?

  Zobacz opinie na temat firmy Lombi.Com S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Lombi.Com S.A.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 10 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lombi.Com S.A.
4.5/5 Na podstawie 23 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • ul. Łopuszańska 32
  02-220 Warszawa
 • NIP: 5252835161 REGON: 386991365 KRS: 0000858711
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Lombi.Com S.A.
Przejdź do nowych opinii