Opinie o Suisse Légiste w

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Suisse Légiste. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Suisse Légiste o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Konwojenci i firmy inkasujące

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Suisse Légiste w

abco

Na jakim stanowisku pracowała Iza?

bolo
@abco

na stanowisku młodszego specjalisty ds. windykacji w call center, była zatrudniona na próbę 3 m-ce i z tego co wiem firma nie przedłużyła z nią umowy

@abco

Może odpowiem sama ;) Młodszy Specjalista ds. Windykacji...

I.K.

W dobrym tonie byłoby odpowiedzieć na post, który sama napisałam ;) SZOK!

I.K.

"Pracownik" a ta osoba ukrywająca się pod nickiem "paweł", to która to Gwiazda SL Windykacji?

Iza, ty sama piszesz posty, na które sama sobie odpowiadasz :) Wow.

@Paweł

Tak, Paweł takie mam hobby w antrakcie na szukanie pracy;)

Poeta Miłośnik

(usunięte prze administratora)a ników ma wiele Radek, Łukasz to jej przyjaciele. Bez pracy Iza będzie dopóki Dopóty pisać będzie tu swe zbuki :(

Doradca Klienta

Rekrutacja dwuetapowa. Pierwszy etap z panią z HR. Nie ma kobieta pojęcia o prowadzeniu rozmów. Drugi etap z dyr sprzedaży. Dużo mówi, głównie jak dużo w firmie można zarobić. Co oczywiście weryfikuje czas spędzony w tym miejscu, ba zarobić z prowizji się nie da.

Pytania bardzo ogólne i tendencyjne: opowiedz o sobie, czym się zajmowałeś w poprzednich firmach, co Cię motywuje do pracy, jakie masz oczekiwania finansowe.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

I.K.

Ja to wiem, pytanie kiedy inni dojrzeją do tej wiedzy ;) Aktualnie w mojej firmie zwolnił się w wakat w Dziale silnie powiązanym z Windykacją (Klienci rozwiązani), praca od 08.00 do 16.00 za przyzwoite pieniądze (umowa o pracę i nie za najniższą krajową) + prowizja (określona na bardzo jasnych warunkach), wgląd do wpłat Klientów, własny portfel Dłużników (raporty przydzielane zgodnie z rejonem za który odpowiadasz), salda przyzwoite, można się wykazać i zarobić, zapraszam, akurat Ciebie zarekomenduję bez najmniejszego "ale"... To nie jest łatwa robota, ale tu przynajmniej doceniają Pracownika ;)

potwierdzam co pisze zxc-ja i inni mamy najnizsze krajowe a premie to gruszki na wiezbie

zxc

UWAGA NA TĘ FIRMĘ! Zatrudnia do windykacji na call center za najniższą krajową i obiecuje wysokie premie, których po prostu nie ma! Jeżeli ktoś już zdecyduje się tam przyjść to niedługo potem odchodzi rozczarowany. NIE POLECAM.

I.K.

Człowieku, a pracuj sobie w SL, a ode mnie 5 kapci w bok, "zxc" to akurat nie ja, jak ci się nudzi to weź się za windykowanie, a o moją prace się nie martw ;)

zxc

SL HR

Wynagrodzenie jest różne w zależności od stanowiska, doświadczenia, stażu pracy, ale generalnie poza podstawą pracownicy otrzymują dodatek motywacyjny (stały składnik wynagrodzenia), premie, prowizje oraz nagrody w konkursach miesięcznych i nagrody specjalne, z tym, że te ostatnie, czyli nagrody specjalne są uznaniowe i są przyznawane za szczególne osiągnięcia lub zaangażowanie w zadanie/projekt. Pozostałe składniki są stałe, choć ich wysokość jest uzależniona od stanowiska i rodzaju wykonywanej pracy.

SL HR

W chwili obecnej w Grupie Suisse Legiste prowadzona jest rekrutacja na następujące stanowiska: - Samodzielny/Główny Specjalista ds. Kadr - Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej - Specjalista ds. Windykacji Terenowej (cała Polska) - Radca Prawny (EPU) - Młodszy specjalista ds. Rozliczeń i Aktualizacji Sald - Doradca Klienta Biznesowego (Handlowiec) Osoby z odpowiednim doświadczeniem serdecznie zapraszamy. Zespół SL.

SL HR

Aby uciąć spekulacje dotyczące rzekomych niskich wynagrodzeń oferowanych przez SL proponujemy po prostu przyjść na rozmowę kwalifikacyjną. To jedyne rzetelne, oficjalne i chyba najlepsze źródło wiedzy o zarobkach, premiach, benefitach i ścieżce rozwoju. Zapraszamy.

