Suisse Légiste

Opinie o Suisse Légiste

Filip

Jeśli ktoś nie jest sympatykiem dobrej pracy to pozostaje mu jedynie narzekać?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Suisse Légiste? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami szczegółami?

Marian

I co titanic zatonął? Ktoś coś wie?

KISSMYDUP
@123 01.08.2017 21:57

ja pracowałem , żenada, firma bez perspektyw żadnych w dodatku sprawa o mobbing poszła do PIP

xxx

szkoda

Gajo

Firma generalnie ok.

antywindykator

e-kancelaria BIS hehehe. i poszło badziewie na dno! brawo. i chciałoby się rzec: jeszcze jeden, jeszcze jeden! :)

czemu giną wpisy? Kierownictwo kasuje?

Negocjator

Pamiętam rozmowę rekrutacyjną. Obiecana wiadomość zwrotna o rozpatrzeniu kandydatury nigdy nie nadeszła. (usunięte przez administratora). Dobrze, że mnie tam nie ma. Niefart ominął mnie wielkim łukiem.

firma totalnie zbankrutowała brak pieniędzy za miesiąc maj

Tytanic

3 czerwca ostatni dzień Call Center

Jest informacja, że majątek SL został zabezpieczony przez Sąd i że został wyznaczony zarządca przymusowy. Wychodzi na to, że prezes otoczył się samymi zdrajcami :(

były pracownik
@:( 16.05.2017 15:55

Trzeba uciekać z Tytanica :)

Młody windykatorek

może nadzorca pomoże w odbudowaniu

pułkownik Kazubek

Jest nadzorca walczą o odzyskanie dokumentów

były pracownik

do pendolino trochę zabrakło

Czyli szanse marne na istnienie firmy

Radoslaw
@:( 06.05.2017 14:47

To firma dziala czy nie dziala ? Czy ktos moze napisac co sie stalo??????

jest jeszcze szansa że ta firma przetrwa ?

Spec

no to znaleźliście sobie kozła ofiarnego - ludzie pomyślcie troche, jedna osoba w krótkim okresie rujnuje taka firmę? Zamiast spekulować weźcie sie do roboty, a raczej do jej szukania

k1

czy ktoś może jasno napisać kim jest tajemniczy prokurent? strasznie niejednoznaczne są te wypowiedzi...a jaki byłby powód upadłości, firma jakby nie było fajnie prosperuje....

wiktor
@k1 05.05.2017 09:10

Jego inicjały to ML.

K1

Czy ktoś może jasno napisać , czy ten prokurent, który rzekomo pogrążył firmę nadal współpracuje / reprezentuje SL, bądź ma jakikolwiek wpływ na dalsze losy SL ? Bo nadal nie wiadomo czy można ze spokojem rozważać współpracę z tą firmą...

K.
@K1 04.05.2017 20:14

Żona tego prokurenta jest udziałowcem, więc raczej mają wpły na losy firmy. Na dniach roztrzygnie się pewnie info o upadłości. Współpracy odradzam.

zorientowany

Podobno złożyli wniosek o upadłość

to ta firma istnieje jeszcze ?

wiktor

Jest tylko jeden odpowiedzialny za wszystko prokurent. Polecam KRS.

Vans

O którego prokurenta chodzi?

Moverick

Wg was firma upada juz od 4 lat a mimo to jest na rynku, na konferencjach branżowych tez ja widać wiec przestańcie ja "topić". zgorzkniali pracownicy to żadne źródło informacji - to wizjonerzy i bajkopisarze

omijaj firmę z dala to Titanic

Klient

Drodzy forumowicze,jako kontrahent chciałbym nawiązać współpracę ze Suisse Legiste , w związku z tym bardzo proszę o rzetelne opinie, jak stoi firma, bo strona , fanpage i rozmowy z zarządem są obiecujące a tylko tu opinie są niepokojące... Proszę tez o informacje czy podejrzenia wobec prokurenta są uzasadnione i jaki ma on wpływ na dalsze losy firmy?, bo nie chciałbym stracić czasu i pieniędzy na niepoważnych ludzi ...

To ta firma jeszcze istnieje ?

Kumak

Co za bzdury opowiadasz, aż śmieszne. Każdy z tej firmy powinien uciec żeby nie mieć jeszcze większego uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Steczka i Wilku położyli firmę w miesiąc, grożą ludziom więzieniem i ich obrażają. Jedyną słuszną decyzją w tej sprawie jest zbiorowy pozew o mobbing :)

trolololo

Kapitan... Zamiast powiedzieć ludziom prawdy zwala winę na każdego innego. Burak który, nie potrafi pohamować się przy swoich pracownikach i obraża każdego kogo napotka. Nagrywanie na dyktafonie? Serio? hmm.. ale czego przecież wszystko jest super hahahah. Śnieżka... Paniusia, która myśli że coś ugra tym że trzyma się ze swoim wilkiem morskim... Szuka haków na każdego i nastawia ludzi przeciwko tym, którzy walczą o to żeby wszystko było dobrze.. kpina. Jebn*j się w czółko damo od siedmiu boleści i to porządnie bo zrobi to ktoś kiedyś za Ciebie.. Zero szacunku do ludzi i ich pracy... Wstrzymane wypłaty... Krzyki, wyzwiska... ehh żałosne, oby się przejechali na tych swoich odprawach, podobno karma wraca :)

FIRMA PRZETRZYMUJE PIENIĄDZE

Zuza

Najgorszy pracodawca u jakiego pracowałam! Wieczne pretensje, chamskie zachowanie przełożonych ( krzyczenie, wytykanie błędów przy wszystkich). marne zarobki i perspektywy awansu.! Jest kółko wzajemnej adoracji, czyli wybrańcy- oni mają dobrze i są uchem prezesa. Fatalna atmosfera, osoby zarządzające kompletnie nie umieją tego robić- zarządzanie prezes strach, krzyk i agresje! NIKOMU NIE POLECAM! CZEKA WAS DEPRESJA, MOBBING I STRACONY CZAS!!!!!

Zostaw opinię o Suisse Légiste

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Suisse Légiste