Kludii
@SL HR

Byłam, oceniłam, zarobki głodowe włączając w to nawet premię. Już nawet nie wspomnę o lokalizacji niczym firma logistyczna. Cytując wpis na Państwa stronie " Jesteśmy dumni z naszej nowej siedziby, która poza wysoką estetyką oraz przestrzenią oferuje wiele udogodnień zarówno dla naszych Pracowników jak i Klientów" Udogodnień? Jeśli pracownicy i klienci dostają się na miejsce helikopterem w co szczerze wątpię :) Gorąco odradzam, za takie stawki z łatwością można znaleść pracę w lepszej lokalizacji.

fajka
@Kludii

ojej czyżby to Pani hr była taka niezadowolona , że ją wyrzucili na zbity pysk.

Bebciu
@fajka

Ojej wytrawny graczu spójrz na datę dodania posta. Pani z Hr jeszcze pracowała. A Ty lepiej zejdź na ziemie zamiast zajmować snuciem strategii podjazdowych wojenek na tym pogorzelisku

maxi

My Tobie również Izo bardzo współczujemy. Mamy też nadzieję, że rychle znajdziesz wymarzoną pracę.

ona

patrze na te wpisy i widze ze ogolnie odzwierciedlaja poziom tej firmy :))

P.

Oj frytek to ty faktycznie duuużo zjadłaś ;)

AA
@P.

Oj to Cię rozczaruje frytek nie jadam ;)

ten co wie

A ja wiem, kto się kryje pod pseudo "AA" - wysoki przygłup, którego nikt w firmie nie znosił i nikt z nim nawet nie gadał, a szefostwo szybko się na nim poznało (2 m-ce) i wylało z hukiem :) A teraz AA wylewa pomyje na cały świat. Jesteś zwykłym sfrustrowanym, małym człowieczkiem, który jedyne co potrafi to obrażać innych, w tym pracowników windykacji SL. Może lepiej napisz, że pracowałeś już w 5 firmach windykacyjnych i w każdej po 2 max 3 miesiące. A SL wylało Cię z art. 52 za propagowanie faszyzmu. Zresztą chyba nawet do prokuratury oddali Twoją sprawę, takie żeś jaja odwalił. To najlepsze świadectwo kim jesteś. A zatem moja rada: spadaj kolego. I szukaj szczęścia gdzie indziej. Większości ludzi w SL pracuje się świetnie. Tyle w temacie.

Teren

Jestem Inspektorem terenowym pracującym dla SL, spraw jest naprawdę dużo, ich jakość jest rożna, ale nie jest to gruz. Roboty jest na tyle dużo, że pracuję tylko dla SL, miesięcznie wystawiam fakturę na 5-5,5 tyś zł. netto. Nie narzekam. :)

Człowiek Windykacji
@Teren

no i to jest cenna informacja

tatuś

Zarobki są większe, same dodatki to 600-1000 zł, + prowizje itp.

obserwator

Hm, przeglądam te wpisy i nie mogę oprzeć się wrażeniu, że pod niektórymi nickami (@samiec beta, @czlowiekwindykacji, @iks) kryją się pracownicy firmy (dyrekcja, zarząd?). Nie idźcie tą drogą! Fałszywe nuty aż świszczą w uszach!

Człowiek Windykacji

Cóż, na gowork piszą tylko ludzie niezadowoleni. Jakby się opierać na tych opiniach, to w całej Polsce nie ma ani jednej porządnej firmy ;) Dla mnie takie wpisy to bzdury są, firma kogoś wylewa, a ten potem wylewa swe żale, frustracje itp. Gdyby AA był dobry, to by nadal w SL pracował ;) Proste. Zatem szkoda czasu. Gdyby SL była taka zła, to by tak szybko nie zdobywała rynku, a z tego co widzę to idą jak burza.

AA

Akurat nie Kolego tylko Koleżanko, trudno być zadowolonym z pracy w Kołchozie, jeśli odpowiada Ci praca za 1.280,00 pln plus prowizja składająca się z cyfr urojonych to rekrutacja trwa tam cały czas, śmiało ;) I jeśli lubisz na forum informować, że pragniesz przerwy, bo musisz do toalety to polecam... Idą jak burza? Gdzie?! A co do profesjonalizmu to ja pozwolę to sobie pozostawić bez komentarza... Proponuję zastanowić się nad tym co się pisze, i nie jestem niezadowolona tylko delikatnie pisząc rozczarowana, i nikt mnie nie wylał, i właśnie dlatego, że jestem dobra to nie pracuje w SL ;)

samiec beta
@AA

bzdury piszesz, widać, że Ci żal (usunięte przez administratora) mocno ściska! Nikt kto zarabiał 1200 zł i sam się zwolnił bo jest za dobry (he he) nie pisze takich elaboratów i wypocin. Zwyczajnie nie miałabyś na to czasu, gdybyś była dobra. Zwolnili Cię, bo byłaś słaba, a teraz sadzisz bzdury po necie. A sądząc po tonie wypowiedzi od razu widać, że jesteś trollem.

samiec beta

samczyk beta

Zostaw merytoryczną opinię o Suisse Légiste

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Suisse Légiste?

Kandydaci do pracy w Suisse Légiste napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Suisse Légiste